2024. Szeptember 21. - 23:41:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173711 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Június 01. - 12:24:59
Válasz #240
Nem elérhető

NM


A clenbuterol vagy a brutális mennyiségű BCAA (ízesítetlen) miatt érzem mindig úgy, mintha dehidrálva lennék? Állandóan ki van száradva a torkom.
Egész nap ez megy :  :-oD

2010. Június 01. - 12:26:21
Válasz #241
Nem elérhető

God Vazzeg


A clenbuterol vagy a brutális mennyiségű BCAA (ízesítetlen) miatt érzem mindig úgy, mintha dehidrálva lennék? Állandóan ki van száradva a torkom.
Egész nap ez megy :  :-oD

Pörög az anyagcseréd papa  ;-oo-;

2010. Június 01. - 16:21:55
Válasz #242
Nem elérhető

NM


A clenbuterol vagy a brutális mennyiségű BCAA (ízesítetlen) miatt érzem mindig úgy, mintha dehidrálva lennék? Állandóan ki van száradva a torkom.
Egész nap ez megy :  :-oD

Pörög az anyagcseréd papa  ;-oo-;

Ha köhögök, port meg homokot köpök lassan.  ˝=/

2010. Június 01. - 16:23:26
Válasz #243
Nem elérhető

God Vazzeg


A clenbuterol vagy a brutális mennyiségű BCAA (ízesítetlen) miatt érzem mindig úgy, mintha dehidrálva lennék? Állandóan ki van száradva a torkom.
Egész nap ez megy :  :-oD

Pörög az anyagcseréd papa  ;-oo-;

Ha köhögök, port meg homokot köpök lassan.  ˝=/

Ne köhögj..  ????...  ;D

2010. Június 02. - 08:05:52
Válasz #244
Nem elérhető

NM


112,3 kg....érdekes, Balu tanácsát megfogadva elhagytam az esti túrót, helyette tripla BCAA megy (sajnos kazein most nincs itthon), megint meglódult a fogyás. Kicsit furcsán érzem magam, szerintem 1x éve nem voltam ennyi kiló. 6 szem megy jelenleg is, egyenlőre nem tervezem még a növelését. Hálistennek most már bármennyi eredetit (patikait) be tudok szerezni egy "kapcsolatnak" hála. Vettem is 140 szemet.  ;D
Amitől félek az a tömegelés...Sosem volt tervezett tömegelésem eddig (nem volt rá szükség), most viszont meg szeretném tervezni. Persze addig még pár hét diéta és spiro....
Bocs a mini naplóért  ***))))

2010. Június 02. - 13:30:19
Válasz #245
Nem elérhető

sterol


Spiro után tömegnövelés? Én kicsit pihentetném a receptorokat...

2010. Június 02. - 13:37:33
Válasz #246
Nem elérhető

Kicsibors


Spiro után tömegnövelés? Én kicsit pihentetném a receptorokat...

Az attól is függ, hogy hogyan tömegel, nem?!...  ????...
(Értsd : natural or not.)

2010. Június 02. - 13:49:49
Válasz #247
Nem elérhető

NM


Spiro után tömegnövelés? Én kicsit pihentetném a receptorokat...

Az attól is függ, hogy hogyan tömegel, nem?!...  ????...
(Értsd : natural or not.)

A hölgy teljesen korrekt választ adott.  :-* A tömegelés naturál lesz.

2010. Június 03. - 14:01:21
Válasz #248
Nem elérhető

player


Spiro után tömegnövelés? Én kicsit pihentetném a receptorokat...
milyen receptorokat?

2010. Június 04. - 12:35:47
Válasz #249
Nem elérhető

NM


7 szem...jobb kéznél enyhe remegés, hamar elmúlik (van olyan művelet ahol kifejezetten előnyös  ;D ).
A szememnél némi fényérzékenység.
Amúgy baró. 112 alá reggel néha bebillen a mérleg.  @:-)

2010. Június 04. - 22:47:22
Válasz #250
Nem elérhető

hummerdikk


7 szem...jobb kéznél enyhe remegés, hamar elmúlik (van olyan művelet ahol kifejezetten előnyös  ;D ).
A szememnél némi fényérzékenység.
Amúgy baró. 112 alá reggel néha bebillen a mérleg.  @:-)
Tessek 6-7 szemnel maradni.... Bizonyos mennyiseg felett.... (ezt Te is tudod, csak emlekezteto lett volna). Nem kell kapkodni!  ;)

2010. Június 04. - 23:01:10
Válasz #251
Nem elérhető

NM


7 szem...jobb kéznél enyhe remegés, hamar elmúlik (van olyan művelet ahol kifejezetten előnyös  ;D ).
A szememnél némi fényérzékenység.
Amúgy baró. 112 alá reggel néha bebillen a mérleg.  @:-)
Tessek 6-7 szemnel maradni.... Bizonyos mennyiseg felett.... (ezt Te is tudod, csak emlekezteto lett volna). Nem kell kapkodni!  ;)

Úgy lesz  /:-)
Jelzett a szervezetem is, hogy kézifék be, 7 a plafon!

2010. Június 07. - 22:51:26
Válasz #252
Nem elérhető

NM


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.

2010. Június 08. - 00:47:04
Válasz #253
Nem elérhető

God Vazzeg


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.


Pár nap szünet jót tenne, ürülnél kicsit és jobban hatna utána. Szerintem. 7 szem bazze, 3-tól elpusztul anyám baromfia  ;D

2010. Június 08. - 08:18:09
Válasz #254
Nem elérhető

NM


111 kg. A gyomrom kissé érzékenyebb lett, ma kólát (zérót) ittam pár decit és teljesen behaltam tőle. Azt hittem elpusztulok. Egy pohár víz sem ment le utána.
Erőnlét még mindig jó, bár a diéta kellemetlen tünetei (közérzet,stb) már jelentkeznek.
7 szem / nap az adag, jelentős zsír ment le, gyakorlatilag mindenhonnan, de gondolkodom a szüneteltetésén. Extra oka nincs, később folytatnám..még nem tudom, hogy legyen.


Pár nap szünet jót tenne, ürülnél kicsit és jobban hatna utána. Szerintem. 7 szem bazze, 3-tól elpusztul anyám baromfia  ;D

Jaja, mától egy hétig nem szedem, aztán visszatérek rá  /:-). 110 alatt szeretném már látni a súlyom...még 1 kurva kiló.