2024. Szeptember 28. - 12:22:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 134234 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 15. - 10:45:56
Válasz #495
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Dániel , te egy Úr vagy ! Egyik szemem sír a másik örül valamennyire .  Hátha jobb lesz , de az biztos , hogy változás mindenképpen lesz a régebbi élethez képest ! Nincs ezzel semmi gond , te amit tudtál brutál potenciállal kihoztad magadból és mindenképpen példaértékű és követendő példa mind amit látunk , mind ami belül van ! Valld be , hogy azért van az egész , mert megyek fel ?! :D

Félre a tréfával , ezek komoly dolgok . Én mindenképpen szeretnék a barátod maradni továbbra is és amikor csak időnk teheti találkozni , összehozni dolgokat ! Te egy borzasztó jószívű , egyenes ember vagy , aki 0-24-ben segít a barátainak . Keresve se lehetne jobbat találni , de ez már csúnya seggnyalás lesz !

Így hát tudnám mondani a legszebb mondatokat : MENJ TÁVOLABB !      NEM LÁTSZIK SEMMI , SÖTÉT VAN BAZDMEGGG !    :D

Köszönjük neked a motivációt !  :-){ :-){ :-){ :-!

Valamint küldeném : http://www.youtube.com/watch?v=bIEOZCcaXzE

.. nah fasza , el is pityeredtem ... ! Tied a pálya Dániel !  ****:))))))

Enyém a pálya? Sajna nem, mert most reggel is felébredve csak néztem a szoba falát és nem tudom elképzelni, hogy megint "élőhelyet" váltsak. Mindig nagyon ragaszkodom ahhoz amit megszokom. (vagy amit megszereztem?? alias: Antoine de Saint Exupery)
Köszönet minden szóért Béla, de teis tudod , hogy mindig van és mindenkinél van jobb. Úgy hogy nekem még ezt meg kell valósítanom, és Isten segítségével a félelmeimet erővé tudom kovácsolni. Ja és tényleg sötét van, Baz*meg nemlátok!

Ja és az elpityeredésen én már túl vagyok :(

2009. Augusztus 15. - 10:53:21
Válasz #496
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
mi túl sokat nem beszélgettünk  egymással és lehet el is gondolkodsz hogy ki is vagyok, de figyelemmel kísértem a pályafutásod egy részét és csak egy szó van ami eszembe jut: RESPEKT rengeteg motiváló dolgot adtál még ha nem is tudtál róla sok sikert a további élethez (kitartást nem írok mert az van)
Sajna egy egyéniséggel kevesebb van pesten. :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){
Ui: Ha jó tésztát akarsz enni akkor keress meg, az enyémtől függővé válik az ember ****:)))))) :-)! (:-)

Hy Csaba!

Én is nézegettem a topicodat, de értelmes dolgot nem tudtam írni, poénkodni meg nem akartam láttatlanba, így elmaradtak az írásaim.

Ha végig kísérted akkor azt hiszem volt délutáni elfoglaltság :) Főleg ha 2000 óta avagy az első verseny óta! ;D

Nem tudom sajna hogy kinek és mit adtam, csak tőrtem előre az utat magamnak mert azokban a pillanatokban ezt láttam a lehetséges legjobbnak. Annak viszont nagyon örülök, ha neked tényleg tudtam segíteni, mert a topicod alapján nem lehetsz rossz gyerek, s ott van neked is egy kihívás mindennapra:  A Meló. Mert lássuk be, ha nem, edző vagy egy teremben akkor néha nagyon nehéz kivitelezni azt amire vágysz a mindennapjaidban, s te ezt most két váll szélességben csinálod! Szóval azt hiszem a RESPECT az vissza is jár, nem csak erre felé! :-){

Ja és ezer köszönet a meghívásért, de nem tudom mikor leszek megint fent, maximum ha jövök fel az Évihez valamelyik hétvégén, de azt meg úgyis írom ebbe a topicba, mivel lezárni nem akarom, maximum az időpontot kellene 2009-ről 2010-re átírni. (Vagy jövőre már világvége lesz???......megint :)  )

2009. Augusztus 15. - 10:56:36
Válasz #497
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
gondolkodtam rajta, hogy leírjam, vagy sem... mert seggnyalásnak tűnik, de szerintem ide tartozik: már leírtam, hogy miért nem választok magamnak példaképet, de ha mégis megtenném, akkor te lennél az  :-){

Köszönet ezerrel Pumela! De azt hiszem nagyon sok olyan dolog van, amit te sem tudsz rólam, és ez vagy még magasztosabb szintre emelne engem, vagy aláhullnék a elizium sötét vermére.


Na jó ez csak vicc. Tényleg köszönet a szavakért, de igyekszem jobbá válni és meggyógyulni, hogy tényleg egyszer azt tudd/tudják mondani, hogy követendő példa vagyok! :-){

2009. Augusztus 15. - 11:50:09
Válasz #498
Nem elérhető

fastor


Elolvastam az összefoglalásod, és nem ment elsöre... nagyon jó embert ismertem meg benned, és igazi állatot az edzések alatt ( abszolút pozitív értelemben) hiányozni fogsz
remélem az egészségeddel minden rendben lessz,és megtalálod a számításodat.
Sporttársi üdvözlettel: Takács Gábor
 :'(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 15. - 12:48:01
Válasz #499
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Hát Dániel én is nagyon sajnálom hogy minden megváltozik, de talán még a barátságunk nem. Habár lehet csak kifelejtettél, de nem találtam magam a beszámolódban, ami egy kicsit meglepett  :( :( :(. Amikor előszőr elújságoltad a hírt (most a költözésre gondolok), akk a beszélgetésünk után csak ültem és gondolkodtam, hogy fogunk mi találkozni?
Aztán eszembejutott hogy van még egy éved Pécset ugyh ha én nem is fogok tudni olyan sürün látogatni téged azért még Pécset összefuthatunk kajálni, dumálni, vagy edzeni is.
Szerintem nagyon jól csinálod a dolgokat és jól teszed hogy megléped ezt a lépést, nem úgy mint faterodról amit meséltél egyszer.
A egészségeddel foglalkozz elsősorban, mert a nélkül sem Évivel sem a melóddal nem tudsz mit kezdeni, nem hogy versenyre készülni.
Mellesleg életem legnagyobb élménye volt színpadon állni és nyertesként pózolni és arra gondolni hogy csak büszke lesz rám az edzőm, mert a munkát bár végigcsináltam, de a tanácsaid nélkül a felét sem értem volna el. Ugyh ezt nagyon szépen köszönöm!!!
Én kívánok minden jót mind a magánéletedben, melóban és sorolhatnám még, de akk inkább úgy írom hogy minden területen. Tudom hogy az elmúlt időszakban sok olyan dolog történt veled amiből akár egy is padlóra teszi az embert, rád meg több tucat zúdult és mégis állsz és méssz előre, és ehhez kívánok sok szerencsét, habár van egy mondás "Ha mindent megteszel a sikerért akkor a szerencse is melléd áll". Legyen rád is igaz ez a mondás.
Én melletted állok bármikor, bármilyen probélmád van elmondhatod.
Team Danybuilding is going forward!!!

További szép napot!!!

2009. Augusztus 15. - 12:56:49
Válasz #500
Nem elérhető

hopika


Let The Force Be With You!!! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 15. - 13:08:30
Válasz #501
Nem elérhető

hummerdikk


Daniel, en mar kifejtettem a velemenyemet, de itt is megosztom:
En orulok annak, hogy tovabb lepsz. Lehet, hogy ez nekem/nekunk rossz lesz egy bizonyos mertekben, de tovabb kell lepned, mert csak vegetaltal. Kivanom neked, hogy az uj helyen tobb baratsagot es uj kihivasokat talalj es ugyesen vedd az akadalyokat. Mi veled vagyunk! :violinplay3: ****:))))))

2009. Augusztus 15. - 13:14:28
Válasz #502
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))

2009. Augusztus 15. - 13:15:24
Válasz #503
Nem elérhető

fastor


Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))
akkor akkora SZeged, mint a hatodik kerület? ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 15. - 13:19:41
Válasz #504
Nem elérhető

George


Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))
akkor akkora SZeged, mint a hatodik kerület? ;D ;D ;D
Igen, csak kevesebb a szar ;)

2009. Augusztus 15. - 13:20:33
Válasz #505
Nem elérhető

fastor


Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))
akkor akkora SZeged, mint a hatodik kerület? ;D ;D ;D
Igen, csak kevesebb a szar ;)
****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 15. - 13:35:43
Válasz #506
Nem elérhető

God Vazzeg


Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))

Nagyon jó hely!  ****:))))))

2009. Augusztus 15. - 16:41:41
Válasz #507
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hát Dániel én is nagyon sajnálom hogy minden megváltozik, de talán még a barátságunk nem. Habár lehet csak kifelejtettél, de nem találtam magam a beszámolódban, ami egy kicsit meglepett  :( :( :(. Amikor előszőr elújságoltad a hírt (most a költözésre gondolok), akk a beszélgetésünk után csak ültem és gondolkodtam, hogy fogunk mi találkozni?
Aztán eszembejutott hogy van még egy éved Pécset ugyh ha én nem is fogok tudni olyan sürün látogatni téged azért még Pécset összefuthatunk kajálni, dumálni, vagy edzeni is.
Szerintem nagyon jól csinálod a dolgokat és jól teszed hogy megléped ezt a lépést, nem úgy mint faterodról amit meséltél egyszer.
A egészségeddel foglalkozz elsősorban, mert a nélkül sem Évivel sem a melóddal nem tudsz mit kezdeni, nem hogy versenyre készülni.
Mellesleg életem legnagyobb élménye volt színpadon állni és nyertesként pózolni és arra gondolni hogy csak büszke lesz rám az edzőm, mert a munkát bár végigcsináltam, de a tanácsaid nélkül a felét sem értem volna el. Ugyh ezt nagyon szépen köszönöm!!!
Én kívánok minden jót mind a magánéletedben, melóban és sorolhatnám még, de akk inkább úgy írom hogy minden területen. Tudom hogy az elmúlt időszakban sok olyan dolog történt veled amiből akár egy is padlóra teszi az embert, rád meg több tucat zúdult és mégis állsz és méssz előre, és ehhez kívánok sok szerencsét, habár van egy mondás "Ha mindent megteszel a sikerért akkor a szerencse is melléd áll". Legyen rád is igaz ez a mondás.
Én melletted állok bármikor, bármilyen probélmád van elmondhatod.
Team Danybuilding is going forward!!!

További szép napot!!!

Hogy miért nem írtalak? Mert minden nap beszélhetünk és sztem ez után is minden nap beszélni fogunk és a kis minimum 30 perces telefonálások alatt neked fejtem ki a legmélyebben hogy mit gondolok. Te vagy az aki még életben tart ebben a sportban, s ahogy írtad sok esélyem lett volna azt mondani, hogy beleXarok és abbahagyom, de miattad felemeltem a fejemet és megígértem, hogy együtt fogunk még versenyezni. Csak hogy tudd: Most sem írnálak bele, mert ebben a csapatban nem lesz búcsúzkodás, mert ahogy írtad is, csak emelt fővel megyünk mindig előre!!!!

Bennem mindig az a kép van, maikor először bemutatott az Isti és mondtad, hogy mit szeretnél. Én gondolkodtam és csak néztelek, hogy a struktúra és az izomfelépítés jó, de nem hittem, hogy ennyi kitartás van benned és ennyi alázat, illetve tisztelet. Hidd el Alpi! Semmi buzulás és segnyalás nélkül mondhatom, hogy ilyen barátot aki ennyire tudja értékelni a másikat, nem kapok soha többet!

Na jó egy kis buzulás: Ugye járunk azért még? ;D ;D

2009. Augusztus 15. - 16:45:12
Válasz #508
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Dani akármilyen fura de Szegeden van internet. Még a konditermekben is.  ;) Szeged a világ legfaszább városa. Nekem annakidején két lehetőségem volt,vagy az hogy Pestre megyek,vagy az hogy Szegedre jövök. Szeged mellett döntöttem,és a mai napig nem bántam meg. Egyetemi város teli szép lányokkal,jó színvonalú termek,a legtöbb napsütésés órák száma,szegedi fórumtagok. Sokan csak 20 perces városnak tartják mert remekül el lehet jutni A pontból B-be 20 perc alatt.
Ha tudok segíteni valamiben,szólj.  ****:))))))

Köszönöm Zsolti, de egyenlőre még lakásom sincs, szóval hétfő nagy nap lesz. 1 nap alatt kell szereznem lakást, termet, meg kell ismernem a melómat, az embereket és a várost. Ja és mellette azért van egy kis meló reggel 7-től estéig. Szóval meredek egy nap lesz! De köszönöm a felkínálást! :-){

2009. Augusztus 15. - 16:49:00
Válasz #509
Nem elérhető

izomboy


Nem Áll meg a világ Dany!
Minden rendben lessz.
Minden kezdet nehéz!
De azért váltassz hogy jobb legyen!
És együtt gyúrmázhatsz Eszteró nutritionnal. @:-)