2024. Július 03. - 06:17:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67838 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 31. - 20:57:00
Válasz #165
Nem elérhető

FirstLady


Üdv mindenkinek !

Most már itthon vagyok és megtudtam nézni mi a helyzet szingapúrája , mert csak hívogattak , hogy én mit írtam ...

Igen , én írtam ezt a privát üzenetet még pár hete Deddy usernek , amit írtam azt természetesen vállalom és muszáj is , de nem is ez a fontos ...
Van pár ezer regisztrált felhasználó és  az a 40-50 aktív tag akik minden nap vannak tartoznak bele az 1%-ba . De gondolom ettől még mindig én leszek a ludas stb...

Akiket eddig kedveltem , azok tudják úgyis , hogy még mindig kedvelem őket , akiket meg nem , azoknak jelzem is azért . Persze ez nem mentség számomra és hibáztam , egy olyan embernek írtam ezt , akiben nem lehetett megbízni és hirtelen felindulásból . Persze ki vagyok én ilyen fiatalon , meg semmivel a hátam mögött , hogy ilyet állítsak. Mindenkinek megvan a joga szabadon véleményt alkotni másokról . Számomra mindig igaz lesz az , hogy az értékes embereknek véleményére adok , a negatív , visszahúzó erőkére meg szarok rá magason . Hibáimból tanulok , mint ahogy most ebból is kénytelen leszek !

Bocsánatot kérek azoktól akiknek ez rosszul esett , de egy árva nevet nem írtam és szerintem nem is kell magára vennie senkinek . Persze ettől még gondolom bűnbak leszek , amit vállalnom kell , mert hibáztam , de ezzel már nem tudok mit csinálni ! Aki magára vette attól elnézést kérek és ilyen többet nem lesz , mert csak a fórum színvonalát húznám le hasonlókkal ...

Felesleges erről ódákat zengenem, egy szó mint száz ... hibáztam , akinek nem inge ne vegye magára !  /:-)
Magyarul ÉN is.  :-!    ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
azért mindent nem kell elhinni, amit leírnak  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 20:58:27
Válasz #166

B1ll4

Vendég
Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy sehova !  ;)

2009. Május 31. - 20:59:03
Válasz #167
Nem elérhető

fastor


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy sehova !  ;)
ezt én pont most nem érzem reálisnak, de te tudod :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 31. - 20:59:40
Válasz #168
Nem elérhető

FirstLady


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 20:59:50
Válasz #169
Nem elérhető

H. Laci


Üdv mindenkinek !

Most már itthon vagyok és megtudtam nézni mi a helyzet szingapúrája , mert csak hívogattak , hogy én mit írtam ...

Igen , én írtam ezt a privát üzenetet még pár hete Deddy usernek , amit írtam azt természetesen vállalom és muszáj is , de nem is ez a fontos ...
Van pár ezer regisztrált felhasználó és  az a 40-50 aktív tag akik minden nap vannak tartoznak bele az 1%-ba . De gondolom ettől még mindig én leszek a ludas stb...

Akiket eddig kedveltem , azok tudják úgyis , hogy még mindig kedvelem őket , akiket meg nem , azoknak jelzem is azért . Persze ez nem mentség számomra és hibáztam , egy olyan embernek írtam ezt , akiben nem lehetett megbízni és hirtelen felindulásból . Persze ki vagyok én ilyen fiatalon , meg semmivel a hátam mögött , hogy ilyet állítsak. Mindenkinek megvan a joga szabadon véleményt alkotni másokról . Számomra mindig igaz lesz az , hogy az értékes embereknek véleményére adok , a negatív , visszahúzó erőkére meg szarok rá magason . Hibáimból tanulok , mint ahogy most ebból is kénytelen leszek !

Bocsánatot kérek azoktól akiknek ez rosszul esett , de egy árva nevet nem írtam és szerintem nem is kell magára vennie senkinek . Persze ettől még gondolom bűnbak leszek , amit vállalnom kell , mert hibáztam , de ezzel már nem tudok mit csinálni ! Aki magára vette attól elnézést kérek és ilyen többet nem lesz , mert csak a fórum színvonalát húznám le hasonlókkal ...

Felesleges erről ódákat zengenem, egy szó mint száz ... hibáztam , akinek nem inge ne vegye magára !  /:-)
Magyarul ÉN is.  :-!    ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
azért mindent nem kell elhinni, amit leírnak  8-)
Magyarul, előfordul hogy a fórumon nincsenek is tele szart zoknik.  ***))))
Tehát újra oda jutunk ahova az előbb.  ::)
 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 31. - 21:01:33
Válasz #170

B1ll4

Vendég
Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Noh én innentől kezdve kiszálltam a buliból , ez már a színvonal alá menne oldalakon keresztül ! Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...

2009. Május 31. - 21:02:57
Válasz #171
Nem elérhető

FirstLady


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 21:05:02
Válasz #172
Nem elérhető

H. Laci


Szegény deddy, szét offoljuk a topicját.  ****:))) ****:)))

2009. Május 31. - 21:05:45
Válasz #173
Nem elérhető

FirstLady


Szegény deddy, szét offoljuk a topicját.  ****:))) ****:)))
ez a topic már a nyitáskor is offolva volt  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 21:05:53
Válasz #174

B1ll4

Vendég
Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D

Mindenkitől eltűröm a kritikát , de te vagy az egyetlen személy akitől nem ! Mivel a bolhából is elefántot csinálsz ! De mindegy , reagálj erre valami szépet , mert tudom , hogy nem hagy a dolog . Aztán te nyertél ! De írjál inkább egy hosszabb monológot , ilyenkor az szokott következni tőled nem ?

Noh tényleg utolsó volt , innentől kezdve tied a pálya !  :-){

2009. Május 31. - 21:06:43
Válasz #175
Nem elérhető

FirstLady


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D

Mindenkitől eltűröm a kritikát , de te vagy az egyetlen személy akitől nem ! Mivel a bolhából is elefántot csinálsz ! De mindegy , reagálj erre valami szépet , mert tudom , hogy nem hagy a dolog . Aztán te nyertél ! De írjál inkább egy hosszabb monológot , ilyenkor az szokott következni tőled nem ?

Noh tényleg utolsó volt , innentől kezdve tied a pálya !  :-){
****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 21:07:11
Válasz #176
Nem elérhető

H. Laci


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D

Mindenkitől eltűröm a kritikát , de te vagy az egyetlen személy akitől nem ! Mivel a bolhából is elefántot csinálsz ! De mindegy , reagálj erre valami szépet , mert tudom , hogy nem hagy a dolog . Aztán te nyertél ! De írjál inkább egy hosszabb monológot , ilyenkor az szokott következni tőled nem ?

Noh tényleg utolsó volt , innentől kezdve tied a pálya !  :-){
Lédy, ne hogy aztán "ráreagálás" legyen.  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 31. - 21:09:17
Válasz #177
Nem elérhető

FirstLady


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D

Mindenkitől eltűröm a kritikát , de te vagy az egyetlen személy akitől nem ! Mivel a bolhából is elefántot csinálsz ! De mindegy , reagálj erre valami szépet , mert tudom , hogy nem hagy a dolog . Aztán te nyertél ! De írjál inkább egy hosszabb monológot , ilyenkor az szokott következni tőled nem ?

Noh tényleg utolsó volt , innentől kezdve tied a pálya !  :-){
Lédy, ne hogy aztán "ráreagálás" legyen.  ****:))) ****:))) ****:)))
Hlaci, te vagy az én emberem  ****:)))))) :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 21:15:19
Válasz #178
Nem elérhető

haraszt


Szerintem lassan két szék közül a pad alá esel Béla, ezt csak igy full szubjektíven mondom... Egyszer elküldesz a p****ba valakit mert kokszolni akar, és akkor most meg adod a másik alá a lovat...  :-X :-\

2009. Május 31. - 21:16:31
Válasz #179
Nem elérhető

H. Laci


Mindenki azt gondol amit akar ! Teljesen mindegy , én csak a tisztázás végett írtam le . Mivel én vagy szembe vagy Privátba;)
...magas labda vót ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


 Én kérek elnézést Lady , nekem volt kellemetlen !  :-){ ...
nem is csodálom... 8-)
Mindenesetre további jó szórakozást!  ;D

Mindenkitől eltűröm a kritikát , de te vagy az egyetlen személy akitől nem ! Mivel a bolhából is elefántot csinálsz ! De mindegy , reagálj erre valami szépet , mert tudom , hogy nem hagy a dolog . Aztán te nyertél ! De írjál inkább egy hosszabb monológot , ilyenkor az szokott következni tőled nem ?

Noh tényleg utolsó volt , innentől kezdve tied a pálya !  :-){
Lédy, ne hogy aztán "ráreagálás" legyen.  ****:))) ****:))) ****:)))
Hlaci, te vagy az én emberem  ****:)))))) :D :D :D

Az bittos. ;)
 ****:))) ****:))) ****:)))