2024. Június 30. - 18:14:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 201502 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 04. - 12:03:50
Válasz #705
Nem elérhető

mack




Forma alakul, 106kg vagyok. Kozerzetemrol roviden annyit, hogy utalok mindenkit.  ;D Az is idegesit, ha valaki elhalad mellettem az utcan. Munkatarsaim megjegyeztek, hogy olyan hallgatag vagyok mostanaban.  ????... Begyulladt a vallam, es nem is tudok ezert guggolni, de amig megy az elolguggolas, addig nincsen baj. A tibialisom szinten, amig elmegyek a teremig (ami komoly 7-8 perc seta) 2-3 is meg kell allnom, mert ugy erzem leszakad a labam. Es halszagu a borom. Vagyis en annak erzem, de valoszinuleg csak a kepzeletem jatszik velem.  ;D

Vagyis, az elet szep........
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ékezet nélkül..... :D
Próbáld meg hogy nem azzal iszod a turmixod  ;D és tarts mértéket, ne igyál sokat!!!

amúgy grat!!!  ****:))))))

2010. Augusztus 04. - 20:17:39
Válasz #706
Nem elérhető

Maszat


Na mi a helyzet Te kurvapecér?  ;D Valami képet nyomhatnál be!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Augusztus 04. - 20:21:03
Válasz #707
Nem elérhető

mack


Na mi a helyzet Te kurvapecér?  ;D Valami képet nyomhatnál be!!!

áááá, leszar minket! uccsedob képet mer szégyellős!!!!!  :D

2010. Augusztus 05. - 17:47:45
Válasz #708
Nem elérhető

Jordan


Na mi a helyzet Te kurvapecér?  ;D Valami képet nyomhatnál be!!!

áááá, leszar minket! uccsedob képet mer szégyellős!!!!!  :D


Csa fiuk!

Junius 29.-e ota nem edzettem. Munkahely miatt, es egy keves maganeleti problema is kozrejatszik.  ;D
Lassan ujra kellene kezdeni, de mivel csak melegito jelleggel edzenek, formam meg nem epp fotozni valo, igy nem latom ertelmet egyelore a naplo irasat folytatni.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 05. - 17:53:57
Válasz #709
Nem elérhető

hopika


Mindegy-csak jót ne halljak rólad!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Augusztus 05. - 23:31:30
Válasz #710
Nem elérhető

Yeti


Mindegy-csak jót ne halljak rólad!
 ;-oo-;
Na azt sose fogunk, a szabolcsi betyárról! ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. December 06. - 22:57:44
Válasz #711
Nem elérhető

Jordan


Na akkor en is muszaj vagyok irni valamit.  :D


Kis helyzetjelentes. Eletben vagyok!  >:D Nem edzem mar egy ideje, de ha isten is ugy akarja, akkor meg ebben az evben ujra kezdem  a sulyzozast.  :) Valtozas a beosztasomnal csak egy testresznel lesz, ez pedig a lab. Majd kesobb azt is leirom talan, hogy miert. Hetfo-kedd, csutortok-pentek-szombat lesznek a tornara szant napok.
Egyelore a tervezett taplalekbevitelemet szeretnem megosztani veletek. A celom pofonegyszeru, brutalis tomegnovekedes, zsirvesztes mellett. :D Ezt ugy akarom kivitelezni, hogy relative magas ch-bevitel mellett, napi 2x kardioznek 30-60 perc korul, plussz a sulyzos edzes persze. Na itt nem kell semmi brutalisra gondolni, nalam a kadio kimerul a gyors setaban. ;D Masik dolog ami talan majd vitara ad okot, hogy mindossze 3 szilard tapanyag bevitelem lesz.  ;D A tobbit szeretnem tapkiegekkel megoldani, most valahogy ugy erzem, hogy ez lesz a legjobb nekem.

Na de maga a kajaterv piszkozata:

10:00 Kardio ehgyomorra

11:00 True mass, vitamin pak, 2g C vitamin

13:00 200g marha, 100-125g rizs, uborka

15:00 True mass

16:00 Edzes

16:50 20g glutamin (Mhp), 20g bcaa (Dymatize), 60g waxy (Nutrex), 20g glukoz (es ide talan meg megy majd egy keves kreatin, majd meglatom)

18:00 200g csirkemell, 200g burgoya, 100g kukorica

21:00 3adag ON Whey pro, 100g zabpehely

00:00 200g csirkemell (vagy hal), 300g brokkoli

02:00 kardio

03:00 2 adag Syntha-6 (Bsn), 6 szem ZMA (Ultimate nutrition)


Egyelore igy nez ki, ez terv..... Ebben a pillanatban napi 3x eszem, azok sem tul nagy adagok, kb amennyi belemfer.  ;D A naplot rendszeresen kb januartol fogom irni, egy abszolute rehabilitacios kezdettel, remelhetoleg minel hamarabb a regi sulyokkal tudok majd dolgozni. Addig is hajra mindenki, es remelem minel tobben kedvet kapnak addig a naplonyitashoz, vagy folytatashoz.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 06. - 23:15:47
Válasz #712
Nem elérhető

Kaess


Én már várom a januárt  ;D  ;D   ;D   ;D

2010. December 15. - 22:12:44
Válasz #713
Nem elérhető

Jordan


Most jartam Suncity naplojaban, gondoltam irok mar en is egy helyzetjelentest a valtozasokrol.

A tegnapi nappal befejeztem a gyogytornasz latogatasat. A heten meg pihenek, viszont hetfotol ujra elkezdem a konditerembe valo lejarast. Heti 3 napot fogok edzeni, nagyon konnyeden, keveset, szoktatva fokozatosan magam ujra a terheleshez. Ezzel a hettel bezarolag 8 hete nem edzettem......  Elso nap hatamat es a csukjas izmomat, masodik nap a mellem-vallam, harmadik nap pedig a labamat ugy-ahogy. (Hetfo-szerda-pentek) Nem fogom elkapkodni, nem szeretnek leserulni. Kb februarra terveim szerint visszajon majd a ero, ujra a regi sulyaim kozlebe, heti 5 napot tudok majd tornazni. Fokozatosan emelem majd a kajat is, mert jelen esetben a semmitteves hatasara nem igazan van etvagyam. Napi 2-3x taplalkozom, neha 4x, de az is akkor mar valami pizza-kebab-mekis cucc   ;D

Lenyeg ami lenyeg, hetfotol en is folytatom a naplo vezeteset, itt is.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 15. - 22:25:45
Válasz #714
Nem elérhető

AtomAnti


Gyógyulj és erősödj vissza.


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. December 15. - 22:32:31
Válasz #715
Nem elérhető

Jordan


Hat ez az idezet most nem teljesen helytallo az en helyzetemben, de koszonom  ;-oo-; ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 19. - 14:10:32
Válasz #716
Nem elérhető

Aco


Most jartam Suncity naplojaban, gondoltam irok mar en is egy helyzetjelentest a valtozasokrol.

A tegnapi nappal befejeztem a gyogytornasz latogatasat. A heten meg pihenek, viszont hetfotol ujra elkezdem a konditerembe valo lejarast. Heti 3 napot fogok edzeni, nagyon konnyeden, keveset, szoktatva fokozatosan magam ujra a terheleshez. Ezzel a hettel bezarolag 8 hete nem edzettem......  Elso nap hatamat es a csukjas izmomat, masodik nap a mellem-vallam, harmadik nap pedig a labamat ugy-ahogy. (Hetfo-szerda-pentek) Nem fogom elkapkodni, nem szeretnek leserulni. Kb februarra terveim szerint visszajon majd a ero, ujra a regi sulyaim kozlebe, heti 5 napot tudok majd tornazni. Fokozatosan emelem majd a kajat is, mert jelen esetben a semmitteves hatasara nem igazan van etvagyam. Napi 2-3x taplalkozom, neha 4x, de az is akkor mar valami pizza-kebab-mekis cucc   ;D

Lenyeg ami lenyeg, hetfotol en is folytatom a naplo vezeteset, itt is.

Hát a karral mi lesz?magátol nől majd? ;D Nem lehet szarozni,kellenek a nagysúlyos edzések nem igaz?

2010. December 19. - 17:40:39
Válasz #717
Nem elérhető

Suncity


Most jartam Suncity naplojaban, gondoltam irok mar en is egy helyzetjelentest a valtozasokrol.

A tegnapi nappal befejeztem a gyogytornasz latogatasat. A heten meg pihenek, viszont hetfotol ujra elkezdem a konditerembe valo lejarast. Heti 3 napot fogok edzeni, nagyon konnyeden, keveset, szoktatva fokozatosan magam ujra a terheleshez. Ezzel a hettel bezarolag 8 hete nem edzettem......  Elso nap hatamat es a csukjas izmomat, masodik nap a mellem-vallam, harmadik nap pedig a labamat ugy-ahogy. (Hetfo-szerda-pentek) Nem fogom elkapkodni, nem szeretnek leserulni. Kb februarra terveim szerint visszajon majd a ero, ujra a regi sulyaim kozlebe, heti 5 napot tudok majd tornazni. Fokozatosan emelem majd a kajat is, mert jelen esetben a semmitteves hatasara nem igazan van etvagyam. Napi 2-3x taplalkozom, neha 4x, de az is akkor mar valami pizza-kebab-mekis cucc   ;D

Lenyeg ami lenyeg, hetfotol en is folytatom a naplo vezeteset, itt is.

Holnap azért kemény lesz 8hét után újra edzeni,  @:-)  nekem is voltak már ilyen kihagyásaim, (sérülés+műtét stb)de kiváncsi leszek, hogy mennyit gyengültél,(habár ha  :( gyógytornára szorultál, gondolom óvatosba nyomod majd) de ha  hát napon 8hét kihagyás után 150kg-val dönött törzsű evezést csinálsz, akkor többet nem olvasok naplódban :laugh: :laugh:

2010. December 19. - 17:45:44
Válasz #718
Nem elérhető

Jordan



 de ha  hát napon 8hét kihagyás után 150kg-val dönött törzsű evezést csinálsz, akkor többet nem olvasok naplódban :laugh: :laugh:


Emiatt ne aggodj  ;D A 8 hettel nem lenne baj, attol meg menne a 150  >:D
De egyeleore kerdes, hogy milyen sullyal tudok majd tornazni, autobalesetem volt. Nem fogom eroltetni, tenyleg csak 2-3 het atmozgatas, aztan meglatjuk miben lehet emelgetni  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 19. - 17:50:23
Válasz #719
Nem elérhető

Suncity



 de ha  hát napon 8hét kihagyás után 150kg-val dönött törzsű evezést csinálsz, akkor többet nem olvasok naplódban :laugh: :laugh:


Emiatt ne aggodj  ;D A 8 hettel nem lenne baj, attol meg menne a 150  >:D
De egyeleore kerdes, hogy milyen sullyal tudok majd tornazni, autobalesetem volt. Nem fogom eroltetni, tenyleg csak 2-3 het atmozgatas, aztan meglatjuk miben lehet emelgetni  8-)

Balesetről nem tudtam :-\
Gyorsan visszafog jönni ami elment az biztos, ha minden feltétel adott @:-)