2024. Július 04. - 10:46:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA és Zsaru Fizikum Siófok, 2009. július 18.  (Megtekintve 99294 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Július 17. - 17:22:58
Válasz #150
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D

2009. Július 17. - 17:24:08
Válasz #151
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D

Aigner Szilárdot olvashattátok.  8-}  ;D

2009. Július 17. - 17:24:46
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 17. - 17:34:13
Válasz #153
Nem elérhető

FirstLady


Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D
igaza van Prodnak, felhívtam én is az RTL meteorológusát, nem, nem a Pataki Zitát, ő csak időjós ;D
És azt mondta, hogy nem lehet tudni most még, hogy mekkora eső lesz, de 12 körül jön, aztán el is megy hamar, utána hűvösebb lesz, meg azidő alatt szél, de nem lesz nagy gáz szerinte... igaz, az pontosabb lenne, ha ezt holnap délelőtt kérdeztem volna meg, de én nem félek...  8-)

Amúgy nyári cuccban megyek, és viszek sálat-sapkát-kesztyűt délutánra ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...najó, csak egy pulcsit viszek :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 17. - 17:45:21
Válasz #154
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D
igaza van Prodnak, felhívtam én is az RTL meteorológusát, nem, nem a Pataki Zitát, ő csak időjós ;D
És azt mondta, hogy nem lehet tudni most még, hogy mekkora eső lesz, de 12 körül jön, aztán el is megy hamar, utána hűvösebb lesz, meg azidő alatt szél, de nem lesz nagy gáz szerinte... igaz, az pontosabb lenne, ha ezt holnap délelőtt kérdeztem volna meg, de én nem félek...  8-)

Amúgy nyári cuccban megyek, és viszek sálat-sapkát-kesztyűt délutánra ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...najó, csak egy pulcsit viszek :)

Én meg mivel rendes gyerek vagyok, felhivtam Hélioszt, hogy süssön holnap a nap...bár én nem leszek ott sajnos, nekem tök mindegy milyen idő lesz.  ;D

2009. Július 17. - 17:45:37
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D
igaza van Prodnak, felhívtam én is az RTL meteorológusát, nem, nem a Pataki Zitát, ő csak időjós ;D
És azt mondta, hogy nem lehet tudni most még, hogy mekkora eső lesz, de 12 körül jön, aztán el is megy hamar, utána hűvösebb lesz, meg azidő alatt szél, de nem lesz nagy gáz szerinte... igaz, az pontosabb lenne, ha ezt holnap délelőtt kérdeztem volna meg, de én nem félek...  8-)

Amúgy nyári cuccban megyek, és viszek sálat-sapkát-kesztyűt délutánra ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...najó, csak egy pulcsit viszek :)

Ja, pulcsit én is viszek  ;)
A versenyzőknek nem is baj ha nincs 38 fok szerintem  ;D

2009. Július 17. - 17:56:47
Válasz #156
Nem elérhető

FirstLady


Max fél órás lesz, nem kell beszarni  ;D
igaza van Prodnak, felhívtam én is az RTL meteorológusát, nem, nem a Pataki Zitát, ő csak időjós ;D
És azt mondta, hogy nem lehet tudni most még, hogy mekkora eső lesz, de 12 körül jön, aztán el is megy hamar, utána hűvösebb lesz, meg azidő alatt szél, de nem lesz nagy gáz szerinte... igaz, az pontosabb lenne, ha ezt holnap délelőtt kérdeztem volna meg, de én nem félek...  8-)

Amúgy nyári cuccban megyek, és viszek sálat-sapkát-kesztyűt délutánra ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...najó, csak egy pulcsit viszek :)

Én meg mivel rendes gyerek vagyok, felhivtam Hélioszt, hogy süssön holnap a nap...bár én nem leszek ott sajnos, nekem tök mindegy milyen idő lesz.  ;D
Köszi, nagyon rendes vagy!  ;D

God, te ne pulcsit hozzá, hanem intézzed az időjárást te is, ketten má csak összehozzátok ;D

Egyébként igen, szerintem is jobb lesz a versenyzőknek a hűvösebb idő :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 17. - 17:59:11
Válasz #157
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Bár nekem vizuálisan jobban tetszene ha szakadó esőbe futnának meg nyomnának...micsoda képek lennének  ****:)))))) ;D

2009. Július 17. - 18:00:39
Válasz #158
Nem elérhető

FirstLady


Bár nekem vizuálisan jobban tetszene ha szakadó esőbe futnának meg nyomnának...micsoda képek lennének  ****:)))))) ;D
Hát az a "baj" hogy a futógépek és a fekpadok felett is elvileg lesz sátor, szóval nem jönnének össze a jó képek... de értem mire gondolsz, villámok mellettük csapnak bele a a fába, meg ilyenek ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 17. - 18:15:05
Válasz #159
Nem elérhető

L


Nem fog elmaradni a verseny, tuti ;)
Vihar az átmeneti lehet holnapra, de az átlaghőmérséklet elvileg így is 30 fok lesz (és ugye ezt árnyékban mérik), szóval én nem félek annyira ;)


Amíg tombol a vihar nyugodtan elmehetünk kajálni és nem maradunk le semmiről /7%
tavaly is a vihar közepén folyt le a modell verseny ;D

Szegények  :-\ Én sajnáltam őket nagyon, volt ám libabőr  ;D Meg bimbók  o:)  <3!

Jaja, ritka szomorú pillanat volt! ;D ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Július 17. - 19:53:57
Válasz #160
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdeklődnék, hogy reggel még lehet-e nevezni majd, mert jönne egy barátom pump&run-ba  @:-)

2009. Július 17. - 19:55:22
Válasz #161
Nem elérhető

fastor


engem a tavalyi viharban majndem elvitt a szél :-\
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 17. - 19:56:38
Válasz #162
Nem elérhető

God Vazzeg


engem a tavalyi viharban majndem elvitt a szél :-\

Kapsz betoncsizmát  ****)  ****:)))

2009. Július 17. - 20:01:02
Válasz #163
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 17. - 20:03:20
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg