2024. Szeptember 21. - 13:48:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173618 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2010. Január 22. - 18:10:38
Válasz #135
Nem elérhető

Maszat


Mindenesetre azért én kíváncsi lennék hogy a versenyzők hány %-a használ a felkészülés alatt Clenbuterolt.

Szerintem elég sokan.

ha elolvasod a topic elején Efit hsz-eit akkor tudhatod,h zsírégető hatása ugyan van, de izommegtartó(anikatabolikus) szinte semmi, vagy csak már-már halálos dózisnál.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 22. - 18:11:45
Válasz #136
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mindenesetre azért én kíváncsi lennék hogy a versenyzők hány %-a használ a felkészülés alatt Clenbuterolt.

Szerintem elég sokan.

ha elolvasod a topic elején Efit hsz-eit akkor tudhatod,h zsírégető hatása ugyan van, de izommegtartó(anikatabolikus) szinte semmi, vagy csak már-már halálos dózisnál.


Gyanitom Szabi pont a zsírégető hatására gondolt, hogy ezért használják felkészülésnél.  ;D

2010. Január 22. - 18:13:36
Válasz #137
Nem elérhető

Maszat


Mindenesetre azért én kíváncsi lennék hogy a versenyzők hány %-a használ a felkészülés alatt Clenbuterolt.

Szerintem elég sokan.

ha elolvasod a topic elején Efit hsz-eit akkor tudhatod,h zsírégető hatása ugyan van, de izommegtartó(anikatabolikus) szinte semmi, vagy csak már-már halálos dózisnál.


Gyanitom Szabi pont a zsírégető hatására gondolt, hogy ezért használják felkészülésnél.  ;D

jah,h ez 1értelmű Neki is  ;D

Akkor benéztem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 23. - 10:20:32
Válasz #138
Nem elérhető

Szabi


Mindenesetre azért én kíváncsi lennék hogy a versenyzők hány %-a használ a felkészülés alatt Clenbuterolt.

Szerintem elég sokan.

ha elolvasod a topic elején Efit hsz-eit akkor tudhatod,h zsírégető hatása ugyan van, de izommegtartó(anikatabolikus) szinte semmi, vagy csak már-már halálos dózisnál.


Gyanitom Szabi pont a zsírégető hatására gondolt, hogy ezért használják felkészülésnél.  ;D

jah,h ez 1értelmű Neki is  ;D

Akkor benéztem  ;D

Ja persze egyértelmű volt a dolog,köszönöm Balu a válaszodat a nevemben ;D
Én is használtam már,csak azon agyaltam éppen amiket a topic elején páran beírtak hogy esetleg felváltani valami természetes zsírégetőre,de hát nem tudom hogy egyáltalán megközelítené-e a Clenbuterol hatását.Bár tény hogy vannak már nagyon jó zsírégető tápkiegek,bár én még soha nem használtam egyet sem.

Esetleg ha valaki hozzá tud szólni a témához akkor írjon már pár sort!

Köszi ****:)))))) @:-)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Január 23. - 10:32:55
Válasz #139
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindenesetre azért én kíváncsi lennék hogy a versenyzők hány %-a használ a felkészülés alatt Clenbuterolt.

Szerintem elég sokan.

ha elolvasod a topic elején Efit hsz-eit akkor tudhatod,h zsírégető hatása ugyan van, de izommegtartó(anikatabolikus) szinte semmi, vagy csak már-már halálos dózisnál.


Gyanitom Szabi pont a zsírégető hatására gondolt, hogy ezért használják felkészülésnél.  ;D

jah,h ez 1értelmű Neki is  ;D

Akkor benéztem  ;D

Ja persze egyértelmű volt a dolog,köszönöm Balu a válaszodat a nevemben ;D
Én is használtam már,csak azon agyaltam éppen amiket a topic elején páran beírtak hogy esetleg felváltani valami természetes zsírégetőre,de hát nem tudom hogy egyáltalán megközelítené-e a Clenbuterol hatását.Bár tény hogy vannak már nagyon jó zsírégető tápkiegek,bár én még soha nem használtam egyet sem.

Esetleg ha valaki hozzá tud szólni a témához akkor írjon már pár sort!

Köszi ****:)))))) @:-)

Próbáld ki az MHP - Dren -t. Szerintem ez mindent visz, és "érezni" is fogod  ****:))))))

2010. Január 23. - 11:43:41
Válasz #140
Nem elérhető

Milo


Melyek azok a szomszédos országok ,ahol vény nélkül kiadnak gyógyszert? Én egyedül Ukrajnáról tudok.
Riceman

2010. Január 23. - 12:18:44
Válasz #141
Nem elérhető

Jordan


Melyek azok a szomszédos országok ,ahol vény nélkül kiadnak gyógyszert? Én egyedül Ukrajnáról tudok.

Szerbia, Ujvidek  ***)))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 23. - 19:53:42
Válasz #142
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Melyek azok a szomszédos országok ,ahol vény nélkül kiadnak gyógyszert? Én egyedül Ukrajnáról tudok.

Szerbia, Ujvidek  ***)))


ÖÖÖÖ és miféle gyógyszerek azok? ***)))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 03. - 14:32:50
Válasz #143
Nem elérhető

pobimobi123


Sziasztok!
A csajomnak kéne valami jó zsírégető!Tabis. ?:-/ Van a combján olyan zsír amit sehogy sem tud ledolgozni ????...
Van valakinek tapasztalata?
A VÁLASZOKAT előre is köszönöm! ( a fikázást nem kérem, mert ez mégis csak egy fórum)

2010. Március 21. - 07:14:26
Válasz #144
Nem elérhető

andras123


Megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról.Várom a tapasztalatokat!

A Clen(spiropent) zsírégetést segítő hatása nem vélemény vagy hit kérdése, hanem tény. Mint minden jobb zsírégetőnél(vagy „szimpatomimetikus anyagnál”, mint a clenbuterol, ephedrine, néha szinefrin, kokain, amfetamin, octopamine stb...stb, amelyeknek más és más egyéb hatása/mellékhatása is van!) megoszlanak a vélemények az adagolásról és a hatásosságról, mivel minden ember szervezete más és más természetesen. Az általános használat a Clennél 40 mikrogramm/nappal indul, 3 naponként emelve 20mcgramm/nap egészen 100mcg/napig és aztán vissza le 40mcg/napig. Tehát: 40/40/40/60/60/60/80/80/80/100/100/100/80/80/80/60/60/60/40/40/40
Tehát 3 hét kúra és aztán minimum 3 hét szünet.

Soha ne lépd túl a 160mcg/nap adagolást!!!!

Izommegőrző hatása nincsen!  :D

Ja és: Idiótáknak semmiképpen nem javasolt az ilyen gyógyszerek használata!!!!!!!! mégtöbb felkiáltójellel.  ;D


 :-O :-O :-O @-o ****:)))

2010. Március 22. - 19:03:10
Válasz #145
Nem elérhető

andras123


Sziasztok!
A csajomnak kéne valami jó zsírégető!Tabis. ?:-/ Van a combján olyan zsír amit sehogy sem tud ledolgozni ????...
Van valakinek tapasztalata?
A VÁLASZOKAT előre is köszönöm! ( a fikázást nem kérem, mert ez mégis csak egy fórum)
****:))))))
EN a baratnodnek elsonek ajanlanam a Taurin tabletta erted 1000mg es be van meg 1500 is valaahol
figyelj mivel a baratod Nő igyhat szerintem kezdje elso heten 500mg rammal majd 1000
Majd meg Balu Lehet Beir ide szerintem 6gay is elmehet de csak honapok lassan
 Balu  ****:))))))

2010. Május 07. - 15:55:35
Válasz #146
Nem elérhető

NM


Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

2010. Május 07. - 16:11:14
Válasz #147
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

Efit írt itt egy sablont.
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=752.msg92963#msg92963

De rengeteg szedési mód létezik...kezdve a 2nap ON 2 nap OFF...5 napig szeded, 2napig nem...stb.

2010. Május 07. - 16:30:12
Válasz #148
Nem elérhető

God Vazzeg


Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

Diétához az 5 nap ON, 2 nap OFF szerintem jó lehet  ::)

2010. Május 07. - 17:10:09
Válasz #149
Nem elérhető

NM


Háziorvossal írattam Spiropent(et), 20db-os 0,02mg-os tabletták. Leírná egy szaki pontosan, hogy hogyan érdemes szedni (119kg-os tömeg mellett), mindenféle egyéb tanáccsal együtt? Tudom, elszórva megtalálható a topikban, de egyben elolvasva nagyobb örömbódottá töltené el a lelkem.
A mellékhatásokkal, a hatásmechanizmussal, stb tisztában vagyok.
Dankenmeklód előre is!  :-){

Diétához az 5 nap ON, 2 nap OFF szerintem jó lehet  ::)

Hogy értsem, 5x 1 egész tabletta (0,02-es) aztán 2 napig semmi, right? Az 5 pedig elosztva arányosan avagy tökmindegy?
Diéta mellett lesz.  :-){