2024. Szeptember 22. - 01:05:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173717 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 02. - 21:17:12
Válasz #285
Nem elérhető

player


Azzal van problémád ,hogy valaki leírta a tapasztalatait a clenbuterol használatáról?

2010. Július 02. - 21:19:37
Válasz #286
Nem elérhető

hummerdikk


Biztos nem mondok újat, de ha valaki nagyobb dózisban szedi a spiro-t, éhgyomorra ne vegye be, pláne úgy, hogy után esetleg önhibáján kívül nem tud enni jóideig....A poklokat megjártam, azt hittem megszülök.  :-X
Mint, ahogy semmi mas gyogyszert es vitamint se...

Hogy haladsz?

Még 1 hét spiroval, aztán 3 hét szünet. 106-107 kg körül vagyok, belassult a fogyás (bár a 20-as ami eddig lejött nem kevés), emelt dózis BCAA + glutamin, most kicsit magasabb ch. Izomtömegem nőtt, így zsírvesztés biztos van, csak ugye ez kg-ban nem mutatkozik így.
Elkezdtem erőteljesen eresedni, főleg alkar, vádli, váll. 95-100-ra lövöm be a végét. Kardiót még mindig hanyagolom  ;D
Kis kardiot kiprobalhatnal :) De ez eddig igyis dicseretes! :)

Félek tőle...eddig szinte semmi izmot nem vesztettem,sőőt...mivel "naturál" vagyok a spirótól eltekintve, lehet, hogy a aerob edzés lekapna pár kilót abból is.  :-\
Probald ki, plussz aerob alatt is lehet bcaa gluta stb... Helyedben kiprobalnam, mert erositeni kellene az ereidet is stb stb...

Endre:  ;D ;D ;D ;D Ez tetszett. De azt is irta NM, hogy neki nem okozott semmi problemat a spiro (amit eddig erzett), de ha jol emlexem, akkor a baratnojenel mar eleg kis adag is, ami aszthmasoknal alap adag gyerekkent is (!!!) kiutotte...

Player: szerintem Endrenek azzal van a baja, hogy a tobbi majom meg masolni akarja a dolgokat esz nelkul...
Szval:
!!! Esszel kell mindent csinalni !!!

2010. Július 02. - 21:33:14
Válasz #287
Nem elérhető

endre66


Azzal van problémád ,hogy valaki leírta a tapasztalatait a clenbuterol használatáról?
Nekem semmilyen problémám nincs. Csak nem lenne szerencsés ha kialakulna egy ilyen "kiafaszagyerek" versengés, hogy ki mennyire tolerálja a cuccokat. De ha ti ezt értékelitek...hajrá. Én jókat röhögök max az egészen.

2010. Július 02. - 21:34:13
Válasz #288
Nem elérhető

Cressler


Azzal van problémád ,hogy valaki leírta a tapasztalatait a clenbuterol használatáról?
Nekem semmilyen problémám nincs. Csak nem lenne szerencsés ha kialakulna egy ilyen "kiafaszagyerek" versengés, hogy ki mennyire tolerálja a cuccokat. De ha ti ezt értékelitek...hajrá. Én jókat röhögök max az egészen.
Így van
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 02. - 22:00:32
Válasz #289
Nem elérhető

NM


Kissé félreértettétek a dolgokat, egy szóval nem írtam, hogy akkor lesz valaki tökös, ha beszed 30 szem spirót, azt írtam le, hogy én mennyit toleráltam gond nélkül és működött. Nem írtam azt, hogy láma, aki nem bírja ezt az adagot. Úgy gondolom kicsit ez kötekedés-szagú.
Valaki leírja a tapasztalatát és egyből megjelenik egy okos aki a legrosszabbat véli fölfedezni benne.
Nem akarok flame-et, NE SZEDJEN SENKI SPIRÓT MERT MÉREG. Így emészthető?
Egyébként mi értelme van a topiknak ha nem írunk a tapasztalatokról?

(Bocs, ha elragadtattam magam, low ch)

hummerdikk úgy van ahogy írtad!  ;-oo-;

2010. Július 02. - 22:03:41
Válasz #290
Nem elérhető

sterol


Reggel a testhőmérsékletem 36,9 fok volt, ma már 3 szem ment. A kézremegés egyre dúrvább, a villáról leesik a kaja, így a közös ebédekről le kellett mondanom. Az aerob edzés jobban megy, viszont görcsölnek az izmaim is elég szépen. Holnap bepróbálom a 4 szemet, 2-őt reggel 2-őt délután, meglátjuk meddig megy fel a testhőm a 3 szemtől reggelre és hogy mennyire tolerálom a 4 szemet.

A görcsök később elmúlnak, de ne nagyon emelj az adagon, amíg így reagálsz rá, szerintem.. Ha jól emlékszem tyrosin kell a clen mellé, ha görcsölsz, az sokat segít..  /:-) Másnál is vannak ilyenek sajnos  :-\

tyrosin és ginkgo biloba, valamint egy helyen olvastam a taurint is. Azt tanácsolod, hogy inkább tartsam a 3 szemet, majd ha enyhülnek a remegések, csak akkor próbáljam a 4 szemet?

2010. Július 03. - 00:02:27
Válasz #291
Nem elérhető

parrre


Én most fejeztem be egy kúrát, 8 szem + 3 szem alpha burn + 500mg koffein 2 on 2 off ciklusban. Kicsit ki voltam melegedve tőle. Semmi remegés, semmi fejfájás. -és gyakorlatilag semmi hatás - Szerintem valami gebasz volt az anyaggal

A patikából vett 100%-osan használ.

Amikor vettem (tavaj ősszel), nem lehetett patikából szerezni. 2 gyógyszerész is van a családban, mindegyik azt mondta hogy hiánycikk. Amit szedtem az bolgár clenbuterol volt, másnak állítólag bejött.

2010. Július 03. - 04:16:14
Válasz #292
Nem elérhető

God Vazzeg


Reggel a testhőmérsékletem 36,9 fok volt, ma már 3 szem ment. A kézremegés egyre dúrvább, a villáról leesik a kaja, így a közös ebédekről le kellett mondanom. Az aerob edzés jobban megy, viszont görcsölnek az izmaim is elég szépen. Holnap bepróbálom a 4 szemet, 2-őt reggel 2-őt délután, meglátjuk meddig megy fel a testhőm a 3 szemtől reggelre és hogy mennyire tolerálom a 4 szemet.

A görcsök később elmúlnak, de ne nagyon emelj az adagon, amíg így reagálsz rá, szerintem.. Ha jól emlékszem tyrosin kell a clen mellé, ha görcsölsz, az sokat segít..  /:-) Másnál is vannak ilyenek sajnos  :-\

tyrosin és ginkgo biloba, valamint egy helyen olvastam a taurint is. Azt tanácsolod, hogy inkább tartsam a 3 szemet, majd ha enyhülnek a remegések, csak akkor próbáljam a 4 szemet?

Tanácsolni nem tanácsolom, a véleményem írtam. A többi ott van a sorok közt..  ;-oo-;

2010. Július 03. - 09:01:57
Válasz #293
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nem akarok okoskodni, de jól látom, hogy kb az megy a fórumon, hogy 1-2 hónapja valaki felvetette a gondolatot, hogy mi lenne, ha egy raklap spirót beszednék ::)...erre elég sokan mondogatták, hogy nem szabad, meg az nagyon durva, főleg a napi 8 szem ***))))...de mégis végigcsinált egy ilyen "méregkúrát"...ezután pedig akadnak olyanok, akik ezen felbátorodva kezdenek ugyanígy "diétázni"? :-}

What the fuck is going on here?  ????...





 :-)!

2010. Július 03. - 10:05:16
Válasz #294
Nem elérhető

darknight


Kissé félreértettétek a dolgokat, egy szóval nem írtam, hogy akkor lesz valaki tökös, ha beszed 30 szem spirót, azt írtam le, hogy én mennyit toleráltam gond nélkül és működött. Nem írtam azt, hogy láma, aki nem bírja ezt az adagot. Úgy gondolom kicsit ez kötekedés-szagú.
Valaki leírja a tapasztalatát és egyből megjelenik egy okos aki a legrosszabbat véli fölfedezni benne.
Nem akarok flame-et, NE SZEDJEN SENKI SPIRÓT MERT MÉREG. Így emészthető?
Egyébként mi értelme van a topiknak ha nem írunk a tapasztalatokról?

(Bocs, ha elragadtattam magam, low ch)

hummerdikk úgy van ahogy írtad!  ;-oo-;

Kicsit vissza kéne venni a stílusból "Mr. Szupergenetika", pláne, hogy egy olyan embert szólsz le, aki "kicsivel" többet tud a testépítésről, mint te valószínűleg valaha is tudni fogsz...

Endre leírta a véleményét, pont. Nem kell kommentálni, ahogy az én hozzászólásomat sem, és ennyi.

Valószínűleg nem véletlen, hogy a régebbi "magból" már alig vannak jelen a fórumon, mióta ez a "ki ha én nem, én vagyok a mindentudó"-hozzáállás megjelent...

Felhívom a figyelmedet a 2:51-től látható Tóth Endre (gyengébbek kedvéért Endre66) nevű fiatalemberre...

http://www.youtube.com/watch?v=y-JJfBumNKY

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2010. Július 03. - 12:36:33
Válasz #295
Nem elérhető

NM


Kissé félreértettétek a dolgokat, egy szóval nem írtam, hogy akkor lesz valaki tökös, ha beszed 30 szem spirót, azt írtam le, hogy én mennyit toleráltam gond nélkül és működött. Nem írtam azt, hogy láma, aki nem bírja ezt az adagot. Úgy gondolom kicsit ez kötekedés-szagú.
Valaki leírja a tapasztalatát és egyből megjelenik egy okos aki a legrosszabbat véli fölfedezni benne.
Nem akarok flame-et, NE SZEDJEN SENKI SPIRÓT MERT MÉREG. Így emészthető?
Egyébként mi értelme van a topiknak ha nem írunk a tapasztalatokról?

(Bocs, ha elragadtattam magam, low ch)

hummerdikk úgy van ahogy írtad!  ;-oo-;

Kicsit vissza kéne venni a stílusból "Mr. Szupergenetika", pláne, hogy egy olyan embert szólsz le, aki "kicsivel" többet tud a testépítésről, mint te valószínűleg valaha is tudni fogsz...

Endre leírta a véleményét, pont. Nem kell kommentálni, ahogy az én hozzászólásomat sem, és ennyi.

Valószínűleg nem véletlen, hogy a régebbi "magból" már alig vannak jelen a fórumon, mióta ez a "ki ha én nem, én vagyok a mindentudó"-hozzáállás megjelent...

Felhívom a figyelmedet a 2:51-től látható Tóth Endre (gyengébbek kedvéért Endre66) nevű fiatalemberre...

http://www.youtube.com/watch?v=y-JJfBumNKY

  >:D >:D >:D

Kommentálom, bár nem nagyon van mit rajta. Az elnevezést köszönöm, de nem szolgáltam rá. Egy-két dologban szerencsém van, ennyi. Nem Endre hozzászólását véleményeztem, hanem általánosságban írtam le a véleményem. Egyébiránt úgy gondolom, ő meg nem szorul a te védelmedre.
Mégegyszer írom és utóljára: a tapasztalatom írtam le. Többet nem fogom, nehogy olajat öntsek a tűzre, vagy 1-2 "régebbi mag" lelkébe belegázoljak.
Idézd kérlek hol okoskodtam, vagy hol mondtam ellent. Egy hsz-ből kiemeltél egy mondatot és arra ugrottál értelmetlenül.
Szívesen nézek videókat bárkiről , bár azt nem értem, hogyan jön ez ide.  ::)

Részemről lezártam ezt a meddő "vitát".

2010. Július 03. - 17:57:32
Válasz #296
Nem elérhető

sterol


Ma maradtam a 3 szemnél, testhő már 37,1. Az izomgörcsök és a remegés is csökkent egy kicsit. Izzadok rendesen, elég egy kis séta és már ömlik rólam a víz.

2010. Július 03. - 18:18:40
Válasz #297
Nem elérhető

parrre


Ma maradtam a 3 szemnél, testhő már 37,1. Az izomgörcsök és a remegés is csökkent egy kicsit. Izzadok rendesen, elég egy kis séta és már ömlik rólam a víz.

36 fokban ezen ne csodálkozz  ;)

2010. Július 03. - 21:12:59
Válasz #298
Nem elérhető

sterol


van légkondi, de tény, hogy reggel voltam szabad levegőn és utána mértem. Ma estére visszacsökkent a testhő 36,9-re, a remegés szinte teljesen megszűnt.

2010. Július 07. - 09:42:53
Válasz #299
Nem elérhető

pobimobi123


Üdv!

 A kérdésem annyi lenne, hogy a spirot mikor érdemes elkezdeni? Kúra végén, levezetés közben vagy levezetés után? Vagy: Hülye vagy! Ne csináld! Olvass egy kicsit!

Köszi!