2024. Június 30. - 11:19:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA és Zsaru Fizikum Siófok, 2009. július 18.  (Megtekintve 99245 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 18. - 19:41:52
Válasz #195
Nem elérhető

H. Laci



2009. Július 18. - 19:43:11
Válasz #196
Nem elérhető

George


kár volt be rakni   :-Đ :-Đ  
a hajam mint egy buzi, ugy mosolygok mint egy dilis   ****:))) ****:)))  rózsaszín badis trikó  ****:))) ****:))) ****:)))
Fordítva - hajad mint egy dilis, mosolyod kissé langyi :D >:D Jók ezek a képek, mégmégmég >:D
  &5* &5*
bazzeg, csak rólam készülhet ilyen geci kép  ****:))) ****:))) ****:)))
Te kérted, hogy rakja be 8-} &5* :-*

2009. Július 18. - 19:44:34
Válasz #197
Nem elérhető

Gababoy


A lényeg az hogy az első fogásom 185kg volt megvolt.A következő a zuhi után 195kg megvolt.A utolsó pedig elmaradt már... Nem is ez a lényeg hanem az hogy genyó volt velünk az idő :-Đ

De most Szeptemberbe szétharapjuk a rudat!!! =/+'

De akkor Berkes Laci Októberbe is meglesz tartva a Fitparádén?
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Július 18. - 20:11:40
Válasz #198
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Mindenki!

aZ IDŐ NEM SZERET MINKET!!! Valami marha eljárta az esőtáncot!!
Amíg az év vihara le nem csapott ránk, csodálatos nyári stradhangulat volt!
Mivel sejtettük a bajt gyorsan elkezdtük a versenyt a  CSAJOK  Pump & Run versenyével ami le is zajlott!! A női Fekvenyomóverseny is! És belekezdtünk a fiúk versenyeibe ahol a fekvenyomás  részben lement!
Sajna a fiúk P & R -ja, a Max Pump, a modellverseny elmaradt! Azonban Szeptember 20.-án ismét Pówer Zóna a Pap László Portarénában, ahol az elmaradt versenyeket megtartjuk, vagy a nevezést visszaszolgáltatjuk.
Természetesen a lezajlott kategóriák ünnepélyes eredményhirdeése is meglessz!  

Sajnálom az időjárást!! Köszönöm mindenkinek aki ott volt!!! Mindent és mindenkit kárpótolunk, az elkövetkezendő versenyen!

Nagy kaland volt! Az idő sajna kiszámíthatatlan!
De most már a zárt rendezvényeken, kiiktatjuk!


 d:)

2009. Július 19. - 05:47:49
Válasz #199
Nem elérhető

FirstLady


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap tényleg húzós nap volt...
Hajnalban indultunk, ezért hamar le is értünk, óriási kánikula volt már reggel. Rengetegen neveztek, és nagyon sok látogató is eljött, talán ez is közrejátszott abban, hogy sok strandolni érkező is érdeklődött a versenyről, ill. több újságíró is -akik elvileg "csak" strandolni érkeztek jöttek-, hoztak tollat-papírt, hogy mi is történik itt ;)

Sok fórumossal találkoztam, és több testépítő versenyző is tiszteletét tette, nem csak az extremefit csapatából ****:))))))

A verseny nagyon jó hangulatban telt, a nézők, nézelődők is szerették, megtapsolták a versenyzőket... aztán jött a beijesztés... hatalmas széllökések, de ez pár perc múlva megszűnt, és újra kisütött nap... azt hittük, a nehezén túl vagyunk, hát nem, nem sokkal később megérkezett az óriásvihar, és sajnos el kellett halasztani a folytatást. :( Pillanatok alatt annyi eső esett, hogy Siófok utcáin több centis víz volt, közlekedési lámpák romlottak el, rendes dugó alakult ki a városban, majd az autópályán is, ahol gyakran 20-szal tudtunk csak haladni, de az átlagsebesség is kb. 60 km/h volt hazáig :o

A képekről annyit (George, igazad volt, SH nem biztos, hogy szeret engem  ;D ), hogy én valszeg akkor láttam meg óriás-Barna Robit, és leesett az állam ****:)))))) Vagy mivel ott még viszonylag kevés papír van nálam, már messziről kiszúrtam, hogy egy hatalmas köteggel közelítenek felém ;D

Külön örültem, hogy Hlaci is eljött, és valszeg kevesen vették volna fel a rózsaszín trikót, de mivel neki nem igazán okozott gondot, ebből látszik, hogy nem azok közé tartozik, akik besírnak egy színtől... a lényeget figyelte ****:))))))

Szóval jó volt találkozni mindenkivel! Remélem, mindenki eljön Szeptember 20-án a Pap László Sportarénába is! @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 05:51:58
Válasz #200

SheHulk

Vendég
  6 vendég, 2 tag (1 Barát)
Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
SheHulk, FirstLady
 
csak mi vagyunk ****:)))
őszinte édescsillag lett az a kép.. :)

2009. Július 19. - 05:54:04
Válasz #201
Nem elérhető

FirstLady


  6 vendég, 2 tag (1 Barát)
Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
SheHulk, FirstLady
 
csak mi vagyunk ****:)))
őszinte édescsillag lett az a kép.. :)
Mert mi vagyunk az igazi hardcore-ok ;D
Az ****:)))
Raksz még fel képeket?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 05:55:50
Válasz #202

SheHulk

Vendég
  6 vendég, 2 tag (1 Barát)
Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
SheHulk, FirstLady
 
csak mi vagyunk ****:)))
őszinte édescsillag lett az a kép.. :)
Mert mi vagyunk az igazi hardcore-ok ;D
Az ****:)))
Raksz még fel képeket?

Az nem tudom mennyiben HC hogy az éneklő németek nem fagytak meg tegnap este és most mennek a szállásukra józanodni, engem felébresztve.
Most pakolom a többi képet ;D

2009. Július 19. - 05:57:19
Válasz #203
Nem elérhető

FirstLady


  6 vendég, 2 tag (1 Barát)
Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
SheHulk, FirstLady
 
csak mi vagyunk ****:)))
őszinte édescsillag lett az a kép.. :)
Mert mi vagyunk az igazi hardcore-ok ;D
Az ****:)))
Raksz még fel képeket?

Az nem tudom mennyiben HC hogy az éneklő németek nem fagytak meg tegnap este és most mennek a szállásukra józanodni, engem felébresztve.
Most pakolom a többi képet ;D
Igen, azaz, meg a gyorsan fel kell kelni, mert elaludtunk, majd kiderül, hogy mégse ****:)))
Jujj, de jó! Hajrá @:-) Azért, ha netán van rólam jobb is, azt se hagyd talonban, ne gondolják, hogy csak meglepődni tudok ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 06:28:13
Válasz #204

SheHulk

Vendég

2009. Július 19. - 06:30:40
Válasz #205

SheHulk

Vendég

2009. Július 19. - 06:33:57
Válasz #206

SheHulk

Vendég
1. Berkes bemutat
2. God ül a padon
3. Andrea és Róbert kiszúrja hogy fotótéma
4. Csodálatos Enikő

2009. Július 19. - 06:40:25
Válasz #207

SheHulk

Vendég

2009. Július 19. - 06:43:00
Válasz #208
Nem elérhető

FirstLady


Nincs is jobb, mint reggeli közben képeket nézegetni! Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 19. - 06:46:18
Válasz #209

SheHulk

Vendég