2024. Szeptember 21. - 07:48:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173561 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Április 01. - 22:24:29
Válasz #45
Nem elérhető

jepi


Jaaa!!!Szörszálhasogatás?Ilyen alapon a csapvíz is és a levegő is mérgező. :)

2009. Április 01. - 22:27:25
Válasz #46
Nem elérhető

FirstLady


Nem csak a májat, de a vesét is károsítja, ugyanis vesebetegségek mellett nem- vagy csak nagy elővigyázatossággal alkalmazható... ahogy én tudom  :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 23:09:44
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


DAEDALON tabletta Kiszerelés: 10x

Hatóanyag: Diphenhydramine

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A DAEDALON TABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Méniére szindróma).

Erre gondoltál GOD..?

Ha próbálta is valaki akkor hogyan állapította meg h ez tényleg működik???
Választ előre is thx.....

Úgy lehet megállapítani hogy működik, hogy mikor már nem hat a spiro, akkor spirot abbahagyod, daedalon megy pár napig, majd újra spiro. Így nem kell heteket várni az ürülésre. Hallottam olyat is, hogy együtt szedték, háááát nemtom. Előbbi verzió működik. A barátom barátja blabla...  :-}

2009. Április 01. - 23:13:53
Válasz #48
Nem elérhető

Gabe


Úgy lehet megállapítani hogy működik, hogy mikor már nem hat a spiro, akkor spirot abbahagyod, daedalon megy pár napig, majd újra spiro. Így nem kell heteket várni az ürülésre. Hallottam olyat is, hogy együtt szedték, háááát nemtom. Előbbi verzió működik. A barátom barátja blabla...  :-}
Haverod haverja má' jó sokmindent kipróbált!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 10:18:54
Válasz #49

csery

Vendég
Efit, azon az alapon,hogy a tudományos megállapításokat szembeállítjuk a személyes tapasztalatokkal, akkor én felvetném, hogy a föld nem gömbölyű, csak egy egyenes  lap sok hepehupával, mivel én ezt mindeddig így vettem észre,menés közben ˝=/
Amúgy pedig szerény, minimális tanulmányaim engem is arra tanítottak, hogy márpedig ennek a szernek izommegtartó hatása az pont nincsen, s bár nem versenyzői de hülyegyereki tapasztalatom az volt, hogy egy idő után kellemes fejfájást is okozott. Én a legális, mellékhatások nélkül jobb eredményt hozo zsírégetők pártján vagyok, mert vannak.

2009. Április 02. - 10:34:24
Válasz #50
Nem elérhető

lue



kineka minek amilyének az ismerösének egyik távoli haverja.....
 ;D ;D

2009. Április 02. - 10:36:05
Válasz #51

csery

Vendég
Jajajjjjj, rosszul mondtam, nekem  is a kishugom osztálytársának az anyukájának a kertésze használta,,, és fűnyírás alatt nagyon fájt tőle a feje.

2009. Április 02. - 11:28:38
Válasz #52
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, azon az alapon,hogy a tudományos megállapításokat szembeállítjuk a személyes tapasztalatokkal, akkor én felvetném, hogy a föld nem gömbölyű, csak egy egyenes  lap sok hepehupával, mivel én ezt mindeddig így vettem észre,menés közben ˝=/

 ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 02. - 22:07:36
Válasz #53
Nem elérhető

jepi


Kedves efitmaster!Egy gyógyszerész barátom is igazolta a mai nap folyamán azt az állítást hogy a spirónak VAN(!!!!!!!!!!!!!)izommegtartóhatása.Az élettapasztalat jobb tanítómester mint egy pár papírravetett szó. ;)

2009. Április 02. - 22:25:01
Válasz #54
Nem elérhető

lue


Nah hát akkor  örüljéé  neki  hogy igazolta Łł=

2009. Április 02. - 23:06:35
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kedves efitmaster!Egy gyógyszerész barátom is igazolta a mai nap folyamán azt az állítást hogy a spirónak VAN(!!!!!!!!!!!!!)izommegtartóhatása.Az élettapasztalat jobb tanítómester mint egy pár papírravetett szó. ;)

jepi, te azt se tudod, miről beszélsz, ahogy látom itt az előző beirásaidat...nem vagy te egy alfahím vagy valami ilyesmi?  :D  Nem sok közöd van ehhez a témához. Lehet, hogy valami máshoz értessz, de ez a téma nagyon távol áll tőled. Szerintem ne pazarold az idődet gyógyszerekre! Ez a téma egyszerűen csak nem neked való. Ennyi. Azt se érted meg erről, amit olvasol. Te azt hiszed, hogy egy kis gyerek cukorkáról beszélünk itt, ami zsírt éget, izmot őriz meg és alig van bármi káros hatása és az izmos cukros bácsi gyártja a teremben. Tudod, a gyerekeknek való ilyen kis csodaszer ezer forintért.  :D Az ilyen hülyeségek miatt halnak meg sportolók a pálya közepén a 41. percben...

Azért kérd meg a gyógyszerész ismerősödet, hogy legyen már olyan kedves küldje el neked annak a kisérletnek a leírását(internet linkjét), amin ezt igazolták és linkeld már be ide. ha volt ilyen, akkor a neten megtalálható!

Azért elmondom előre, hogy ne fáradjon túl sokat a kereséssel, mivel soha!!!!!! emberkisérlet nem igazolta sem az izomnövelő sem az anti-katabolikus hatását a clenbuterolnak!!!
Ettől függetlenül, lehet, hogy van ilyen hatása az emberen, csak én még egyetlen hiteles adatot sem láttam, ami ezt valaha is alátámasztotta volna.(ha mégis mutatsz nekem egyet, akkor azonnal elismerem, hogy hülye vagyok!)

Ennek több oka volt, hogy nincs ilyen kisérlet:(próbáld meg az alábbiakat figyelmesen elolvasni és megérteni)

1. Egy nagyon fontos ok az, hogy Amerikában soha nem engedélyezték emberi fogyasztásra a clebuterolt. (Lovaknak, kutyáknak adják asztmára elsősorban) tehát az összes nagy gyógyszergyár az USA-ban leállt kb. 30 éve a kisérletekkel még az állatokon is. Európa számos országában és Mexikóban viszont engedélyezett asztma gyógyszer. de az európai gyógyszergyárak is csak a majmokig és orángutánokig jutottak a kisérletekkel.  :D  Néha vidéki termekben is volt néhány orángután, aki azt nyilatkozta, hogy nagyon jó az anyag és fingott egyet... :D (ja és disznókat meg marhákat tényleg próbálnak növelni vele az EU-ban, de azokat is emberre halálos dózisokkal!)

2. Mi alapján állitják, hogy van anabolikus vagy antikatabolikus hatása a spiropentnek? (már máshol leírtam egy verzióját, hogy hogyan terjedt ez el.)

a, Volt egy állatkisérlet 1978-ban, többek közt patkányokon végzett kisérlet pontosabban, ami azt mutatta, hogy izomtömegnövekedést okozott a clenbuterol adagolása. Amit sokan elfelejtettek emliteni ebből a kisérletből azóta, hogy az emberi terápiás dózis 6000-szeresét(hatezerszeresét!!!) adagolták az állatoknak, amelyek közül természetesen a kisérlet közben nagyon sok el is pusztult.(hirtelen szívhalálban és agyvérzésben stb...)
(szintén elfelejtik még megérteni is, nemhogy emliteni a díler weboldalakon és x ray files-ban, hogy a patkányokban a béta receptorok teljesen másak, mint emberben. Tehát a patkányon egy olyan receptor stimulálására alapozták az anabolizmust, ami az embereknél nagyon kérdéses és sokkal kisebb mennyiségben van jelen, mint állatokban! Béta-3 AR). Soha semmilyen emberkisérlet nem bizonyitotta, hogy bármilyen, az emberre még nem halálos dózis, bármilyen izomnövekedést vagy anti-katabolizmust okozott volna!

b, Volt viszont később egy lovakkal végzett kisérlet(elég nagy dózissal szintén), ami mutatott izomnövekedést a clenbuterol hatására LOVAKNÁL, viszont ennek a ló-kisérletnek az érdekessége az volt, hogy csak olyan lovaknál mutatott izomtömeg növekedést, amelyeket nem vetettek alá edzésnek. Azoknál a lovaknál, amelyeknél clenbuterolt adagoltak és edzésen is részt vettek, semmilyen izomtömegnövekedést nem mutattak ki 6 hét clenbuterol adagolás után.(Az okát még ma sem tudják.) Ennek a kisérletnek az egyik fontos következtetése az volt, hogy az edzés megakadályozta a clenbuterol izomtömegnövelő hatását!

c, 2004-ben Angliában egy másik kisérletben 10mcg/kg adagolásnál 8 héten át, (ami egy 80 kilós embernél 800mcg napi adagolást jelentene) patkányoknál hirtelen szívhalált állapitottak meg sok esetben. Ugyanennek a kisérletnek egy fontos következtetése az volt, hogy a B-2 adrenerg receptor stimulánsok közvetlenül idéznek elő programozott sejt-halált(PCD) a vázizomzatban!

A régi 1500 forintos keresztkérdésem hozzád jepi, hogy te most melyik vagy ezek közül a kisérleti alanyok közül? Patkány, Ló vagy Orángután?  ????...

d, Soha sehol nem irta le semmilyen gyógyszerészeti forrás, hogy a clenbuterolnak bármi köze lenne a kortizolhoz. Azért, mert nincs semmi köze hozzá! Akkor miért terjeszted tovább ezt a dileredtől kapott hülyeséget róla? hmm?


A korábbi hozzászólásodhoz pedig, amiben a Clebuterolt a vizhez és a levegőhöz próbálod hasonlítani, csak annyit, hogy mutasd meg a gyógyszerész barátodnak a Clenbuterol kémiai leirását:

4-AMINO-alpha-[(tert-BUTYLAMINO)METHYL]-3,5-DICHLOROBENZYL ALCOHOL HYDROCHLORIDE

Ez nem úgy néz ki, mint ami hasonlitana a vizhez vagy a levegőhöz, nem igaz? Lehet, hogy a clenbuterol károsabb a májra, mint a víz.

(God vaze': már megint agyvérzést kaptam!  :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 02. - 23:11:20
Válasz #56
Nem elérhető

lue



2009. Április 02. - 23:14:15
Válasz #57
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!Yepi ismerőse  jobban tudja ;D ;D

Lue! Minek raktad fel a képemet?  :D ez egy kib@szott alfahím, segitség!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 02. - 23:21:04
Válasz #58
Nem elérhető

lue


Efit!csak hogy tisztán lásson a  kedves jeti...ill.jepi azéé,meg külömbenis kellet má  kép  rólad Łł=

2009. Április 02. - 23:31:17
Válasz #59
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!csak hogy tisztán lásson a  kedves jeti...ill.jepi azéé,meg külömbenis kellet má  kép  rólad Łł=

Most kb. így nézek ki, mint ez a 2. kép.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"