2024. Szeptember 28. - 19:26:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Norbo felkészülése a jövő évi II.oszt OBra apró lépésekkel  (Megtekintve 37492 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 08. - 17:55:41
Válasz #75
Nem elérhető

Norbert002


KÉne vmi olcsó, de jó ;D fehérje edzés után ajánaltok? 8)

2009. Szeptember 08. - 20:10:01
Válasz #76
Nem elérhető

Johnnyx


KÉne vmi olcsó, de jó ;D fehérje edzés után ajánaltok? 8)
Bármelyik Dymatize fehérje. Az Elite 12 Hour - Fudge Brownie ízű pl. nagyon finom  :-oD
Egyetek zabot!

2009. Szeptember 27. - 07:16:49
Válasz #77
Nem elérhető

Norbert002


Szerintetek jó összeállítás lenne egy Alri kúra? Jungle, bad ass mas, Pro anabol, restore? Illetve, ha nem kapnék junglet azt mivel tudnám helyettesíteni eseetleg PCT?

2009. Október 25. - 20:43:19
Válasz #78
Nem elérhető

Gababoy


Te mész majd a Ceglédi Erősember versenyre?? most lesz 31.-én !! ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Október 26. - 07:14:38
Válasz #79
Nem elérhető

Norbert002


Nem indulok nekem már mondhatni off szezon van meg diétázok is. Jövőre 25kgval kevesebb akarok lenni és ugyanoylan erős mint a mostani testsulyommal.

2009. Október 26. - 09:51:48
Válasz #80
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem indulok nekem már mondhatni off szezon van meg diétázok is. Jövőre 25kgval kevesebb akarok lenni és ugyanoylan erős mint a mostani testsulyommal.

Há jó nagy darab embör vagy hee, majdnem megijedtem mikor elém álltál  ;D

2009. Október 26. - 19:47:28
Válasz #81
Nem elérhető

Norbert002



2009. Október 26. - 20:15:25
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Október 27. - 16:54:31
Válasz #83
Nem elérhető

Norbert002


Ezt msot tényleg komolyan írtam amit írtam ;) Vannak nálam jóval nagyobb emberek.

2009. Október 27. - 16:57:59
Válasz #84
Nem elérhető

George



2009. Október 27. - 17:45:32
Válasz #85
Nem elérhető

Norbert002


Van benne vmi ;D De azért egy strongmanre azt mondják h 140kg a jó súlya :D Meg persze vannak a 195-200cmes strongmanek ők lazán 160-70 kg körül mozognak. De pl van 190kg is :D. De pl ott van Darázs Ádám ő 167kg volt asszem legnagyobb testsulyba és alig volt rajta felesleg rendesen szálkás! Jó nyílván nem testépítő versenyhezhez közeli formába vannak, de szinte nagyon minimálisan fedettek csak!

2009. Október 27. - 18:03:08
Válasz #86
Nem elérhető

Norbert002


Ja ma pont guggiztam ugy gondoltam 180nál nem megyek feljebb guggizok bele max ismétlést. 20 ismétlést sikerült összehozni.

2009. Október 27. - 21:32:00
Válasz #87
Nem elérhető

hopika


Ide kapod az üzenetet,mert tele a postafiókod...úgy látszik ma ez a menő mindenkinél...

"Nah...
Az alapokkal szerintem tisztában vagy...mármint gondolom én.
A fogyáshoz elengedhetetlen kritérium,hogy a kalória-egyensúly negatív legyen.Tehát több kalóriát kell felhasználnod,mint amit beviszel.Napi 5-600 Kcal minusz az a Te esetedben szerintem megfelelő (ez kb. 50 perc-1 óra aerob).Több verzió is létezik a diétás kajálásra:Van aki az alacsony zsír(szinte semmi,ami megy az is csak jó zsír lehet) viszonylag közepes CH(természetesen összetett szénhidrátok) és magas fehérjebevitel.Van aki magas fehérje,szinte semmi CH és viszonylag magas zsírbevitellel csinálja(ketogén diéta).A fogyás,amit be kell lőni,az nagyjából 1,5-2 kiló legyen egy héten.Az első hetet ne vedd figyelembe-olyankor nekem akár 5 kiló is leugrik-szerintem neked is.A kajáknál fontos az 5-6x-i étkezés és az összetételnél is arra kell figyelmet fordítani,hogy a nap folyamán egyre kevesebb CH menjen be.Reggel a legtöbb 10 környékén kevesebb...és így tovább.
A másik fő összetevő a mozgás:a legjobb a súlyzós edzés és az aerob keveréke.Súlyzóst nem ecsetelem,de az hülyeség,hogy az összetett,nehéz gyakikat el kell hagyni-ponthogy kellenek!Az aerob mozgásnak a kalóriaégetés és az anyagcsere-gyorsítás a jelentősége.Én este csináltam valamivel a súlyzós edzések után(mert csak akkor volt időm).Fontossági sorrendben a reggel ébredés utáni,majd az esti-súlyzós edzés utáni a legfontosabb.Fokozatosan emelve-nem kell elkapkodni,mert ha nem figyelsz könnyen elviheti az izmokat.
Fontos még a folyadékfogyasztás is:napi 4-5 liter szénsavmentes ásványvizet be kellene tolni...
A zsírégetők hatása ezután jön csak.Sok jó van:korábban írtam,hogy nekem a Hydroxycut Hardcore jött be a legjobban,de ezt ki kell próbálni.Ebben is próbálj fokozatosságot tartani:eleinte szerintem elég,ha veszel L-carnitint és koffeintabit.Ez mehet egy hónapig,majd egy komplexebb zsírégető+L-carnitin megint egy hónapig és zárásnak szerintem mehetne Anadrox+Hydroxycut Hardcore(vagy Arson) egy hónapig.Szerintem 3 hónapnál tovább ne tervezd,mert egyrészt fárasztó,másrészt el fogsz fogyni.Az utolsó másfél hónapban be lehetne vetni valami jó kis izommegőrző szert is(Hyperdroll,Leukic,Jungle,stb.)
Na ennyit nagyjából,ha valami kérdésed van-próbálok segíteni.
Üdv
Tamás"
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 28. - 05:23:00
Válasz #88
Nem elérhető

Norbert002



2009. November 28. - 12:58:35
Válasz #89
Nem elérhető

H. Laci


Itt aztán mi a helyzet?  ????...
Mi van az edzéseiddel? Szept. 8. volt az utolsó edzés, vagy mi?  ****:)))