2024. Szeptember 21. - 21:53:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173687 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Május 24. - 14:00:26
Válasz #210
Nem elérhető

hummerdikk


Ebben igazad lehet. Van benne ebben biztos némi placebó hatás is... ;D
Sebaj.
Párom egyébként 3 szemnél az összes tünetet produkálja.   :-\
:-O
Durva, nekem kiskoromban allergia-aszthma miatt injekcioban toltak komolyabb mennyisegben es semmi, max annyi h kimelegedtem kemenyen es volt 38 fokos testhom is.

Azóta nem próbáltad diéta mellett?
Ahoz szerezni is kellene es hat anyam is ellenoriz mindent a szobamban-taskaban stb.... Errol a Daniel is tudna meselni, de ez privat dolog. Neki mindenki rossz aki testepito es minden rossz ami tapkieg stb....

2010. Május 24. - 14:15:01
Válasz #211
Nem elérhető

Pity


NM valamilyen májvédőt/regenerálót szedsz a clen mellé? ha igen akkor nem tompítja a hatását?

2010. Május 24. - 14:31:11
Válasz #212
Nem elérhető

NM


NM valamilyen májvédőt/regenerálót szedsz a clen mellé? ha igen akkor nem tompítja a hatását?

Nem szedek semmilyen májvédőt mellé jelenleg.

2010. Május 25. - 18:40:46
Válasz #213
Nem elérhető

NM


6 szemre emeltem az adagot. Semmi rosszúllétet nem tapasztaltam eddig.  :-X

2010. Május 25. - 19:43:21
Válasz #214
Nem elérhető

sterol


6 szemre emeltem az adagot. Semmi rosszúllétet nem tapasztaltam eddig.  :-X

Mákker, én 3-nál olyan tüneteket produkáltam, hogy muter orvoshoz akart vinni  :D

2010. Május 25. - 19:55:31
Válasz #215
Nem elérhető

NM


6 szemre emeltem az adagot. Semmi rosszúllétet nem tapasztaltam eddig.  :-X

Mákker, én 3-nál olyan tüneteket produkáltam, hogy muter orvoshoz akart vinni  :D

Konkrétan?

2010. Május 25. - 20:00:24
Válasz #216
Nem elérhető

Maszat


Én még a híres " antikatabolikus hatása" miatt szedtem clent  !+"%

Nekem alaból kurvára remeg a kezem, de kibaszottul. Amikor clent szedtem (azt szem napi 4 szemig mentem fel) ha apróval adtak vissza akárhol akármennyit és nem adták a kezembe, inkább otthagytam  ;D  1x megpróbáltam még az elején, de nem tudtam összeszedni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 25. - 20:14:15
Válasz #217
Nem elérhető

NM


Én még a híres " antikatabolikus hatása" miatt szedtem clent  !+"%

Nekem alaból kurvára remeg a kezem, de kibaszottul. Amikor clent szedtem (azt szem napi 4 szemig mentem fel) ha apróval adtak vissza akárhol akármennyit és nem adták a kezembe, inkább otthagytam  ;D  1x megpróbáltam még az elején, de nem tudtam összeszedni.

Van oldal ami még mindig állítja ezt a hatását... ::)

2010. Május 25. - 22:52:40
Válasz #218
Nem elérhető

sterol


6 szemre emeltem az adagot. Semmi rosszúllétet nem tapasztaltam eddig.  :-X

Mákker, én 3-nál olyan tüneteket produkáltam, hogy muter orvoshoz akart vinni  :D

Konkrétan?

Nagyon remegtem, meg én alapból izzadós vagyok, na megemelkedett testhővel nagyon dúrván néztem ki. Muterék azt hitték, hogy bekokóztam és elvonási tünetek jelentkeznek  ;D

2010. Május 25. - 22:56:21
Válasz #219
Nem elérhető

NM


6 szemre emeltem az adagot. Semmi rosszúllétet nem tapasztaltam eddig.  :-X

Mákker, én 3-nál olyan tüneteket produkáltam, hogy muter orvoshoz akart vinni  :D

Konkrétan?

Nagyon remegtem, meg én alapból izzadós vagyok, na megemelkedett testhővel nagyon dúrván néztem ki. Muterék azt hitték, hogy bekokóztam és elvonási tünetek jelentkeznek  ;D

Ja a karikás szem nálam is alap  ;D
Más egyéb rosszúlléted?

2010. Május 26. - 12:22:15
Válasz #220
Nem elérhető

NM


Na asszem összeszedtem valami felsőlégúti sz@rt...remélem nem tüdőgyula. Emellett mennyire szedhető a spiro?

2010. Május 26. - 13:09:18
Válasz #221
Nem elérhető

imi78


 Akár még meg is gyógyulhatsz tőle! ;D (Elméletileg,klinikai használatban hörgőtágítóként üzemel)

2010. Május 26. - 13:16:00
Válasz #222
Nem elérhető

NM


Akár még meg is gyógyulhatsz tőle! ;D (Elméletileg,klinikai használatban hörgőtágítóként üzemel)

Na de ha ez vírusos valami? Mondjuk van benne valami abban amit mondasz.  :P

2010. Május 28. - 23:25:17
Válasz #223
Nem elérhető

NM


Ezt találtam:

Idézet
Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, egyes szakértői vélemények szerint a Clenbuterol az aorta ruptura veszélyét is fokozhatja (a fő verőér szakadása, mely halált idézhet elő), különösen testmozgás végzése mellett.

Idézet
A Clenbuterol sportolók által használat dózisokban komolyan károsíthatja a szívet és a vázizomzatot, ráadásul fiatalkori alkalmazása a növekedésben is gátolhatja a szerrel visszaélőket. A végleges testmagasságát az ember általában körülbelül 18-24 éves kora között éri el, így az ennél korábbi használat a külső szempontjából is kedvezőtlen lehet.

 :-X

2010. Május 29. - 13:00:00
Válasz #224
Nem elérhető

Fekete Ádám


Használt már valaki SB clent ? Most csak csak ilyet bírtam szerezni, de szerintem a spirot annyira nem hamisítják.