2024. Szeptember 28. - 23:38:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Párbaj topic - avagy nem csak a szájkarate számít...  (Megtekintve 44949 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Március 11. - 14:46:45
Válasz #45
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Zsír itt minden, csak mondjátok már el nekem, mi köze ennek a topichoz?  ;D

Képet minden párbajozoról!  ;D

2009. Március 11. - 14:47:26
Válasz #46
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Zsír itt minden, csak mondjátok már el nekem, mi köze ennek a topichoz?  ;D

tényleg elnéztem a topikot én is itt. :D pedig jó témák ezek...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 11. - 14:48:56
Válasz #47
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szégyenfolt sajna sok van történelmünkben,mert ugye mindig is egy megalkuvó,széthúzó,egymást eláruló nép voltunk(sajna ezek sokszor kimaradnak a történelemkönyvekből,és sajnos ha tetszik,ha nem így van),mindig ahhoz a félhez csapódtunk akitől többet lehetett várni,de azért voltak dicső korszakaink is,csak elég régen.Erre nem vagyok büszke.
Talán egy kicsit változni kellene a magyarságnak ebben a tekintetben,mert most is sajnos ez az érdektelenség,széthúzás jellemző a népre.
Ki értékes és ki nem?Bőrszíntől függetlenül sok értéktelen kártékony féreg él köztünk,tanulni,dolgozni nem akaró,máson élősködő,társadalomba beilleszkedni képtelen szociopata,bűnöző elem(nagyjából a cigányság 90%-ka,de vannak szépszerivel magyarok is köztük),a bevándorló kínaiak meg a gazdaságot vágják szét(vagy nem adóznak,vagy ha legális céget alapítanak adókedvezmények illetik őket,a magyarokat meg éhbérért dolgoztatják).
Kb. ez jellemző a jelenlegi"csodálatos"(inkább élhetetlen)Magyarországra.
Összefogás,változás,reformok kellenek-radikálisak.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 11. - 14:49:14
Válasz #48
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Zsír itt minden, csak mondjátok már el nekem, mi köze ennek a topichoz?  ;D

Képet minden párbajozoról!  ;D

hamarosan csatolok egy haszsír és úszógumi képet  :D abba úgyse ver meg senki  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Március 11. - 14:51:44
Válasz #49
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Zsír itt minden, csak mondjátok már el nekem, mi köze ennek a topichoz?  ;D

Képet minden párbajozoról!  ;D

hamarosan csatolok egy haszsír és úszógumi képet  :D abba úgyse ver meg senki  ;D

Itt az ideje elfogyasztani, amit az éléskamrádban tartasz!  :D

2009. Március 12. - 09:56:00
Válasz #50

Torony

Vendég
Nagy patrióta Norbinak! Liberális volt Kossuth és Deák is. Ők is betegek voltak? Vagy nem igaz magyarok? A tudatlanság és a demagógia valóban használhatóak ezekre a reakciókra. Majd ha teszel valamit a hazádért, akkor megvitathatjuk ezeket a dolgokat. Fotelben és kocsmában magyarokkal ki vagyunk segítve. Nem ez a topic témája! Be is fejeztem, elnézést Steve!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.0

ugyan nem lettem megszólítva, de az akkori liberalizmust, meg a mai értelemben vett elvek nélküli, seggnyaló, számító "liberalizmust" ne egy napon tárgyaljuk már, ha lehet. Az akkori liberalizmus mai szemmel minimum konzervatív jobbközép  ;D De ez csak az én magánvéleményem.

2009. Március 12. - 09:58:00
Válasz #51
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nagy patrióta Norbinak! Liberális volt Kossuth és Deák is. Ők is betegek voltak? Vagy nem igaz magyarok? A tudatlanság és a demagógia valóban használhatóak ezekre a reakciókra. Majd ha teszel valamit a hazádért, akkor megvitathatjuk ezeket a dolgokat. Fotelben és kocsmában magyarokkal ki vagyunk segítve. Nem ez a topic témája! Be is fejeztem, elnézést Steve!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.0

ugyan nem lettem megszólítva, de az akkori liberalizmust, meg a mai értelemben vett elvek nélküli, seggnyaló, számító "liberalizmust" ne egy napon tárgyaljuk már, ha lehet. Az akkori liberalizmus mai szemmel minimum konzervatív jobbközép  ;D De ez csak az én magánvéleményem.

Torony! Beszáltál a párbajba...képet!  ;D

2009. Március 12. - 10:01:51
Válasz #52

Torony

Vendég
Nagy patrióta Norbinak! Liberális volt Kossuth és Deák is. Ők is betegek voltak? Vagy nem igaz magyarok? A tudatlanság és a demagógia valóban használhatóak ezekre a reakciókra. Majd ha teszel valamit a hazádért, akkor megvitathatjuk ezeket a dolgokat. Fotelben és kocsmában magyarokkal ki vagyunk segítve. Nem ez a topic témája! Be is fejeztem, elnézést Steve!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.0

ugyan nem lettem megszólítva, de az akkori liberalizmust, meg a mai értelemben vett elvek nélküli, seggnyaló, számító "liberalizmust" ne egy napon tárgyaljuk már, ha lehet. Az akkori liberalizmus mai szemmel minimum konzervatív jobbközép  ;D De ez csak az én magánvéleményem.

Torony! Beszáltál a párbajba...képet!  ;D

baszki a szomszédom vagy, te kérsz képet?!  ;D

de legyen meg mindenki boldogsága  ;D

2009. Március 12. - 10:07:08
Válasz #53
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nagy patrióta Norbinak! Liberális volt Kossuth és Deák is. Ők is betegek voltak? Vagy nem igaz magyarok? A tudatlanság és a demagógia valóban használhatóak ezekre a reakciókra. Majd ha teszel valamit a hazádért, akkor megvitathatjuk ezeket a dolgokat. Fotelben és kocsmában magyarokkal ki vagyunk segítve. Nem ez a topic témája! Be is fejeztem, elnézést Steve!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.0

ugyan nem lettem megszólítva, de az akkori liberalizmust, meg a mai értelemben vett elvek nélküli, seggnyaló, számító "liberalizmust" ne egy napon tárgyaljuk már, ha lehet. Az akkori liberalizmus mai szemmel minimum konzervatív jobbközép  ;D De ez csak az én magánvéleményem.

Torony! Beszáltál a párbajba...képet!  ;D

baszki a szomszédom vagy, te kérsz képet?!  ;D

de legyen meg mindenki boldogsága  ;D

 ****:))))))  ;D

2009. Március 12. - 10:13:01
Válasz #54
Nem elérhető

madinorbi


Nagy patrióta Norbinak! Liberális volt Kossuth és Deák is. Ők is betegek voltak? Vagy nem igaz magyarok? A tudatlanság és a demagógia valóban használhatóak ezekre a reakciókra. Majd ha teszel valamit a hazádért, akkor megvitathatjuk ezeket a dolgokat. Fotelben és kocsmában magyarokkal ki vagyunk segítve. Nem ez a topic témája! Be is fejeztem, elnézést Steve!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=734.0

ugyan nem lettem megszólítva, de az akkori liberalizmust, meg a mai értelemben vett elvek nélküli, seggnyaló, számító "liberalizmust" ne egy napon tárgyaljuk már, ha lehet. Az akkori liberalizmus mai szemmel minimum konzervatív jobbközép  ;D De ez csak az én magánvéleményem.
Jaja!
Deákról, azért elfogadnék némi forrásanyagot, hogy hun van ez ?
Kossuth Lajos meg inkább globalista, internacionalsta eszméket vallott és a jegyzett szabadkőműves mégpedig a Londoni Nagy Páholy tagja.
Mindne politikai irányzatnak legalább annyi variációja van, mint ahány országban megvalósult.
A klasszikus értelemben vett liberalizmusnak, már semmi köze ehhez a vadneoliberális sarjhoz, ahol csak az egyén van mindenek fölé emelve a közösséggel szemben, és semmilyen kötelezettséget nem szabad "ráeröltetni".
Hrcak: nem fogyasztok alkoholt és a korházas népszavazásnál meg az előtte lévőnél is több ezer aláírást szedtem össze, non-profit módon, bár gondolom szted ez is szar dolog.
DE ma nem bírok párbajozni, tegnap elfáradtam  ;D majd holnap ! Max fotó  :D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 12. - 10:20:48
Válasz #55

Torony

Vendég
Az egyénnek, individuumnak kizárólag addig jár bármi is, amíg az említett közösségnek hasznára van, vagy évtizedekig hasznára volt. De ezt már sztem leírtam... mint ahogy át kellene látni, hogy minden kétoldalú, minden kibaszott gyökérnek csak a jogok kellenének, de kötelezettségek is vannak, baszki...

2009. Március 12. - 12:32:31
Válasz #56
Nem elérhető

hrcak


A klasszikus értelemben vett liberalizmusnak, már semmi köze ehhez a vadneoliberális sarjhoz, ahol csak az egyén van mindenek fölé emelve a közösséggel szemben, és semmilyen kötelezettséget nem szabad "ráeröltetni".

Norbi! Veled semmi bajom, nem akarok személyeskedni. Ezt honnan vetted? Ez is erős általánosítás szerintem. Az dühít, hogy sokszor össze nem illő dolgok vannak összemosva. Aki liberális az mind buzi és csak követel vissza nem ad semmit. Nem csak én de a családom több generáció keresztül tett dolgokat a közösségért, elismert, megbecsült emberek voltak, akiket később a komcsik meghurcoltak, illetve kiirtottak. Nem tartom magam gyökérnek, és a más elveket vallókat sem rágalmazom. Az a komoly baj, hogy nem tudjuk egymást tisztelni, legalább mint embert. Aki nem jobbos az csak szemete lehet a társadalomnak, annak ellenére, hogy nem ismeri senki az illetőt, és az, hogy mit tett a közösségért. Semmi más bajom nincs. Ha politikai eszmékről beszélünk, annak van értelme. De ha azt emeljük ki, hogy csak mocsok lehet aki nem velünk van, az gáz. Én sem értek egyet dolgokkal amik az országban történnek, de nem rontok neki a saját honfitársamnak. Meglepődök még mindig, de sokszor azt kérdezem miért. Magyarok vagyunk, soha nem tudunk össze fogni, mert erre képtelenek vagyunk. Könnyebb hangzatos mondatokkal, otthon sörözve ülni, mint tettekkel bizonyítani a haza iránti elkötelezettséget.   

2009. Március 12. - 12:58:30
Válasz #57
Nem elérhető

K.F.


hrack:
személyeskedés nélkül. Miért ad egy Magyar ember horvát-nyelvű nicket magának? :o
Ha csak véletlen egybeesés, akkor sorry..... /:-)

2009. Március 12. - 13:13:03
Válasz #58
Nem elérhető

hrcak


Ez egy nyaralóhely. Itt halt meg az apám. Ennyi. Steve Namat is magyar, nem is akármilyen sportoló. Erről ennyit. Nem ennek van jelentősége. FirstLady is magyar. Lantos Johnny is magyar. Hrcak nem magyartalanabb mint az előbb említett nevek.

2009. Március 12. - 13:16:23
Válasz #59
Nem elérhető

FirstLady


KF, jöhet a kép ;D
Egyébként mondjuknetán, ha esetleg Hrcak horvát lenne, naésakkormivan? ????...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady