2024. Szeptember 25. - 16:18:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Clomid vagy Nolvadex? Melyik a jobb? (A Nagy Vita, amiről jobb ha többet tudsz)  (Megtekintve 83491 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 18. - 09:02:22
Válasz #60
Nem elérhető

Maszat


sziasztok!

Elsősorban maszat-hoz és waren-hez szól a kérdés.
Dana kúrámon túl vagyok, közben ment a proviron (így utólag azthiszem kellett volna a tamoxifen is, de már mindegy). Picit bezsírosodott a mellem, és a jobban lett egy apró csomó, kb. cseresznyemag nagyságú. Elkezdtem a zitazoniumot, 20mg-ot szedek.
Fura mód a zita szedését követően néha érzek fura birizgáló érzést a mellemben. Viccesen hangzik, de írja le jól az érzést. 5 napja szedem, egyenlőre semmilyen lényegi változást nem érzek a mellemben, talán egy kicsit lógósabb lett. Libidóval probléma nincs, kevesebbet ugyan de áll a zászló, inkább a kedv ami kevesebb. Na de a kérdésem:
Mennyi lenne az ajánlott mennyiség és mennyi ideig?
Esetleg egy részletesebb élménybeszámolót szívesen hallanék akinek van jó és rossz tapasztalata a témában.

Előre is köszönöm a válazokat!

szerintem napi 20mg 3-4 hétig elegendő. Nekem akkora csomót összehúzott.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 18. - 20:23:49
Válasz #61
Nem elérhető

doncicco



2010. Április 18. - 21:12:37
Válasz #62
Nem elérhető

badrhari


Libidót nem nyírja ki?

6 nap után után nálam még nincs gond, pedig első pár napon 40mg ment. Majd kiderül mi lesz- mi nem.

Köszi Maszat a gyors választ. Remélem az "enyém" eltűnik szépen.

2010. Április 18. - 22:38:19
Válasz #63
Nem elérhető

Maszat


Libidót nem nyírja ki?

hát érzékeny mellnél az elsődleges,h enyhüljön és a csomó mérete kisebb legyen.libidó mellékes.De am clomiddal lehet még a libidó is megmaradna és az is antiösztrogén.Nekem a szemem nem bírja, nem próbáltam.Így nyilatkozni se tudok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 18. - 22:56:34
Válasz #64
Nem elérhető

doncicco



2010. Április 18. - 22:58:24
Válasz #65
Nem elérhető

Maszat


A clomidot nem bírja a szemed?

nem. ha bejövök fényre kintröl akkor ilyen kettős látásom van 1 darabig.Elhúzom a kezem és csíkot húz.Érdekes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 18. - 23:05:14
Válasz #66
Nem elérhető

doncicco



2010. Április 18. - 23:14:04
Válasz #67
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 19. - 08:58:29
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Libidót nem nyírja ki?

Libidó le van szarva, mikor csomós a mell szerintem.. Amúgy is csak pár hét a terápia, első 5-6 napban nyugodtan mehet 40mg nolva, utána le lehet venni 20mg/napra.. Elvileg 5-6 nap után már érezhető a hatás, összemegy a csomó, és nem is fáj már.. De biztos egyénfüggő is  8-)

2010. Április 19. - 16:48:13
Válasz #69
Nem elérhető

Riper


Nekem nem kellett kox, hogy gynom nőjön. Ez esetben már úgy is mindegy. Nem egyszerűbb kiműteni, és akkor el lehet felejteni ezt a problémát?
Nem pedig rontani a szteroidok hatását ilyen kiegészítő kezelésekkel, meg végigparázni, hogy mikor jön megint elő.
Leave no doubt

2010. Április 19. - 17:26:48
Válasz #70
Nem elérhető

Taki


nekem meg azt magyarázhatná el valaki mitől lesz a mellébe csomó??? mert nem tiszta a kép!!!!

2010. Április 19. - 17:37:09
Válasz #71
Nem elérhető

doncicco


Nekem nem kellett kox, hogy gynom nőjön. Ez esetben már úgy is mindegy. Nem egyszerűbb kiműteni, és akkor el lehet felejteni ezt a problémát?
Nem pedig rontani a szteroidok hatását ilyen kiegészítő kezelésekkel, meg végigparázni, hogy mikor jön megint elő.

Hajlam kérdése, súlyos májbetegségek esetén is előfordul.

2010. Április 19. - 17:51:07
Válasz #72
Nem elérhető

Maszat


nekem meg azt magyarázhatná el valaki mitől lesz a mellébe csomó??? mert nem tiszta a kép!!!!

a testedben lévő többlet tesztoszteront érzékeli a szervezeted. Az ideális arányt úgy akarja helyrehozni,h az aromatáz enzimek átalakítják a tesztoszteront ösztrogénné. A mell szövetekben(a mellbimbó alatti részen) elég sok ösztrogén receptor található, amikhez az ösztrogén hozáákapcsolodva okozza a gynecomastiát. Nagyjából  így működik kb.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 19. - 19:48:24
Válasz #73
Nem elérhető

Jordan


nekem meg azt magyarázhatná el valaki mitől lesz a mellébe csomó??? mert nem tiszta a kép!!!!

a testedben lévő többlet tesztoszteront érzékeli a szervezeted. Az ideális arányt úgy akarja helyrehozni,h az aromatáz enzimek átalakítják a tesztoszteront ösztrogénné. A mell szövetekben(a mellbimbó alatti részen) elég sok ösztrogén receptor található, amikhez az ösztrogén hozáákapcsolodva okozza a gynecomastiát. Nagyjából  így működik kb.




Szepen kimasoltad ezt a szoveget valahonnan!  ;) :-)!


 ;D ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 19. - 19:49:53
Válasz #74
Nem elérhető

Maszat


nekem meg azt magyarázhatná el valaki mitől lesz a mellébe csomó??? mert nem tiszta a kép!!!!

a testedben lévő többlet tesztoszteront érzékeli a szervezeted. Az ideális arányt úgy akarja helyrehozni,h az aromatáz enzimek átalakítják a tesztoszteront ösztrogénné. A mell szövetekben(a mellbimbó alatti részen) elég sok ösztrogén receptor található, amikhez az ösztrogén hozáákapcsolodva okozza a gynecomastiát. Nagyjából  így működik kb.




Szepen kimasoltad ezt a szoveget valahonnan!  ;) :-)!


 ;D ;D ;D ;D

guglizz rá tónika...nem másoltam  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26