2024. Szeptember 22. - 05:28:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173759 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. November 07. - 18:58:29
Válasz #330
Nem elérhető

NM


Ezzel kapcsolatban volt már tapasztalata valakinek? Vagy tud valakiről, aki tud valakiről, hogy volt tapasztalata ilyennel?  ;D

CLENBUTEROL SOPHARMA 100 TABS / 0.02 MG




2010. November 07. - 22:00:14
Válasz #331
Nem elérhető

pmiller06



2010. November 07. - 23:05:08
Válasz #332
Nem elérhető

NM



2010. December 01. - 16:11:18
Válasz #333
Nem elérhető

arrowaprilia


üdv mindenkinek! Látom sokan irogatnak találgatnak ugyhogy felregisztráltam hogy leirjam nektek mit tapasztaltam 10 doboz elszedése után ugy hogy 2 nap ok 2 nap off 5 db-ot. Tehát: Indultam 92 kiloról 43.5 cm kar mellkas 117cm többet nem mértem. Igy 2 honap után letisztult izmaim vannak a karom 42 re ment vissza de szépen kilátszik a bicepszem , nem olyan ugymond egybeállo a karom. A mellizmomat szépen kidefiniálta jol kirajzolodik nagyon kevés kis felesleg maradt rajta! nem változtattam nagyot az étkezésemen csak este  6 után nem ettem szénhidrátot vagy nagyon keveset! Az elején remegett a kezem meg hőhullámokat éreztem de eze kivül semmi. Eddzés során 1 hét után kitartobbnak éreztem magam jóval és el sem fáradtam szinte. Eddzés közben dölt rolam a víz és amugy napközben ugy 37.4 fok körül mozgott a testhömérsékletem! Nemtudom számit e 18 éves multam 2 éve eddzem most nyultam ilyen cucchoz de nekem bevéált és még használni is fogom, amit szedtem tuti nem volt kétes eredetű , ilyenkor jol jön gey gyogyszertáros barát  ;) Remélem tudtam segiteni!

2010. December 03. - 10:11:30
Válasz #334
Nem elérhető

Nestor


Hali!
Gondoltam reggelek én is és elmondom tapasztalataimat:D
Én csak 1szer próbáltam ki a Clenbuterolt, viszont teljesen megvoltam elégedve vele.
80kg ról 74kg ra fogytam le abban a pár hétben amig szedtem.
Úgy szedtem hogy 2hétig naponta reggel 5db majd 1hét pihi aztán a maradékot meg ugyan igy elosztva. 100db os kiszerelés volt tehát 4hétig tartott jóformán az egész.
   
  Viszont a mellékhatásai:
Hát az volt elég...kezdődött a megemelkedett pulzus számmal,fejfájás az első 3napban valamint a kéz remegés az elég durván....tehát edzés után elég durván néztem ki az első 3napban...kicsit nagyon remegtem...de  3nap után elmúlt...Jah meg izzadtam mint a csataló...

De röviden szólva szerintem teljesen jó volt:)

2010. December 03. - 10:45:51
Válasz #335
Nem elérhető

mack


Hali!
Gondoltam reggelek én is és elmondom tapasztalataimat:D
Én csak 1szer próbáltam ki a Clenbuterolt, viszont teljesen megvoltam elégedve vele.
80kg ról 74kg ra fogytam le abban a pár hétben amig szedtem.
Úgy szedtem hogy 2hétig naponta reggel 5db majd 1hét pihi aztán a maradékot meg ugyan igy elosztva. 100db os kiszerelés volt tehát 4hétig tartott jóformán az egész.
   
  Viszont a mellékhatásai:
Hát az volt elég...kezdődött a megemelkedett pulzus számmal,fejfájás az első 3napban valamint a kéz remegés az elég durván....tehát edzés után elég durván néztem ki az első 3napban...kicsit nagyon remegtem...de  3nap után elmúlt...Jah meg izzadtam mint a csataló...

De röviden szólva szerintem teljesen jó volt:)

vagyis...........2hét az 14 nap, 14*5=70.......aztán 1 hét szünet és a maradék "ugyanígy elosztva" az a 30 darab a 100as kiszerelésből....az még 6 nap, igaz? akkor lehet velem van a baj és szövegértés egyes! de ha nem akkor te hogy a faszba számoltad ki? és gratula, tényleg! ez fantasztikus  Łł=  !+"%

2010. December 03. - 13:05:24
Válasz #336
Nem elérhető

Gabe


Nála az azonnali nagy dózis hat, mint pl. Maszatnál a dupla dinamit. Van ez így, mit nem értesz? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 13:40:36
Válasz #337
Nem elérhető

mack


Nála az azonnali nagy dózis hat, mint pl. Maszatnál a double penetration. Van ez így, mit nem értesz? ;D

eccerűen ez nekem magas  :D maszatnál igazad van!  :D

2010. December 03. - 14:34:48
Válasz #338
Nem elérhető

Maszat


Nála az azonnali nagy dózis hat, mint pl. Maszatnál a dupla dinamit. Van ez így, mit nem értesz? ;D

http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php/10493-AAS-Front-loading-steroid-cycles

az előtöltés igenis létezik, attol,h itt senki nme hallott még róla. Ha megnézitek a grafikont akkor látható,h az első alkalomnál használt dupla adag már a 3. napon biztosítja a vérben azt az állandó szintet, amit amugy csak a 21-24.napon érne el teljesen.

Van aki propival kezd, deez is működik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 16:58:30
Válasz #339
Nem elérhető

Gabe


Nála az azonnali nagy dózis hat, mint pl. Maszatnál a dupla dinamit. Van ez így, mit nem értesz? ;D

http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php/10493-AAS-Front-loading-steroid-cycles

az előtöltés igenis létezik, attol,h itt senki nme hallott még róla. Ha megnézitek a grafikont akkor látható,h az első alkalomnál használt dupla adag már a 3. napon biztosítja a vérben azt az állandó szintet, amit amugy csak a 21-24.napon érne el teljesen.

Van aki propival kezd, deez is működik.
Te figyelj Ombre, egy szóval sem mondtam, hogy hülyeséget csináltál, csak próbáltam érzékeltetni, hogy a srác is hasonló metódussal dolgozott.  ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 17:11:32
Válasz #340
Nem elérhető

Maszat


Te nagyon éled ezt a dupla dinamit dumát  ;D  amugy nem vettem fel vagy ilyesmi, csak gondoltam beszúrom, mert anno ezt sokan hülyeségnek gondolták. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 17:13:47
Válasz #341
Nem elérhető

Gabe


Te nagyon éled ezt a dupla dinamit dumát  ;D  amugy nem vettem fel vagy ilyesmi, csak gondoltam beszúrom, mert anno ezt sokan hülyeségnek gondolták. ;D
Éled, adom, faszom érti a te beszédedet. ;D
Én már akkor is olvastam, mikor szóba került nálad.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 17:15:25
Válasz #342
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 17:55:39
Válasz #343
Nem elérhető

VG


ha a spiro izmot is bont, akkor érdemes winstrollal kombinálni?

2010. December 03. - 18:29:02
Válasz #344
Nem elérhető

Jordan


ha a spiro izmot is bont, akkor érdemes winstrollal kombinálni?


Nem tudsz venni igazi winstrolt  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)