2024. Szeptember 25. - 16:21:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 231717 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Június 03. - 09:52:52
Válasz #225
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem kellett volna elkezdeni... vagy teregesse az ember a szennyest??? :-}

Nem hinném...

Ha ez vigasztal, az én hátam mögött is beszélnek, pl magas lóról beszélek meg ilyenek, de leszarom mert csak irigyek  ***)))

2009. Június 03. - 09:56:10
Válasz #226

csery

Vendég
Milyen meglepő és érdekes h rólam is ezt mondják állítólag :-}akkor lehet ugyanaz a kábel van bekötve??????

2009. Június 03. - 09:56:47
Válasz #227
Nem elérhető

FirstLady


Nem kellett volna elkezdeni... vagy teregesse az ember a szennyest??? :-}

Nem hinném...

Ha ez vigasztal az én hátam mögött is beszélnek, pl magas lóról beszélek meg ilyenek, de leszarom mert csak irigyek  ***)))
az én hátam mögött is, pl. hogy el kellene kapálni, meg elszálltam, meg hazudoznak, hogy kit-hogy'-miért utálok, meg mit tudom én, de én is lesz*rom, egyrészt mert irigyek, másrészt meg, mert senkik...
És én tudom, amit ők nem, hogy sosem fogják elérni amit akarnak, amíg ez fontosabb nekik, minthogy a saját dolgukkal foglalkozzanak ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 09:59:14
Válasz #228
Nem elérhető

hopika


Rólam is mindig azt mondják nagyképű vagyok-természetesen azok,akik nem ismernek-és hogy nehezen megközelíthető,kizárom az embereket...és ebben igazuk van,azzal a kis különbséggel,hogy aki nem érdekel,azzal nem foglalkozok...ennyi. 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 03. - 10:00:26
Válasz #229
Nem elérhető

George


Utálom a moderátorokat, mert magas lóról beszélnek, meg el vannak szállva, meg visszaélnek a hatalmukkal ;D

2009. Június 03. - 10:00:55
Válasz #230
Nem elérhető

FirstLady


Utálom a moderátorokat, mert magas lóról beszélnek, meg el vannak szállva, meg visszaélnek a hatalmukkal ;D
kick George, delete George, bann George ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

...ja, ez nem cset, hogy ezek működjenek  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 10:03:19
Válasz #231
Nem elérhető

George


Utálom a moderátorokat, mert magas lóról beszélnek, meg el vannak szállva, meg visszaélnek a hatalmukkal ;D
kick George, delete George, bann George ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Na erről beszélek !+"% Már megint jön az erőfitogtatás ****:)))  :'(

2009. Június 03. - 10:04:23
Válasz #232
Nem elérhető

FirstLady


Utálom a moderátorokat, mert magas lóról beszélnek, meg el vannak szállva, meg visszaélnek a hatalmukkal ;D
kick George, delete George, bann George ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Na erről beszélek !+"% Már megint jön az erőfitogtatás ****:)))  :'(
vigyázzá, nehogy te is megszűnjé létezni a számomra !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 10:05:57
Válasz #233
Nem elérhető

George


Utálom a moderátorokat, mert magas lóról beszélnek, meg el vannak szállva, meg visszaélnek a hatalmukkal ;D
kick George, delete George, bann George ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Na erről beszélek !+"% Már megint jön az erőfitogtatás ****:)))  :'(
vigyázzá, nehogy te is megszűnjé létezni a számomra !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Egyet mondok.....búvárruha  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 03. - 10:07:13
Válasz #234
Nem elérhető

FirstLady


:sírvaröhögősszmájli: :fetrengésnagyonröhögszmájli:  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 03. - 11:41:36
Válasz #235

SheHulk

Vendég
Be lehet fejezni!

Ez egy utálós topic.. Itt én azt utálok amihez kedvem van.. Soha se többet sedenem is célzok arra hogy bajom van... Az meg hogy hurokbaugrott a róka az külön vicc és meglepetés.. BE VAN FEJEZVE! Tessék.

2009. Június 03. - 14:24:01
Válasz #236
Nem elérhető

Jordan


Utalom ha mennem kell wc-re  :-/] es valaki mar elfoglalta elolem  :-/- :-/- :-/-
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 03. - 14:41:31
Válasz #237
Nem elérhető

H. Laci


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

2009. Június 03. - 14:43:37
Válasz #238
Nem elérhető

Boresz


f@sz kivan a hülye telefonon zaklatókkal (EP választás,YX cég tarifái, és ingyé kapsz étkészletet ha eljössz hétvégén egy konferenciára.... ) &5*
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 03. - 14:45:08
Válasz #239
Nem elérhető

AtisFace


Azt hogy meg magyarázzák nekem hogy a darált keksz tejbe keverve, izomnövelő szer lesz. (mai napon történt meg)
 :-Đ :-Đ :-Đ :-/- :-/- :-/-

Abban a teremben ahol elkezdtem edzeni, ott ezzel szivatták a kezdőket >:D. És ismerek, olyat aki majdnem fél évig tolta becsülettel, mert ha a "nagyok" is ezt eszik.... :D
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!