2024. Szeptember 28. - 21:30:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 208472 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Szeptember 15. - 21:25:00
Válasz #135
Nem elérhető

Aco


Eltudnad magyarazni milyen az az alsocsigas osszetolas?igy nevrol nem ugrik be a gyakorlat.. :)

2009. Szeptember 15. - 21:45:34
Válasz #136
Nem elérhető

Jordan


Eltudnad magyarazni milyen az az alsocsigas osszetolas?igy nevrol nem ugrik be a gyakorlat.. :)

A keresztcsigas osszetolasnak az alsocsigas valtozata. A fogantyukat alulrol huzom felfele es osszefele, egeszen amig kb az allam vonalaban osszeernek. Nagyonjol megdolgoztatja a mell felsoreszet, ne meg a vall elso reszere is megy nemkeveset.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 15. - 21:48:15
Válasz #137
Nem elérhető

Aco


Ja,igy mar ok..Csinaltam en is azt azelott,eleg jo... ****:))))))

2009. Szeptember 15. - 21:52:02
Válasz #138
Nem elérhető

Jordan


Ja,igy mar ok..Csinaltam en is azt azelott,eleg jo... ****:))))))

Koszonom hogy megdicserted a gyakorlatot.  ****:)))))) Ha legkozlebb csinalom, atadom  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 16. - 06:41:38
Válasz #139
Nem elérhető

George


Ja,igy mar ok..Csinaltam en is azt azelott,eleg jo... ****:))))))

Koszonom hogy megdicserted a gyakorlatot.  ****:)))))) Ha legkozlebb csinalom, atadom  ;D
****:)))

2009. Szeptember 17. - 21:24:52
Válasz #140
Nem elérhető

Jordan


Csesh!  ;D

Megvolt mai labedzesem is, ami igen jo lelkiallapotban sikerult vegigcsinalnom, ugyanis edzesbe indulas elott kozvetlenul a Dorian Yates Blood and Guts cimu edzovideojat neztem meg  @-o @-o @-o (Ma kb 10.000-ik alkalommal  ;D ) Koszonet erte Georgenak, aki eszembejutta ezt a remekmuvet.  ;) Az egyetlen problemam a labedzesekkel, hogy edzes utam komoly gyomorfajdalmaim vannak (valoszinuleg a verbosegtol), ezert nehezemre esik a tapanyagbevitel. Talan ezert is van hogy edzes utani turmix utan 20-30 percre megegy turmixot iszok (persze masabb osszetevokkel), mert ugye az konnyen lemegy, a szilard kajaval ellentetben, es nagy szazalekban bent is marad. Raadasul a gyomrot sem terheli annyira gyors felszivodasa miatt. Ennyit errol.  ;D
A holnapi nap a karomat fogom edzeni vadlival kiegeszitve. Kb 4 hete nem karoztam  !+"%
Na de terjunk vissza a mai edzesemhez:

Quad:

1. Labnyujtas gepen                                    3x30-25-20                                (20-40-60kg)

2. Elolguggolas szabadruddal                       4x8-6-4-6                                   (60-100-130-160g)

3. Labtolas szuk, magas labtartassal           3x15-15-15                                 (230-310-400kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                             1x15(labankent)                          (22/22kg)

Labhajlitok:

5. Labhajlitas fekve, gepen                          3x15-15-15                                 (20-50-70kg)

6. Labhajlitas ulve, gepen                            2x15-15                                       (50-80kg)


Most ahogy nezegetem, eleg szep kis csikokat huzott a mellemre-vallamra a rud elolguggolaskor.  ;D Nembaj, legalabb azthiszik hogy kemeny vagyok  @-o ;D
Na de a lenyeg:

Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 21:29:20
Válasz #141
Nem elérhető

George


Szívesen, máskor is ****:)))))) Én is ilyeneket fogok mostmár nézni edzés előtt, csak fenn kell tartani ezt az állapotot egészen az edzés kezdetéig :D Ez a nehezebb része a dolognak --)

2009. Szeptember 17. - 21:40:53
Válasz #142
Nem elérhető

Jordan


Szívesen, máskor is ****:)))))) Én is ilyeneket fogok mostmár nézni edzés előtt, csak fenn kell tartani ezt az állapotot egészen az edzés kezdetéig :D Ez a nehezebb része a dolognak --)

Annyibol nekem konnyebb, hogy az en termem, a Temple gym mintajara keszult. Sajna nem teljes egeszeben, nincs ott minden belole, csak kb a fele. De a hangulat ugyanaz.  ****:)))))) Pincehelyseg, ablakok a vilagba se, csak szabadsulyok, meg olyan gepek amik tenyleg hasznosak  ;) Na meg a tarsasag sem olyan mint a tobbi fitnessteremben  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 21:53:18
Válasz #143
Nem elérhető

George


Szívesen, máskor is ****:)))))) Én is ilyeneket fogok mostmár nézni edzés előtt, csak fenn kell tartani ezt az állapotot egészen az edzés kezdetéig :D Ez a nehezebb része a dolognak --)

Annyibol nekem konnyebb, hogy az en termem, a Temple gym mintajara keszult. Sajna nem teljes egeszeben, nincs ott minden belole, csak kb a fele. De a hangulat ugyanaz.  ****:)))))) Pincehelyseg, ablakok a vilagba se, csak szabadsulyok, meg olyan gepek amik tenyleg hasznosak  ;) Na meg a tarsasag sem olyan mint a tobbi fitnessteremben  >:D
Megmondom őszintén, nekem most az egyik legnagyobb nyűgöm a társaság. Talán vannak akik olvassák is a fórumot, de nem érdekel, egyszerűen alig látni olyan embert, aki edzeni jönne a terembe, nem pedig bámészkodni, dumálni, vagy ismerkedni ????... Régen nem volt így. Egy 150-es, de még egy 200-as nyomás sem volt ennyire ritka, mindenki edzett, még ha a sorozatok között ment is egy kis duma. Felhígult az egész, profitorientáltak a termek, céltalanok az emberek, a kemény edzés nem létezik, az izzadtság már undorító, ordítani is max. 85 kg alatt szoktak :( Sajnos nálunk nincsenek ilyen termek. De nem siránkozok, hanem egyszerűen kizárom a külvilágot, és csak magammal foglalkozok.

2009. Szeptember 17. - 21:57:30
Válasz #144
Nem elérhető

hopika


Erre annyit csak,hogy leszarom kik vannak ott és én igenis örülök neki,ha leizzadok-tudom,hogy csináltam valamit...
Ma volt két suhanc a teremben:kb.15 perc "edzés" után megszólalt az egyik,hogy menjenek ki rágyújtani,aztán majd bejönnek... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 17. - 21:59:32
Válasz #145
Nem elérhető

Jordan


George!

Nalunk is ez az egyetlen ilyen terem ahol meg ugyahogy megturnek minket!  ;D Ez van. Szerintem minket is azert, mert ha valaki elmenne kozulunk, menne a tobbi is  8-}
Talan meg tolem 50 km-re Midletonban van meg egy ilyen, talan megjobb, megfelszereltebb (pl: 70ks-os kezisulyzok, sok hammer strenght gep, 25-30-35 fokos ferdepad  @-o ), ahol relative fanatikusok edzenek,  de ugye az meg kurva messze van.  :-\ De ha innen is kipicsaznak, akkor nem marad mas  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 22:12:56
Válasz #146
Nem elérhető

George


George!

Nalunk is ez az egyetlen ilyen terem ahol meg ugyahogy megturnek minket!  ;D Ez van. Szerintem minket is azert, mert ha valaki elmenne kozulunk, menne a tobbi is  8-}
Talan meg tolem 50 km-re Midletonban van meg egy ilyen, talan megjobb, megfelszereltebb (pl: 70ks-os kezisulyzok, sok hammer strenght gep, 25-30-35 fokos ferdepad  @-o ), ahol relative fanatikusok edzenek,  de ugye az meg kurva messze van.  :-\ De ha innen is kipicsaznak, akkor nem marad mas  :D
Én nem érzem annyira extrémnek magam, hogy ne lehessen tőlem nyugodtan edzeni, rajtam kívül nincs is nagyon más, aki ennyire komolyan venné az edzést ebben a teremben. Vannak nálam "nagyobb animalok", de az más. Majd beáll ez is fejben, mindig van új amit meg kell tanulni.

2009. Szeptember 17. - 22:17:39
Válasz #147
Nem elérhető

Jordan


En meg csak nem is szoktam kiabalni, horogni.  ;D De peldaul a regi teremben azert jottem el, mert allandoan megkertek hogy ne hasznaljak mar annyi sulyt ha sokan vannak mert "megremitem" az embereket vele  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 22:27:37
Válasz #148
Nem elérhető

George


En meg csak nem is szoktam kiabalni, horogni.  ;D De peldaul a regi teremben azert jottem el, mert allandoan megkertek hogy ne hasznaljak mar annyi sulyt ha sokan vannak mert "megremitem" az embereket vele  !+"%
Én sem kiabálok, volt olyan régen, de nem ment tőle jobban :D Néha kicsit felhörrenek, de ahhoz képest, amit egy-két gyerek levág a 80-100 kg alatt, ez csak szuszogás. Itt inkább csak simán bámulnak a nagy súlyra, engem a folyamatos hangosan okoskodás, politizálás, meg a terem egyik végéből a másikba kiabálás zavar. Simán feltünési viszketegség...ja, meg a hülye lányok vihogása, nyerítése ***))))

2009. Szeptember 17. - 22:32:11
Válasz #149
Nem elérhető

hopika


ja, meg a hülye lányok vihogása, nyerítése ***))))

Ezt legalább megúszom-ezért tudok csak kedd-csütörtök-péntek(kora délután) és ritkán szombaton edzeni,mert a nőknek külön torna van hétfő-szerda-péntek...akkor nem lehet edzeni!Ez mekkora faszság amúgy...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!