2024. Október 02. - 20:19:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAC World Championship 2009 Hága  (Megtekintve 43849 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 08. - 16:21:41
Válasz #105
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Román Tibi masters...: Nagyszerű ember...aki szereti a csokit. Remek forma...de iszonyú erős masters kategória.

Frank Ildi: Egy év alatt nagyon sokat javult. Érdemes folytatnia!!! Nagyon tetszik fazonilag! Grat Ildi!!!

2009. Június 08. - 16:22:32
Válasz #106
Nem elérhető

endre66


...és amikor már a padlón van, ő még belerúg...  ;D
velem is ezt szokta csinálni  ::)

2009. Június 08. - 16:24:53
Válasz #107
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és amikor már a padlón van, ő még belerúg...  ;D
velem is ezt szokta csinálni  ::)

Ezért szeretjük Georget az igazságost!  ;D ...dehát megy ő még fekvenyomóversenyre.  >:D

Összefoglalva a verseny a helyszín remek volt,a szervezés is...néhol voltak bakik és érdekes fordulatok,de a tanulópénzzel együtt egy jó verseny volt. Aki tud jövöre menjen! Válogatóversenyek ősztől Magyarországon is!

2009. Június 08. - 16:27:51
Válasz #108
Nem elérhető

sasa


Gyors komment tőlem  :-\

Röviden,velősen: ELBASZTAM! Túlfogytam mint a fos és egy nap úgy gondoltam elég lesz egy szuper visszatöltésre. Mivel az úgynevezett athlettic vagy classic badi súlyhatárt túlléptem 3-4 kilógrammal...így ezzel a pehelysúllyal kellett kiállnom a nagyok ellen. A nagy töltéses igyekezetnek az lett a vége hogy puffadtam és savasodtam,meg vizesedtem.
Amit erre a versenyre vittem az nem testépítés hanem tes amortizáció. 2 hét majdnem 0 ch, a verseny hetén vízhajtás,verseny előtti 2 napban hashajtás, a mérlegelés napján hashajtás (de ezen a napon tripla adag guttalax sem hozott már ki semmi matériát belőlem)
Ha tudjuk hogy elesünk,akkor előtte leülünk. Na így jártam én is. Egy kényelmesebb készüléssel jobban jártam volna. És akkor a súlyom maradhatott volna a 84 kilón.

Mentegetőzésnek tűnik meg magyarázkodásnak...de ez van. Tanultam belőle. Jön a kemény alapozás. Visszafelé már nincs út. Csak előre!

A magyar "csapatban" kicsit klikkesedés volt...de a Tozó Team-Eszteró Team asszem remekül kiegészítette egymást. Gratulálok a szép eredményekhez minden versenyzőnek. Egyszerre voltam csalódott és büszke,de nem az én eredményemet tekintve. Az érmek csilloghattak volna szebben is.

A szállás kurvajó volt!  @:-) ....a "haddarazsibbhaddarab arab étterem" éjszakai kutyahúsos tálja ami tönkretette az éjszakámat az már kevésbé. A holland palacsinta olyan nehéz mint az állat,olyan laktató mint a disznósajt,finom mint a dög. Nekem találták ki.  ;D

Nagy Feri: Megérdemelten győzött. Remek forma és szárazság. Vihette volna az abszolútot is.A külcsínre több időt kell fektetnie.
Kormány Misi: Brutális! Mindenki kivolt akadva szokás szerint a combon meg a vádlin. Letette a névjegyét. Földönkívüli,pedig még nem is a top formáját látták.

Gróf Brigi: Simán nyerhetett volna.
Bánkuti Gabó: ...nálam a fotók visszanézése után ő a testforduló nyertese. Feljebb kellett volna végezni még akkor is ha gyengébb a gyaki.

Tirpák Zsuzsi: Jó gyaki de nem volt top a forma. Szerintem.

Jenei Pisti: Igazi sportember és példakép!!!!  @:-) Minimum harmadik helyre!!!!

Erdős Ádám: Ha megtanulod Ádám hogy a kötelezőkben is úgy add elő magad mint a szabadgyakiban akkor előréb jutsz. A nagyok még neked is nagyfalat volt.

Yvette: Egész nap para volt.  ;D A német Yvonne Scleiptől volt berezelve. Jó volt az Yvonne,de nem volt száraz. Yvette részemről meg bocs...csak 85 kiló fölött leszek melletted újra. Igyekszem jóvátenni. Minden  NAC vezető egy Cornelia Brandt - Balla Yvette csatát szeretne látni. Yvette igazi sztárrá vált!!! De megérdemelte!  :-){


Páros: Balla-Eszteró: Megbomlott a szerkezti arány és egység. Hülye Eszteró!  ˝=/ ....meg rakhattunk volna egy lapáttal valóban a gyakira is. ...de isten családos emberek vagyunk.

Bánkuti-Erdős: Klassz szerkezeti egység,jó és tetszetős szabadgyaki.  :-)!
Köszönet a bennünket kísérő csapatnak: Lauránal a profi fotósnak,Zolinak az Utának, LACINAK (Yvette Urának) aki nélkül félkarú óriások lettünk volna. Köszönet Jenei Pistinek a sok segítségért!!!!

Mindig tanul az ember újat! Most is így történt. Ez többet nem fordulhat elő,és nem is fog. Muszály beindítani a szeptemberi Nutzillát! Yvettet egyre többen szeretnék megnézni milyen betömegelve. (ÉN IS!  @-o) ....tehát legközelebb ősszel és tavasszal ne csodálkozzatok ha kisebbségi komplexusotok lesz Yvette mellett.  ;)

 

Ha emlékszel Zsolti, ugyanezt mondtam neked az öltözőben. Akkor azt hittem, hogy megsértődtél, de most látom, hogy nem így van. Nagyon hiányzott rólad az a pár kiló. De ezt úgy emlékszem, hogy két éve már megbeszéltük, hogy nem kinlódsz az alacsony kategóriával. Számomra te egy nagy harcos vagy és sok ember példaképe vagy.
Gratulálok! :-)!

2009. Június 08. - 16:53:57
Válasz #109
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

2009. Június 08. - 16:55:05
Válasz #110
Nem elérhető

endre66


....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%
Vagy-e már 95 kiló?  ***))))

2009. Június 08. - 16:56:28
Válasz #111
Nem elérhető

God Vazzeg


....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

Nem baj Zsolti, megpróbáltad, és odatetted magad, csak ez számít! A helyezés csak hab a tortán!  8-)

2009. Június 08. - 17:08:50
Válasz #112
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%
Vagy-e már 95 kiló?  ***))))

...még csak 86  :-\.....hétvégére ok lesz.

2009. Június 08. - 17:10:00
Válasz #113
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

Nem baj Zsolti, megpróbáltad, és odatetted magad, csak ez számít! A helyezés csak hab a tortán!  8-)

Nem is bajként élem én ezt meg.  ;) Csak bosszantott a dolog. De ma becsapok egy üveg finom vörösbort és színesebben látom majd a világot.  @:-)

2009. Június 08. - 17:13:13
Válasz #114
Nem elérhető

God Vazzeg


....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

Nem baj Zsolti, megpróbáltad, és odatetted magad, csak ez számít! A helyezés csak hab a tortán!  8-)

Nem is bajként élem én ezt meg.  ;) Csak bosszantott a dolog. De ma becsapok egy üveg finom vörösbort és színesebben látom majd a világot.  @:-)

A hibák jók, mert lehet belőlük tanulni  ****:))))))

2009. Június 08. - 17:27:21
Válasz #115
Nem elérhető

George


....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

Nem baj Zsolti, megpróbáltad, és odatetted magad, csak ez számít! A helyezés csak hab a tortán!  8-)

Nem is bajként élem én ezt meg.  ;) Csak bosszantott a dolog. De ma becsapok egy üveg finom vörösbort és színesebben látom majd a világot.  @:-)

A hibák jók, mert lehet belőlük tanulni  ****:))))))
Ez így igaz! Ezért vagyok én már ilyen kurvára okos ;D !+"%

2009. Június 08. - 17:34:09
Válasz #116
Nem elérhető

God Vazzeg


....ú mennyi helyesírási hibát vétettem,most nézem.  !+"%

Nem baj Zsolti, megpróbáltad, és odatetted magad, csak ez számít! A helyezés csak hab a tortán!  8-)

Nem is bajként élem én ezt meg.  ;) Csak bosszantott a dolog. De ma becsapok egy üveg finom vörösbort és színesebben látom majd a világot.  @:-)

A hibák jók, mert lehet belőlük tanulni  ****:))))))
Ez így igaz! Ezért vagyok én már ilyen kurvára okos ;D !+"%

Én még fejlődök, hibák sorát követem el, mire feleakkora leszek mint te  >:D

2009. Június 08. - 19:41:00
Válasz #117
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon fontos hogy a külföldi bírókkal,versenyzőkkel ápoljuk a kapcsolatot. ....ebben még sokat kell fejlődni a magyaroknak. ;)

Barátunk Duccio Squerri az olaszországi NAC vezetője illetve NAC és IBFA bajnok.

2009. Június 08. - 19:44:36
Válasz #118
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nagyon jól néz ki Yvette és a barnítás is tökéletes  ****:))))))

2009. Június 08. - 20:15:09
Válasz #119
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member