2024. Szeptember 21. - 07:43:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173559 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Március 30. - 20:22:26
Megtekintve 173559 alkalommal
Nem elérhető

jepi


Megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról.Várom a tapasztalatokat!

2009. Március 30. - 20:22:54
Válasz #1
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról.Várom a tapasztalatokat!

Neked mi a véleményed?

2009. Március 30. - 21:22:15
Válasz #2
Nem elérhető

Cressler


Megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról.Várom a tapasztalatokat!

Neked mi a véleményed?
delete  ****:)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 30. - 21:26:03
Válasz #3
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 30. - 22:45:27
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról.Várom a tapasztalatokat!

A Clen(spiropent) zsírégetést segítő hatása nem vélemény vagy hit kérdése, hanem tény. Mint minden jobb zsírégetőnél(vagy „szimpatomimetikus anyagnál”, mint a clenbuterol, ephedrine, néha szinefrin, kokain, amfetamin, octopamine stb...stb, amelyeknek más és más egyéb hatása/mellékhatása is van!) megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról, mivel minden ember szervezete más és más természetesen. Az általános használat a Clennél 40 mikrogramm/nappal indul, 3 naponként emelve 20mcgramm/nap egészen 100mcg/napig és aztán vissza le 40mcg/napig. Tehát: 40/40/40/60/60/60/80/80/80/100/100/100/80/80/80/60/60/60/40/40/40
Tehát 3 hét kúra és aztán minimum 3 hét szünet.

Soha ne lépd túl a 160mcg/nap adagolást!!!!

Izommegőrző hatása nincsen!  :D

Ja és: Idiótáknak semmiképpen nem javasolt az ilyen gyógyszerek használata!!!!!!!! mégtöbb felkiáltójellel.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 08:25:19
Válasz #5
Nem elérhető

jepi


Izommegtartóhatása miért ne lenne?Blokkolja a kortizolreceptorokat.Az izommegtartás.

2009. Március 31. - 08:51:43
Válasz #6
Nem elérhető

mushroom


És a kortizol blokkoló hatása? Én azt hittem, hogy elsősorban a kúra után elszabaduló kortizol miatt kell spirót nyomni.

semmiféle kortizol blokkoló hatása nincs a spiropentnek. Ezt szintén valami nagyon okos, a vidéki edzőtermekben serényen tevékenykedő "kiegészítő beszállitó" terjeszthette el, hogy el lehessen adni így is a cuccot. Már irtam a birkákról mushrom. A birkakisérletekben volt kortizol blokkoló hatása, de te nem vagy birka, nem igaz?  :D

2009. Március 31. - 09:14:39
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Izommegtartóhatása miért ne lenne?Blokkolja a kortizolreceptorokat.Az izommegtartás.

Az izommegtartás része szerintem elhanyagolható, úgyse magába használja senki. A zsírégetést segítő hatásában én személy szerint hiszek  8-)

2009. Március 31. - 09:56:29
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Izommegtartóhatása miért ne lenne?Blokkolja a kortizolreceptorokat.Az izommegtartás.

Sajnos csak a tájékozatlan emberek(és vidéki dílerek  ;D ) álmaiban blokkolja a kortizol receptorokat! Mint korábban leirtam, valami nagyon hülye terjesztette el ezt a dolgot. A kortizol receptor a "glükokortikoid" receptor, amihez a clenbuterolnak semmi köze. A Clen egy "Béta-2 adrenerg receptor" agonista(megváltoztatja a receptor működését). Amellett, hogy nem blokkol semmiféle kortizol receptort, a Clenbuterol alkalmazása nem mutatott semmilyen változást a kortizolszintben(a vér kortizol koncentrációjában) sem. De ezeket már kitárgyaltuk egy másik topikban, amit ha lesz valaki olyan kedves. mint pl. "mushroom", akkor belinkel ide később.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 10:03:45
Válasz #9
Nem elérhető

jepi


Efitmaster!Ebben nem értünk egyet.Sok éves edzői és versenyzői tapasztalatok mást mutatnak. **:))))*

2009. Március 31. - 10:27:01
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster!Ebben nem értünk egyet.Sok éves edzői és versenyzői tapasztalatok mást mutatnak. **:))))*

jepi, ebben a témában nem velem nem értesz egyet, hanem tudományos tényekkel, úgyhogy részemről semmi harag nincs ebben, mivel az én véleményem lehet egész más, mint amit leírtam, de attól a tények azok tények maradnak és én senkit nem akarok becsapni ezzel a témával kapcsolatban, sőt az a jó, ha az embereknek tényleg helyes információik vannak a dolgokról.
 
A személyes tapasztalatok a clenbuterol kortizolblokkoló hatásáról hogy születnek? Az ember érzi, hogy éppen blokkolja a clenbuterol a kortizolt a testében? Nem.
Jepi, minden tiszteletem a tiéd, a versenyzői és edzői multad miatt, de a clenbuterol, természetéből fakadóan, fura képzelődéseket képes előidézni, ha valaki nagy mennyiségben használja, ez is biztos. Ebből aztán sokféle tapasztalat és beszámoló születhet...

A bizonyítékok az ellenkezőjét mutatják, méghozzá azt, hogy a clenbuterolnak, szintén működési mechanizmusából fakadóan, inkább izomleépítést segitő hatása van, mint az ellenkezője. Ezt ellensúlyozhatja bárki száraz szteroidok használatával, mint ahogy teszik is sokan.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 31. - 10:27:55
Válasz #11
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mégis csak megérte elindítani ezt a rovatot,mert megtaláltuk a 6 milliárd ember közül azt akinél a clenbuterolnak van kortizolreceptor blokkoló hatása,csak vigyázz nehogy kísérletezzen veled az amerikai hadsereg :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 31. - 11:42:32
Válasz #12
Nem elérhető

jepi


efitmaster!Máskor olvasd el tisztességesen a leírtakat! ;)Nem a saját edzői és versenyzői tapasztalatomról beszéltem.Ha biztos lennék benne miért tennék fel kérdéseket?Képzelegni nem tudok tőle hiszen jelenleg sem szedem.Viszont te igen cinikus vagy,és csupa jóindulat. >:D

2009. Március 31. - 11:47:53
Válasz #13
Nem elérhető

jepi


Csikós!Olvass már figyelmesebben ha kérhetem! :-*

2009. Március 31. - 11:48:52
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
efitmaster!Máskor olvasd el tisztességesen a leírtakat! ;)Nem a saját edzői és versenyzői tapasztalatomról beszéltem.Ha biztos lennék benne miért tennék fel kérdéseket?Képzelegni nem tudok tőle hiszen jelenleg sem szedem.Viszont te igen cinikus vagy,és csupa jóindulat. >:D

jepi, nem hiszem, hogy sértegettelek volna. Semmilyen ilyen szándékom nem volt. Azokkal szemben igenis kritikus vagyok, és elég jogosan, akik a hülyeséget terjesztik tudatlan embereknek! De ezt nem személyesen neked céloztam!

Nem írtam, hogy a te képzelgéseid! Azt irtam, hogy azok akik a tapasztalataikat megosztják egy ilyen anyaggal kapcsolatban, mint a spiropent, könnyen lehetnek nagyon messze a valóságtól.  

Szerintem Te olvasd el újra tisztességesen, hogy mit irtam le... 8-} és próbáld is megérteni, amit olvasol.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"