2024. Szeptember 28. - 17:33:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 208431 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Szeptember 24. - 12:38:06
Válasz #195
Nem elérhető

Woodslave


így könnyű  ***))) ****:))))))  ;D de azt mondom a testépítés lényege nem a teremben töltött pár óra hetente, hanem hogy meg tudd teremteni a feltételeit.  @:-) :-!!!

2009. Szeptember 24. - 12:52:32
Válasz #196
Nem elérhető

Jordan


Komolyan mondom, miutan lattam Evan Centopani fozocskejet a Muscularon  :-O :-O :-O , nemhittem volna hogy valaki is azt fogja mondani, hogy sok a akaja amit benyomok!  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 12:58:59
Válasz #197
Nem elérhető

hopika


Én bírok annyit enni,mint az állat,csak én meg is növök tőle...csak az a baj,hogy nem jó helyen szélesedek. @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 13:57:39
Válasz #198
Nem elérhető

atleeta


Én bírok annyit enni,mint az állat,csak én meg is növök tőle...csak az a baj,hogy nem jó helyen szélesedek. @-o @-o @-o
Én sem azért vagyok 95 kiló mert annyira izmos vagyok...de folyamatban van  @:-) =/+'
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 24. - 21:43:40
Válasz #199
Nem elérhető

Jordan


Ahoj!  ;D

Volt ma egy kis labazas, kozos edzes baratnommel.  <3! Ugyanazokat a gyakorlatokat csinalta mint en, csak kevesebb sullyal. Valoszinuleg azert nem tudja annyival csinalni a gyakorlatokat, mert nem is tud annyi hust megenni egy nap mint en.  !+"% 8-} Na meg nem is akar leegetni a teremben a tobbiek elott, hogy o az erosebb kozottunk.  ::)

Quad:

1. Labnyujtas                                                   3x30-25-20                                        (20-40-60kg)

2. Guggolas                                                     4x10-8-6-10                                       (60-100-140-180kg)

3. Labtolas labak szuken, magasan                  3x15-15-15                                         (230-350-470kg)

4. Kitotes kezisulyzokkal                                 2x12-12                                               (22/22-32/32kg)

Labhajlitok:

5. Labhajlitas fekve, gepen                              3x15-15-15                                          (30-50-70kg)

6. Labhajlitas allva, egylabbal, gepen                2x15-20                                                (20-30kg)



Mara ennyi volt, nagyon kivette az eromet, de azert meg maradt  >:D :-)(-:
Elljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 21:45:35
Válasz #200
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megszületett a ma esti első értelmes hozzászólás.  ****:))))))  ;D

2009. Szeptember 24. - 21:47:07
Válasz #201
Nem elérhető

George


Megszületett a ma esti első értelmes hozzászólás.  ****:))))))  ;D
És most elbasztad. Köszönjük Emese ;D

2009. Szeptember 24. - 21:50:47
Válasz #202
Nem elérhető

Jordan


Megszületett a ma esti első értelmes hozzászólás.  ****:))))))  ;D

Gondolkoztam valami baromsag beirasan, de nagyon elfaradtam a labazastol, es meg nem hatott a ch edzes utan, igy az agyan sem porog elegge most. Szoval ezer bocsanat.  --)  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 21:55:02
Válasz #203
Nem elérhető

hopika


M'ér' nem mondtad,hogy Melissa a csajod???
Akkor hagyom a faszba Londont,meg az USA-t:megyek hozzád!!!
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 22:00:17
Válasz #204
Nem elérhető

Jordan


M'ér' nem mondtad,hogy Melissa a csajod???
Akkor hagyom a faszba Londont,meg az USA-t:megyek hozzád!!!
 @-o @-o @-o

Miert ez olyan nagy dolog?  ::) ;D
Partyba szoktam oket vagni Timeaval, egyebkent  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 22:01:51
Válasz #205
Nem elérhető

hopika


Akko' döntsd el,hogy melyik kell jobban-a másikat viszem...
Bár,ha addig tolom a napi 15 Omnát,akkor lehet mindkettőt!
 ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 22:02:56
Válasz #206
Nem elérhető

Jordan


Akko' döntsd el,hogy melyik kell jobban-a másikat viszem...
Bár,ha addig tolom a napi 15 Omnát,akkor lehet mindkettőt!
 ***)))

Amig edzek, meg alszok azt csinalsz veluk amit akarsz  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 24. - 22:03:29
Válasz #207
Nem elérhető

hopika


Megbeszéltük...Én nappalos munkát fogok akkor keresni...
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 24. - 23:24:09
Válasz #208
Nem elérhető

Kicsibors


Megszületett a ma esti első értelmes hozzászólás.  ****:))))))  ;D
És most elbasztad. Köszönjük Emese ;D

Ááááá, ez jó volt!!!  ****:))) ****:))))))

2009. Szeptember 25. - 23:32:21
Válasz #209
Nem elérhető

Jordan


Czesc!  #:-)

Megy kis laza karozas volt, baratnommel  <3! . Egyenlore befejezzuk a kozos kis edzeseinket, mert a jovohettol bekemenyitunk majd az  uj edzopartneremmel, es ko kovon nem marad  @-o @-o @-o
Nem mintha a csajom nem lenne "kurvakemeny"  ;D , de megiscsak jobban motival ha valaki csunnyan beszel (ordit!!!) velem, hogy "MEGKETTOT!!!!"  @:-)
Na de az majd csak a jovohettol, addig is itt vann a mai karozasom szamokban:

Tricepsz:

1. Csigas lenyomas ruddal, szuken                         4x20-20-20-20                        (20-40-60-80kg)

2. Koponyatoro, ruddal                                          3x12-12-12                             (20-40-60kg)

3. Nyujtas fej felett, egykezzel                               2x12-15                                  (12-22kg)

4. Tolodzkodo "gep"                                              1x30                                        (60kg)

Bicepsz:

5. Allva valtott karral, forgatva                               3x10-10-8                                (12/12-22/22-32/32kg)

6. Ferdepados karhajlitas, egykezesekkel               2x10-8                                     (17/17-27/27kg)

7. Franciaruddal, szuken, 90fokos scotpadon         1x12                                         (42kg)



Vadli:

8. Szamarvadli egylabbal                                        3x20-20-20                              (kb 60kg  ;D )

9. Ulve gepen                                                         3x15-15-15                              (50kg)



Ezzel a negynapos edzesterv elbucsuztatva  :'( >:D
Jovohettol ujra 6 edzesnap hetente  @-o, holnap leirom majd hogy miben valtozik majd, es mire fogok leinkabb rakoncentralni meg ilyesmi... ::)

Elljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)