2024. Szeptember 21. - 16:10:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173650 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. Május 07. - 19:41:45
Válasz #150
Nem elérhető

God Vazzeg


Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

Diétához az 5 nap ON, 2 nap OFF szerintem jó lehet  ::)

Hogy értsem, 5x 1 egész tabletta (0,02-es) aztán 2 napig semmi, right? Az 5 pedig elosztva arányosan avagy tökmindegy?
Diéta mellett lesz.  :-){

Először is találd ki mennyit akarsz nyomni belőle, mittomén napi 5 szemet mondjuk, akkor először is fel kell vezetni, majd megérted miért mondom, első nap majd szétmész 1 szemtől is  ;D Szép lassan mikor eléred a napi 5 szemet, akkor elkezded ciklizálni, 5 napig szeded az 5 szemet, majd 2 napig semmit. Remélem érthető voltam  8)

Ja és elég hosszú a felezési ideje, be lehet dobni egyszerre is, de anyukám testvérének a kutyája hajlamos volt úgy görcsölni tőle (ami alapból egy mellékhatása) viszont ha szétdobod a nap folyamán, talán elkerülheted ezt  8-)

2010. Május 07. - 20:40:31
Válasz #151
Nem elérhető

NM


Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

Diétához az 5 nap ON, 2 nap OFF szerintem jó lehet  ::)

Hogy értsem, 5x 1 egész tabletta (0,02-es) aztán 2 napig semmi, right? Az 5 pedig elosztva arányosan avagy tökmindegy?
Diéta mellett lesz.  :-){

Először is találd ki mennyit akarsz nyomni belőle, mittomén napi 5 szemet mondjuk, akkor először is fel kell vezetni, majd megérted miért mondom, első nap majd szétmész 1 szemtől is  ;D Szép lassan mikor eléred a napi 5 szemet, akkor elkezded ciklizálni, 5 napig szeded az 5 szemet, majd 2 napig semmit. Remélem érthető voltam  8)

Ja és elég hosszú a felezési ideje, be lehet dobni egyszerre is, de anyukám testvérének a kutyája hajlamos volt úgy görcsölni tőle (ami alapból egy mellékhatása) viszont ha szétdobod a nap folyamán, talán elkerülheted ezt  8-)

Thanks!

2010. Május 07. - 21:08:00
Válasz #152
Nem elérhető

player


1.-Kezd napi 1-el ,ezt egészen addíg növeld naponta +1-el amíg a teshőmérsékleted +1 fokot nem megy fel,majd tartsd szintem egészen addíg míg a testhőmérsékleted nem kezd csökkenni (már nem hat a szer) vezesd le ,aztán szünet

szerintem

2010. Május 08. - 18:26:55
Válasz #153
Nem elérhető

Tóth Attila


Szerintetek nagy hülyeség lenne a spirot meg a Sustanont egyszerre tolni?A szomszéd néni unokájának a haverja szeretné így használni.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Május 09. - 12:31:20
Válasz #154
Nem elérhető

NM


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

2010. Május 09. - 13:28:30
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

Első pár szemtől remegés, "izgatottság" szokott lenni, van akinél fejfájás is.. Lehet immunis vagy, vagy fake a cucc  ;D

2010. Május 09. - 13:30:07
Válasz #156
Nem elérhető

kemi


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

Első pár szemtől remegés, "izgatottság" szokott lenni, van akinél fejfájás is.. Lehet immunis vagy, vagy fake a cucc  ;D

én anno gyógyszertárból kunyiztam recept nélkül spirot és nem nagyon remegtem tőle, haverom ugyanattól annyira remegett, h nembírt smst írni :)

2010. Május 09. - 13:31:13
Válasz #157
Nem elérhető

NM


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

Első pár szemtől remegés, "izgatottság" szokott lenni, van akinél fejfájás is.. Lehet immunis vagy, vagy fake a cucc  ;D

Orvos írta, patikából van, gáz lenne ha az lenne, nem?  ;D


2010. Május 09. - 13:37:38
Válasz #158
Nem elérhető

God Vazzeg


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

Első pár szemtől remegés, "izgatottság" szokott lenni, van akinél fejfájás is.. Lehet immunis vagy, vagy fake a cucc  ;D

Orvos írta, patikából van, gáz lenne ha az lenne, nem?  ;D



Ez működik pedig..  8-)

2010. Május 09. - 13:39:17
Válasz #159
Nem elérhető

NM


Elkezdtem. 1 szemmel ahogy tanácsoltad God. Semmilyen mellékhatást nem érzek eddig (reggel edzés előtt egy órával vettem be). A "majd szétmész"-t mire érted? Fej, izom?
Lehet hogy placebó-hatás, de ma igen jól ment a váll/láb nap, pedig reggelenként nagyon gyík szoktam lenni (és a ch is a béka seggén van).

Első pár szemtől remegés, "izgatottság" szokott lenni, van akinél fejfájás is.. Lehet immunis vagy, vagy fake a cucc  ;D

Orvos írta, patikából van, gáz lenne ha az lenne, nem?  ;D



Ez működik pedig..  8-)

1 szemet vettem be eddig ám. :D
Attól csak nem hányok cigánykereket.
Egyébként kösz a  tanácsokat!  

2010. Május 09. - 13:48:52
Válasz #160
Nem elérhető

God Vazzeg


Az első pár szem szokott zorall lenni, legalábbis a macskámnál így van  :D

2010. Május 10. - 09:56:23
Válasz #161
Nem elérhető

NM


Az első pár szem szokott zorall lenni, legalábbis a macskámnál így van  :D

Ma reggel már ment a 2 szem, holnap 3..stb.
Mellékhatás semmi. Eddig. 8-)

2010. Május 10. - 10:02:13
Válasz #162
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az első pár szem szokott zorall lenni, legalábbis a macskámnál így van  :D

Ma reggel már ment a 2 szem, holnap 3..stb.
Mellékhatás semmi. Eddig. 8-)

Ha eddig nem jött ki fejfájás, remegés stb...akkor szerintem már nem is fog. De nem is baj, nem vágy rá különösebben érzékeny, ennyi. Van ismerősöm, akinek fel szemtől szétszakad a feje, viszont valaki zabálja marok számra, és semmi.

2010. Május 10. - 10:14:57
Válasz #163
Nem elérhető

NM


Az első pár szem szokott zorall lenni, legalábbis a macskámnál így van  :D

Ma reggel már ment a 2 szem, holnap 3..stb.
Mellékhatás semmi. Eddig. 8-)

Ha eddig nem jött ki fejfájás, remegés stb...akkor szerintem már nem is fog. De nem is baj, nem vágy rá különösebben érzékeny, ennyi. Van ismerősöm, akinek fel szemtől szétszakad a feje, viszont valaki zabálja marok számra, és semmi.

Akkor emeljem drasztikusabban, vagy inkább maradjak az eredeti tervnél? 5-6 körül megállnék.

2010. Május 10. - 10:18:57
Válasz #164
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az első pár szem szokott zorall lenni, legalábbis a macskámnál így van  :D

Ma reggel már ment a 2 szem, holnap 3..stb.
Mellékhatás semmi. Eddig. 8-)

Ha eddig nem jött ki fejfájás, remegés stb...akkor szerintem már nem is fog. De nem is baj, nem vágy rá különösebben érzékeny, ennyi. Van ismerősöm, akinek fel szemtől szétszakad a feje, viszont valaki zabálja marok számra, és semmi.

Akkor emeljem drasztikusabban, vagy inkább maradjak az eredeti tervnél? 5-6 körül megállnék.

Semmiképp se emelj drasztikusan szerintem, maradj a tervnél, emelj 1 szemenként. Dolgozik az...nem baj, ha nem remegsz és szakad szét a fejed.