2024. Szeptember 29. - 09:28:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idén még biztosan itthon...addig fel kell pakolni pár kilót...  (Megtekintve 96476 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Október 02. - 10:25:47
Válasz #150

B1ll4

Vendég
Tutti jó !

http://pirulapatika.hu/210019485/adatlap


Én is ezt használtam meg kértem heti 2-3 ampeszt análba ugyanebből a cuccból 40mg-osat ! 1500ft körül van ! De kurva jó !


De van még aaaaa...

http://pirulapatika.hu/210052467/adatlap

Ő is világbajnok ! Előbbit tolnám !  @:-)

2009. Október 02. - 10:28:20
Válasz #151
Nem elérhető

hopika


Tutti jó !

http://pirulapatika.hu/210019485/adatlap


Én is ezt használtam meg kértem heti 2-3 ampeszt análba ugyanebből a cuccból 40mg-osat ! 1500ft körül van ! De kurva jó !


De van még aaaaa...

http://pirulapatika.hu/210052467/adatlap

Ő is világbajnok ! Előbbit tolnám !  @:-)

Má megint baszakodik valamit a netem-nem tudom megnyitni a linket,bár most a youtube-ot sem engedi megnyitni... :-Đ
Nevét írd már be és rákeresek a guglival.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 02. - 10:36:39
Válasz #152

B1ll4

Vendég

2009. Október 02. - 10:51:05
Válasz #153
Nem elérhető

lue



2009. Október 02. - 12:30:35
Válasz #154

Grizzly79

Vendég
A próba-azaz inkább az egyik próbateremből a másikba pakolászás-"rendbe rakta" a derekam:most majdnem úgy fáj,mint mikor elkezdődött.
Leszarom.Van krém.Meg amúgy is a Mátrixban is megmondták:nincs kanál-azaz nincs hát(derék)...  8-}

A mai etap a hát-tricepsz lesz.Megpróbálom úgy válogatni a gyakikat,hogy lehetőleg ne legyen túl megterhelő a derekamnak,ami a hátnál nem is olyan egyszerű dolog...mindegy,valahogy megoldom.A súlyok is moderáltak lesznek sajnos ennek megfelelően.Remélem a hétvége már tényleg segít egy kicsit rajta,mert pörögnöm kellene egy kicsit,ha valami izmot akarok felpakolni.

Majd jelentkezem.

Bécó!
A cuccokat megpróbálom ma beszerezni.
Látom nemcsak én szenvedek a derekammal.
Lassan 3 hete, hogy megvolt a rossz mozdulat és még mindig rakoncátlankodik.

2009. Október 02. - 12:35:07
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


A próba-azaz inkább az egyik próbateremből a másikba pakolászás-"rendbe rakta" a derekam:most majdnem úgy fáj,mint mikor elkezdődött.
Leszarom.Van krém.Meg amúgy is a Mátrixban is megmondták:nincs kanál-azaz nincs hát(derék)...  8-}

A mai etap a hát-tricepsz lesz.Megpróbálom úgy válogatni a gyakikat,hogy lehetőleg ne legyen túl megterhelő a derekamnak,ami a hátnál nem is olyan egyszerű dolog...mindegy,valahogy megoldom.A súlyok is moderáltak lesznek sajnos ennek megfelelően.Remélem a hétvége már tényleg segít egy kicsit rajta,mert pörögnöm kellene egy kicsit,ha valami izmot akarok felpakolni.

Majd jelentkezem.

Bécó!
A cuccokat megpróbálom ma beszerezni.
Látom nemcsak én szenvedek a derekammal.
Lassan 3 hete, hogy megvolt a rossz mozdulat és még mindig rakoncátlankodik.

Én is szenvedek vele, és pont ezért nem indulok brutálon, mert felhúzás és guggolás nálam vicc súllyal játszik csak  /:-)

2009. Október 02. - 15:23:34
Válasz #156
Nem elérhető

hopika


Edzés letudva...nem nyilatkozom...meg kell gyógyítani a derekam,mert ez így fos... ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 02. - 15:25:13
Válasz #157
Nem elérhető

Jordan


Edzés letudva...nem nyilatkozom...meg kell gyógyítani a derekam,mert ez így fos... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Derekfajdalommal edzeni folosleges, csak artasz vele. 2 het pihenes, es nem lessz utanna semmi baj  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 02. - 15:26:12
Válasz #158
Nem elérhető

God Vazzeg


Edzés letudva...nem nyilatkozom...meg kell gyógyítani a derekam,mert ez így fos... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Derekfajdalommal edzeni folosleges, csak artasz vele. 2 het pihenes, es nem lessz utanna semmi baj  ;)

Akkor én abba is hagyhatnám az edzést, folyamatos fájdalom mellett edzek. De akkor is tolom mert muszáj, igaz kicsit hátráltat, de ez van  :-OO

2009. Október 02. - 18:16:18
Válasz #159
Nem elérhető

atleeta


Edzés letudva...nem nyilatkozom...meg kell gyógyítani a derekam,mert ez így fos... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Derekfajdalommal edzeni folosleges, csak artasz vele. 2 het pihenes, es nem lessz utanna semmi baj  ;)

Akkor én abba is hagyhatnám az edzést, folyamatos fájdalom mellett edzek. De akkor is tolom mert muszáj, igaz kicsit hátráltat, de ez van  :-OO
Az edzőpartneremnek már 2 sérve is volt, neki is folyamatosan fáj a dereka. Ez szokott segíteni szerinte : http://www.pirulapatika.hu/210048719/adatlap
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 02. - 20:04:38
Válasz #160
Nem elérhető

God Vazzeg


Edzés letudva...nem nyilatkozom...meg kell gyógyítani a derekam,mert ez így fos... ˝=/ ˝=/ ˝=/

Derekfajdalommal edzeni folosleges, csak artasz vele. 2 het pihenes, es nem lessz utanna semmi baj  ;)

Akkor én abba is hagyhatnám az edzést, folyamatos fájdalom mellett edzek. De akkor is tolom mert muszáj, igaz kicsit hátráltat, de ez van  :-OO
Az edzőpartneremnek már 2 sérve is volt, neki is folyamatosan fáj a dereka. Ez szokott segíteni szerinte : http://www.pirulapatika.hu/210048719/adatlap

Ezt már próbáltam, de nem ér semmit..  /:-)

2009. Október 05. - 20:45:04
Válasz #161
Nem elérhető

hopika


Mint láthattátok élek...
A hétvégét nagyjából leírtam a srácoknak indított topikban,így arról már nem írok bővebben.
Ma rohadt szar napom volt:
Reggel egy 2-3 perces küzdelem volt a zoknit felhúzni a lábamra,majd ugyanilyen játék a cipő bekötésével:egyre szarabb a derekam-reggel a dokinál kezdek...
Aztán indulok a munkahelyre-azaz indulnék:jobb első defekt... ˝=/
Nekilátok a kerékcserének...és nem bírom azt a qrva 4 csavart kicsavarni...telefon:hozzanak valami pumpát,legalább a szervizig bírja ki a kerék...eljutok oda egy haverom segített és abba a kocsiba tettem be a cuccot,amit vinni akartam magammal a munkahelyre(ennek később lesz jelentősége).Nem sokat szaroznak a kocsival-kiderült,hogy csak a szelep baszódott el-kicserélték ingyen.Indulok is az utamra,mert már elég nagy a késésem.Vajára kellett menni egy bérlemény visszavételre.Megérkezek-hívom a bérlőt,közben hátranézek az ülésre,ahová a papírokat tettem?!-ami persze a haverom kocsijában maradt Záhonyban... ˝=/ ˝=/ ˝=/
A bérlővel megbeszélem,hogy elnézést,de halasszunk már 2 órát a dolgon...irány haza-haver felhív-cucc megszerez-irány vissza Vajára.Letudtam a visszavételt és megint haza...A derekam egyre jobban fáj-fájt.FUCK!
Bekentem egy órán belül 2x a jégzselével és úgy döntöttem,hogy leszarom az egészet:betoltam egy kis koffeint és irány a kistermem egy könnyed aerobra.Most meg pihenek...
Holnap ha megmaradok és beveszem a leszarom tablettát,akkor súlyzós edzés következik.
Jó éjt!

Mod:Kicsit jobban figyelnem kell mostantól a kajára is és behozok majd egy-két új kieget is a tömegelésbe,ami nem kifejezetten tömegeléshez van kitalálva...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 05. - 21:00:48
Válasz #162
Nem elérhető

George


Akkor én a mai(már-már szokásos) gyökérkezelésemmel befogom a pofám --) :-X

2009. Október 05. - 21:03:35
Válasz #163
Nem elérhető

hopika


Ha vigasztal-hamarosan mennem kell fogorvoshoz nekem is,csak ki kellene fognom egy viszonylag koncertmentes időszakot...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 05. - 21:08:03
Válasz #164
Nem elérhető

George


Ha vigasztal-hamarosan mennem kell fogorvoshoz nekem is,csak ki kellene fognom egy viszonylag koncertmentes időszakot...
Nem kívánom senkinek...na nem mintha engem kínoznának vagy ilyesmi, csak mégis jobb lenne teljesen egészséges saját fogakkal élni minél tovább ;D /7%