2024. Július 03. - 06:14:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Natural vagy nem natural az út?- Érvek és ellenérvek mindkét táborból  (Megtekintve 54282 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Április 18. - 21:20:11
Válasz #75
Nem elérhető

BadBodyBoy


Tehát az én testemmel akkor se menjek pózgatyában a diszkóba, ha nagy a farkam?
Ha nevetség tárgya akarsz lenni... ::) ;D

Nem láttam még a testedet, de ha nem vagy nagy szám akkor lehet sikered és a méretedet is elhiszik...  ****:)))
ha már méretek és csajok:
van egy hawerom 30,5es a karja, és a csajok döglenek utána,hogy "nagyon szexi mert izmos"
ezt halál komolyan mondom, én azt hittem szívrohamot kapok helyben, mondom:ilyen nincs

30.5-es karral elég vékony lehet az "ipse", de akkor meg lehet h szálkás mint atom...
Az meg nagyon bejövős..:-D
Nekem 43-as öcsémnek alig 33-as de állítólag ő izmosabb.... ˝=/
Francokat csak szálkásabb... :-p ****:))))))

2009. Április 18. - 21:21:50
Válasz #76
Nem elérhető

H. Laci


Tehát az én testemmel akkor se menjek pózgatyában a diszkóba, ha nagy a farkam?
Ha nevetség tárgya akarsz lenni... ::) ;D

Nem láttam még a testedet, de ha nem vagy nagy szám akkor lehet sikered és a méretedet is elhiszik...  ****:)))
ha már méretek és csajok:
van egy hawerom 30,5es a karja, és a csajok döglenek utána,hogy "nagyon szexi mert izmos"
ezt halál komolyan mondom, én azt hittem szívrohamot kapok helyben, mondom:ilyen nincs

30.5-es karral elég vékony lehet az "ipse", de akkor meg lehet h szálkás mint atom...
Az meg nagyon bejövős..:-D
Nekem 43-as öcsémnek alig 33-as de állítólag ő izmosabb.... ˝=/
Francokat csak szálkásabb... :-p ****:))))))

jaja, szálkás a srác, nem nagyon, de hát meg látszik hogy a menzán kajál  ****:))) ****:))) (tényleg ott eszik)

2009. Április 18. - 21:24:42
Válasz #77
Nem elérhető

Jordan


Ez az izmos kb annyit tesz "kiscsajnyelven" hogy: sovany de vekony dereka es szeles vallcsontozata van.  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 18. - 21:32:47
Válasz #78
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Tehát az én testemmel akkor se menjek pózgatyában a diszkóba, ha nagy a farkam?
Ha nevetség tárgya akarsz lenni... ::) ;D

Nem láttam még a testedet, de ha nem vagy nagy szám akkor lehet sikered és a méretedet is elhiszik...  ****:)))
ha már méretek és csajok:
van egy hawerom 30,5es a karja, és a csajok döglenek utána,hogy "nagyon szexi mert izmos"
ezt halál komolyan mondom, én azt hittem szívrohamot kapok helyben, mondom:ilyen nincs

30.5-es karral elég vékony lehet az "ipse", de akkor meg lehet h szálkás mint atom...
Az meg nagyon bejövős..:-D
Nekem 43-as öcsémnek alig 33-as de állítólag ő izmosabb.... ˝=/
Francokat csak szálkásabb... :-p ****:))))))
Ez mondom, hogy a kidolgozottság számít...

Ez 2003-as kép, a 20. szülinapom után és azt hiszem 45-ös volt a karom. Nagyobbnak hitték...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 18. - 21:33:36
Válasz #79
Nem elérhető

H. Laci


Ez az izmos kb annyit tesz "kiscsajnyelven" hogy: sovany de vekony dereka es szeles vallcsontozata van.  8-)

hát jah, én is majd megőrültem mikor mondja hogy:tök szexi mert izmos   !+"%
hát olyan vékony hogy A SZAR ÁTÉRZIK SZEGÉNY GYEREKEN (még a kezdeti állapotomnál is kissebb, sokkal)

