2024. Július 02. - 12:43:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 201566 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Október 10. - 20:26:53
Válasz #270
Nem elérhető

Jordan


Látom neked már nem okoz nehézséget megszokni a kevés és összevissza alvást.

Én még csak 4 hete éjszakázom de néha amikor felébredek nem tudom hol vagyok meg milyen nap van.  ;D

De ha neked is megy nekem is muszáj megszoknom.
Bár én éjszakás után keveset aludva képtelen vagyok edzeni.
Inkább előtte szoktam az jobban bejön.
Igaz tegnap is így csináltam és most bokától fülig izomlázas vagyok.

Az erő legyen veled.  8)

Teljesen atallt mar a szervezetem  :-\ Ha nem dolgozom, akkor sem tudok mar 3-4 elott elaludni. Kivanom hogy minel hamarabb megszokd, es ne feledd:

VIZBEN AZ ERO!!!  :-oD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 10. - 20:31:56
Válasz #271
Nem elérhető

AtomAnti


Küldeném neked Molnár Ferenc "Caramell"  : Vízből vagyok című számát.   ;D :D

Majd egy Omnadren 250 használati útmutatót igénylek tőled és Godtól is.

Ma este bulizol? :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Október 10. - 20:34:08
Válasz #272
Nem elérhető

Jordan


Küldeném neked Molnár Ferenc "Caramell"  : Vízből vagyok című számát.   ;D :D

Majd egy Omnadren 250 használati útmutatót igénylek tőled és Godtól is.

Ma este bulizol? :)

Muszaj! Anelkul nem elet az elet!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 12. - 22:38:37
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


Zdaro!  #:-)

Volt ma egy kis hatzas. Igyekezetem minel nagyobb sulyokat hasznalni, gondoltam hatha izmos leszek tole.  ;D Az elso gyakorlaton nem meletem, az igy is nagyon nehez, eleg sokat kivesz belolem, a 2. , 3. gyakorlatban mar emeltem, ne legyen mindig ugyanaz a terheles. Na meg a fejlodes titka, az allando terhelesnoveles, nemigaz?  >:D

Hat:

1. Dontott evezes, also fogassal                                 4x15-12-10-8                                       (60-100-140-180kg)

2. T-rudas evezes                                                      2x10-8                                                  (120-180kg)

3. Egykaros evezes, hammer gepen                           2x10-8                                                  (60-90kg)

4. Csigas evezes ulve, "V" fogantyuval                        2x12-15                                                (60-100kg)

5. Egykaros evezes, padon terdelve, tamaszkodva     1x20                                                      (52kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal, szelesen                               3x15-15-15                                            (120-200-260kg)

7. Vallvonogatas allovadligepen                                  1x25                                                       (140kg)

Hatsovall:

8. Dontott oldalemeles, egykezzel                             2x12-15                                                  (12/12-20/20kg)

9. Evezes ulve csigan, nyakhoz, szeles fogassal         1x15                                                       (50kg)



Megvolt a het elso napja, elegedett vagyok  ::) Eleg porgos kis edzesunk volt, ennek ellenere emeltunk a sulyokon, igy megnagyobb verboseget is ertunk el az adott izomban, jo lessz ez  >:D


Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 13. - 21:49:11
Válasz #274
Nem elérhető

Jordan


Czesc!  ;D

Megjottem mell-vall egetvero edzesembol!  ;D ;D ;D Valamiert nagyon jo kedvem van  @-o , pedig volt egy kis kellemetlenseg az edzesemen.....
Tortent az, hogy a 45fokos nyomas munkaszeriajaban sulycsokkentest akartam, de sajna megreccsent a bal vallam a 2. ismetlesnel  :-\ Fajni nem fajt egeszen addig amig vissza nem raktam a villaba a rudat, de akkor egy pillanatra  :-O
Igy a sulycsokkentes technikai okok miatt elmaradt  ;D 8-}
A kesobbi gyakorlatokban egy kicsit zavart, de azert megoldottam valahogy  ;D

Mell:

1. 30fokos nyomas kezisulyzokkal                                4x20-20-20-20                             (22/22-32/32-42/42-52/52kg)

