2024. Szeptember 22. - 00:52:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 08. - 09:10:03
Válasz #255
Nem elérhető

atleeta


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.


Pár nap szünet jót tenne, ürülnél kicsit és jobban hatna utána. Szerintem. 7 szem bazze, 3-tól elpusztul anyám baromfia  ;D

Jaja, mától egy hétig nem szedem, aztán visszatérek rá  /:-). 110 alatt szeretném már látni a súlyom...még 1 kurva kiló.
úgy hallottam az l-karnitin segít visszaállítani a receptorok érzékenyégét ( ha jól emlékszem, de lehet nagy baromságot írtam)  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Június 08. - 09:11:51
Válasz #256
Nem elérhető

NM


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.


Pár nap szünet jót tenne, ürülnél kicsit és jobban hatna utána. Szerintem. 7 szem bazze, 3-tól elpusztul anyám baromfia  ;D

Jaja, mától egy hétig nem szedem, aztán visszatérek rá  /:-). 110 alatt szeretném már látni a súlyom...még 1 kurva kiló.
úgy hallottam az l-karnitin segít visszaállítani a receptorok érzékenyégét ( ha jól emlékszem, de lehet nagy baromságot írtam)  ;)

Ó az egy hete folyamatosan megy mellette  ;)

2010. Június 08. - 09:17:12
Válasz #257
Nem elérhető

atleeta


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.


Pár nap szünet jót tenne, ürülnél kicsit és jobban hatna utána. Szerintem. 7 szem bazze, 3-tól elpusztul anyám baromfia  ;D

Jaja, mától egy hétig nem szedem, aztán visszatérek rá  /:-). 110 alatt szeretném már látni a súlyom...még 1 kurva kiló.
úgy hallottam az l-karnitin segít visszaállítani a receptorok érzékenyégét ( ha jól emlékszem, de lehet nagy baromságot írtam)  ;)

Ó az egy hete folyamatosan megy mellette  ;)
akkor leültem  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Június 11. - 10:52:01
Válasz #258
Nem elérhető

NM


God, ha olvasod...6 napot hagytam ki a maival. Mehet újra a spiro? Ha igen, megint fölvezetve vagy folytathatom nagyobb dózissal is?
Komolyan elvonási tüneteim vannak... ;D
Tudom te nem használsz ilyeneket, de hátha a szomszédod mesélte.  :-){

2010. Június 11. - 10:53:22
Válasz #259
Nem elérhető

God Vazzeg


God, ha olvasod...6 napot hagytam ki a maival. Mehet újra a spiro? Ha igen, megint fölvezetve vagy folytathatom nagyobb dózissal is?
Komolyan elvonási tüneteim vannak... ;D
Tudom te nem használsz ilyeneket, de hátha a szomszédod mesélte.  :-){

A szomszéd aszongya azt csinálsz amit akarsz  ;D Kisebb dózis ajánlott  ::)

2010. Június 11. - 11:08:35
Válasz #260
Nem elérhető

NM


God, ha olvasod...6 napot hagytam ki a maival. Mehet újra a spiro? Ha igen, megint fölvezetve vagy folytathatom nagyobb dózissal is?
Komolyan elvonási tüneteim vannak... ;D
Tudom te nem használsz ilyeneket, de hátha a szomszédod mesélte.  :-){

A szomszéd aszongya azt csinálsz amit akarsz  ;D Kisebb dózis ajánlott  ::)

Úgy értettem a 6 nap elég -e a "kiürüléshez"? Kérdezd már meg kérlek az öccsének a lányától!

2010. Június 11. - 11:20:10
Válasz #261
Nem elérhető

God Vazzeg


God, ha olvasod...6 napot hagytam ki a maival. Mehet újra a spiro? Ha igen, megint fölvezetve vagy folytathatom nagyobb dózissal is?
Komolyan elvonási tüneteim vannak... ;D
Tudom te nem használsz ilyeneket, de hátha a szomszédod mesélte.  :-){

A szomszéd aszongya azt csinálsz amit akarsz  ;D Kisebb dózis ajánlott  ::)

Úgy értettem a 6 nap elég -e a "kiürüléshez"? Kérdezd már meg kérlek az öccsének a lányától!

48 óra alatt ürül, mehet nyugodtan  ::)

2010. Június 13. - 23:05:37
Válasz #262
Nem elérhető

NM


5 szemnél tarok újra, 110kg a jelenlegi tömeg. Ahogy sejtettem, 105 kilónál leszek "esztétikus"  Łł=

2010. Június 15. - 20:11:19
Válasz #263
Nem elérhető

pobimobi123


Sziasztok!
Az efit által vázolt : 40/40/40/60/60/60/80/80/80/100/100/100/80/80/80/60/60/60/40/40/40
Tehát 3 hét kúra és aztán minimum 3 hét szünet.
szedésem gondolkodom.
A susi kúra után kell-e várni vele?
Tehát az utolsó susihoz 2 hétre HCG 5 naponta. Utána kell-e a clen, vagy egyszerre a kezdjem a HCG-vel, vagy mehet egyből az utcsó susi után?

2010. Június 17. - 07:20:02
Válasz #264
Nem elérhető

pobimobi123



2010. Június 27. - 22:45:40
Válasz #265
Nem elérhető

sterol


Sajna nem tudok most patikából szerezni, pedig csak 5 dobozzal kellene (100db), a GENESIS, SB.LAB clenbuteroljait használta már valaki?

2010. Június 27. - 23:40:26
Válasz #266
Nem elérhető

Fekete Ádám


Én már próbáltam az SB clen-t. Rosszat nem tudok rá mondani.

2010. Június 27. - 23:54:14
Válasz #267
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 28. - 21:45:48
Válasz #268
Nem elérhető

NM


Biztos nem mondok újat, de ha valaki nagyobb dózisban szedi a spiro-t, éhgyomorra ne vegye be, pláne úgy, hogy után esetleg önhibáján kívül nem tud enni jóideig....A poklokat megjártam, azt hittem megszülök.  :-X

2010. Június 30. - 23:37:08
Válasz #269
Nem elérhető

hummerdikk


Biztos nem mondok újat, de ha valaki nagyobb dózisban szedi a spiro-t, éhgyomorra ne vegye be, pláne úgy, hogy után esetleg önhibáján kívül nem tud enni jóideig....A poklokat megjártam, azt hittem megszülök.  :-X
Mint, ahogy semmi mas gyogyszert es vitamint se...

Hogy haladsz?