2009. Április 19. - 10:49:31
Válasz #80
Nem elérhető

bimmerman


Nahh...Hát eléggé kineveti mindenki az állításaimat, de nem is akarok senkivel vérremenő vitatkozásba menni.Nekem perpillanat 48,5cm a karom, 125 a mellem, 19 éves, 185cm magas vagyok és nem lőttem még semmilyen anyagot.Ezt, most pontosan 2 év edzéssel értem el naturálon.Persze azt hiszem nem kell elmesélnem mennyi pénz, időt, energiát, munkát fektettem és fektetek bele a mai napig.Nem mondom, hogy csont szálkás vagyok, leginkább az izomtömeg és az erő érdekelt a legjobban, ezért az izomformám, részletezettségem elmaradott még.Mostanra kicsit lelassult a növekedésem, de remélem az általam leírt életkorban elérem azokat a méreteket és tömeget, ha ennyit fejlődtem ilyen rövid idő alatt akkor sikerülni fog! :-!
Ígérem! ****:))))))

2009. Április 19. - 10:51:04
Válasz #81

csery

Vendég
Nahh...Hát eléggé kineveti mindenki az állításaimat, de nem is akarok senkivel vérremenő vitatkozásba menni.Nekem perpillanat 48,5cm a karom, 125 a mellem, 19 éves, 185cm magas vagyok és nem lőttem még semmilyen anyagot.Ezt, most pontosan 2 év edzéssel értem el naturálon.Persze azt hiszem nem kell elmesélnem mennyi pénz, időt, energiát, munkát fektettem és fektetek bele a mai napig.Nem mondom, hogy csont szálkás vagyok, leginkább az izomtömeg és az erő érdekelt a legjobban, ezért az izomformám, részletezettségem elmaradott még.Mostanra kicsit lelassult a növekedésem, de remélem az általam leírt életkorban elérem azokat a méreteket és tömeget, ha ennyit fejlődtem ilyen rövid idő alatt akkor sikerülni fog! :-!
Ígérem! ****:))))))


Tyűűha.És ezt most pzitív tyűha volt, nem negatív. 8)

2009. Április 19. - 11:33:42
Válasz #82
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért mindennek van határa,ezeket az oldalakat senki sem ellenőrzi,nincs moderátor @-o?

http://www.expressz.hu/sport/testepites/taplalekkiegeszito/hirdetes-13720827/

Akkó dikszódogokat :D  is hirdessünk má,oszt jó sokat kereshetünk vele.

Vagy csak valami rossz tréfa,de attól tartok nem.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 19. - 11:59:51
Válasz #83
Nem elérhető

BadBodyBoy


Azért mindennek van határa,ezeket az oldalakat senki sem ellenőrzi,nincs moderátor @-o?

http://www.expressz.hu/sport/testepites/taplalekkiegeszito/hirdetes-13720827/

Akkó dikszódogokat :D  is hirdessünk má,oszt jó sokat kereshetünk vele.

Vagy csak valami rossz tréfa,de attól tartok nem.
 

Miért te nem is tudtad h mennyien árulnak ingyenes hirdető oldalakon cuccokat...?
Én próba képen rendeltem az egyik srácnál utókúrát!!!
Csak Zitát,Clostylt,HCG-t.Mondtam neki h csak minden magyar kiadású,dobozos,utasítással ellátott legyen!Ő 5 napra rá már hozta is úgy ahogyan kértem!
Na most filózhat mindenki, h de nem biztos h eredeti!!!
Szerintem meg igen!

Gondoljatok bele, h pár hete volt a tv-ben h egy banda lebukott azzal h vényeket nyomtattak és több 10 millió értékben váltották ki a hamis vényre felírt szteroidokat és más gyógyszereket!!!

Igaz találkoztam már olyannal is aki tele volt olyan eladásra váró decával, ami ömlesztve volt és meg akarta magyarázni h így könnyebben jut be az országba!
Közben meg kinyittattam egyet és furcsa motorolaj szaga volt....

2009. Április 19. - 12:22:16
Válasz #84

Torony

Vendég

2009. Április 19. - 12:25:30
Válasz #85
Nem elérhető

H. Laci


Azért mindennek van határa,ezeket az oldalakat senki sem ellenőrzi,nincs moderátor @-o?

http://www.expressz.hu/sport/testepites/taplalekkiegeszito/hirdetes-13720827/

Akkó dikszódogokat :D  is hirdessünk má,oszt jó sokat kereshetünk vele.

Vagy csak valami rossz tréfa,de attól tartok nem.
 
több száz ilyen hirdetés van, nem láttad még?  ::) ????...   
teljesen természetesen hirdetik

2009. Április 19. - 14:45:47
Válasz #86
Nem elérhető

skl


Nahh...Hát eléggé kineveti mindenki az állításaimat, de nem is akarok senkivel vérremenő vitatkozásba menni.Nekem perpillanat 48,5cm a karom, 125 a mellem, 19 éves, 185cm magas vagyok és nem lőttem még semmilyen anyagot.Ezt, most pontosan 2 év edzéssel értem el naturálon.Persze azt hiszem nem kell elmesélnem mennyi pénz, időt, energiát, munkát fektettem és fektetek bele a mai napig.Nem mondom, hogy csont szálkás vagyok, leginkább az izomtömeg és az erő érdekelt a legjobban, ezért az izomformám, részletezettségem elmaradott még.Mostanra kicsit lelassult a növekedésem, de remélem az általam leírt életkorban elérem azokat a méreteket és tömeget, ha ennyit fejlődtem ilyen rövid idő alatt akkor sikerülni fog! :-!
Ígérem! ****:))))))

Szerencsédre elég jó genetikával vagy akkor megáldva :) csak így tovább!!! @:-)

2009. Április 19. - 14:45:47
Válasz #87
Nem elérhető

skl


Azért mindennek van határa,ezeket az oldalakat senki sem ellenőrzi,nincs moderátor @-o?

http://www.expressz.hu/sport/testepites/taplalekkiegeszito/hirdetes-13720827/

Akkó dikszódogokat :D  is hirdessünk má,oszt jó sokat kereshetünk vele.

Vagy csak valami rossz tréfa,de attól tartok nem.
 

Miért te nem is tudtad h mennyien árulnak ingyenes hirdető oldalakon cuccokat...?
Én próba képen rendeltem az egyik srácnál utókúrát!!!
Csak Zitát,Clostylt,HCG-t.Mondtam neki h csak minden magyar kiadású,dobozos,utasítással ellátott legyen!Ő 5 napra rá már hozta is úgy ahogyan kértem!
Na most filózhat mindenki, h de nem biztos h eredeti!!!
Szerintem meg igen!

Gondoljatok bele, h pár hete volt a tv-ben h egy banda lebukott azzal h vényeket nyomtattak és több 10 millió értékben váltották ki a hamis vényre felírt szteroidokat és más gyógyszereket!!!

Igaz találkoztam már olyannal is aki tele volt olyan eladásra váró decával, ami ömlesztve volt és meg akarta magyarázni h így könnyebben jut be az országba!
Közben meg kinyittattam egyet és furcsa motorolaj szaga volt....

Az nem semmi :) és legalább rendes áron hozta ? :-O amugy ha motorolajat árul és jó áron a srác akkor kérdezd már meg ,h van e neki Long life deca durabolinja :D kéne egy kevéske a kocsimba  ****:)))

2009. Április 19. - 14:45:47
Válasz #88
Nem elérhető

skl


Szerintem egy jó genetikájú mezomorf, vagy endo-mezomorf ember aki pl. 180-185cm magas simán elérhet egy jó 50-51cm-es kart, mellé 105-110kilót, 130-as mellet TISZTÁN.Ezt egy jó képességű fiatalember 21-22 éves korára elérheti szerintem kox nélkül is 3-4 év edzéssel.

Én nem tudom felétek milyen emberek élnek, de aki ilyet mondott neked az csúnyán átvert ;D
Ebből a 105-110kiló, ami egyedül elérhető az említett módszerrel!  ;D

És az is szalonnával meg kenyérrel és öblitésképp egy kis hagymával :D

2009. Április 19. - 14:49:56
Válasz #89

csery

Vendég