2024. Szeptember 28. - 16:17:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 134257 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 23. - 22:01:21
Válasz #435
Nem elérhető

hummerdikk


Nem jött semmi! Úgy hogy szedd össze magadat és tudod a számomat! Te Vánnyadt testű!
Ejjj fene a Gmailt... akkor Holnap radcsorgok! Teeee habtestuuuuuuu @-o @:-) :D

Holnap nekem is kitores... utcan  ****:)))

2009. Július 24. - 21:56:40
Válasz #436
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Meg volt a mai edzés is. PPG, Csery, Fastor s én. Természetesen vártunk Fastorra, mert 6-ra volt a meeting megbeszélve, de nem jött. Ekkor Fastor nélkül felkerekedtünk (Csery örömére) és elkezdtük a híres kitöréses kört a pályán ami 400 m (Nem pedig 600 Fastor  ;D ). Hatalmas csodálatomra Csery és PPg lenyomta PPG megállás nélkül!!!!! Csery azt hiszem 2 megállással. Közben beérkezett Fastor is, de ő is kiszenvedte, de mikor beért... Na azt a fejet soha sem tudom elfelejteni, amikor is Fastor végére jut egy edzésnek  ;D ;D ;D ;D Majd ekkor neki is láttunk a lábazásnak, lábnyújtás, hajlítás fekve, állva. ( Na ezek azért nem voltak annyira egyszerüek, mert mindenki eléggé fájdalta a kis sunkáját). Csery iszonyatos módon szenvedett, de én is izzadtam nem keveset. Konkrétan kileheltem majdnem a lelkemet. Az edzés happy end-je különböző volt, mert PPG és Fastor Vádlizott, s mi Cseryvel hasaztunk. (Mostanában rá kell állnom a hasazásra, mert Johnnyval is beszélgetve arra jutottunk, hogy nem árt ha nem hanyagolom el a dolgot). Edzés végén egy hatalmas kajálás és beszélgetéssel lett vége. Na jóóó a hasazásról is pár szó: Hasprés csigával, lábemelés, és nekem egy kis gyertyás hasazás, csery meg lábemelés padon ülve. Csodálkoztam hogy mindenki mennyire bírta, mert ezek után még egy kis tornagyakorlatokat is végeztünk. Fejen állás, kézen állás, cigánykerék, bukfenc, tigris bujfenc, kiszúrás, fekvésből felállás.(na ennek nem tudom a nevét, de kiskoromban mindig "ninja felállás"-nak hívtuk)

Szóval ma is nagyon jól éreztem magamat. S PPG-n minden nap csak csodálkozom, hogy mennyit kibír, mert ezek után ő még 2 gyakorlatot is csinált fenékre. Szóval fél 6-tól vagy fél 10-ig a Johnnyban voltunk! Mert szeretjük ezt a helyet! ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

2009. Július 24. - 21:58:25
Válasz #437
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja Csery! Minimum ilyen egy beszámoló! ***)))) Nem 2-3 sor!! ***)))) ***))))

2009. Július 24. - 23:42:35
Válasz #438

csery

Vendég
Mindjárt itt a pizzám, beszámoló amint már megettem ;D

2009. Július 25. - 00:15:36
Válasz #439
Nem elérhető

doncicco


Mekkora pizzát rendeltél?

2009. Július 25. - 00:16:46
Válasz #440

csery

Vendég
Diszkrét 32-es, dupla sajt, csirke, csípőspaprika, kolbász... kurva meleg még, két percet kap hűlni.

2009. Július 25. - 00:21:36
Válasz #441
Nem elérhető

God Vazzeg


Diszkrét 32-es, dupla sajt, csirke, csípőspaprika, kolbász... kurva meleg még, két percet kap hűlni.

Részemről:  /7%  ***))))  :'(

2009. Július 25. - 00:24:08
Válasz #442
Nem elérhető

doncicco


Részemről is..  :-p

2009. Július 25. - 08:27:03
Válasz #443

csery

Vendég
Na kérem... ideális pénteki buli  a Johnny Fitnessben.
Megérkeztem, Dániel csörgött,esznek, aztán jönnek, valamint informált arról, hogy Fastor is jön.

Kicsit vártunk,de mivel A magyar Snoop Dogg Elkésett, ezért hárman kezdtük el a kitörést, PPg és jómagam kaptunk 100 méter előnyt, halálos ellenségemet, PPG-t ;D csak a legvégén tudtam beelőzni, de én kétszer megálltam, Dániel félpályánál lazán elment mellettünk, de nagyon jó volt a hangulat.

Fasti 49 szer állt meg, de megcsinálta, aztán visszamentünk a terembe és elkezdtünk lábazni.
A lábhajlítás, hát, maga volt a pokol.Elképesztő volt az utolsó munkasorozatban asszem 4 ismétlésre voltam képes, PPG-n viszont látszott, hogy jól bírja.

Dániel meg egy pofátlan genyó, TV-t nézwett közbe, tök nyugodt fejjel, ezt csinálta hátnapon felhúzás közben is ;) . Fastor is helyt állt, bár némi remegés volt tapasztalható a lábára nézve.

Kicsit már fájlalom a hajlítóím, holnapra lesz ez igazán érdekes, nagyon jó volt a hangulat, utána tök jót beszélgettünk, Holnap jelentkezem mindenképp, hogy elmondjam mit okozott a tegnapi hasazás, amiben azért volt más nekem az uccsó gyakorlat, mert a Dániel által végzett gyaksi alaphelyzetét sem tudtam felvenni ;D

PPG, Dániel, FAstor...Thx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Július 25. - 08:35:03
Válasz #444
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Most miről beszélsz? Ez csak egy kis light-i edzés volt!

De amúgy hogy kibírtad:   :-)!

2009. Július 25. - 08:36:11
Válasz #445

csery

Vendég
Hát, ha a hétfői mellet túlélem, az jó lesz, jó volt veletek, kicsit kikapcsolni is végre! @:-)

2009. Július 25. - 10:56:17
Válasz #446
Nem elérhető

hummerdikk


Na kérem... ideális pénteki buli  a Johnny Fitnessben.
Megérkeztem, Dániel csörgött,esznek, aztán jönnek, valamint informált arról, hogy Fastor is jön.

Kicsit vártunk,de mivel A magyar Snoop Dogg Elkésett, ezért hárman kezdtük el a kitörést, PPg és jómagam kaptunk 100 méter előnyt, halálos ellenségemet, PPG-t ;D csak a legvégén tudtam beelőzni, de én kétszer megálltam, Dániel félpályánál lazán elment mellettünk, de nagyon jó volt a hangulat.

Fasti 49 szer állt meg, de megcsinálta, aztán visszamentünk a terembe és elkezdtünk lábazni.
A lábhajlítás, hát, maga volt a pokol.Elképesztő volt az utolsó munkasorozatban asszem 4 ismétlésre voltam képes, PPG-n viszont látszott, hogy jól bírja.

Dániel meg egy pofátlan genyó, TV-t nézwett közbe, tök nyugodt fejjel, ezt csinálta hátnapon felhúzás közben is ;) . Fastor is helyt állt, bár némi remegés volt tapasztalható a lábára nézve.

Kicsit már fájlalom a hajlítóím, holnapra lesz ez igazán érdekes, nagyon jó volt a hangulat, utána tök jót beszélgettünk, Holnap jelentkezem mindenképp, hogy elmondjam mit okozott a tegnapi hasazás, amiben azért volt más nekem az uccsó gyakorlat, mert a Dániel által végzett gyaksi alaphelyzetét sem tudtam felvenni ;D

PPG, Dániel, FAstor...Thx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multheten is ezt csinalta... ja, meg kozben az en es a tobbiek torzulo fejen nevetett, de azert a vegen neki is torzult, de akkor is baromira idegesito  ;D ****:))))))

2009. Július 25. - 20:49:32
Válasz #447

csery

Vendég
Hasfalamban alantas fájdalom kezdődik, a lábam... ma már emlegettelek, kedves Dániel.

2009. Július 25. - 21:04:53
Válasz #448
Nem elérhető

Kicsibors


Hasfalamban alantas fájdalom kezdődik, a lábam... ma már emlegettelek, kedves Dániel.

Öööh...és milyen szövegkörnyezetben?!... Azt a szót alkalmaztad amit többek közt a zöldségek és a gyümölcsök aszalódására, erjedésére használnak, csak te felszólító módban alkalmaztad?  ;D


Megoldás: Rohadj meg!  ****:)))    (Na csak viccelek! ;))

2009. Július 25. - 21:06:55
Válasz #449

csery

Vendég
Mivan ismerjük egymást? Ezt gondoltam. ;D ;D