2024. Szeptember 27. - 13:21:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173500 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2011. Február 08. - 20:12:08
Válasz #615
Nem elérhető

tömegElek



2011. Február 08. - 20:34:40
Válasz #616
Nem elérhető

dumbass



2011. Február 08. - 20:46:25
Válasz #617
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 08. - 20:52:05
Válasz #618
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 08. - 20:59:48
Válasz #619
Nem elérhető

dumbass



2011. Február 08. - 23:13:53
Válasz #620
Nem elérhető

dumbass


Kicsit sok lesz a kép, de mind1. Szóval tömegelés közben a kar, vagyis 7g ch mellett. Lehet anyázni:

2011. Február 09. - 20:20:55
Válasz #621
Nem elérhető

dumbass


Kaját nem írom le, említésre se méltó /:-)

Felhúzás:
20kg*20
60kg*10
100kg*6
120kg*3
60kg*8

Húzódzkodás:
8,8,8,8

T-Rúd:
20kg*10
40kg*8
50kg*8
40kg*8

Mellhez húzás szűk fordított fogással: (baszta a csuklómat, nem nagyon fogom csinálni)
45kg*10
55kg*8*3

Merev karú letolás:
10
10
8
4,4,6,8,12 (vetkőző :) )

Nagyon jó kis edzés volt, bár az elején a felhúzás rendesen kivett :)

2011. Február 10. - 20:20:30
Válasz #622
Nem elérhető

dumbass


Ma cardio volt... Lementem öcsémmel edzésre, megnézni hogy mégis hovajár, és persze hogy beálltam. ITF taekwondo volt, kb. kick-box light contact szabályrendszer. Jó volt, hiányzott már egy kis bunyó :) Egy gyerek mondta öcsémnek hogy nem akar azzal a szürkepólós kigyúrt gyerekkel bunyózni :D Öcsém meg mondta hogy az a bátyám... Szóval van aki már észreveszi az eredményt :) Slusszpoén hogy haverom zsákkesztyűvel tolta, és úgy orrnyergen csapatt, hogy kicsit színes lett :)

2011. Február 10. - 21:16:59
Válasz #623
Nem elérhető

tömegElek


Ma cardio volt... Lementem öcsémmel edzésre, megnézni hogy mégis hovajár, és persze hogy beálltam. ITF taekwondo volt, kb. kick-box light contact szabályrendszer. Jó volt, hiányzott már egy kis bunyó :) Egy gyerek mondta öcsémnek hogy nem akar azzal a szürkepólós kigyúrt gyerekkel bunyózni :D Öcsém meg mondta hogy az a bátyám... Szóval van aki már észreveszi az eredményt :) Slusszpoén hogy haverom zsákkesztyűvel tolta, és úgy orrnyergen csapatt, hogy kicsit színes lett :)

Enegem a suliban anno a tanárok "zaklattak"...
Mindig betaláltak azzal, hogy persze, ha tegnap nem a teremben edzettem volna, akkor biztos tudnám ezt meg azt...az egész osztály előtt..Utáltam őket..
 :-Đ

2011. Február 10. - 21:46:04
Válasz #624
Nem elérhető

dumbass


Ma cardio volt... Lementem öcsémmel edzésre, megnézni hogy mégis hovajár, és persze hogy beálltam. ITF taekwondo volt, kb. kick-box light contact szabályrendszer. Jó volt, hiányzott már egy kis bunyó :) Egy gyerek mondta öcsémnek hogy nem akar azzal a szürkepólós kigyúrt gyerekkel bunyózni :D Öcsém meg mondta hogy az a bátyám... Szóval van aki már észreveszi az eredményt :) Slusszpoén hogy haverom zsákkesztyűvel tolta, és úgy orrnyergen csapatt, hogy kicsit színes lett :)

Enegem a suliban anno a tanárok "zaklattak"...
Mindig betaláltak azzal, hogy persze, ha tegnap nem a teremben edzettem volna, akkor biztos tudnám ezt meg azt...az egész osztály előtt..Utáltam őket..
 :-Đ

Őőő tanárok nem ezzel zakaltnak. Ugye sok vizet iszok, összerakták hogy tuti drogozom :D Akkor biosztanár beszélgetni akart velem mert azt hitte hogy csak azért gyúrok hogy a csajoknak bejöjjek. Osztályfőnök mindig csipkelődik hogy ennek meg annak nagyobb a karja, meg akkor szóljak ha 100kg-t nyomok nyak mögül. Tesitanár megkérdezte hogy szteroidozom-e :D Néhányan koxinak hívnak, 1-2 ember arnoldnak :D Ez van, engem nem izgat különösebben :D :D

2011. Február 10. - 22:41:45
Válasz #625
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 09:19:08
Válasz #626
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 11. - 12:00:57
Válasz #627
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 12:18:38
Válasz #628
Nem elérhető

Woodslave


Ma cardio volt... Lementem öcsémmel edzésre, megnézni hogy mégis hovajár, és persze hogy beálltam. ITF taekwondo volt, kb. kick-box light contact szabályrendszer. Jó volt, hiányzott már egy kis bunyó :) Egy gyerek mondta öcsémnek hogy nem akar azzal a szürkepólós kigyúrt gyerekkel bunyózni :D Öcsém meg mondta hogy az a bátyám... Szóval van aki már észreveszi az eredményt :) Slusszpoén hogy haverom zsákkesztyűvel tolta, és úgy orrnyergen csapatt, hogy kicsit színes lett :)

Enegem a suliban anno a tanárok "zaklattak"...
Mindig betaláltak azzal, hogy persze, ha tegnap nem a teremben edzettem volna, akkor biztos tudnám ezt meg azt...az egész osztály előtt..Utáltam őket..
 :-Đ


Őőő tanárok nem ezzel zakaltnak. Ugye sok vizet iszok, összerakták hogy tuti drogozom :D Akkor biosztanár beszélgetni akart velem mert azt hitte hogy csak azért gyúrok hogy a csajoknak bejöjjek. Osztályfőnök mindig csipkelődik hogy ennek meg annak nagyobb a karja, meg akkor szóljak ha 100kg-t nyomok nyak mögül. Tesitanár megkérdezte hogy szteroidozom-e :D Néhányan koxinak hívnak, 1-2 ember arnoldnak :D Ez van, engem nem izgat különösebben :D :D
egyre jobb  :D
nekem is volt minden mindig, de látom, ez végig kíséri minden bodist a középsuliban  ;D


ebből látszik milyen alacsonyan van az átlagemberek izmosság érzékelése  >:D

2011. Február 11. - 13:59:28
Válasz #629
Nem elérhető

Gabe


Én is szeretem, mikor azt mondják: -Te már hova akarsz ennél izmosabb lenni?
Én meg egy jót röhögök rajta.
"Yeah buddy, light weight baby!"