2024. Október 02. - 20:22:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NAC World Championship 2009 Hága  (Megtekintve 43850 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 07. - 20:14:45
Válasz #90
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 07. - 20:15:21
Válasz #91

B1ll4

Vendég

2009. Június 08. - 03:42:26
Válasz #92
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Képek Vida Zoltán jóvoltából

 ;-oo-;


1. Nagy Ferenc

2. Bánkúti Gabi

3. Gabi és Tirpák Zsuzsa

4. Gróf Brigi
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 03:48:11
Válasz #93
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
1. Brigi

2. Yvette

3. Jenei Pisti

4. Kormány Misi
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 03:53:36
Válasz #94
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
1-2. Még Misi

3-4. Misi és Nagy Feri
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 03:55:15
Válasz #95
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 08. - 04:06:49
Válasz #96
Nem elérhető

izomboy


Sziasztok, én most értem haza.
Sok + dolog ért az elmult 3 napban.
Ez volt az eddigi leg szinvonalasabb versenyem.
Nekem sikerült eddigi legtutibb beszáradását összehozni  péntek estére!!!!!(ezeket képekkel is igazolom)
 @-oamiből szombatra nem maradt semmi :-Đ
Szegény Zsolti úgy érkezett mint a nyárfalevél,de hiába...75.5kg volt a mérlegen, de alacsonyabbnak mérték így nem fért be. sikerült ugyan betölteni,de Ausztriához képest rosszabb volt.

Jenei Pisti jól időzített, pénteken halvány volt, szombatra meg az altériák elborították a testét ****:))))))
Fura hogy mind a hárman -172be kerültünk ????...
Egyébként nem bántam meg mert Pisti tartotta bennem a lelket a szinpadon, én ugyanis végig kínlódtam a versenyt :-Đ
Remek sportembert ismertem meg benne.

Nagy Feri tényleg jól nézett ki!
Misi is, kár hogy semmilyen komunikációt nem sugárzott sem a "rajongói" ,sem homfitársai felé.
Mintha egy másik bolygón lett volna.
Magának való figura...de IMÁDTA! a közönség és ez a lényeg!!

Aztán jött a meglepi   Párosban győztünk!
Ez kárpotólt minden eddigi sikertelenségem.

2009. Június 08. - 04:12:37
Válasz #97
Nem elérhető

sasa


Mi is megérkeztünk!
A képek majd igazolják, hogy nagyon erős mezőny volt.
A Magyar csapat kitett magáért és nincs miért szégyenkeznie senkinek!

2009. Június 08. - 06:06:25
Válasz #98
Nem elérhető

izomboy



2009. Június 08. - 10:45:32
Válasz #99
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hát a Miska elég földönkívülinek néz ki a többiek mellett.
Remélem indul őssszel,jó felkészüléssel tovább erősítené az őszi versenyidényt
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 08. - 11:11:41
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát a Miska elég földönkívülinek néz ki a többiek mellett.
Remélem indul őssszel,jó felkészüléssel tovább erősítené az őszi versenyidényt

Misi nagyon elkapta, nem is volt ellenfele ahogy a képeken látni  Łł=  :-!

2009. Június 08. - 16:09:11
Válasz #101
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gyors komment tőlem  :-\

Röviden,velősen: ELBASZTAM! Túlfogytam mint a fos és egy nap úgy gondoltam elég lesz egy szuper visszatöltésre. Mivel az úgynevezett athlettic vagy classic badi súlyhatárt túlléptem 3-4 kilógrammal...így ezzel a pehelysúllyal kellett kiállnom a nagyok ellen. A nagy töltéses igyekezetnek az lett a vége hogy puffadtam és savasodtam,meg vizesedtem.
Amit erre a versenyre vittem az nem testépítés hanem tes amortizáció. 2 hét majdnem 0 ch, a verseny hetén vízhajtás,verseny előtti 2 napban hashajtás, a mérlegelés napján hashajtás (de ezen a napon tripla adag guttalax sem hozott már ki semmi matériát belőlem)
Ha tudjuk hogy elesünk,akkor előtte leülünk. Na így jártam én is. Egy kényelmesebb készüléssel jobban jártam volna. És akkor a súlyom maradhatott volna a 84 kilón.

Mentegetőzésnek tűnik meg magyarázkodásnak...de ez van. Tanultam belőle. Jön a kemény alapozás. Visszafelé már nincs út. Csak előre!

A magyar "csapatban" kicsit klikkesedés volt...de a Tozó Team-Eszteró Team asszem remekül kiegészítette egymást. Gratulálok a szép eredményekhez minden versenyzőnek. Egyszerre voltam csalódott és büszke,de nem az én eredményemet tekintve. Az érmek csilloghattak volna szebben is.

A szállás kurvajó volt!  @:-) ....a "haddarazsibbhaddarab arab étterem" éjszakai kutyahúsos tálja ami tönkretette az éjszakámat az már kevésbé. A holland palacsinta olyan nehéz mint az állat,olyan laktató mint a disznósajt,finom mint a dög. Nekem találták ki.  ;D

Nagy Feri: Megérdemelten győzött. Remek forma és szárazság. Vihette volna az abszolútot is.A külcsínre több időt kell fektetnie.
Kormány Misi: Brutális! Mindenki kivolt akadva szokás szerint a combon meg a vádlin. Letette a névjegyét. Földönkívüli,pedig még nem is a top formáját látták.

Gróf Brigi: Simán nyerhetett volna.
Bánkuti Gabó: ...nálam a fotók visszanézése után ő a testforduló nyertese. Feljebb kellett volna végezni még akkor is ha gyengébb a gyaki.

Tirpák Zsuzsi: Jó gyaki de nem volt top a forma. Szerintem.

Jenei Pisti: Igazi sportember és példakép!!!!  @:-) Minimum harmadik helyre!!!!

Erdős Ádám: Ha megtanulod Ádám hogy a kötelezőkben is úgy add elő magad mint a szabadgyakiban akkor előréb jutsz. A nagyok még neked is nagyfalat volt.

Yvette: Egész nap para volt.  ;D A német Yvonne Scleiptől volt berezelve. Jó volt az Yvonne,de nem volt száraz. Yvette részemről meg bocs...csak 85 kiló fölött leszek melletted újra. Igyekszem jóvátenni. Minden  NAC vezető egy Cornelia Brandt - Balla Yvette csatát szeretne látni. Yvette igazi sztárrá vált!!! De megérdemelte!  :-){


Páros: Balla-Eszteró: Megbomlott a szerkezti arány és egység. Hülye Eszteró!  ˝=/ ....meg rakhattunk volna egy lapáttal valóban a gyakira is. ...de isten családos emberek vagyunk.

Bánkuti-Erdős: Klassz szerkezeti egység,jó és tetszetős szabadgyaki.  :-)!
Köszönet a bennünket kísérő csapatnak: Lauránal a profi fotósnak,Zolinak az Utának, LACINAK (Yvette Urának) aki nélkül félkarú óriások lettünk volna. Köszönet Jenei Pistinek a sok segítségért!!!!

Mindig tanul az ember újat! Most is így történt. Ez többet nem fordulhat elő,és nem is fog. Muszály beindítani a szeptemberi Nutzillát! Yvettet egyre többen szeretnék megnézni milyen betömegelve. (ÉN IS!  @-o) ....tehát legközelebb ősszel és tavasszal ne csodálkozzatok ha kisebbségi komplexusotok lesz Yvette mellett.  ;)

 

2009. Június 08. - 16:16:07
Válasz #102
Nem elérhető

George


Én már erre nem írok semmit, reggel jobban lebasztalak volna, ha maradsz még a teremben :-Đ >:D Kénytelen vagy belátni azt, amit én már sokszor elmondtam neked, meg szerintem mások is ***))) NŐNI kell 8-} ;)

2009. Június 08. - 16:17:46
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én már erre nem írok semmit, reggel jobban lebasztalak volna, ha maradsz még a teremben :-Đ >:D Kénytelen vagy belátni azt, amit én már sokszor elmondtam neked, meg szerintem mások is ***))) NŐNI kell 8-} ;)

Igen mester! Neked mindig igazad van!  :-){  Be kell látnom mostmár sokadjára!

Csak ne bánts!  :'( --)

2009. Június 08. - 16:20:22
Válasz #104
Nem elérhető

George


Én már erre nem írok semmit, reggel jobban lebasztalak volna, ha maradsz még a teremben :-Đ >:D Kénytelen vagy belátni azt, amit én már sokszor elmondtam neked, meg szerintem mások is ***))) NŐNI kell 8-} ;)

Igen mester! Neked mindig igazad van!  :-){  Be kell látnom mostmár sokadjára!

Csak ne bánts!  :'( --)
!+"% Nem azért írtam, hogy már megint nekem legyen igazam !+"% Jó pap is holtig tanul 8-)