2024. Szeptember 24. - 22:34:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Clomid vagy Nolvadex? Melyik a jobb? (A Nagy Vita, amiről jobb ha többet tudsz)  (Megtekintve 83416 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 20. - 20:32:23
Válasz #45
Nem elérhető

BadBodyBoy


Akkor szúrj a zitazonium(tamoxifen) mellé clexane injekciót, és nem lesz gond a véralvadással!
Ez mellett tuti nem sűrűsödik be a véred.
Én lábműtét után szúrtam!Olyan mint az inzulinos fecskendő,nem is érezni!!
Amúgy meg szerintem nem kell a tamoxifen mellékhatásaitól tartani, hiszen nem hosszabb ideig és nem kiugróan magas dózisban történik az alkalmazása!

2009. Május 20. - 20:51:42
Válasz #46
Nem elérhető

jrk


A proviron ebben az esetben nem lett volna indokolt szerintem, maximum kúra alatt, de a már meglévő gyno nem súlyosodott, és nem is csomósodott be.

A clexane-t meg azért nem tartom jó ötletnek, mert jelen pillanatban nem vagyok tisztában azzal, hogy megvan-e a fokozott hajlamom a trombózisra. Ezt mindenképpen ki kellene vizsgáltatni. Ha esetleg van olyan szerencsém, hogy a faterom betegsége ellenére mégsem örököltem, a clexane használatába bizony simán bele is dögölhetek. Pontosan úgy járnék, mint a patkányok a patkányméreggel :)


2009. Május 20. - 22:52:07
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg




God, elöljáróban annyit, hogy elméletileg jó helyen kapizsgálsz, és amit én ezzel kapocslatban hallottam viszont, hogy a vérhigítók hatását érdekes módon nem gyengíti, hanem éppenhogy felerősíti.

"- A véralvadást gátló bizonyos gyógyszerek, mint a warfarin. A tamoxifén fokozhatja e gyógyszerek hatását, ami által megnő a vérzések esélye. Az orvosa szükség esetén majd csökkenti a véralvadásgátló gyógyszer adagját."

Na akkor csak nem én vagyok a hüJe  ;D Ha erősíti a véralvadást gátló gyógyszerek hatását, akkor maga is vérhigitóként működik. Tehát magyarul nem vérrög keletkezésének nő meg az esélye, hanem hogy nehezebben alvad a véred, ami trombózis ellen kifejezetten jó. Viszont ha megvágos magad, vagy belső vérzésed lesz (mondjuk balesetet szenvedsz) akkor kifejezetten hátrányos, ha nem alvad gyorsan a vér..

Szerintem a zita vérhigitó tulajdonsága kicsit túl van lihegve, ezekben az adagokban ahogy mi (ti  >:D ) szedjük, nem kell vele foglalkozni  =/+'

2009. Május 20. - 23:22:32
Válasz #48
Nem elérhető

jrk




Valószínűleg valamiféle bonyolultabb háttere lehet a véralvadásgátlókkal való kölcsönhatásának, de ez egyértelműen paradox :)




2009. Május 21. - 21:40:18
Válasz #49
Nem elérhető

warren


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Május 22. - 00:04:08
Válasz #50
Nem elérhető

Maszat


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.


nem.
a proviron csak az aromatáz enzimeket tudja blokkolni ezáltal akadályozza meg valamennyire az ösztrogén képződést.
A már meglévővel nem tud mit kezdeni.Ellenben a tamoxifen nekem a csomós borsónyi gynomat nagyon szépen összehúzta,szinte nem is érzem.Kúra végén beszedtem önszorgalomból 50db-ot.(az első ciklus után,és akkor mégis volt libidó,most meg nincs pedig csak 20at szedtem a végén)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 22. - 10:44:13
Válasz #51
Nem elérhető

God Vazzeg


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.


Hallgass Maszatra, a proviron NEM JÓ erre, tamoxival jobban jársz, az talán segít valamennyire  ::)

2009. Május 22. - 16:46:05
Válasz #52
Nem elérhető

warren


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.


nem.
a proviron csak az aromatáz enzimeket tudja blokkolni ezáltal akadályozza meg valamennyire az ösztrogén képződést.
A már meglévővel nem tud mit kezdeni.Ellenben a tamoxifen nekem a csomós borsónyi gynomat nagyon szépen összehúzta,szinte nem is érzem.Kúra végén beszedtem önszorgalomból 50db-ot.(az első ciklus után,és akkor mégis volt libidó,most meg nincs pedig csak 20at szedtem a végén)

A tamoxi valóban megoldotta a csomó problémát, de 1 hét múlva elfogy, és attól tartok visszajön a csomó, meg az érzékenység is.
Erről van valami tapasztalat? ( természetesen nem saját  ;D )
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Május 22. - 21:34:40
Válasz #53
Nem elérhető

Maszat


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.


nem.
a proviron csak az aromatáz enzimeket tudja blokkolni ezáltal akadályozza meg valamennyire az ösztrogén képződést.
A már meglévővel nem tud mit kezdeni.Ellenben a tamoxifen nekem a csomós borsónyi gynomat nagyon szépen összehúzta,szinte nem is érzem.Kúra végén beszedtem önszorgalomból 50db-ot.(az első ciklus után,és akkor mégis volt libidó,most meg nincs pedig csak 20at szedtem a végén)

A tamoxi valóban megoldotta a csomó problémát, de 1 hét múlva elfogy, és attól tartok visszajön a csomó, meg az érzékenység is.
Erről van valami tapasztalat? ( természetesen nem saját  ;D )

beszarok az ilyen hsz-eken:
elfogy,drága,költséghatékony,nem kapok...
előre meg kell venni minden mert ha jön a baj nincs idő várni,az egészséged a legfontosabb nincs olyan,h elfogy,nem kapok,drága.(hozzáteszem jártam Én is így,h 2hétig nem kaptam tamoxit,ezért soha nem fogok semmit később megvenni)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 22. - 21:41:42
Válasz #54
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ja-Ja fő a biztonság, mindig legyen otthon egy kis proviron,nolvadex!!!......(+1kis tesztó,wini,deca... ****:))))

2009. Május 25. - 16:12:00
Válasz #55
Nem elérhető

warren


Idézet
Hmm...erről még nem is hallottam. És az Arimidex, az Aromasin és az Evista esetén is fennáll ez a veszély?
Ezek tuti cuccok csak árban nem semmik!!! ****:)))))) ****:)))
Igaz szerintem is az a feltevés, hogy a tamoxifen az vérhigító......
De a csöcsre miért nem proviront szedsz..?

Helló BBB!

A proviron a már régebben kialakult gyno-ra is megoldás lehet?
Mert a srácnak már régóta megvan, legalábbis a leírtak alapján.


nem.
a proviron csak az aromatáz enzimeket tudja blokkolni ezáltal akadályozza meg valamennyire az ösztrogén képződést.
A már meglévővel nem tud mit kezdeni.Ellenben a tamoxifen nekem a csomós borsónyi gynomat nagyon szépen összehúzta,szinte nem is érzem.Kúra végén beszedtem önszorgalomból 50db-ot.(az első ciklus után,és akkor mégis volt libidó,most meg nincs pedig csak 20at szedtem a végén)

A tamoxi valóban megoldotta a csomó problémát, de 1 hét múlva elfogy, és attól tartok visszajön a csomó, meg az érzékenység is.
Erről van valami tapasztalat? ( természetesen nem saját  ;D )

beszarok az ilyen hsz-eken:
elfogy,drága,költséghatékony,nem kapok...
előre meg kell venni minden mert ha jön a baj nincs idő várni,az egészséged a legfontosabb nincs olyan,h elfogy,nem kapok,drága.(hozzáteszem jártam Én is így,h 2hétig nem kaptam tamoxit,ezért soha nem fogok semmit később megvenni)


Előbb vagy utóbb minden elfogy haver.
Vagy te talán éveken át szeded??
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Június 04. - 03:27:42
Válasz #56
Nem elérhető

miafenevanveled


A témában jártasakat kérdezném, a tamoxifen mennyi idő alatt kéne,
hogy elmulassza a mellbimbó érzékenységét?

A proviron sajnos nem mondanám hogy megvédett az ösztrogéntől..
Vagy napi 50mg propi meg napi 20mg winstrol olyan sok lenne? :-O 

2009. Június 12. - 00:16:29
Válasz #57
Nem elérhető

keppi


én kétnaponta 50 mg propitól éreztem a mellbimbóm úgyhogy simán

2010. Április 17. - 22:22:19
Válasz #58
Nem elérhető

badrhari


sziasztok!

Elsősorban maszat-hoz és waren-hez szól a kérdés.
Dana kúrámon túl vagyok, közben ment a proviron (így utólag azthiszem kellett volna a tamoxifen is, de már mindegy). Picit bezsírosodott a mellem, és a jobban lett egy apró csomó, kb. cseresznyemag nagyságú. Elkezdtem a zitazoniumot, 20mg-ot szedek.
Fura mód a zita szedését követően néha érzek fura birizgáló érzést a mellemben. Viccesen hangzik, de írja le jól az érzést. 5 napja szedem, egyenlőre semmilyen lényegi változást nem érzek a mellemben, talán egy kicsit lógósabb lett. Libidóval probléma nincs, kevesebbet ugyan de áll a zászló, inkább a kedv ami kevesebb. Na de a kérdésem:
Mennyi lenne az ajánlott mennyiség és mennyi ideig?
Esetleg egy részletesebb élménybeszámolót szívesen hallanék akinek van jó és rossz tapasztalata a témában.

Előre is köszönöm a válazokat!

2010. Április 17. - 22:29:03
Válasz #59
Nem elérhető

badrhari


egy kis kiegészítés.

Régebben már volt hasonló problémám, de azóta teljesen elmúlt, ezidáig. Úgy tűnik érzékeny vagyok az ilyesmire. Lehet, hogy baromság, de egy kis tesztoszteronszint növelés nem segítene? Gondolok itt valami "motyóra" vagy kiegészítőre.