2024. Július 02. - 12:35:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67818 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Május 31. - 11:48:54
Válasz #150
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a 99%-ban vagyok, azért vagyok itt. Kell még a "tudás"  :-)->  :-oD  @:-)  ****:)))

2009. Május 31. - 11:50:15
Válasz #151
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D

2009. Május 31. - 11:53:47
Válasz #152
Nem elérhető

Suncity


...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D


 !+"% és ősszel  <:-) /7% /7% /7%    hova fox tartozni? >:D


2009. Május 31. - 11:54:06
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D

Ezt eddig is tudtuk, hiszen topikod is van, vastagbetűs..  o:)  ;D

2009. Május 31. - 11:57:15
Válasz #154
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D


 !+"% és ősszel  <:-) /7% /7% /7%    hova fox tartozni? >:D



???? A "KKK"-ba.....Kivételes Kövérek Klubja  :-)! ;D

2009. Május 31. - 11:58:04
Válasz #155
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D

Ezt eddig is tudtuk, hiszen topikod is van, vastagbetűs..  o:)  ;D

Najó God,te is tartozhatsz a 101-be.  ****) ;D

2009. Május 31. - 12:00:50
Válasz #156
Nem elérhető

Suncity


...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D


 !+"% és ősszel  <:-) /7% /7% /7%    hova fox tartozni? >:D



???? A "KKK"-ba.....Kivételes Kövérek Klubja  :-)! ;D

én majd a PMK-ba leszek: Pocak Mátyás klub :laugh:
akkor majd szervezhetünk Klub-találkozót is ;-oo-;

2009. Május 31. - 12:17:11
Válasz #157
Nem elérhető

God Vazzeg


...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D


 !+"% és ősszel  <:-) /7% /7% /7%    hova fox tartozni? >:D



???? A "KKK"-ba.....Kivételes Kövérek Klubja  :-)! ;D

 :D Testalaktom alapján beíratkozhatok, de nem vagyok kivételes  ***)))

2009. Május 31. - 12:17:48
Válasz #158
Nem elérhető

God Vazzeg


...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D

Ezt eddig is tudtuk, hiszen topikod is van, vastagbetűs..  o:)  ;D

Najó God,te is tartozhatsz a 101-be.  ****) ;D

Csak eresre kell diétáznom mi?!  ****:)))

2009. Május 31. - 12:21:45
Válasz #159
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem meg hagyuk az egészet! ***))))A lényeg a Sussszi! ****:)))
Szerintem meg aki írta az nyugodtan elmondhatja nagy plénum előtt is a véleményét. Az sokkal tisztább lenne. Aztán fiúk jobbra, lányok balra :laugh: Ha valakinek az a véleménye, hogy rajta kívül mindenki egy rakás szar, akkor minek van itt?
Na pont ezért mondtam hogy haggyuk,mert igy is ugy is egy rakás szar mindenki(ő szerinte)!

 :angry: 99%= 5048  vannak a szarok...
                 
Még jó, hogy én a maradék 1%-ba tartozom ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Te is? =/+'
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
nem baj, mi megnyugodhatunk, mondjuk amúgyis, ő annyira jó, hogy úgyse tudnánk felnőni a szintjére ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 15:46:45
Válasz #160
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...én a kivételes 101%-ba tartozom.  ****) ;D


 !+"% és ősszel  <:-) /7% /7% /7%    hova fox tartozni? >:D



???? A "KKK"-ba.....Kivételes Kövérek Klubja  :-)! ;D

 :D Testalaktom alapján beíratkozhatok, de nem vagyok kivételes  ***)))

De kivételesen protekcióval bekerülhetsz.  ;D

2009. Május 31. - 19:52:29
Válasz #161

B1ll4

Vendég
Üdv mindenkinek !

Most már itthon vagyok és megtudtam nézni mi a helyzet szingapúrája , mert csak hívogattak , hogy én mit írtam ...

Igen , én írtam ezt a privát üzenetet még pár hete Deddy usernek , amit írtam azt természetesen vállalom és muszáj is , de nem is ez a fontos ...
Van pár ezer regisztrált felhasználó és  az a 40-50 aktív tag akik minden nap vannak tartoznak bele az 1%-ba . De gondolom ettől még mindig én leszek a ludas stb...

Akiket eddig kedveltem , azok tudják úgyis , hogy még mindig kedvelem őket , akiket meg nem , azoknak jelzem is azért . Persze ez nem mentség számomra és hibáztam , egy olyan embernek írtam ezt , akiben nem lehetett megbízni és hirtelen felindulásból . Persze ki vagyok én ilyen fiatalon , meg semmivel a hátam mögött , hogy ilyet állítsak. Mindenkinek megvan a joga szabadon véleményt alkotni másokról . Számomra mindig igaz lesz az , hogy az értékes embereknek véleményére adok , a negatív , visszahúzó erőkére meg szarok rá magason . Hibáimból tanulok , mint ahogy most ebból is kénytelen leszek !

Bocsánatot kérek azoktól akiknek ez rosszul esett , de egy árva nevet nem írtam és szerintem nem is kell magára vennie senkinek . Persze ettől még gondolom bűnbak leszek , amit vállalnom kell , mert hibáztam , de ezzel már nem tudok mit csinálni ! Aki magára vette attól elnézést kérek és ilyen többet nem lesz , mert csak a fórum színvonalát húznám le hasonlókkal ...

Felesleges erről ódákat zengenem, egy szó mint száz ... hibáztam , akinek nem inge ne vegye magára !  /:-)

2009. Május 31. - 20:55:07
Válasz #162
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 31. - 20:56:04
Válasz #163

B1ll4

Vendég

2009. Május 31. - 20:56:09
Válasz #164
Nem elérhető

H. Laci


Üdv mindenkinek !

Most már itthon vagyok és megtudtam nézni mi a helyzet szingapúrája , mert csak hívogattak , hogy én mit írtam ...

Igen , én írtam ezt a privát üzenetet még pár hete Deddy usernek , amit írtam azt természetesen vállalom és muszáj is , de nem is ez a fontos ...
Van pár ezer regisztrált felhasználó és  az a 40-50 aktív tag akik minden nap vannak tartoznak bele az 1%-ba . De gondolom ettől még mindig én leszek a ludas stb...

Akiket eddig kedveltem , azok tudják úgyis , hogy még mindig kedvelem őket , akiket meg nem , azoknak jelzem is azért . Persze ez nem mentség számomra és hibáztam , egy olyan embernek írtam ezt , akiben nem lehetett megbízni és hirtelen felindulásból . Persze ki vagyok én ilyen fiatalon , meg semmivel a hátam mögött , hogy ilyet állítsak. Mindenkinek megvan a joga szabadon véleményt alkotni másokról . Számomra mindig igaz lesz az , hogy az értékes embereknek véleményére adok , a negatív , visszahúzó erőkére meg szarok rá magason . Hibáimból tanulok , mint ahogy most ebból is kénytelen leszek !

Bocsánatot kérek azoktól akiknek ez rosszul esett , de egy árva nevet nem írtam és szerintem nem is kell magára vennie senkinek . Persze ettől még gondolom bűnbak leszek , amit vállalnom kell , mert hibáztam , de ezzel már nem tudok mit csinálni ! Aki magára vette attól elnézést kérek és ilyen többet nem lesz , mert csak a fórum színvonalát húznám le hasonlókkal ...

Felesleges erről ódákat zengenem, egy szó mint száz ... hibáztam , akinek nem inge ne vegye magára !  /:-)
Magyarul ÉN is.  :-!    ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))