2024. Szeptember 28. - 19:22:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 208450 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Szeptember 22. - 18:28:53
Válasz #165
Nem elérhető

mack


nézzünkmá 1 behízott fotót  ;D

2009. Szeptember 22. - 18:47:23
Válasz #166
Nem elérhető

Cressler


http://www.youtube.com/watch?v=hx20qA3XCtc&feature=related

Imadom ezt a szamot  @-o
A Metallica zeneje ugyan, de ezuttal a Staind enekese eloadasaban, es azt kell hogy mondjam magasan jobb az eredetinel!  :-)!

Most pedig eltavoztam edzeni, mellezni fogok, kesobb meg jelentkezem!  :-}
Jó a Staind féle verzió @:-) de nekem a nyers Metallica jobb
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 22. - 18:53:52
Válasz #167
Nem elérhető

mack


Lehet azért jobb,mert a Staind énekese tud énekelni...
Amúgy mostanában nem veled nyomja az ipart Jordan??? - teljesen be van hízva... @:-)

Módosítva,mert elírtam...sorry!

te neszemtelenkeggyémá!  **:))))*  ;D ;D ;D  ***))  ˝=/

2009. Szeptember 22. - 19:02:21
Válasz #168
Nem elérhető

mack



2009. Szeptember 22. - 19:26:42
Válasz #169
Nem elérhető

mack


na nem offolok, képet akartam berakni meg másik topikba az idézést de meggondoltam

2009. Szeptember 22. - 20:53:43
Válasz #170
Nem elérhető

Jordan


Chema!   ;D

Mi megy itt ocsem!  :D

Volt ma egy kis melledzes, meg egy kis oldalso vall. Valamiert mindenki a mai napot valsztotta hogy kigyurja magat, es amikor beleptem  azthittem valami discoba vagyok.  :-Đ De nem igazan erdekeltek masok, amire szuksegem volt, elvettem pofatlanul, minden lelkiismert furdalas nelkul  >:D Volt is durmogas, meg csunnyannezes de csak a szemukbe kellett nezni hogy megessen rajtam a szivuk.  :)

Mell:

1. 20fokos nyomas egykezesekkel                               4x15-15-15-20                                             (22/22-32/32-42/42-52/52kg)

2. Fekvenyomas ruddal                                                3x8-6-6                                                         (100-140-160kg)

3. 30fokos nyomas smithgepen                                   2x10-15                                                         (70-120kg)

4. Ferdetarogatogep                                                    2x12-15                                                         (40-60kg)

5. Athuzas kezisulyzoval, padon keresztbe                   2x10-12                                                         (32-52kg)

Oldalsovall:

6. Oldalemeles allva                                                     4x15-15-15-15                                               (7/7-12/12-17/17-22/22kg)

7. Oldalemeles egykezzel ferdepadra
    oldalvast tamaszkodva                                            2x15-15                                                          (12-17kg)

Kellemes volt.  Baratnom volt a segitsegem ma is  <3!
Legyetek nagyok es erosek  =/+'
Elljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 20:54:49
Válasz #171
Nem elérhető

Jordan


http://www.youtube.com/watch?v=hx20qA3XCtc&feature=related

Imadom ezt a szamot  @-o
A Metallica zeneje ugyan, de ezuttal a Staind enekese eloadasaban, es azt kell hogy mondjam magasan jobb az eredetinel!  :-)!

Most pedig eltavoztam edzeni, mellezni fogok, kesobb meg jelentkezem!  :-}
ezt a számot imádom, reggelente szokott menni a fülesben, de az eredeti nekem sokkal jobban tettszik  ;-oo-;

Nemerdekel, ez az en topicom akinek nem az tetszik ami nekem az ellenem van es kesz  ))=/  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 21:05:55
Válasz #172
Nem elérhető

Jordan


http://www.youtube.com/watch?v=hx20qA3XCtc&feature=related

Imadom ezt a szamot  @-o
A Metallica zeneje ugyan, de ezuttal a Staind enekese eloadasaban, es azt kell hogy mondjam magasan jobb az eredetinel!  :-)!

Most pedig eltavoztam edzeni, mellezni fogok, kesobb meg jelentkezem!  :-}
ezt a számot imádom, reggelente szokott menni a fülesben, de az eredeti nekem sokkal jobban tettszik  ;-oo-;

Nemerdekel, ez az en topicom akinek nem az tetszik ami nekem az ellenem van es kesz  ))=/  ;D
kinyomlak fekve, bázze  :-/-- ;D ;D

Egykezzel evezek veled bazzeg  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 21:13:58
Válasz #173
Nem elérhető

Jordan


Hat akkor jol le vagy robbanva Pami , kellene egy kis kreatin  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 22. - 21:15:12
Válasz #174
Nem elérhető

csaba.r


Megyek abba a terembe plussz súlynak
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 23. - 14:57:23
Válasz #175
Nem elérhető

Jordan


Hello!  #:-)

Ma nem edzek, csak gondoltam leirom mar, hogyan fog kinezni a kajam jovohet hetfotol. Ugyanis most kb olyasmi az etrendem, hogy lemegy ami kell a testemnek, de ugyanakkor mindennap megeszem amit megkivanok eppen.  ;D Jovohettol szigoritani fogok a kajan is, heti 6 nap kivetel nelkul betartom az eloirtakat, max vasarnap fogok finomsagokat (is!!!) enni. Mint majd latjatok a napirendembol, en nem atlagos eleltet elek. Nem reggel 6-7 orakkor kelek, nemis este 22-0 orakkor van fellove a pizsim.  ;D Alltalaban reggel 10 orakkor van az elso kajam, es nem lehetetlen hogy utanna meg visszafekszem 1-1.5 oracskara.  ;D Utolso etkezesem pedig ejszaka 03:00, vagy 03:30 korul van, utanna fekszem csak le.

Tehat:

10:00              60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely, vitamin csomag (Animal Pak)

12:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

14:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

16:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

18:00              EDZES! Kozvetelnul elott: 10g glutamin (MHP), 10g bcaa (Dymatize)
                       (Regebben hasznaltam edzes elott ch-t is, de gyakran szedelegtem az insulin ingadozas miatt a gyomrom se toleralta jol, igy ez mar egy ideje kimarad. Mint ahogy az edzes kozbeni kellemetlen dolgok is)

19:00             Edzes utan kozvetlenul: 15g glutamin (MHP), 15g bcaa (Dymatize)

19:30             60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely

21:00            250g csirkemell, 50g rizs, 200g kukorica, egy marek mogyoro

00:00            60g feherjeturmix (ON Whey)

03:00            40g feherjeturmix (Syntha-6), 200g turo, egy marek mandula



Majd ezutan alvas. Na ez lenne a kajatervem, igy hirtelen. Akinek van valami javaslata, lat valami kivetnivalot, barkitol varom a hozzaszolast! Koszonom elore is.

Elljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 15:09:17
Válasz #176
Nem elérhető

George


Én végig sem olvastam, de látszik, hogy sok kaja van benne, ennyi elég is ahhoz, hogy jó legyen ;D ;-oo-;

2009. Szeptember 23. - 15:14:59
Válasz #177
Nem elérhető

Kicsibors


Hello!  #:-)

Ma nem edzek, csak gondoltam leirom mar, hogyan fog kinezni a kajam jovohet hetfotol. Ugyanis most kb olyasmi az etrendem, hogy lemegy ami kell a testemnek, de ugyanakkor mindennap megeszem amit megkivanok eppen.  ;D Jovohettol szigoritani fogok a kajan is, heti 6 nap kivetel nelkul betartom az eloirtakat, max vasarnap fogok finomsagokat (is!!!) enni. Mint majd latjatok a napirendembol, en nem atlagos eleltet elek. Nem reggel 6-7 orakkor kelek, nemis este 22-0 orakkor van fellove a pizsim.  ;D Alltalaban reggel 10 orakkor van az elso kajam, es nem lehetetlen hogy utanna meg visszafekszem 1-1.5 oracskara.  ;D Utolso etkezesem pedig ejszaka 03:00, vagy 03:30 korul van, utanna fekszem csak le.

Tehat:

10:00              60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely, vitamin csomag (Animal Pak)

12:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

14:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

16:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

18:00              EDZES! Kozvetelnul elott: 10g glutamin (MHP), 10g bcaa (Dymatize)
                       (Regebben hasznaltam edzes elott ch-t is, de gyakran szedelegtem az insulin ingadozas miatt a gyomrom se toleralta jol, igy ez mar egy ideje kimarad. Mint ahogy az edzes kozbeni kellemetlen dolgok is)

19:00             Edzes utan kozvetlenul: 15g glutamin (MHP), 15g bcaa (Dymatize)

19:30             60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely

21:00            250g csirkemell, 50g rizs, 200g kukorica, egy marek mogyoro

00:00            60g feherjeturmix (ON Whey)

03:00            40g feherjeturmix (Syntha-6), 200g turo, egy marek mandula



Majd ezutan alvas. Na ez lenne a kajatervem, igy hirtelen. Akinek van valami javaslata, lat valami kivetnivalot, barkitol varom a hozzaszolast! Koszonom elore is.

Elljenek a csajok!  @:-)

Ehhh... hát ahogy ezt a kis szolid étrendet nézem, anyagi gondjaid nincsenek...  :D

2009. Szeptember 23. - 15:25:26
Válasz #178
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello!  #:-)

Ma nem edzek, csak gondoltam leirom mar, hogyan fog kinezni a kajam jovohet hetfotol. Ugyanis most kb olyasmi az etrendem, hogy lemegy ami kell a testemnek, de ugyanakkor mindennap megeszem amit megkivanok eppen.  ;D Jovohettol szigoritani fogok a kajan is, heti 6 nap kivetel nelkul betartom az eloirtakat, max vasarnap fogok finomsagokat (is!!!) enni. Mint majd latjatok a napirendembol, en nem atlagos eleltet elek. Nem reggel 6-7 orakkor kelek, nemis este 22-0 orakkor van fellove a pizsim.  ;D Alltalaban reggel 10 orakkor van az elso kajam, es nem lehetetlen hogy utanna meg visszafekszem 1-1.5 oracskara.  ;D Utolso etkezesem pedig ejszaka 03:00, vagy 03:30 korul van, utanna fekszem csak le.

Tehat:

10:00              60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely, vitamin csomag (Animal Pak)

12:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

14:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

16:00              250g csirkemell, 75g rizs, egy fej paradicsom, egy marek mogyoro

18:00              EDZES! Kozvetelnul elott: 10g glutamin (MHP), 10g bcaa (Dymatize)
                       (Regebben hasznaltam edzes elott ch-t is, de gyakran szedelegtem az insulin ingadozas miatt a gyomrom se toleralta jol, igy ez mar egy ideje kimarad. Mint ahogy az edzes kozbeni kellemetlen dolgok is)

19:00             Edzes utan kozvetlenul: 15g glutamin (MHP), 15g bcaa (Dymatize)

19:30             60g feherjeturmix (ON Whey), 100g zabpehely

21:00            250g csirkemell, 50g rizs, 200g kukorica, egy marek mogyoro

00:00            60g feherjeturmix (ON Whey)

03:00            40g feherjeturmix (Syntha-6), 200g turo, egy marek mandula



Majd ezutan alvas. Na ez lenne a kajatervem, igy hirtelen. Akinek van valami javaslata, lat valami kivetnivalot, barkitol varom a hozzaszolast! Koszonom elore is.

Elljenek a csajok!  @:-)

Ezzel az étrenddel kb 3 hét alatt elsavasodnék úgy, hogy nem bírnék enni semmit. Mákod van hogy ennyire tolerálja a szervezeted a csirkerizst  :-}

2009. Szeptember 23. - 15:27:06
Válasz #179
Nem elérhető

Jordan



Ehhh... hát ahogy ezt a kis szolid étrendet nézem, anyagi gondjaid nincsenek...  :D


Marcius ota most tudtam csak munkaba allni....  !+"% ;D
De egyebkent joval a bolti arak alatt vasarlok (csirkemell, kiegek), szerencsem van, hogy rendes embereket ismerek!  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)