2024. Június 28. - 04:00:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67737 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 30. - 16:02:03
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ebből is profitáltam...  8-)  @:-)

2009. Május 30. - 16:04:12
Válasz #61
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

Firstlady lezárta már pár napja, de úgy néz ki, hogy egy másik moderátor még szórakozni akart egy kicsit itt és megnyitotta újra.  :D Szerintem Steve Namat atya nem tudott aludni éccaka és eszébe jutott ez a jó kis elvesztegetett topik és visszacsinálta az egészet. Hiába, na, neki is jár némi szórakozás.  ;D

Majd lédi lezárja újra, aztán pedig kitörlődik egyszercsak... 8)
Nem én nyitottam meg.

Sztem Te voltál...  ***))) :D

És ki indította a a szavazást???  ????... !+"%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 30. - 16:10:28
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem szoktam ilyenekbe beleszolni..legalábbis soha nem szólok semmibe bele itt a fórumon hogy ki mit csinál,hogyan ....de egyet mondok........
Olvasgattam itt Deddy maci hülyeségeit és megkérdeztem magamban .....Miért nem zárjátok be már be ezt a topikot végre?????????????  ˝=/ ˝=/
 :-Đ

Firstlady lezárta már pár napja, de úgy néz ki, hogy egy másik moderátor még szórakozni akart egy kicsit itt és megnyitotta újra.  :D Szerintem Steve Namat atya nem tudott aludni éccaka és eszébe jutott ez a jó kis elvesztegetett topik és visszacsinálta az egészet. Hiába, na, neki is jár némi szórakozás.  ;D

Majd lédi lezárja újra, aztán pedig kitörlődik egyszercsak... 8)
Nem én nyitottam meg.

Sztem Te voltál...  ***))) :D

És ki indította a a szavazást???  ????... !+"%

Én az igazak álmát aludtam, míg valaki ólálkodott itt és megbuherálta ezt a topikot. Akkor lehet, hogy Lédi volt. Na majd fogadásokat kötünk.  :D Vagy Deddy megnyitotta a saját topikját újra és bizalmi szavazást indított magáról. Hihetetlen, hogy a fiatalok milyen korán kezdik ezeket a komoly dolgokat.  :-/-- Aztán csodálkoznak, mikor ezerrel ütköznek az élet apró falának és behorpad az addig keménynek hitt koponya.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 16:13:43
Válasz #63
Nem elérhető

dino


A szájkoptatás szerintem felesleges. Bevásárolt, be fogja tolni. Egészségére..  Viszont az, hogy ez a későbbiekben fórumtéma legyen az vicc. Most még lehet poénkodni, persze énis röhögök rajta, mint sokan mások, de ezt az oldalt rengetegen olvassák, még a végén komolyan veszi valaki ezt a szerencsétlen hülyét és követi a példáját.  ***
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Május 30. - 16:16:43
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most pedig mindenki maradjon csendben, mert Deddy harcos már újra itt van és rögtön lebasz mindenkit, hogy elcsesszük ezt a fasza topikot, amiből megtudtuk volna nap mint nap, hogy hogyan hat egy emberre 500mg/hét "szuszta" 8 hét alatt(amit persze itt senki nem tud természetesen, csak kínai utikönyvekben olvasható néhány leírás szanszkritül ilyesmiről).   ;D Szóval én személyesen nagyon sajnálom, hogy kitörlődik majd ez a világon is egy unikumnak számító fórum topik.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 16:21:54
Válasz #65
Nem elérhető

dino


Most pedig mindenki maradjon csendben, mert Deddy harcos már újra itt van és rögtön lebasz mindenkit, hogy elcsesszük ezt a fasza topikot, amiből megtudtuk volna nap mint nap, hogy hogyan hat egy emberre 500mg/hét "szuszta" 8 hét alatt(amit persze itt senki nem tud természetesen, csak kínai utikönyvekben olvasható néhány leírás szanszkritül ilyesmiről).   ;D Szóval én személyesen nagyon sajnálom, hogy kitörlődik majd ez a világon is egy unikumnak számító fórum topik.
  :'( :'( :'(
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2009. Május 30. - 16:29:32
Válasz #66
Nem elérhető

Deddy


Most pedig mindenki maradjon csendben, mert Deddy harcos már újra itt van és rögtön lebasz mindenkit, hogy elcsesszük ezt a fasza topikot, amiből megtudtuk volna nap mint nap, hogy hogyan hat egy emberre 500mg/hét "szuszta" 8 hét alatt(amit persze itt senki nem tud természetesen, csak kínai utikönyvekben olvasható néhány leírás szanszkritül ilyesmiről).   ;D Szóval én személyesen nagyon sajnálom, hogy kitörlődik majd ez a világon is egy unikumnak számító fórum topik.  ;D

Most hogy mondjátok tényleg túúl náááíív voltam. Többen mondták, hogy írjam le hogy milyen lesz a hatása, én megpróbáltam... :)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 16:32:08
Válasz #67
Nem elérhető

Deddy


efit, te felhúzol magad elé egy falat, amin annak a 18évesnek a képe van, aki szarul gyúr szarul eszik, és ettől várja a fejlődést....
Hogy mit gondolsz a te döntésed. Én tudom, hogy kibaszott jól gyúrok, és jól is eszek :) ezek mellé csak egy kis plusz a susta.



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 16:36:41
Válasz #68
Nem elérhető

fastor


efit, te felhúzol magad elé egy falat, amin annak a 18évesnek a képe van, aki szarul gyúr szarul eszik, és ettől várja a fejlődést....
Hogy mit gondolsz a te döntésed. Én tudom, hogy kibaszott jól gyúrok, és jól is eszek :) ezek mellé csak egy kis plusz a susta.
láttuk az iwiwedet!
így nézel ki mint én kb, és ezt most sértésnek veheted ;D
talán kicsit vagy nagyobb, de ezen a szinten, még kurvára nem a susta a fejlödés kulcsa
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 30. - 16:41:15
Válasz #69
Nem elérhető

Deddy


efit, te felhúzol magad elé egy falat, amin annak a 18évesnek a képe van, aki szarul gyúr szarul eszik, és ettől várja a fejlődést....
Hogy mit gondolsz a te döntésed. Én tudom, hogy kibaszott jól gyúrok, és jól is eszek :) ezek mellé csak egy kis plusz a susta.
láttuk az iwiwedet!
így nézel ki mint én kb, és ezt most sértésnek veheted ;D
talán kicsit vagy nagyobb, de ezen a szinten, még kurvára nem a susta a fejlödés kulcsa


az én iwiwemet?
küldj rá egy üzit és megmondom hogy talált e :)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 16:42:44
Válasz #70

SheHulk

Vendég
efit, te felhúzol magad elé egy falat, amin annak a 18évesnek a képe van, aki szarul gyúr szarul eszik, és ettől várja a fejlődést....
Hogy mit gondolsz a te döntésed. Én tudom, hogy kibaszott jól gyúrok, és jól is eszek :) ezek mellé csak egy kis plusz a susta.
láttuk az iwiwedet!
így nézel ki mint én kb, és ezt most sértésnek veheted ;D
talán kicsit vagy nagyobb, de ezen a szinten, még kurvára nem a susta a fejlödés kulcsa


Na kivételesen fasztor mellett én is azt mondom.. Egy csipszar vagy a rosszabbik fajtából.. Majd ha 28évesen már nem tudsz hova fejlődni akkor lehet hogy van indokod egy kúrára... De egy gyerek aki még ki sem fejlődött az ne magyarázzon itt meg seholse a haverjainak se!!! Nem kell terjeszteni a hülyeséget DebilDeddy... Megértetted?

2009. Május 30. - 16:44:14
Válasz #71
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efit, te felhúzol magad elé egy falat, amin annak a 18évesnek a képe van, aki szarul gyúr szarul eszik, és ettől várja a fejlődést....
Hogy mit gondolsz a te döntésed. Én tudom, hogy kibaszott jól gyúrok, és jól is eszek :) ezek mellé csak egy kis plusz a susta.

Deddy, én nem mondtam olyasmit, hogy rosszul gyúrsz, mivel nem ismerlek. Hol olvastad?

Tőlem te annyi susta kúrát vagy bármilyen kúrát csinálsz amennyit csak akarsz. Csak ne a bodybuilding.hu fórumon nyiss naplót róla.
2-3 hetente írd le ha akarod, hogy mi van, biztos sokakat érdekel, mert valami borzalmasan különleges dologról van szó  ????.... De szteroid naplót az egyik leglátogatottabb magyar testépítő fórumon 18 éves gyerek nem fog vezetni, annyiról biztosíthatlak gyermekem.
Menj át az index vagy valami más fórumra ezzel, ha akarsz ilyen naplót, vagy nyiss egy blogot valahol, vagy amit akarsz.

Csak hogy világossá tegyem, hogy hol vagy most pontosan...A bodybuilding.hu nem szteroidozó gyerekekről szól! És nem is fog soha arról szólni!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 16:45:42
Válasz #72
Nem elérhető

fastor


Kapi úrhoz van szerencsém? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 30. - 16:46:10
Válasz #73

SheHulk

Vendég
Kapi úrhoz van szerencsém? ;D

faszti.. hagyd a fenébe.. inkább keress meg engem ****:)))

2009. Május 30. - 16:46:17
Válasz #74
Nem elérhető

dino


Idézet
Na kivételesen fasztor mellett én is azt mondom.. Egy csipszar vagy a rosszabbik fajtából.. Majd ha 28évesen már nem tudsz hova fejlődni akkor lehet hogy van indokod egy kúrára... De egy gyerek aki még ki sem fejlődött az ne magyarázzon itt meg seholse a haverjainak se!!! Nem kell terjeszteni a hülyeséget DebilDeddy... Megértetted?

Ne kapj agyfaszt ezen.. annyit nem  ér  ::)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!