2024. Szeptember 21. - 09:47:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173587 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2009. Április 02. - 23:35:22
Válasz #60
Nem elérhető

lue


 A szemedre  ajánlom a  visine-t ;D ;D Hoppá  a  nagy  kérdés:a  Visine is  gátolja az izommegtartást? mert ugyebár ha  nem lácc akkor  nincs  edzés ****:))) ****:))) nahát  körülbelül erröl szólt ez a topic :-)!

2009. Április 03. - 06:36:57
Válasz #61
Nem elérhető

FirstLady


Ha a gyógyszerész aszongya, hogy van izommegtartó hatása a spriónak, azt tudjuk, hogy a clenbuterolnak nincs, akkor csak az a megoldás maradt, hogy a segédanyagoknak, amik benne vannak, azonak van ilyen hatása. Már csak ki kell találni, melyik segédanyag a csodaszer: a laktóz-monohidrát, a kukoricakeményítő, a povidon (Kollidon 25) vagy a magnézium-sztearát? ????...
 !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 03. - 11:25:01
Válasz #62

csery

Vendég
Mit számít, legyen a tudat az izommegtartás okozója, bár ez a topic olyan viharos, Hogy lassan nyithatnál egy tömegverekedés topicot is Lady.érvek- ellenérvek csapat, varrathatnánk mezeket  is, Én továbbra is efit és a saját véleményemet tartom valósnak. Báűr van egy lókupec ismerősöm, az aszondta reggel kávéval nyomja.... ˝=/

2009. Április 03. - 21:14:26
Válasz #63
Nem elérhető

jepi


Efit!!!!!!!!!!!Nyugalom a hosszú élet titka. ;D Hányszor írjam le neked hogy nem szedem??????????????????????????????Szörnyű elnyomásban élhetsz hogy itt éled ki az agressziódat.  ****:)))

2009. Április 03. - 21:25:15
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!!!!!!!!!!!Nyugalom a hosszú élet titka. ;D Hányszor írjam le neked hogy nem szedem??????????????????????????????Szörnyű elnyomásban élhetsz hogy itt éled ki az agressziódat.  ****:)))

Igen jepi, néger vagyok és rabszolga.   ;D esténként pedig felszökök a karámból az internetre.  O0  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 03. - 21:38:39
Válasz #65
Nem elérhető

jepi



2009. Április 03. - 21:58:01
Válasz #66
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hahaha..., de viccesek vagyunk :D

fucking idiot... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 03. - 21:59:52
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


Itt a péntek, ma este elmehettek együtt sörözni!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 03. - 22:08:32
Válasz #68

Torony

Vendég
Itt a péntek, ma este elmehettek együtt sörözni!  ;D

csak mélyre ássa el! :D :D :D

2009. Április 03. - 22:09:53
Válasz #69
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 03. - 22:28:19
Válasz #70

Torony

Vendég

2009. Április 03. - 22:35:23
Válasz #71
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 09:55:29
Válasz #72
Nem elérhető

jepi


Efit!Te mivel foglalkozol abban a napi kb.1 percben mikor épp nem a gépet bambulod? ;D

2009. Április 04. - 09:57:58
Válasz #73
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!Te mivel foglalkozol abban a napi kb.1 percben mikor épp nem a gépet bambulod? ;D

Kis majmokat eszek.  :D

Egyébként kérdezd meg Berkes Lacit, kis majom...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 04. - 10:06:50
Válasz #74

csery

Vendég
Olyankor biztos a clenbuterolról találsz ki dolgokat, mi efit??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D Mondom én nekeed, meddő vita ez, A föld meg télleg lapos. :-)(-: