2024. Június 30. - 14:17:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67774 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 30. - 17:48:43
Válasz #120
Nem elérhető

Deddy


Mia tököm eza szavazás?  8-}
Te aztán szemfüles vagy és kurva gyorsan edzel...


 ****:)))



Nana, előkészületeket csináltam :)
Öv, heveder, csuklószorító, hátblád, kesztyű, sál, sapka...


 ****)

Mindenki magából indul ki...  ***)))



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 17:51:43
Válasz #121
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mia tököm eza szavazás?  8-}
Te aztán szemfüles vagy és kurva gyorsan edzel...


 ****:)))



Nana, előkészületeket csináltam :)
Öv, heveder, csuklószorító, hátblád, kesztyű, sál, sapka...


 ****)

Mindenki magából indul ki...  ***)))
Akkor az egész életem egy folyamatos csalódás lenne...


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 30. - 18:40:33
Válasz #122
Nem elérhető

haraszt


hallod deddy allitsal mar magadon... ki vagy te hogy igy beszelsz? :-/-

2009. Május 30. - 18:50:06
Válasz #123
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hallod deddy allitsal mar magadon... ki vagy te hogy igy beszelsz? :-/-
Áh haraszt...

Majd minél több hasonló embert ismersz meg, annál inkább rájössz, hogy teljesen természetes jelenség, hogy így viselkedik és nem veszi észre magát.

Az állatvilágban is ez megy. Nézd meg a házi legyeket... Átlagos élettartamuk 2-4 hét. Hasznuk szinte semmi. Mégis azt hiszi, hogy "ő" a világ közepe. Röpköd, szemtelen és összefüggéstelen tevékenysége van. Megbeszélni képtelenség vele. Lecsaphatnád...de minek...2-4 héten belül magától elpusztul.


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 30. - 19:22:48
Válasz #124
Nem elérhető

Maszat


deddy...
Én is erősnek éreztem ezt a topic nyitást.az elején seggfejnek tartottalak,de aztán megszoktalak,még valamilyen szinten értelmet is láttam benned mert lelkesen kutattad a levezetés dolgot.De ez a topic baszki,kezdő és fiatal vagy(mint Én)Mit hittél kit érdekel ez?Én amikor megláttam ezt a topicot,tudtam,h kib@szott nagy oltás lesz belőle.Főleg,h értetlen vagy,nem is akarod felfogni amit más mond és erőszakosan lököd a mások által hülyeségnek tartott dolgokat.
de Én most nem akartalak megbántani!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 30. - 21:08:24
Válasz #125
Nem elérhető

Cressler




Oh, shit!! :)

Na megyek gyúrni...
Légyszi lepjetek meg mire hazaérek :)
Gondolod az írója az 1 %-ba tartozott...?  !+"%

 ****:)))
az írója szerint igen.. szerintem fel lehet ismerni a szókincséről, és a mondatvégi felkiáltójel előtti szóközről...  ::) de én nem szótam....  ***)))
A faszom se tudja ki rakosgat a felkiáltójelek elé szóközt... ????...

 ?:-)
Az enyém se...  ????...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 30. - 22:20:58
Válasz #126
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Oh, shit!! :)

Na megyek gyúrni...
Légyszi lepjetek meg mire hazaérek :)
Gondolod az írója az 1 %-ba tartozott...?  !+"%

 ****:)))
az írója szerint igen.. szerintem fel lehet ismerni a szókincséről, és a mondatvégi felkiáltójel előtti szóközről...  ::) de én nem szótam....  ***)))
A faszom se tudja ki rakosgat a felkiáltójelek elé szóközt... ????...

 ?:-)
Az enyém se...  ????...

Felkiáltójelek elé szóközt csak a zsenik raknak !  ;D Akik arra biztatnak egy 18 éves gyereket, hogy nyomja a cuccot és basszon mindenkire, meee ugyis mindenki hüJe és csak 1% van itt aki izmos és értelmes, de főleg ez a nagyon zseni privát magánbejáratú tanácsadó, aki  kb. dexter jacksonnak képzelheti magát. !

Szóval, miről szól ez a topik? Összefoglalom, mert már nagyon elszaladt a téma.  :D

Itt egy magát értelmesnek tartó 18 éves srác, aki 500mg/hét sustát akar nyomni és ez junius 19 -re van beírva neki a naptárjába és ezt szeretné megosztani a tudatlanokkal.( Mostantól jobban várom 19-ét, mint a karácsonyt gyerekkoromban.)

Az értelmes kissrác(bocs de sajnos én több mint a duplája vagyok életkorban, ezért kissrác nekem, és Deddy egyébként még tényleg értelmesebb mint sok más korabeli srác...), aki pár hete még azt se tudta, hogy a "sustát" eszik-e vagy isszák, ma már egy képzett szteroid kúra designer lett szintén, aki már a HCG használatból is kikupálódott és kedvenc esti mesés könyve az x-files és az anabolics 2006 lett.

Namost, mint a mesés könyvek rendes gyerek olvasói, akik kihagyják az előszót, a könyv címét, meg mindent, azt felejtette el megérteni többek között, hogy 500mg/hét tesztoszteron kívülről bevíve kb. olyan egy 18 éves egészséges emberi test endokrin rendszerének, mintha egy svájci órát kalapáccsal vagy pajszerral feszegetnél, és utána elvárnád, hogy jól működjön.(megteheted, de ne csodálkozz, ha fura dolgok kezdenek el történni később és az óra nem úgy ketyeg majd ahogy szeretnéd.) Bevállalod? Vállald, ha úgy gondolod! Nekünk ettől semmi bajunk nem lesz.

Namosthátigen meg nemigen, mire magától rájön erre főhősünk, akkor már lehet, kicsit késő lesz. Ezért nem biztos, hogy mindenre az életben csak úgy meg kell várnod, míg magadtól rájössz. Csak a "legzsenibb" filozófus tanácsadóktól hallottam ilyen és hasonló tanácsokat egész életemben: "Basszáé more mindenre és mindenkire, menj a saját fejed után mindig. Ja" !

Deddy, bocs csak gondolkodtam, hogy értelmes vagy-e és mikor a válasz NEM volt, akkor tovább gondolkodtam.  :D

(Hidd el, nem a rosszindulat beszél itt a legtöbb emberből, de ha vállalod, amit csinálsz, egy nyilvános fórumon, akkor vállald azt is, hogy az embereknek véleménye lesz arról amit csinálsz, megosztják, és az nem biztos, hogy neked tetszeni fog. That's fucking all, hogy a te szavaiddal éljek.  ;)  )

18 évesen, rendes kajával és edzéssel, pihenéssel, rengeteg van még benned, mielőtt tesztoszteront nyomnál. Nehogy azt hidd erre, hogy személyesen engem érdekel, hogy mit csinálsz. Tőlem annyi kúrát csinálsz most amennyit csak akarsz. De azért gondoltam ezt leírom, ha más, hozzád hasonló korú olvasók erre járnak, akkor tisztábban tudják, hogy miről beszélünk itt. Mivel sokszor úgy túnik, főleg a "zseni 1% -ba tartozó privát tanácsadók" miatt, hogy sokan nem tudják, miről van itt szó.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 22:36:26
Válasz #127
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 30. - 22:39:15
Válasz #128
Nem elérhető

Cressler


Efit nem vagy túl jó véleménnyel a 18 évesekről  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 30. - 22:43:10
Válasz #129
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit nem vagy túl jó véleménnyel a 18 évesekről  ;D

Semmi bajom velük.
Lehet, hogy én is magamból indulok ki, de visszagondolva én is nagyon gáz voltam 18 évesen, viszont kurva nagy egóm volt és nagyon okosnak képzeltem magam, és persze belesétáltam én is egy-két csapdába annak idején...Mint sokan mások...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 22:45:54
Válasz #130
Nem elérhető

fastor


Efit nem vagy túl jó véleménnyel a 18 évesekről  ;D

Semmi bajom velük.
Lehet, hogy én is magamból indulok ki, de visszagondolva én is nagyon gáz voltam 18 évesen, viszont kurva nagy egóm volt és nagyon okosnak képzeltem magam, és persze belesétáltam én is egy-két csapdába annak idején...Mint sokan mások...
megnyugodtam, ezekszerint lehet még belölem normális felnött !+"% ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 30. - 22:52:51
Válasz #131
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Efit nem vagy túl jó véleménnyel a 18 évesekről  ;D

Semmi bajom velük.
Lehet, hogy én is magamból indulok ki, de visszagondolva én is nagyon gáz voltam 18 évesen, viszont kurva nagy egóm volt és nagyon okosnak képzeltem magam, és persze belesétáltam én is egy-két csapdába annak idején...Mint sokan mások...

Sok ennyiidős kölök csak a saját kárán tanul. Tapasztalatból tudom.  8-)

2009. Május 31. - 02:08:10
Válasz #132
Nem elérhető

Maszat


maradjunk annyiban,h saját magadnak is küldhetsz privátot...nekem 1x sikerült :-!

és mivel deddy csak azt a kis szövegkörnyezetet tette ki név nélkül,könnyen megeshet,h magát éltette.
de deddy akkor ontsd ki az életed !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 31. - 02:28:14
Válasz #133
Nem elérhető

George


maradjunk annyiban,h saját magadnak is küldhetsz privátot...nekem 1x sikerült :-!

és mivel deddy csak azt a kis szövegkörnyezetet tette ki név nélkül,könnyen megeshet,h magát éltette.
de deddy akkor ontsd ki az életed !+"%
Pedig ezt az üzenetet nem magának küldte, nem is nehéz rájönni, hogy ki írta :-} Két szó...inkább három: tükör, önkritika, alázat  ***))))

2009. Május 31. - 09:15:42
Válasz #134
Nem elérhető

FirstLady




Oh, shit!! :)

Na megyek gyúrni...
Légyszi lepjetek meg mire hazaérek :)
Gondolod az írója az 1 %-ba tartozott...?  !+"%

 ****:)))
az írója szerint igen.. szerintem fel lehet ismerni a szókincséről, és a mondatvégi felkiáltójel előtti szóközről...  ::) de én nem szótam....  ***)))
A faszom se tudja ki rakosgat a felkiáltójelek elé szóközt... ????...

 ?:-)
Én tudom... elég jellegzetes írásforma... ill. a szava járása is eléggé jellemző...  @:-)
De csak annyit üzennék innen a "jóembernek", hogy gratulálok, megint bizonyított, hogy mennyire kavarógép! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady