2024. Szeptember 28. - 21:35:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Diétás kaják!  (Megtekintve 52780 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2009. Július 07. - 22:53:25
Válasz #120

B1ll4

Vendég
De akkor is van benne olaj , Vater szóljál már valamit ! :D

2009. Július 07. - 23:01:42
Válasz #121
Nem elérhető

csaba.r


Ha már itt tartok itt egy másik csirkés diétásnak mondott kaja:

Fokhagymás-narancsos vasalt csirke

A vasalástól nem kell megijedni. Régebben, amikor még mindenkinek volt szénnel működő öntöttvas vasalója, akkor azt tették a húsra, hogy lenyomják. Ha nincs ilyened otthon, akkor keress egy akkora fazekat, amekkora a serpenyőd, töltsd meg vízzel és azt tedd nehezéknek a húsra.



Hozzávalók, 4 személyre:
2 egész, csontozott csirkemell
1 fej fokhagyma
3 evőkanál olaj
1 evőkanál oregano
1 evőkanál majoranna
2 narancs



A csirkemellet megmossuk, feldaraboljuk nagyobb darabokra. A fokhagymát rusztikusra vágjuk - ez azt jelenti, hogy valahol a finom és a durva között van az állaga -, a narancsnak kifacsarjuk a levét és kiszedjük a húsát. Fontos, hogy minden hártyát szedj le, mert attól keserű lesz. A serpenyőben megmelegítjük az olívaolajat, beledobjuk a zöldfűszereket és a fokhagymát, addig pirítjuk amíg nem illatozni nem kezd. Ekkor beledobjuk a csirkemelldarabokat, és mindkét felüket fehérre pirítjuk. A csirkemell darabokat a serpenyő közepére, rendezzük és lenyomjuk őket a vasalóval vagy a lábassal. Ha az alsó fele már aranybarnára sült, akkor megfordítjuk a csirkét, és lenyomjuk újra, amíg a másik fele meg nem sül. Elzárjuk a tűzhelyet, megsózzuk a húst , leöntjük a narancslével és hozzákeverjük a narancs húsát is.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 23:02:26
Válasz #122
Nem elérhető

Cressler


Nehéz szülés volt ez a rántott hús de sikerült  :) elméletben  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 08. - 00:13:34
Válasz #123

B1ll4

Vendég
Bazzeg olaysprayvel kisütök rántotthúst neked , kár volt ezért 1 oldalt szopni !

2009. Július 08. - 02:13:20
Válasz #124
Nem elérhető

Tweety


De állatok vagytok!! !+"%Diétás topicban egy protkó!A sok fini recept között! :-)!Én csak a fehérjémet becézgettem ))=/
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Július 08. - 09:47:34
Válasz #125
Nem elérhető

God Vazzeg


De állatok vagytok!! !+"%Diétás topicban egy protkó!A sok fini recept között! :-)!Én csak a fehérjémet becézgettem ))=/

Csokis protkó.. Mi a baj vele?  :D

2009. Július 08. - 10:20:46
Válasz #126
Nem elérhető

George


Nekem most ez a nagy kedvenc:

4 Tojás
100g zab
Ízlés szerint Fahély
Diétás Lekvár

Kisütöd megkened megeszed (5 perc és kész)
Innen csórtam a reggeli ötletet, finom lett ****:))))))  ;D

2009. Július 08. - 11:36:52
Válasz #127
Nem elérhető

csaba.r


Nekem most ez a nagy kedvenc:

4 Tojás
100g zab
Ízlés szerint Fahély
Diétás Lekvár

Kisütöd megkened megeszed (5 perc és kész)
Innen csórtam a reggeli ötletet, finom lett ****:))))))  ;D

Esküszöm ezt most akartam leírni ide is. :) :) :)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 09. - 00:35:09
Válasz #128
Nem elérhető

csaba.r


Most nézem hogy már írtam bocs  !+"% !+"% !+"% remélem a képem alatt nem az fog megjelenni hogy a "szenilis szakács" bár inkább lennék az mint szomorú szamuráj ****:))) ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 09. - 00:39:47
Válasz #129
Nem elérhető

Kozi001


Most nézem hogy már írtam bocs  !+"% !+"% !+"% remélem a képem alatt nem az fog megjelenni hogy a "szenilis szakács" bár inkább lennék az mint szomorú szamuráj ****:))) ****:)))
Profil-->>Fórum profil információ--->> Titulus--és írd oda, hogy Szomorú szamuráj

És meg fog jelenni ;)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 00:42:26
Válasz #130
Nem elérhető

csaba.r


Hát meg ismerkedem az oldallal kössz :-}
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 09. - 00:52:10
Válasz #131
Nem elérhető

Szandi


Diétás-e vagy sem...
Zabpehelyliszt + némi víz, pogácsának formáz, megsüt serpenyőben. :)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Július 09. - 00:52:55
Válasz #132

B1ll4

Vendég
Bazzeg olaysprayvel kisütök rántotthúst neked , kár volt ezért 1 oldalt szopni !
a rántott húsos kérdést nem hozzád intéztem, nem tudom, miért érzed úgy, hogy téged bárki is megszopatott...

Rántott húst akartál készíteni , mi meg megmondtuk Vaterral , hogy már az ötlet is faszság olaj nélkül ...

2009. Július 09. - 00:55:15
Válasz #133
Nem elérhető

Kozi001


Hát meg ismerkedem az oldallal kössz :-}
Nincsmit ;)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 09. - 01:07:52
Válasz #134
Nem elérhető

csaba.r


Bár most hogy elmélkedem rajta lehetnék Szenilis szamurály is ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz