2024. Szeptember 28. - 21:24:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Diétás kaják!  (Megtekintve 52763 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 07. - 19:41:27
Válasz #105

B1ll4

Vendég
hule  !+"%

a mese előbb ugrott be  ;D

hogy On is legyek és ne öljem meg a topikot
egy kis csirekhusi,előző estétől foghagymás pácban altatva, hangyafüttynyi olajon kisütve,hozzá 3 szép nagy paradicsom  /7%

Azért Boresz koma se aprózza el Vater ! :D


2009. Július 07. - 19:43:17
Válasz #106
Nem elérhető

Boresz


hule  !+"%

a mese előbb ugrott be  ;D

hogy On is legyek és ne öljem meg a topikot
egy kis csirekhusi,előző estétől foghagymás pácban altatva, hangyafüttynyi olajon kisütve,hozzá 3 szép nagy paradicsom  /7%

Azért Boresz koma se aprózza el Vater ! :D


csetben má le is írtam,ehehehehe  ;D  ˝=/ ˝=/ ˝=/
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 07. - 22:20:33
Válasz #107

B1ll4

Vendég
?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

2009. Július 07. - 22:22:18
Válasz #108
Nem elérhető

Kozi001


?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 07. - 22:25:47
Válasz #109

B1ll4

Vendég
?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !

2009. Július 07. - 22:29:16
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg


?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !
majd meglátom, mit sikerül kihozni

Jénai tálban próbáld panír nélkül! Vagy panírozd tojásba, és szórj rá reszelt sajtot, bár ez nem olyan diétás már  ;D

2009. Július 07. - 22:33:29
Válasz #111

B1ll4

Vendég
?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !
majd meglátom, mit sikerül kihozni

Jénai tálban próbáld panír nélkül! Vagy panírozd tojásba, és szórj rá reszelt sajtot, bár ez nem olyan diétás már  ;D

Liszt vagy tojás van benne már kell olaj , ha nincs akkor nem kell , de nem is lesz rántott ! :D Tehát valami mindig hiányzik majd belőle !

2009. Július 07. - 22:34:43
Válasz #112
Nem elérhető

God Vazzeg


?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !
majd meglátom, mit sikerül kihozni

Jénai tálban próbáld panír nélkül! Vagy panírozd tojásba, és szórj rá reszelt sajtot, bár ez nem olyan diétás már  ;D

Liszt vagy tojás van benne már kell olaj , ha nincs akkor nem kell , de nem is lesz rántott ! :D Tehát valami mindig hiányzik majd belőle !

Nem csináltam még így, én főzőtejszínnel önteném fel inkább  ;D De akkor se rántott ez igaz  :-*

2009. Július 07. - 22:36:01
Válasz #113

Torony

Vendég
bazeg, rántott húsz akarsz úgy, hogy ne kelljen kirántani... ;D nem érzel némi ellentmondást...?

2009. Július 07. - 22:36:33
Válasz #114
Nem elérhető

God Vazzeg


?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !
majd meglátom, mit sikerül kihozni

Jénai tálban próbáld panír nélkül! Vagy panírozd tojásba, és szórj rá reszelt sajtot, bár ez nem olyan diétás már  ;D
csak sima tojás is OK, de sztem mehetne hozzá a panír is, és a végén fedő nélkül sütöm, a Jénai tál eszembe sem jutott, thx  ;-oo-;

egyébként majd tömegezéshez kell, ezért fér bele a panír

Tömegeléshez? Bazze, főzőtejszínt neki jénaiba, mikor majdnem kész, akkor szórd meg sajttal, és még 10 perc! Olyan finomat még nem ettél  /7%

2009. Július 07. - 22:37:19
Válasz #115
Nem elérhető

God Vazzeg


bazeg, rántott húsz akarsz úgy, hogy ne kelljen kirántani... ;D nem érzel némi ellentmondást...?

 ;D

2009. Július 07. - 22:37:27
Válasz #116
Nem elérhető

csaba.r


A panírtól sok függ de olaj nélkül nem lehet kisütni őket mert megég a panír hamar, extra szűz olivaolaj kilőve mert olyan 130 fokon már megég mert túl nagy a sűrűsége sima olcsó olivaolaj a jó én mindent abba sütök valami palacsinta tésztás panír fog kelleni mert azt lehet a legkevesebb olajal kisütni.Nekilátok a keresésnek
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 22:43:58
Válasz #117
Nem elérhető

God Vazzeg


?:-/ segítsetek nekem, rántott szeletet szeretnék készíteni, kurva diétásan, valahogyan olaj nélkül nem lehet kisütni?  :-){

Az csúnya lenne ha te megtudod a lisztet meg a tojást úgy csinálni , hogy olaj nélkül ne baszd szét a teflont !

Mondjuk extraszűz olívaolajba megcsinálni?? 8-)
én egyszerűen sütőre gondoltam, tepsiben, de még nem próbáltam

Egyszerűen lehetetlen !
majd meglátom, mit sikerül kihozni

Jénai tálban próbáld panír nélkül! Vagy panírozd tojásba, és szórj rá reszelt sajtot, bár ez nem olyan diétás már  ;D
csak sima tojás is OK, de sztem mehetne hozzá a panír is, és a végén fedő nélkül sütöm, a Jénai tál eszembe sem jutott, thx  ;-oo-;

egyébként majd tömegezéshez kell, ezért fér bele a panír

Tömegeléshez? Bazze, főzőtejszínt neki jénaiba, mikor majdnem kész, akkor szórd meg sajttal, és még 10 perc! Olyan finomat még nem ettél  /7%
izomtömegelés bázze  :D

Annyira nem gáz szerintem, dobhatsz hozzá egy kis zöldséget is  /7%

2009. Július 07. - 22:44:25
Válasz #118
Nem elérhető

csaba.r


Megvan a sütős rántott hús

Sütőben sült rántott hús  
 

 
Hozzávalók:

8 szelet karaj

3-4 db tojás

liszt

zsemlemorzsa

olívaolaj


 
Elkészítés: A húst kiklopfoljuk, majd besózva kicsit állni hagyjuk, a szokásos módon bepanírozzuk. Tepsibe sütőpapírt teszünk, ráhelyezzük a hússzeleteket. Mindkét oldalukat olajjal megkenjük, majd 150 fokos sütőben kb. 1 óra alatt készre sütjük. Sütés közben, ha már a felső része kezd pirosodni, átfordítjuk, hogy a másik oldala is megpiruljon.

Megjegyzés:
Én reszelt sajtot is szoktam a zsemlemorzsába keverni, ettől még finomabb lesz a hús. Gyorsan megvan, és nem lesz a lakás tele az olajos szaggal.
 
Ezt tudod változtatni kedved szerint de sütőbe ne tegyél olivaolajat mert megég és gáz lessz az egész
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 22:46:37
Válasz #119
Nem elérhető

God Vazzeg


Megvan a sütős rántott hús

Sütőben sült rántott hús  
 

 
Hozzávalók:

8 szelet karaj

3-4 db tojás

liszt

zsemlemorzsa

olívaolaj


 
Elkészítés: A húst kiklopfoljuk, majd besózva kicsit állni hagyjuk, a szokásos módon bepanírozzuk. Tepsibe sütőpapírt teszünk, ráhelyezzük a hússzeleteket. Mindkét oldalukat olajjal megkenjük, majd 150 fokos sütőben kb. 1 óra alatt készre sütjük. Sütés közben, ha már a felső része kezd pirosodni, átfordítjuk, hogy a másik oldala is megpiruljon.

Megjegyzés:
Én reszelt sajtot is szoktam a zsemlemorzsába keverni, ettől még finomabb lesz a hús. Gyorsan megvan, és nem lesz a lakás tele az olajos szaggal.
 
Ezt tudod változtatni kedved szerint de sütőbe ne tegyél olivaolajat mert megég és gáz lessz az egész

Bázze, sütőpapír, hogy ez nem jutott eszembe  !+"%