2024. Szeptember 21. - 09:46:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173586 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Március 31. - 19:51:00
Válasz #30
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Március 31. - 19:55:04
Válasz #31
Nem elérhető

lue



2009. Március 31. - 20:08:51
Válasz #32
Nem elérhető

jepi


Bocs Producer!Azért nem válaszoltam mert nincs saját véleményem,mert nem használom.

2009. Március 31. - 20:30:30
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És még egy dolog Csikós!Legalább 5-6 élvonalbeli versenyzőt ismerek akik ezen az állásponton vannak hogy izommegtertóhatása van.ez neked is szól efit!!!!!!!  Más valamit olvasni és más a saját testeden megtapasztalni.És tévedsz mert ezek a versenyzők nem szteroidkúrák alatt hanem után alkalmazzák a spirót.Most nehogy elkezdj okoskodni hogy az olajosnak hetekig van még anabolikus hatása és biztosan ezzel keverik.Nem,szemes után használják.Az alfahím az a típus aki minden körülmények között úgy érzi neki van igaza.Igaz BARÁTOM???

jepi, ahogy gondolod. Ha ők(az élvonalbeli versenyző ismerőseid) úgy gondolják, hogy van izommegtartó hatása, akkor biztos van. Kár lenne vitatkozni ezen. Ha egy gyógyszer nem tudja azt csinálni, amit az emberek hisznek, hogy csinál, attól még lehet hogy nekik megcsinálja...főleg ha hisznek benne.

Nem azt írtam, hogy szteroid kúrák alatt használják, hanem azt, hogy egy száraz szteroiddal együtt használják, mint pl. winstrol... általában tömegnövelő kúra után (olvass úgy, hogy meg is érted, amit olvasol.)(nem hiszem, hogy a spiropentet a versenyző ismerőseid önmagában használják, ha igen, akkor elég rosszul teszik.)

Egyébként meg bocs, hogy okoskodtam, végülis én még egy élvonalbeli versenyzőt sem láttam...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 20:50:33
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
NA  a akkor tapasztalatokról!!!
Én még annó egy nyári "strandfazon" előtti szakaszban használtam 2004-ban.

Mivel édesapám asztmás ezért az ő nevére irattattam fel háziorvossal.
Akkor még felírhatta a háziorvos most már ha jól tudom akkor nem...(nem biztos, vagy csak az enyém nem akar most felírni)
Én akkor 2x100db-os kiszerelést irattam fel.
Árba teljesen jó volt olyan 1450ft lehetett....
Én 5 hétig szedtem nem úgy mint EFIT írta h csak 3 hétig....
Szerencsére nem lett bajom!!!
5 hét alatt fokozatosan emeltem az adagot, nem sokat heti= 28db,35db,42db,35db,28db.
Használat alatti mellékhatások!
Fokozott kézremegés 2 hétig majd elmúlik, de olyannyira remeg h a tollat allig bírod megfogni, hőemelkedés, mivel megemeli a test belső hőmérsékletét, alvászavarok, esténként többször megébredtem, vagy el se tudtam aludni, enyhébb fejfájások.....ennyi
A tünetek általában 2 hétig tartanak, enyhülnek, majd 3. hétre elmúlnak.
Tömegben nem egészen 5 kiló ment le!

Összességében nem ajánlom, annyit nem dob h ezeket a tüneteket el kelljen bárkinek is viselnie.
A piacon vannak már ennél jobb Thermo cuccok is!!!!

Bár nekem is van még itthon 300 szem de nem hiszem h még egyszer beszedem, vagy nem úgy mint ahogyan előzőekben.....

A 3 hetes kúra a spiroval csak azért javasolt, mivel a béta-2 receptort tovább nem képes eredményesen stimulálni(pontosabban a noradrenaline leszabályozó visszacsatolás mechanizmusa megakadályozza a további noradrenalin termelést), egyszerűen mondva, 3 hét után szinte semmit nem csinál a clenbuterol. Ezért kell 3 hét ON és 3 hét OFF -ban ciklizálni.(ezért nem voltak tüneteid neked sem 3 hét után)(max. a májat kárositja tovább)

5-6 hetest ciklust pl. yohimbine-nel(nem yohimbe!) együtt érdemes csinálni, mivel a yohimbine megállitja a fenti visszacsatolást és a spiro továbbra is hatásos marad.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 21:33:43
Válasz #35
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Személyes tapasztalatom nincs, azonban szigorúan orvosi szempontok alapján -s ez kicsit több mint a hit, de kevesebb, mint a tapasztalat- a spirónak zsír-és izomégető hatása van. Tehát a téma címében szereplő kérdésre a válasz: van zsírégető hatása, a 70-es években még biztos jónak számított. Ma már 3-4 kió zsír elvesztését legális kiegészítőkkel, izomvesztés nélkül is el lehet érni.

Az izommegtartó hatás ugyan nem szerepelt a kérdésben, de kémiai szempontból  megmagyarázhatatlan. Mindazonáltal, valamiben hinni kell, és amit eléggé akarsz, az valóra válik.  Azt gondolom, hogy ha az ügyes és népszerű dílernek annak idején nem spíró, hanem egy halom aszpirin marad a nyakán, most annak "lenne" izommegtartó hatása.

ReS

2009. Március 31. - 21:49:39
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Személyes tapasztalatom nincs, azonban szigorúan orvosi szempontok alapján -s ez kicsit több mint a hit, de kevesebb, mint a tapasztalat- a spirónak zsír-és izomégető hatása van. Tehát a téma címében szereplő kérdésre a válasz: van zsírégető hatása, a 70-es években még biztos jónak számított. Ma már 3-4 kió zsír elvesztését legális kiegészítőkkel, izomvesztés nélkül is el lehet érni.

Az izommegtartó hatás ugyan nem szerepelt a kérdésben, de kémiai szempontból  megmagyarázhatatlan. Mindazonáltal, valamiben hinni kell, és amit eléggé akarsz, az valóra válik.  Azt gondolom, hogy ha az ügyes és népszerű dílernek annak idején nem spíró, hanem egy halom aszpirin marad a nyakán, most annak "lenne" izommegtartó hatása.

ReS

Exactly!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 01. - 11:26:25
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


A 3 hetes kúra a spiroval csak azért javasolt, mivel a béta-2 receptort tovább nem képes eredményesen stimulálni(pontosabban a noradrenaline leszabályozó visszacsatolás mechanizmusa megakadályozza a további noradrenalin termelést), egyszerűen mondva, 3 hét után szinte semmit nem csinál a clenbuterol. Ezért kell 3 hét ON és 3 hét OFF -ban ciklizálni.(ezért nem voltak tüneteid neked sem 3 hét után)(max. a májat kárositja tovább)

5-6 hetest ciklust pl. yohimbine-nel(nem yohimbe!) együtt érdemes csinálni, mivel a yohimbine megállitja a fenti visszacsatolást és a spiro továbbra is hatásos marad.

Kis trükk: 3 hét után 1 hét alatt vissza lehet állítani a receptorokat napi 3 szem daedalon szedésével. Teszt OK  :-)!

2009. Április 01. - 12:40:32
Válasz #38
Nem elérhető

BadBodyBoy


DAEDALON tabletta Kiszerelés: 10x

Hatóanyag: Diphenhydramine

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A DAEDALON TABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Méniére szindróma).

Erre gondoltál GOD..?

Ha próbálta is valaki akkor hogyan állapította meg h ez tényleg működik???
Választ előre is thx.....

2009. Április 01. - 17:59:06
Válasz #39
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


DAEDALON tabletta Kiszerelés: 10x

Hatóanyag: Diphenhydramine

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A DAEDALON TABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Méniére szindróma).

Erre gondoltál GOD..?

Ha próbálta is valaki akkor hogyan állapította meg h ez tényleg működik???
Választ előre is thx.....
Egyik rokonom gyerekének írták fel mert nagyon hányós volt szerencsétlen kiskölök és ezzel kordában tudták tartani és ki is nőtte egy idő után. A hatás az hogy elmúlik a hányingere az embernek.

2009. Április 01. - 18:12:22
Válasz #40
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A 3 hetes kúra a spiroval csak azért javasolt, mivel a béta-2 receptort tovább nem képes eredményesen stimulálni(pontosabban a noradrenaline leszabályozó visszacsatolás mechanizmusa megakadályozza a további noradrenalin termelést), egyszerűen mondva, 3 hét után szinte semmit nem csinál a clenbuterol. Ezért kell 3 hét ON és 3 hét OFF -ban ciklizálni.(ezért nem voltak tüneteid neked sem 3 hét után)(max. a májat kárositja tovább)

5-6 hetest ciklust pl. yohimbine-nel(nem yohimbe!) együtt érdemes csinálni, mivel a yohimbine megállitja a fenti visszacsatolást és a spiro továbbra is hatásos marad.

Kis trükk: 3 hét után 1 hét alatt vissza lehet állítani a receptorokat napi 3 szem daedalon szedésével. Teszt OK  :-)!

Igaza van Godnak (ez nem újkeletű dolog)...lehet helyette Ketotifen tartalmú tablettákat vagy cseppeket is használni. Hallottam a blablabla..... ****) !+"%

2009. Április 01. - 21:29:02
Válasz #41
Nem elérhető

rr


a clenbuterol alapvetően terápiás dózisban szelektív ß-2 receptor stimuláns,azaz a hörgők tágításáért felelős,elsődleges alkalmazása asthma bronchiale-ra.A komplett nem szelektív szimpatomimetikus effektus alapvetően mellékhatás,a megemelt dózis következménye.Terápiás dózisban évekig képes a  ß-2 receptort stimuláni de a ,,zsírégetésért" nem ez a mechanizmus a felelős.Ezért használták korábban az ephedrint is mert az nem szelektív szimpatomimetikum.

rachel

2009. Április 01. - 21:54:17
Válasz #42
Nem elérhető

jepi


Efitmaster!A spiropent miért károsítaná a májat?jelentősen biztosan nem,hiszen nem 17-alfa-alkilált.Asztmára is huzamosabb ideig írják fel a dokik.

2009. Április 01. - 21:55:41
Válasz #43
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
a clenbuterol alapvetően terápiás dózisban szelektív ß-2 receptor stimuláns,azaz a hörgők tágításáért felelős,elsődleges alkalmazása asthma bronchiale-ra.A komplett nem szelektív szimpatomimetikus effektus alapvetően mellékhatás,a megemelt dózis következménye.Terápiás dózisban évekig képes a  ß-2 receptort stimuláni de a ,,zsírégetésért" nem ez a mechanizmus a felelős.Ezért használták korábban az ephedrint is mert az nem szelektív szimpatomimetikum.

rachel

Na, végre egy ember(ráadásul lány, ahogy látom), aki tudja is hogy miről beszélünk! Well done!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 01. - 22:07:34
Válasz #44
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!A spiropent miért károsítaná a májat?jelentősen biztosan nem,hiszen nem 17-alfa-alkilált.Asztmára is huzamosabb ideig írják fel a dokik.

yepi, nem csak az mérgező a májra, ami 17-aa, mivel sok más mérgező anyag van. Többek között a clenbuterol például egy ilyen anyag. Nem véletlenül van az adagolása mikrogramban. Azért, hogy minden alfahímet elrettentsen.  :D  De ha megkérdezed a versenyző ismerőseidet, akkor ők biztosan jobban fogják majd ezt is tudni...

A dokik sokmindent felirnak huzamosabb ideig...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"