2024. Szeptember 29. - 07:22:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96455 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2009. Október 06. - 17:52:49
Válasz #180
Nem elérhető

JFlame


nah most lehet h én vagyok valami hatalmas balfa.. mert van itt ilyen h kép beszúrása

de ez csak valami : img /img mit kell ezzel csinálni?

elnézést a bénaságomért:)

2009. Október 06. - 17:56:20
Válasz #181
Nem elérhető

hopika


nah most lehet h én vagyok valami hatalmas balfa.. mert van itt ilyen h kép beszúrása

de ez csak valami : img /img mit kell ezzel csinálni?

elnézést a bénaságomért:)

Már intézkedtem.Hamarosan megoldódik a probléma reményeim szerint.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 07. - 11:37:49
Válasz #182
Nem elérhető

hopika


Haldoklom...
Na jó nem,de rohadt szar a derekam...ma már bekönnyeztem a zokni-cipő kombónál...valamit tényleg tenni kell,mert ez nem állapot.
Ma leköltözöm a földre az ágyamból-hátha számít valamit az is.
Ha estig valamit javulok,akkor tolok egy aerobot-ha nem akkor nem kockáztatom a mai napot inkább.Lehet ezt a hetet kihagyom a súlyzós edzés terén és maximum otthon bohóckodok majd egy kis kar szintjén egy expanderrel...
Faxom kivan!!!
 :-Đ :-Đ :-Đ
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 07. - 11:46:42
Válasz #183
Nem elérhető

csaba.r


Ha javulsz ha nem sztem hagyd ki az Aerobot egy pár napig ne terheld a gerinced mert szarab lessz.
Minél elöbb probáld meg az úszást!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szarab nem lessz
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 07. - 12:22:14
Válasz #184
Nem elérhető

atleeta


Nem akarlak ijesztgetni, de az edzőtársam sérve ugyanígy kezdődött...Szerintem gyorsan menj el valami komolyabb orvoshoz.De ha érdekel tudok pesten egy kínai dokit aki talpmasszázzsal helyrehozza.Én is hitetlenkedtem az elején, de 2 hónapos kezelés utána a srácnak az egyik sérve visszahúzódott.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 07. - 13:29:31
Válasz #185
Nem elérhető

JFlame



Ma leköltözöm a földre az ágyamból-hátha számít valamit az is.
 :-Đ :-Đ :-Đ

felejtős, semmikép se maradj a földön fekve hosszabb időre, max 30 perc...
ne aludj a földön!!!
csak beállnak az izmad és még rosszabb lesz...

2009. Október 08. - 14:17:17
Válasz #186
Nem elérhető

hopika


Nem is tettem,mert egyrészt kiment a fejemből,másrészt a földön hideg van...és csak egy felfázással gazdagítanám magam.
Nem akarom elszólni,de mintha így teljes mozgásmentességben és pihenéssel mintha egy hangyafasznyit jobb lenne-hétfőig rendbe KELL JÖNNIE!!!AKAROM!!!
Nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom-nincs kanál-nincs derékfájdalom! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 16:17:53
Válasz #187
Nem elérhető

JFlame


Nem is tettem,mert egyrészt kiment a fejemből,másrészt a földön hideg van...és csak egy felfázással gazdagítanám magam.
Nem akarom elszólni,de mintha így teljes mozgásmentességben és pihenéssel mintha egy hangyafasznyit jobb lenne-hétfőig rendbe KELL JÖNNIE!!!AKAROM!!!


sajnos képeket még mindig nem tudok feltenni...
remélem hétfőig tényleg rendbe jössz, de azért szerintem a teljes helyrejövetel kicsit tovább fog tartani
ezé majd eccer feldobom azokat a képeket hátha valaki hasznát veszi:)
néha kicsit szakítsd meg azt a teljes mozgásmentességet, az se tesz neki jót:) csak sétálj egyet...

2009. Október 09. - 10:56:53
Válasz #188
Nem elérhető

hopika


Nem is tettem,mert egyrészt kiment a fejemből,másrészt a földön hideg van...és csak egy felfázással gazdagítanám magam.
Nem akarom elszólni,de mintha így teljes mozgásmentességben és pihenéssel mintha egy hangyafasznyit jobb lenne-hétfőig rendbe KELL JÖNNIE!!!AKAROM!!!


sajnos képeket még mindig nem tudok feltenni...
remélem hétfőig tényleg rendbe jössz, de azért szerintem a teljes helyrejövetel kicsit tovább fog tartani
ezé majd eccer feldobom azokat a képeket hátha valaki hasznát veszi:)
néha kicsit szakítsd meg azt a teljes mozgásmentességet, az se tesz neki jót:) csak sétálj egyet...

Köszönöm előre is!
Én indítványoztam az illetékesek felé,de még nem volt idő rá ezek szerint.
Ma megpróbálok egy kicsit mozgolódni-egy kis airwalk menni fog szerintem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 09. - 11:06:35
Válasz #189
Nem elérhető

hopika


Sajnálatos ténynek köszönhetően nem nagyon tudok edzésről beszámolni mostanában...
Tegnap délután otthon egy expanderral azért a tricepszemet megdolgoztattam egy kicsit-nehogy teljesen betunyuljak már itt a végére...
Ma ismét ez lesz a terítéken,de ma a bicepsz is szerepet kap,valamint délután egy kis airwalk is lesz,szerintem egy 30-40 perc időtartamban.
Mivel a semmittevés nem tesz jót-ez el is kezdett "formát" ölteni a kilók terén:ma reggel már 98kg-val mérlegeltem...a héten majdnem minden nap 0,5 kg plusz jött-úgy hogy CH alig megy...Remélem azért lassan stagnál ez a dolog is,mert nem így kellene 100 fölé mennem...Bár ha a szakállam levágnám,akkor csak 95 lennék... !+"%
Beújítottam 3 új kieget is a tegnapi nap folyamán,aminek hasznát fogom venni mostanában:
-Dyma BCAA
-Sixstar Nitric Oxide OD
-EST ThermaPHORIA
Kell egy kis zsírégető/pörgető dolog,hogy minimalizáljam a zsírlerakódást(tudom:kaja és mozgás-de ez most nehéz-a kaja része tartható könnyen).A BCAA-t és az NO fokozót nem kell magyarázni.Sixstar NO fokozóját nem próbáltam még-hátha...
Jövő hét végén bekerül a stack-be egy nosztalgia dolog is... 8-) Addigra remélem legalább 80-90%-os lesz a derekam...minden ettől függ sajnos.Ha nem jön rendbe jövő héten,akkor leállítom a tömegelést és addig nem kezdem el,amíg meg nem gyógyul...
Csókolom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 09. - 11:36:39
Válasz #190
Nem elérhető

Kicsibors


Mielőbbi gyógyulást derék-ügyben, Hopi!
Idegesítő, hogy mindig jönnek ilyen hátráltató tényezők, de hát sajnos ez van...  :-\ Tarts ki!  ****)

2009. Október 09. - 11:38:11
Válasz #191
Nem elérhető

hopika


Köszönöm!
Sajnos magamnak köszönhetem a dolgot vélhetőleg:nem kellett volna még a 130 kilós döntött törzsű evezés semmi kiegészítő nélkül... ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 09. - 11:46:02
Válasz #192
Nem elérhető

Kicsibors


Köszönöm!
Sajnos magamnak köszönhetem a dolgot vélhetőleg:nem kellett volna még a 130 kilós döntött törzsű evezés semmi kiegészítő nélkül... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Az a szerencse, hogy én nagyjából szoktam érezni, hogy mi az, amit megengedhetek magamnak + kesztyű, öv, csuklószorító, térd gumi, felhúzó heveder, gimnasztikus bemelegítés meg minden félét igyekszem tenni, hogy ne sérüljek le, ez eddig lekopogom, de sikerült.  :)

2009. Október 09. - 18:31:04
Válasz #193
Nem elérhető

Norbert002


Haldoklom...
Na jó nem,de rohadt szar a derekam...ma már bekönnyeztem a zokni-cipő kombónál...valamit tényleg tenni kell,mert ez nem állapot.
Ma leköltözöm a földre az ágyamból-hátha számít valamit az is.
Ha estig valamit javulok,akkor tolok egy aerobot-ha nem akkor nem kockáztatom a mai napot inkább.Lehet ezt a hetet kihagyom a súlyzós edzés terén és maximum otthon bohóckodok majd egy kis kar szintjén egy expanderrel...
Faxom kivan!!!
 :-Đ :-Đ :-Đ

Hopika itt Kisvárdán van egy ismerősöm akinél edzek. Tud kézrátétellel gyógyítani. Lehet nem hsizel benne de müködik!!!! Nekem amikor megroppant a derekam se üölni se állni nem íbrtam 1 óra alatt egmcsinálta... Öcsémnek strandfocinál eltört a lábfeje dokik begipszelték azt mondták 5 nap mulva műtét... Modntam faternak vigye el hozzá két óra mulva gipsz nélkül saját lábán jött haza... 8ezer forint. ha érdkeel írj privit és ütközünk és elvezényellek hozzá. Nem egy emberkét helre rakott már!

2009. Október 09. - 19:12:53
Válasz #194
Nem elérhető

JFlame


Haldoklom...
Na jó nem,de rohadt szar a derekam...ma már bekönnyeztem a zokni-cipő kombónál...valamit tényleg tenni kell,mert ez nem állapot.
Ma leköltözöm a földre az ágyamból-hátha számít valamit az is.
Ha estig valamit javulok,akkor tolok egy aerobot-ha nem akkor nem kockáztatom a mai napot inkább.Lehet ezt a hetet kihagyom a súlyzós edzés terén és maximum otthon bohóckodok majd egy kis kar szintjén egy expanderrel...
Faxom kivan!!!
 :-Đ :-Đ :-Đ

Hopika itt Kisvárdán van egy ismerősöm akinél edzek. Tud kézrátétellel gyógyítani. Lehet nem hsizel benne de müködik!!!! Nekem amikor megroppant a derekam se üölni se állni nem íbrtam 1 óra alatt egmcsinálta... Öcsémnek strandfocinál eltört a lábfeje dokik begipszelték azt mondták 5 nap mulva műtét... Modntam faternak vigye el hozzá két óra mulva gipsz nélkül saját lábán jött haza... 8ezer forint. ha érdkeel írj privit és ütközünk és elvezényellek hozzá. Nem egy emberkét helre rakott már!

mindenképp próbád ki!!!
és írd le mi volt! nagyon kiváncsi vagyok rá!!! :)
 :-/-(-: