2024. Szeptember 21. - 18:55:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 173655 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 29. - 16:51:56
Válasz #225
Nem elérhető

sterol


Használt már valaki SB clent ? Most csak csak ilyet bírtam szerezni, de szerintem a spirot annyira nem hamisítják.

0,04 micro grammos? Haverom csak jót mondott róla.

2010. Május 29. - 16:59:37
Válasz #226
Nem elérhető

NM


Erről a fő verőér szakadásról hallottatok már valami konkrétumot vagy urban legend?  ::)

2010. Május 29. - 18:04:13
Válasz #227
Nem elérhető

George


Ezt találtam:

Idézet
Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, egyes szakértői vélemények szerint a Clenbuterol az aorta ruptura veszélyét is fokozhatja (a fő verőér szakadása, mely halált idézhet elő), különösen testmozgás végzése mellett.

Klinikai kutatások, kísérletek, alátámasztások? :-} Majd ha lesz, vagy van valami közvetlen kötődés konkrét esetekhez, akkor kell ezzel foglalkozni. Olyan mint az aszpartám. SOHA, semmilyen vizsgálat nem mutatta ki, hogy veszélyes lenne, mégis sokan ezt szajkózzák. Sok orvosnak meg fogalma sincs arról, hogy mi mivel van összefüggésben, részleteket látnak, de globálisan nem gondolkodnak. Tisztelet a kivételnek, de azok meg nem mondanak ilyet! ;) Persze mindennel észnél kell lenni, de ha ez igaz, akkor hány asztmás halt már meg, amikor a buszra futott? ::)

2010. Május 29. - 18:06:16
Válasz #228
Nem elérhető

NM


Ezt találtam:

Idézet
Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, egyes szakértői vélemények szerint a Clenbuterol az aorta ruptura veszélyét is fokozhatja (a fő verőér szakadása, mely halált idézhet elő), különösen testmozgás végzése mellett.

Klinikai kutatások, kísérletek, alátámasztások? :-} Majd ha lesz, vagy van valami közvetlen kötődés konkrét esetekhez, akkor kell ezzel foglalkozni. Olyan mint az aszpartám. SOHA, semmilyen vizsgálat nem mutatta ki, hogy veszélyes lenne, mégis sokan ezt szajkózzák. Sok orvosnak meg fogalma sincs arról, hogy mi mivel van összefüggésben, részleteket látnak, de globálisan nem gondolkodnak. Tisztelet a kivételnek, de azok meg nem mondanak ilyet! ;) Persze mindennel észnél kell lenni, de ha ez igaz, akkor hány asztmás halt már meg, amikor a buszra futott? ::)

Akkor megerősítettél, mert én sem találtam sehol, semmilyen nyelven bizonyítékot. Az aszpartámról viszont van hivatalos asszem OÉTI szakvélemény, hogy abszolút nem káros (mivel aminósav származéka ha jól emlékszem).

2010. Május 29. - 18:10:21
Válasz #229
Nem elérhető

George


Ezt találtam:

Idézet
Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, egyes szakértői vélemények szerint a Clenbuterol az aorta ruptura veszélyét is fokozhatja (a fő verőér szakadása, mely halált idézhet elő), különösen testmozgás végzése mellett.

Klinikai kutatások, kísérletek, alátámasztások? :-} Majd ha lesz, vagy van valami közvetlen kötődés konkrét esetekhez, akkor kell ezzel foglalkozni. Olyan mint az aszpartám. SOHA, semmilyen vizsgálat nem mutatta ki, hogy veszélyes lenne, mégis sokan ezt szajkózzák. Sok orvosnak meg fogalma sincs arról, hogy mi mivel van összefüggésben, részleteket látnak, de globálisan nem gondolkodnak. Tisztelet a kivételnek, de azok meg nem mondanak ilyet! ;) Persze mindennel észnél kell lenni, de ha ez igaz, akkor hány asztmás halt már meg, amikor a buszra futott? ::)

Akkor megerősítettél, mert én sem találtam sehol, semmilyen nyelven bizonyítékot. Az aszpartámról viszont van hivatalos asszem OÉTI szakvélemény, hogy abszolút nem káros (mivel aminósav származéka ha jól emlékszem).
Igen van, de van benne olyan anyag, ami nagyon nagy dózisban mérgező, illetve a fenil-alaninra érzékenyeknél van probléma, de ők nyilván nem fogyasztanak ilyet.
A clen-nel kapcsolatban meg ez egy feltételezés, ami mögött sem egy konkrét név, sem egy konkrét forrás nem található. Addig meg csak duma  8-}

2010. Május 29. - 18:16:54
Válasz #230
Nem elérhető

NM


Ezt találtam:

Idézet
Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, egyes szakértői vélemények szerint a Clenbuterol az aorta ruptura veszélyét is fokozhatja (a fő verőér szakadása, mely halált idézhet elő), különösen testmozgás végzése mellett.

Klinikai kutatások, kísérletek, alátámasztások? :-} Majd ha lesz, vagy van valami közvetlen kötődés konkrét esetekhez, akkor kell ezzel foglalkozni. Olyan mint az aszpartám. SOHA, semmilyen vizsgálat nem mutatta ki, hogy veszélyes lenne, mégis sokan ezt szajkózzák. Sok orvosnak meg fogalma sincs arról, hogy mi mivel van összefüggésben, részleteket látnak, de globálisan nem gondolkodnak. Tisztelet a kivételnek, de azok meg nem mondanak ilyet! ;) Persze mindennel észnél kell lenni, de ha ez igaz, akkor hány asztmás halt már meg, amikor a buszra futott? ::)

Akkor megerősítettél, mert én sem találtam sehol, semmilyen nyelven bizonyítékot. Az aszpartámról viszont van hivatalos asszem OÉTI szakvélemény, hogy abszolút nem káros (mivel aminósav származéka ha jól emlékszem).
Igen van, de van benne olyan anyag, ami nagyon nagy dózisban mérgező, illetve a fenil-alaninra érzékenyeknél van probléma, de ők nyilván nem fogyasztanak ilyet.
A clen-nel kapcsolatban meg ez egy feltételezés, ami mögött sem egy konkrét név, sem egy konkrét forrás nem található. Addig meg csak duma  8-}

Akkor jó, mert nekem a többi "zsírégető" a diéta mellett sem ért semmit. A clenbuterol pedig igen jól pucol, sőt jobban érzem magam, mint mielőtt szedni kezdtem volna (pedig nem vagyok asztmás).

2010. Május 30. - 07:05:37
Válasz #231
Nem elérhető

player


Erről a fő verőér szakadásról hallottatok már valami konkrétumot vagy urban legend?  ::)
sudden death mode is on

2010. Május 30. - 11:29:54
Válasz #232
Nem elérhető

George


Ami eddig fix a clenbuterol-ról:
Orális adagolásnál a halálos dózis mértéke egerekben 176 mg/ttkg, kutyákban 800 mg/ttkg, az intravénásat nem írom le, mert szerintem senki nem nyomja így :D  ***)))) Patkányoknál 1 mg/ttkg feletti ismételt adagok idéztek elő szívizom elhalást vagy hegesedést, inhalálva ezek az adagok kisebbek.
Vannak még egyéb kísérleti adatok, de itt a szívre gyakorolt hatást nézzük, mivel ez a téma jött fel. Szóval aorta szakadás ????... WTF????

2010. Május 30. - 12:06:26
Válasz #233
Nem elérhető

NM


Ami eddig fix a clenbuterol-ról:
Orális adagolásnál a halálos dózis mértéke egerekben 176 mg/ttkg, kutyákban 800 mg/ttkg, az intravénásat nem írom le, mert szerintem senki nem nyomja így :D  ***)))) Patkányoknál 1 mg/ttkg feletti ismételt adagok idéztek elő szívizom elhalást vagy hegesedést, inhalálva ezek az adagok kisebbek.
Vannak még egyéb kísérleti adatok, de itt a szívre gyakorolt hatást nézzük, mivel ez a téma jött fel. Szóval aorta szakadás ????... WTF????

De ezek kurvanagy adagok! Hány tabletta is jönne ki belőle?

2010. Május 30. - 12:29:29
Válasz #234
Nem elérhető

God Vazzeg


Mellékhatások közt nagyobb dózisnál előjöhetnek pattanások is, úgy néz ki mint az allergiás reakció, de nem az. Enyhén viszket, a pattanások csoportokat alkotnak, csak pirosak, tehát nem fehérednek be. Ha ilyet tapasztal valaki, a dózis csökkentésével elmúlnak pár nap alatt  8-)

2010. Május 30. - 12:31:37
Válasz #235
Nem elérhető

NM


Mellékhatások közt nagyobb dózisnál előjöhetnek pattanások is, úgy néz ki mint az allergiás reakció, de nem az. Enyhén viszket, a pattanások csoportokat alkotnak, csak pirosak, tehát nem fehérednek be. Ha ilyet tapasztal valaki, a dózis csökkentésével elmúlnak pár nap alatt  8-)

Gondolom a nagyobb dózis egyénfüggő. Nálam most 6 megy, de erősen agyalok a 8as plafonon... ::)

2010. Május 30. - 12:35:41
Válasz #236
Nem elérhető

God Vazzeg


Mellékhatások közt nagyobb dózisnál előjöhetnek pattanások is, úgy néz ki mint az allergiás reakció, de nem az. Enyhén viszket, a pattanások csoportokat alkotnak, csak pirosak, tehát nem fehérednek be. Ha ilyet tapasztal valaki, a dózis csökkentésével elmúlnak pár nap alatt  8-)

Gondolom a nagyobb dózis egyénfüggő. Nálam most 6 megy, de erősen agyalok a 8as plafonon... ::)

8 szemtől láttam ilyet.. De másnál meg a 12 se okozott ilyet. Én 3 szemtől haldoklok  ;D

2010. Május 30. - 12:38:27
Válasz #237
Nem elérhető

NM


Mellékhatások közt nagyobb dózisnál előjöhetnek pattanások is, úgy néz ki mint az allergiás reakció, de nem az. Enyhén viszket, a pattanások csoportokat alkotnak, csak pirosak, tehát nem fehérednek be. Ha ilyet tapasztal valaki, a dózis csökkentésével elmúlnak pár nap alatt  8-)

Gondolom a nagyobb dózis egyénfüggő. Nálam most 6 megy, de erősen agyalok a 8as plafonon... ::)

8 szemtől láttam ilyet.. De másnál meg a 12 se okozott ilyet. Én 3 szemtől haldoklok  ;D

12-vel már fasza szappanbubikat lehet tolni a gyerekeknek a búcsúban.  ;D

2010. Május 30. - 12:50:47
Válasz #238
Nem elérhető

God Vazzeg


Mellékhatások közt nagyobb dózisnál előjöhetnek pattanások is, úgy néz ki mint az allergiás reakció, de nem az. Enyhén viszket, a pattanások csoportokat alkotnak, csak pirosak, tehát nem fehérednek be. Ha ilyet tapasztal valaki, a dózis csökkentésével elmúlnak pár nap alatt  8-)

Gondolom a nagyobb dózis egyénfüggő. Nálam most 6 megy, de erősen agyalok a 8as plafonon... ::)

8 szemtől láttam ilyet.. De másnál meg a 12 se okozott ilyet. Én 3 szemtől haldoklok  ;D

12-vel már fasza szappanbubikat lehet tolni a gyerekeknek a búcsúban.  ;D

Szerintem nem kellene ezzel elszaladni, 8 se fog szerintem sokkal többet adni mint 6 szem, inkább lassabban haladj, de ne ess túlzásokba  ;-oo-; Az egészség mindenek előtt  ;)

2010. Május 30. - 13:05:33
Válasz #239
Nem elérhető

Aces


Sziasztok!!

Én is szedtem kiegészítőnek egy szemes andriol kúra mellett, de persze messze nem úgy ahogy azt kellene ****).
Emlékszem 2 szemtől fáradtság, nagyon zavart a fény, és fejfájás persze.
Ezzel nem mondanám hogy nem volt hatásos ezek csak tények a használatával kapcsolatosan.
Volt , hogy szedtem be egyszerre 3 szemet elég brutális érzés volt:D