2. 45fokos nyomas ruddal                                            3x6-4-3                                        (100-140-160kg)

3. 20fokos nyomas smith gepen                                   2x15-18                                       (70-125kg)

4. 30fokos tarogatas                                                   2x12-10                                        (22/22-37/37kg)

5. Alsocsigas osszetolas                                               1x13                                             (30/30kg)

Oldalsovall

6. Oldalemeles allva                                                     5x15-15-15-12-10                        (7/7-12/12-17/17-22/22-27/27kg)

(Csak azert eroltettem a 27eseket, mert George 40esekkel oldalemel, es ne legyen mar akkora kulonbseg  ;D ;D ;D)

7. Egykaros emeles oldalra, csigarol                             2x15-13                                        (15-25kg)


Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 14. - 06:45:37
Válasz #275
Nem elérhető

George


Erőltesd csak a súlyt ;D ****:)))))) Nekem is ferdepadon ugrott ki a vállam még fősulin, érdekes élmény volt ::) Nem is kellett edzeni pár hétig :P

2009. Október 14. - 16:00:30
Válasz #276
Nem elérhető

Jordan


Erőltesd csak a súlyt ;D ****:)))))) Nekem is ferdepadon ugrott ki a vállam még fősulin, érdekes élmény volt ::) Nem is kellett edzeni pár hétig :P

Mar nincs fajdalom  ;D
Csak pillanatnyi "jelzes" volt, de panikra semmi ok  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 14. - 16:02:49
Válasz #277
Nem elérhető

George


Erőltesd csak a súlyt ;D ****:)))))) Nekem is ferdepadon ugrott ki a vállam még fősulin, érdekes élmény volt ::) Nem is kellett edzeni pár hétig :P

Mar nincs fajdalom  ;D
Csak pillanatnyi "jelzes" volt, de panikra semmi ok  >:D
Csak semmi pánik ;D Jól van nem is féltelek, keményebb vagy mint a jeti a Himaláján ****:)))))) :D

2009. Október 15. - 02:22:39
Válasz #278
Nem elérhető

Jordan


Zdaro!  #:-)


Na vegre van egy kis idom leirni a mai (szerdai) edzesem, ami labazas volt.  @-o
A mai napom egyebkent nem az eddigi legjobb volt.......
Csak egy par publikus pelda:
1. Lejart az utadom, amit a kedves rendorok egy 120 euros figyelemfelkeltovel jutalmaztak mikor delutan megallitottak.  ;D
2. Baratnom kocsijaban kiment az osszed lampa, igy Cork belvarosaban kellett hagynunk, es reggel 7kor erte kell mennem, meg mielott lebilincselnek tole  ;D
3. Vegre hivtak egy olyan munkahelyre amire mindig is vagytam, csakhogy en mar elkoteleztem magam egy masikhoz, ami szarabb, es kevesebbet is fizet  ;D
4. Delutan egy jo kis uzletrol maradtam le, mert a telefonom bemondta a csodot, kikapcsolt, es nem is hajlando azota vissza  ;D
5. Es meg 3 olyan ami nem publikus  ;D

Mindezek ugy, hogy kb 3 ora hosszat voltam tavol otthonrol  Łł=

Na de hagyjuk a nyavajgast, az edzesem jo volt. Ilyen szarok hala istennek nem tudnak beleszoni az edzeseimbe!  ))=/

Quad:

1. Labnyujtas                                          3x30-25-20                                            (20-40-60kg)

2. Guggolas                                            5x10-8-6-4-4                                          (60-100-140-180-210kg)

3. Labtolas szuk labtartassal                   3x15-15-17                                             (230-350-500kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                        1x15(labankent)                                       (32/32kg)

Labhajlitok:

5. Labhajlitas fekve gepen                      3x15-15-15                                             (30-50-70kg)

6. Labhajlitas ulve gepen                        2x20-20                                                   (50-80kg)

7. Szumos felhuzas                               2x15-15                                                   (60-100kg)

Vadli:

8. Allva gepen egylabon                          4x15-12-12-12                                       (40-60-60-60kg)

9. Ulve gepen                                         3x15-15-15                                            (60-60-60kg)


Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 15. - 22:24:25
Válasz #279
Nem elérhető

Jordan


Zdaro!  #:-)

Megjottem mai tornambol, ami "szelsohat" es hat-tartozekok megmozgatasa volt. Kellemesen fajdalmas volt, vegig azokat az izmokat ereztem, amelyiket eppen szandekoztam. Remek verboseget ertem el, es nagyon le is tudtam farasztani izmaim. Egyelore nem latom ertelmet novelni a sulyokat, most pont jol el vannak talalva.

Hat:

1. Athuzas nautilus gepen, also fogassal                            4x10-10-10-10                           (40-60-80-100kg)

2. Szuk mellhezhuzas, also fogassal                                 3x12-12-15                                 (50-70-90kg)

3. Hammer lehuzas, also fogasal                                      3x12-12-12                                 (40/40-60/60-80/80kg)

4. Mellhezhuzas "V" alaku fogantyuval                              2x12-15                                       (60-90kg)

5. Szeles lehuzas, also fogassal                                        1x13                                            (90kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal a hat mogott, also fogassal          3x15-15-15                                  (120-170-220kg)
(Ez a gyakorlat amugy menne tobbel is, ha nem kellene megkuzdenem a seggem miatti oriasi ellenallassal  ;D ;D ;D )

7. Vallvogatas ulve, kezisulyzokkal                                   1x30                                             (52/52kg)

Hatsovall:

8. Hatsovallgep                                                                2x20-20                                        (40-70kg)

9. Egykaros dotott oldalemeles, alsocsigarol                     2x12-15                                        (10-20kg)

Bicepsz:

10. Allva valtott karral, forgatassal                                   3x8-6-7                                         (12/12-22/22-32/32kg)



Elljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 15. - 22:26:20
Válasz #280
Nem elérhető

God Vazzeg


Néger lettél?  :-O  :-)!

2009. Október 15. - 22:43:35
Válasz #281
Nem elérhető

Gabe


Na meg írhattad volna azt is, hogy szüljenek a csajok, mert azért az ellés kicsit durva így!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 16. - 00:04:34
Válasz #282
Nem elérhető

Jordan


Na meg írhattad volna azt is, hogy szüljenek a csajok, mert azért az ellés kicsit durva így!  ;D
!+"%

Most szivesen rafognam hogy a kimerultseg miatt irtam igy, de egyszeruen csak nyelvtani analfabeta vagyok.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 16. - 01:22:42
Válasz #283
Nem elérhető

csaba.r


Na meg írhattad volna azt is, hogy szüljenek a csajok, mert azért az ellés kicsit durva így!  ;D
!+"%

Most szivesen rafognam hogy a kimerultseg miatt irtam igy, de egyszeruen csak nyelvtani analfabeta vagyok.  ;D

Fogd a billentyűzetre én a német nyelvre fogom de most :-!!!
Viszont azt szeretném kérdezni hogy a comb belső felére te hogy edzel?
Mert nekem el van maradva ozt jó lenne felhozni. ?:-/
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 16. - 02:09:10
Válasz #284
Nem elérhető

Jordan


Na meg írhattad volna azt is, hogy szüljenek a csajok, mert azért az ellés kicsit durva így!  ;D
!+"%

Most szivesen rafognam hogy a kimerultseg miatt irtam igy, de egyszeruen csak nyelvtani analfabeta vagyok.  ;D

Fogd a billentyűzetre én a német nyelvre fogom de most :-!!!
Viszont azt szeretném kérdezni hogy a comb belső felére te hogy edzel?
Mert nekem el van maradva ozt jó lenne felhozni. ?:-/

Nem edzek kulonosebben ra, en inkabb a kulso felere eroltetem a gyakorlatokat.

De a szeles terpeszu (vallnal szelesebb) guggolas, meg labtolon ha a labak magasan es szelesen helyezkednek el a platformon, eleg jo szolgalatott tehetnek a belso resz vastagitasara.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)