2024. Június 30. - 18:38:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 201503 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. December 19. - 20:41:54
Válasz #720
Nem elérhető

George



 de ha  hát napon 8hét kihagyás után 150kg-val dönött törzsű evezést csinálsz, akkor többet nem olvasok naplódban :laugh: :laugh:


Emiatt ne aggodj  ;D A 8 hettel nem lenne baj, attol meg menne a 150  >:D
De egyeleore kerdes, hogy milyen sullyal tudok majd tornazni, autobalesetem volt. Nem fogom eroltetni, tenyleg csak 2-3 het atmozgatas, aztan meglatjuk miben lehet emelgetni  8-)
Fekvenyomásban az a jó, hogy csak feküdni kell és kész! ;D Nem kell hozzá láb meg derék, szóval ne pináskodj >:D ;D

2010. December 19. - 20:46:42
Válasz #721
Nem elérhető

Jordan


Jogos  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 20. - 21:26:48
Válasz #722
Nem elérhető

Jordan


Na elkezdodott az ujraepitkezes  >:D

Ma vegre letakarodtam a konditerembe, hosszu ido ota eloszor. Jol beoltoztem, mert ugye itt nincs futes, kint -4fok volt, bent kb +2-3  ;D De az erzes, hogy ujra tudtam edzeni, megfizethetetlen.  @-o A mai nap a hatzimaimat, es tartozekai voltak soron.


HAT:

1. Egykezes evezes, ferdepadra tamaszkodva                        2x12-12                                (22-37kg)

2. Evezes dontve, also fogassal                                          2x12-12                                (60-100kg)

3. Mellhez huzas csigan, szuk, also fogassal                          2x12-12                                (40-70kg)

4. Mellhez huzas csigan, V alaku fogantyuval                        1x12                                     (70kg)

CSUKJA:

5. Vallvonogatas ruddal                                                    2x15-15                                (60-120kg)

HATSOVALL:

6. Dontve oldalemeles, kezisulyzokkal                                 1x20                                      (7-7kg)




Az egesz edzes kb 15perc ha volt, de ugy erzem magam, mint aki egy maratont futott  :D Nem erolkodtem, ment volna minden joval tobbel is  >:D , de nem kockaztatok egy esetleges serulest. Szepen lassan visszaerosodom  >:D
Szerdan nyomok egy mell-vall edzest, penteken meg egy labat valahogy.


Stay tooned!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 20. - 21:37:42
Válasz #723
Nem elérhető

NosztalNiga


A kar meg most is majd mindig kimarad  ;D ;D ;D
Amúgy  :-)! Ilyen baleset után ezek azért kurva jó súlyok :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. December 20. - 21:45:20
Válasz #724
Nem elérhető

Jordan


A kar meg most is majd mindig kimarad  ;D ;D ;D
Amúgy  :-)! Ilyen baleset után ezek azért kurva jó súlyok :)

Akartam karozni, de nem maradt ra gazolaj!  ;D Majd legkozelebb.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 20. - 23:19:13
Válasz #725
Nem elérhető

Jordan


Épülj fel hamar, sok sikert  :D

Koszi Jana! Jol eltuntel, es mint latom, meg is hiztal!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 21. - 00:07:27
Válasz #726
Nem elérhető

God Vazzeg


Épülj fel hamar, sok sikert  :D

Koszi Jana! Jol eltuntel, es mint latom, meg is hiztal!  ;D ;D ;D

Tömegel  ;D Itt nincsenek kövér emberek, csak jól sikerült tömegelések  ;)

2010. December 21. - 15:04:19
Válasz #727
Nem elérhető

Tóth Attila


xxxl es pólót és jobbulást kívánok... @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 21. - 17:51:31
Válasz #728
Nem elérhető

Jordan


xxxl es pólót és jobbulást kívánok... @:-)

Koszonom! De nem kell aggodni ertem, egem nem lehet csak ugy elpusztitani  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 23. - 01:04:52
Válasz #729
Nem elérhető

Jordan


Csaaa!


Ma nyomtam egy mell-vall edzest. Kaptam a volt csajomtol egy kinai kenocsot, amibol kb egy kisujhegynit dorzsoltem el a vallamon, de rendesen olyan lett, mint a pirospecsenye. De nem is artott, mert megint olyan hideg volt a teremben, hogy keptelenseg fel percnel tovabb markolni a rudat!  ;D

MELL:

1. 30fokos nyomas kezisulyzokkal                             2x15-15                                   (22/22-42/42kg)  (Ez meg egesz jol ment)

2. Fekvenyomas ruddal                                          2x10-8                                     (60-100kg) ( Na ez mar szar volt  :D  Nem volt nehez, de megis annyira remegett a mellem meg a tricepszem, hogy tuti rajtam marad, ha nyomok megegyet  ;D )

3. Tarogatogep                                                    2x12-12                                    (30-50kg)


OLDALSOVALL:

4. Oldalemeles, ulve                                              3x20-20-20                               (7/7-7/7-7/7kg)


Ennyi volt mara. Fajdalom semmi, jovoheten lehet kicsivel tobb suly pakolni majd. Penteken lab.... Haladok lecsorol-lepcsore  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 23. - 03:23:34
Válasz #730
Nem elérhető

Gabe


Jó lesz ez papa!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 24. - 02:04:15
Válasz #731
Nem elérhető

Maszat


Hihetetlen erős a szervezeted!!!!! Te sokkal jobban összetörted Magad, és már edzel. Nekem meg 2 hét elteltével még este átfordulni is nehezemre esik!!! De jövőre odabaszok Én is. Addig is sok sikert Jordy  ;D   @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 24. - 02:30:35
Válasz #732
Nem elérhető

Jordan


Koszi! Neked is mihamarabbi felepulest!  ;-oo-;

Es vigasztaljon a tudat, hogy te szalkasabb vagy!!!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 25. - 16:40:56
Válasz #733
Nem elérhető

Jordan


Na csa!

Tegnap tartottam a karacsonyi, extra rovid labedzesem!  ;D


QUAD:

1. Labnyujtas                                 3x30-30-30                                        (20-20-20kg)

2. Labtolas, vallszelesen                  3x12-12-12                                        (80-130-210kg)


LABHAJITOK:

3. Lahajlitas fekve                          2x12-12                                             (20-40kg)

4. Labhajlitas allva, egylabbal           1x12                                                  (30kg)

VADLI:

5. Ulve, gepen                              3x20-20-20                                         (20-30-40kg)



Ezek utan megindult a kajalas.  ;D ;D ;D Marha, hal, beigli, sutemenyek............  Ittam egy keves Jack Daniels-t is  :-oD , nem emlekszem mikor ittam utoljara, haaaat elegge beutott most.  :D


Boldog karacsony mindenkinek!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 25. - 19:33:51
Válasz #734
Nem elérhető

Suncity


"Ittam egy keves Jack Daniels-t is   , nem emlekszem mikor ittam utoljara, haaaat elegge beutott most. "


Elindultál a lejtőn :violinplay3: