2024. Szeptember 21. - 11:44:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173597 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Április 04. - 12:22:35
Válasz #75
Nem elérhető

lue


mostnemazé jepi...de ha nincs ertelmes mod arra  hogy  normális legyél akko  szedd össze magad,és  eredgy innen :-)-
marhamenövagy a  nicked mögé bujva...felhoztad  a  témát,kaptál rá  választ...akko ????...még mindig itt vagy >:D

2009. Április 04. - 12:28:41
Válasz #76
Nem elérhető

jepi


Nem hiszem hogy én személyeskedtem volna veled.Most kezdjek el én is beszólogatni?Én is ismerek sokfajta jelzőt hidd el!Miért Lacit kérdezzem? neked nincs nyelved???????????

2009. Április 04. - 12:37:09
Válasz #77
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem hiszem hogy én személyeskedtem volna veled.Most kezdjek el én is beszólogatni?Én is ismerek sokfajta jelzőt hidd el!Miért Lacit kérdezzem? neked nincs nyelved???????????

Kérdezd meg Lacit és tudni fogd, mit csinálok, sötét majom gyerek.

Ne visszakérdezgess idióta.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 12:39:22
Válasz #78
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha visszaolvasod a topikot, akkor talán eljut az agyadig, hogy te kezdtél el beszólogatni nekem előbb, majom!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 12:44:27
Válasz #79
Nem elérhető

jepi


Annyira nem érdekel hogy egy általam nagyrabecsűlt embert kérdezgessek felőled.Szerintem vegyél be egy xanaxot! ****:))))))

2009. Április 04. - 12:53:33
Válasz #80
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyira nem érdekel hogy egy általam nagyrabecsűlt embert kérdezgessek felőled.Szerintem vegyél be egy xanaxot! ****:))))))

A Xanaxot anyukádnak ajánlgasd idióta.   ***))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 13:07:51
Válasz #81

csery

Vendég
ÖÖÖ efit, az lenne a kérdésem, hogy mennyire HISZEL a csemegeszalonna zsírégető hatásában? Azt mondták a teremben hogy nagyon hatásos...

2009. Április 04. - 13:24:14
Válasz #82
Nem elérhető

God Vazzeg


ÖÖÖ efit, az lenne a kérdésem, hogy mennyire HISZEL a csemegeszalonna zsírégető hatásában? Azt mondták a teremben hogy nagyon hatásos...

Ebből megint agyvérzés lesz. Mennyit lehet túlélni?  >:D  :D

2009. Április 04. - 13:25:44
Válasz #83

csery

Vendég

2009. Április 04. - 13:27:43
Válasz #84
Nem elérhető

Jordan


Erosen hinni kell benne, akkor segit!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 04. - 13:33:21
Válasz #85
Nem elérhető

lue


nekm beszólogathacc,nagyon nem erdekel,mert  segitseget nem  kaptam töled :-/-
de  itt akiket oltogacc segitettek,ugyhogy ennyit erröl..

2009. Április 04. - 13:46:12
Válasz #86
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ÖÖÖ efit, az lenne a kérdésem, hogy mennyire HISZEL a csemegeszalonna zsírégető hatásában? Azt mondták a teremben hogy nagyon hatásos...

A kedvenc zsírégetőm a csemegeszalonna és a kortizolreceptorokat is blokkolja.  :D Ezek a szemét elnyomott alfahímek pedig csúnyák velem mindenhol pedig magas az IQ-m, brüüüüüüü... >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 13:56:16
Válasz #87
Nem elérhető

God Vazzeg


ÖÖÖ efit, az lenne a kérdésem, hogy mennyire HISZEL a csemegeszalonna zsírégető hatásában? Azt mondták a teremben hogy nagyon hatásos...

A kedvenc zsírégetőm a csemegeszalonna és a kortizolreceptorokat is blokkolja.  :D Ezek a szemét elnyomott alfahímek pedig csúnyák velem mindenhol pedig magas az IQ-m, brüüüüüüü... >:D

Én már tablettázott kortizol blokkolót eszek, legalábbis azt mondta a "Jauzsi a teremben", szóval ez nem kamu!  ;D Szalonnát nem szeretem, abból nálam nem lesz izom, de a tejberizs egyik kedvencem, és tele van fehérjével, merthát ugye fehér...  8-)  ****)

2009. Április 04. - 14:06:40
Válasz #88
Nem elérhető

lue


hamán offolásná tartunk,,én a tejet  szoktam háziasitani,merthogy a  házitejbe  több a  fehérje,ami tény! ;D ezt is  csak onnan tudom hogy  1  orvosismerösömnek a  tehenén végzett kisérletek alapján,ami nemrégiben nyilvánosságra  került,a c.i.a titkos laborjából,igazolja hogy a  tejmolekulák száma  beszorozva az ürtartalommal képesek blokkolni a  kortizolszintet ****:)))

2009. Április 04. - 14:22:56
Válasz #89
Nem elérhető

Raptor


Saját magamon végzett állatkisérletek, bebizonyitották a spiró hatásosságát a felkészülésben és a kura után!
A kúra végén az élénkítő hatása révén segít a tesztoszterintszint csökkenéséből eredő visszaesés(edzés kedvben és energiában) mérséklésére! A verseny előtt a testhőt növelő hatása miatt növeli az energiafelhasználást, leolvasztja a zsírt a testemről! Nélküle elképzelni sem tudom a felkészülés uccsó 5 hetét, kettesével emelt dózisban hetente!