2024. Szeptember 28. - 17:37:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Diétás kaják!  (Megtekintve 52740 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Július 14. - 21:59:46
Válasz #165
Nem elérhető

Rencsi


Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Július 14. - 22:01:28
Válasz #166
Nem elérhető

Kozi001


Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)


Mind1.. már nem érdekel... Segíteni akartam kaja ügyben, sokaknak jól jön, de á.. inkább hagyom, nem húzom magam rajta..  **:))))*
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 14. - 22:20:27
Válasz #167
Nem elérhető

God Vazzeg


Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)


Mind1.. már nem érdekel... Segíteni akartam kaja ügyben, sokaknak jól jön, de á.. inkább hagyom, nem húzom magam rajta..  **:))))*

Na miazmá, te is hisztizel? Nyugi van, senki se bántott, csak megemlítettem hogy van kajás topik másik. De azt is írtam, hogy itt is jók a receptek.. Mit tegyek még?  ˝=/

2009. Július 14. - 22:25:41
Válasz #168
Nem elérhető

Kozi001


Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)


Mind1.. már nem érdekel... Segíteni akartam kaja ügyben, sokaknak jól jön, de á.. inkább hagyom, nem húzom magam rajta..  **:))))*

Na miazmá, te is hisztizel? Nyugi van, senki se bántott, csak megemlítettem hogy van kajás topik másik. De azt is írtam, hogy itt is jók a receptek.. Mit tegyek még?  ˝=/
Semmit, nem hisztizek, csak ha van egy apró hiba, arra egyből rácsap mindenki.. Na mind1.. No problem.. Nem akarom szétoffolni a topicot.
 :-!!!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 14. - 22:27:08
Válasz #169

SheHulk

Vendég
Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)


Mind1.. már nem érdekel... Segíteni akartam kaja ügyben, sokaknak jól jön, de á.. inkább hagyom, nem húzom magam rajta..  **:))))*

Na miazmá, te is hisztizel? Nyugi van, senki se bántott, csak megemlítettem hogy van kajás topik másik. De azt is írtam, hogy itt is jók a receptek.. Mit tegyek még?  ˝=/

5millió miatyánk.. szögekkel kivert legyen a törölköződ is ezentúl!  >:D

2009. Július 14. - 22:28:14
Válasz #170
Nem elérhető

God Vazzeg


Na szóval, tudtommal nincs kajás topic, ezért ide tettem őket.. Attól függ, a diéta melyik fázisába jársz.. Ha már nem rakhatsz bele sót, akkor természetesen nem teszel bele... :violinplay3:
kmmm.... ***))))  :-Đ 
 8-}  ;)

Boresz! A citromos csirkére itt van egy tipp: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=398.msg90243;topicseen#msg90243
Nekem a kedvencem, szerintem neked is ízlene.  :)


Mind1.. már nem érdekel... Segíteni akartam kaja ügyben, sokaknak jól jön, de á.. inkább hagyom, nem húzom magam rajta..  **:))))*

Na miazmá, te is hisztizel? Nyugi van, senki se bántott, csak megemlítettem hogy van kajás topik másik. De azt is írtam, hogy itt is jók a receptek.. Mit tegyek még?  ˝=/
Semmit, nem hisztizek, csak ha van egy apró hiba, arra egyből rácsap mindenki.. Na mind1.. No problem.. Nem akarom szétoffolni a topicot.
 :-!!!

Ilyen a net, ez van. Itt kifejezetten jó a társaság, máshol még rosszindulat is van. Itt csak hüJék vannak mint én  ;D

2009. Július 14. - 22:49:04
Válasz #171
Nem elérhető

Rencsi


 ????...
Most nem értek semmit! Kozi, most miért kaptad fel a vizet? Én abszolút nem hisztiből, vagy sértődésből írtam, azért tettem  ;) jelet is, csak hát másképp olvastad, mint ahogy írtam. Az meg nagyon helyes és hasznos, hogy rakjátok felfele a recepteket, én ennek csak örülök, mert új ötleteket kapok én is!
Remélem ezzel nem haragítottam meg senkit, mert nem állt szándékomban.   :)

 :-!!!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Július 15. - 06:25:39
Válasz #172

Torony

Vendég
rettentő sok itten az ösztrogén egyes hímekben... kedves ismerősömet idézve; aki képes egy netes fórumon besértődni, az ideggyenge!

2009. Július 15. - 07:05:51
Válasz #173
Nem elérhető

Suncity



2009. Július 15. - 07:44:27
Válasz #174

Torony

Vendég
Gyanús vagy te nekem, Suncity... ha a következő postodban szaftos puncikat is emlegetni fogsz, neaggyisten valami balatonmelléki címről, akkor gebasz lesz :D

2009. Július 15. - 09:13:41
Válasz #175
Nem elérhető

Tweety


Diétában méz,és mustár?!!Ez komoly? <:-)
A mustárral mi is a baj?
A méz nem tonnaszám megy... 


Igazából semmi..Én a cukros termékeket nagy ívben kerülöm,egy diétánál meg pláne!
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Július 15. - 09:15:00
Válasz #176
Nem elérhető

FirstLady


Diétában méz,és mustár?!!Ez komoly? <:-)
A mustárral mi is a baj?
A méz nem tonnaszám megy... 


Igazából semmi..Én a cukros termékeket nagy ívben kerülöm,egy diétánál meg pláne!
Nem minden mustárban van cukor ;)
Egyébként ha jól emlékszem, Boresz nem diétázik, csak tisztán eszik, abba pedig belefér mind a kettő :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 10:05:42
Válasz #177
Nem elérhető

Tweety


Diétában méz,és mustár?!!Ez komoly? <:-)
A mustárral mi is a baj?
A méz nem tonnaszám megy... 


Igazából semmi..Én a cukros termékeket nagy ívben kerülöm,egy diétánál meg pláne!
Nem minden mustárban van cukor ;)
Egyébként ha jól emlékszem, Boresz nem diétázik, csak tisztán eszik, abba pedig belefér mind a kettő :)


Nem kötözködésképpen írtam,ne lázadj már! ))=/De a topiknak ez a címe:Diétás kaják
Nem?Nem követem nyomon,ki diétázik-ki nem,és persze diétán kívül mehet mindkettő,de ha a méz,és a mustár között választani kéne,inkább a mézet választanám a tápanyagokat figyelebe véve.A mustár egy szemét!
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Július 15. - 10:21:57
Válasz #178
Nem elérhető

FirstLady


Dijoni-i natúr mustár összetevők: víz, mustármag, ecet, só,  savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium metabiszulfit

Ebben nem sok szemetet látok, dehát kinek a pap, kinek a papné... ***)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 16. - 13:41:53
Válasz #179
Nem elérhető

Rob


Halihó!

Vki nemtud vmi jófajta cukormentes/light ketchupot?
Most hogy néztem Ronnie videóját, rákattantam a ketchupra. Kicsit jobban csúszik vele a csikremell. Csak jobb lenne cukormentes.
Megköszönném ha vki tud segíteni! ;-oo-;

Üdv. Rob

" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D