2024. Június 28. - 02:26:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 129489 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 20. - 19:46:10
Válasz #120
Nem elérhető

mushroom


Azért csak jobb úgy hazaérkezni, ha itthon már vár valaki a kapuban nem?  ;D Azt meg külön élmény végignézni, ahogy Dani kipréseli magát a kocsiból, először komolyan elgodolkoztam, hogy kifér-e az ajtón, vagy viszi magával a fél kasztnit. Mondtam is PPG-nek, hogy eléggé sokkoló látvány a kolléga, ő meg csak szolidan mosolyogva megjegyezte, hogy "hát igen ez a készülés most elég jól összejött"  @:-)

Mushroom sajnos egyszerű szakács, nem tud finom kaját készíteni, de kiagyal valamit legözelebbre ;D Sajnos bennem már csak a tudásra volt éhség nem is jutott eszembe a kaja téma.  /7%
Ezek az edzős sztorik meg élőben ütnek igazán hatalmasat, potyogtak a könnyeim a röhögéstől mikor Dani élőben bemutatta a helyi kemény pucsítós csávó kalandjait. Várom már, hogy élőben Steak sütögetés közben a kerekasztalnál megossza a nagyobb bb.hu társasággal ezeket az élményeket  @:-)

2009. Április 20. - 22:19:15
Válasz #121
Nem elérhető

hummerdikk


Azért csak jobb úgy hazaérkezni, ha itthon már vár valaki a kapuban nem?  ;D Azt meg külön élmény végignézni, ahogy Dani kipréseli magát a kocsiból, először komolyan elgodolkoztam, hogy kifér-e az ajtón, vagy viszi magával a fél kasztnit. Mondtam is PPG-nek, hogy eléggé sokkoló látvány a kolléga, ő meg csak szolidan mosolyogva megjegyezte, hogy "hát igen ez a készülés most elég jól összejött"  @:-)

Mushroom sajnos egyszerű szakács, nem tud finom kaját készíteni, de kiagyal valamit legözelebbre ;D Sajnos bennem már csak a tudásra volt éhség nem is jutott eszembe a kaja téma.  /7%
Ezek az edzős sztorik meg élőben ütnek igazán hatalmasat, potyogtak a könnyeim a röhögéstől mikor Dani élőben bemutatta a helyi kemény pucsítós csávó kalandjait. Várom már, hogy élőben Steak sütögetés közben a kerekasztalnál megossza a nagyobb bb.hu társasággal ezeket az élményeket  @:-)
Hmm, elarulom, hogy ezt ugy lehet orvosolni, hogy megkered Annat h csinaljon vmit ;D
Remelem Daniel azt is megmutatja, hogy milyen jo mogyorovajjal beszelni ::) ;D

Daniel: Sztem ebbol azt lehet leszurni, hogy teged csak kajaval szabad megkozeliteni es meg mindig pluss cuccokkal alszol es szereted a PindurPandurokat 8-)

Hajra!!!!! :-){

2009. Április 21. - 09:52:03
Válasz #122
Nem elérhető

jack


Az egészből mi a tanulság?? Sztem több dolog is lejöhet de ezt nektek kell megtalálni. Én csak írom ezeket a sorokat s remélem ti pedig élvezettel olvassátok!

Élvezettel olvassuk!!!  ;D ;D ;D ;D

2009. Április 23. - 19:39:39
Válasz #123
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Bódog Névnapot Béééla. Bocsi hogy nem írtam MSNen még alakulóban van a ballagás dolog, most jó irányban halad.  :-! :-! :-!

2009. Április 23. - 19:45:47
Válasz #124

B1ll4

Vendég
Bódog Névnapot Béééla. Bocsi hogy nem írtam MSNen még alakulóban van a ballagás dolog, most jó irányban halad.  :-! :-! :-!

Kösz , offoljunnnnnnnnnk ! :D

Zabálunk , beszélgetünk , story-story hátán és ennyi ! Mi kell több ? Valami nőnemű dolog mi ? Az is van :D :D


2009. Április 23. - 21:57:38
Válasz #125
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mi ez az offolgatás???  ***)))) ***)))) ***)))) ***))))


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Április 24. - 09:04:55
Válasz #126
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tessék,akkor itt egy kép ****)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 24. - 09:08:12
Válasz #127
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tessék,akkor itt egy kép ****)

Hoopsz! Lebuktam!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Pedig eddig sikeresen bújkáltam ;D ;D ;D ;D

2009. Április 24. - 09:12:01
Válasz #128
Nem elérhető

hopika


De ki adta rád a pólómat???
 ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 24. - 09:24:16
Válasz #129
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Az aki a bodybuilding.hu-s melegítőt is amikor végeztem az edzéssel! #:-)

2009. Április 24. - 09:25:02
Válasz #130
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És mégaz övemet sem használtad? ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Április 24. - 09:29:39
Válasz #131
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Sajna nem, így le is csúszott a nacim! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Na ez egy nagy sztori, de majd Johnny egyszer remélem elmeséli! Az ő tollából sokkal jobb lenne ;D ;D ;D

Minden edzés elég jól tellik, amióta itt vagyok a Johnny fitnessben! Még ha nincs is kedvem és egy világ dőlt össze bennem a meló miatt, s nagy nehezen elhúzom a belemet a terembe, akkor is van aki feldobja a hangulatot, mert Johnny mindig jókedvű és vidám, s ha látja, hogy a hangulatfaktorom a béka segge alá csúszott, akkor mesél egy történetet. S fekszem a röhögéstől. De az igazi a amit csak ott kapok, az a MOTIVÁCIÓ!

2009. Április 24. - 16:46:28
Válasz #132
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy kis ösztönzés, hogy bárki bármire képes lehet, nem kell hozzá milliomosnak lenned, hogy boldog légy vagy legyen hangod, vagy tudj edzeni. Csak egészségesnek s elhívatottnak!

http://www.youtube.com/watch?v=Us-TVg40ExM

2009. Április 28. - 22:01:49
Válasz #133
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Egy kis ösztönzés, hogy bárki bármire képes lehet, nem kell hozzá milliomosnak lenned, hogy boldog légy vagy legyen hangod, vagy tudj edzeni. Csak egészségesnek s elhívatottnak!

http://www.youtube.com/watch?v=Us-TVg40ExM
Ez k*rva jó. Több része is van azok is nagyon jók

2009. Április 29. - 08:51:09
Válasz #134
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Elérkeztem az első tömegezési fázisom végére. A kezdeti 85-88 kg-ról jutottam fel 103-ra, majd onnan jöttem vissza 97-re. Szóval most olyan 97 felé stagnálok, s remélem a 2. fázis ugyanilyen hatékony lesz. Erőben is jöttem fel, bár én nem szoktam alacsony ismétlésszámú sorozatokat, így csak a nagyjáboli súlyokat tudom mondani: Fekvenyomás 140-el 10-ek, Mélyguggolás 200-al 8-ak, Felhúzásban a 180-ból 10-ek, Kétkaros bicepsz egyenes rúddal 70-el 8-ak, Lábtolás a Gildában 657-el 15, Johnnyban 470-el 15. Nem mondom nagy súlyoknak, de nem is engedhetem meg az izületeim miatt. Így marad ez a kis light-fitness.

Ami fejlemény lett, hogy közben elkezdődött egy forgatás, ami egy 3 részes filmet fog szülni a felkészülésemről, bemutatva a hétköznapjaimat a szenvedést, az örömöket, az edzőtársakat, s mindent ami fontos lehet egy felkészülés alatt. A stáb aki mögöttem fog állni a Muscleteam lesz, s azt hiszem rájuk hagyatkozhatok 100%-ban a film elkészítésében. Egy kis adalék: Mi fogjuk egy kézimakerával az egészet leforgatni, s a vágás, illetve a zenei aláfestés lesz a team-re rábízva. Ami még születőben van, az egy fotós, aki a fejlődést illetve az új test születését megfelelően le is tudja fotózni. Szóval ennek az egy kapunak még nem találtam meg a zárját.

Ami jó, az az hogy Alpi is nagyon szépen halad, így a Danybuilding Team 2 tagja egyszerre tömegezik, ami nem is baj, mert így tudjuk egymást húzni. S így lehetetlen lesz a megtorpanás.

Edzőtársak eléggé válogatottal lettek. Az elején Varga Attilával kezdtem edzeni, de nem tudott felköltözni Pestre s így nem tudtam számítani rá, Kozaróczy Tibi is nagyon sokat segített akinek meg annyi dolga van, hogy alig látszik ki belőle, Johnny tanácsait követem 100%-ban s azt hiszem tud új utat mutatni nekem. Sajnos úgy alakult így, hoyg nincs edzőtársam, ami egy kis problémát szülhet a 2. ciklus elkezdése elött, de remélem hogy ezt is meg tudom majd oldani. Addig is PPG szorgalmasan segít nekem, vagy filmezni vagy épp a sorozat közben, vagy otthon.  ;D ;D

Nyár közeledtével egyre hosszabbak a melóim, s minden nap később és később végzek, de ahogy eddig is ez után is meg tudom oldani az edzést, mert nincs más választásom, s ősszel, avagy mondhatni télen ott akarok lenni, ahova a legjobb tudásom, és lehetőségeimből kedvezően engedi a sors. A célom természetesen a dobogó legfelső foka, s a dicsőség, mert mi lehetne szebb egy Magyar himnusznál, ami csak neked szól? Sztem semmi. Szóval a cél az eszköz megvan, most más minden csak rajtam és az egészségen múlik, s ez a kettő rendelkezésre áll. Nem állhatok meg, menetelek és járom az utamat, emelt fejjel!!!!