2024. Szeptember 27. - 19:23:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173577 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. November 23. - 22:01:27
Válasz #420
Nem elérhető

Kaess


A 1 óra oda és 1óra vissza akkor már lehet hogy nem is olcsóbb az, mondjuk attól függ hogy mivel mennél. De mivel jön a tél gondolom nem cangával  ;D Szerintem sose azt nézd hogy mi a kényelmesebb, (ebben a helyzetben a kondi közelsége) hanem azt hogy mi a legjobb neked és a fejlödésednek  ;-oo-;

2010. November 24. - 07:10:51
Válasz #421
Nem elérhető

dumbass


A 1 óra oda és 1óra vissza akkor már lehet hogy nem is olcsóbb az, mondjuk attól függ hogy mivel mennél. De mivel jön a tél gondolom nem cangával  ;D Szerintem sose azt nézd hogy mi a kényelmesebb, (ebben a helyzetben a kondi közelsége) hanem azt hogy mi a legjobb neked és a fejlödésednek  ;-oo-;

Busszal megyek. Addig nem váltok amíg nincs meg a jogsi, mert sok most körülötte a miziréria. Majd az új évet kezdem a jhonny-ba :)

2010. November 24. - 19:12:10
Válasz #422
Nem elérhető

dumbass


Mai nap mell volt.

Fekvenyomás: (edzőtárs ebben a hónapban nem jött, ajánlom neki hogy következő hónapban jöjjön. nem szeretek egyedül fekvenyomni...)
20kg*20
40kg*8
60kg*8
80kg*1
60kg*8
60kg*6

Ferdepados fekvenyomás Smith gépen:
25kg*10
45kg*8
45kg*8
45kg*8
25kg*8 (lassú ismétlések, kb. 4mp negatív, és 4mp pozitív szakasz)

Áthúzás: (Ezt még gyakorolni kell, a 4 sorozatot nem is csináltam meg. Feszült a bicepszem meg a vállam is...)
15kg*8
20kg*8
20kg*8

Peck-Deck gép:
6*8 folyamatosan emelve a súlyt.

Ez után nyújtottam 3-4 percet. Peck-deck gépet nagyon nem szerettem, mindig fájt tőle a vállam. Most gondoltam megpróbálom, és nagyon bejött. Talán alakul az agy-izom kapcsolat, azért érzem már a mellem... Egy sráchoz kellett beszállnom. Jöttek a kérdések hogy tömegeléshez hány sorozatot meg ismétlést csináljon. Meg mennyi neki az ideális testtömeg. Meg ki tudja mit tesznek a **** (elefántos, ezen a fórumon nem megemlíthető, zöld színű dobozban van). És a végén jött a kegyelemdöfés. A divatgyúrósok így meg úgy.  :-! Mondom hogy csináljon 4-5x 8-at, meg egyen sokat :D Nem volt kedvem magyarázkodni neki.
Áthúzásra várok ötleteket hogy mit ronthatok el... :-){

2010. November 24. - 19:44:57
Válasz #423
Nem elérhető

God Vazzeg


Áthúzásnál a lényeg, hogy a könyököd szűken tartsd, nyomd össze, az alkarjaid is minél szűkebben legyenek. Nekem így dolgoztatja legjobban a mellem, ha szélesen van a könyököm, jobban érzem a hátam tőle. Tipp: nyomd összefele a karjaid miközben csinálod, és koncentrálj a melled belső felére  ;)

2010. November 24. - 19:50:07
Válasz #424
Nem elérhető

dumbass


Áthúzásnál a lényeg, hogy a könyököd szűken tartsd, nyomd össze, az alkarjaid is minél szűkebben legyenek. Nekem így dolgoztatja legjobban a mellem, ha szélesen van a könyököm, jobban érzem a hátam tőle. Tipp: nyomd összefele a karjaid miközben csinálod, és koncentrálj a melled belső felére  ;)

Köszönöm. Igazából a kezem kicsit be volt hajlítva, a könyököm pedig pont nem összefele ment, hanem a lehető legjobban szétállt...  /:-)

Amit kihagytam: Elkezdtem szedni a kreatint, 25g-vel töltök az első 4 nap, utána 3 napig 15g, és utána 7. naptól 5-10g-vel szeretnék szintentartani 3 hónapig. Még nem tudom hogy 5 vagy 10g-vel tartok-e szinten, ehhez várok tanácsot :)

2010. November 24. - 20:09:20
Válasz #425
Nem elérhető

God Vazzeg


Áthúzásnál a lényeg, hogy a könyököd szűken tartsd, nyomd össze, az alkarjaid is minél szűkebben legyenek. Nekem így dolgoztatja legjobban a mellem, ha szélesen van a könyököm, jobban érzem a hátam tőle. Tipp: nyomd összefele a karjaid miközben csinálod, és koncentrálj a melled belső felére  ;)

Köszönöm. Igazából a kezem kicsit be volt hajlítva, a könyököm pedig pont nem összefele ment, hanem a lehető legjobban szétállt...  /:-)

Amit kihagytam: Elkezdtem szedni a kreatint, 25g-vel töltök az első 4 nap, utána 3 napig 15g, és utána 7. naptól 5-10g-vel szeretnék szintentartani 3 hónapig. Még nem tudom hogy 5 vagy 10g-vel tartok-e szinten, ehhez várok tanácsot :)

Ha nem lazul a székleted (nem fosol  ;D ) akkor szerintem mehet 10g, szinten tartáshoz. Nekem 20g is mehet akár, nincs vele gondom, pedig nem vagyok egy nagy súlyú George  ;D

2010. November 24. - 20:20:01
Válasz #426
Nem elérhető

VG


Áthúzásnál a lényeg, hogy a könyököd szűken tartsd, nyomd össze, az alkarjaid is minél szűkebben legyenek. Nekem így dolgoztatja legjobban a mellem, ha szélesen van a könyököm, jobban érzem a hátam tőle. Tipp: nyomd összefele a karjaid miközben csinálod, és koncentrálj a melled belső felére  ;)

Köszönöm. Igazából a kezem kicsit be volt hajlítva, a könyököm pedig pont nem összefele ment, hanem a lehető legjobban szétállt...  /:-)

Amit kihagytam: Elkezdtem szedni a kreatint, 25g-vel töltök az első 4 nap, utána 3 napig 15g, és utána 7. naptól 5-10g-vel szeretnék szintentartani 3 hónapig. Még nem tudom hogy 5 vagy 10g-vel tartok-e szinten, ehhez várok tanácsot :)
úgy tudom a creatinból 4hetes kúrákat csinálnak, hozzászokik a szervezeted
4hét-ON 4hét-OFF sokkal hatásosabb így a kúra nagyobb eredményt érhetsz el (de ettől független, szerintem próbáld ki a 4hónaposat amit nyomsz, majd amit én mondok  :D)

2010. November 24. - 20:28:40
Válasz #427
Nem elérhető

George


Kreatinhoz nem lehet hozzászokni, mehet folyamatosan 5-10 g belőle.

2010. November 24. - 20:31:58
Válasz #428
Nem elérhető

God Vazzeg


Kreatinhoz nem lehet hozzászokni, mehet folyamatosan 5-10 g belőle.

Így van  ;-oo-;

2010. November 24. - 20:39:03
Válasz #429
Nem elérhető

dred



2010. November 24. - 20:41:57
Válasz #430
Nem elérhető

VG


Kreatinhoz nem lehet hozzászokni, mehet folyamatosan 5-10 g belőle.

Így van  ;-oo-;
hát úgy tudtam, hogy így hatásosabb, de holtig tanul az ember  ::) sorry

2010. November 24. - 20:51:08
Válasz #431
Nem elérhető

George


És erre a célra milyen a Cellmass NT?
Szerintem nem kell folyton komplett transzportrendszert használni. Néha igen, de folyamatosan nem lesz eltérő eredmény mint egy sima monohidrátnál.

2010. November 24. - 20:57:28
Válasz #432
Nem elérhető

dred


És erre a célra milyen a Cellmass NT?
Szerintem nem kell folyton komplett transzportrendszert használni. Néha igen, de folyamatosan nem lesz eltérő eredmény mint egy sima monohidrátnál.

Aha. Most vettem ilyet először. Eddig jó.

2010. November 25. - 20:40:52
Válasz #433
Nem elérhető

dumbass


Mai láb elmaradt, mert édesanyámnak szülinapja volt. Hétvégén pótlás.
Haverom kitalálta hogy csináljunk "urban workout"-ot. Népligetben van valami játszótér ami alkalmas rá. Lehet kipróbálom, feelingesnek tűnik @:-)

2010. November 26. - 22:29:34
Válasz #434
Nem elérhető

dumbass


Hát volt, kinyírtam.

Mellhezhúzás:
35kg*20
55kg*8
65kg*8
75kg*6
85kg*6
65kg*8

Mellhezhúzás szűken:
55kg*8
65kg*8
75kg*6
55kg*8

Döntött törzsű evezés:
20kg*12
40kg*8
60kg*6
60kg*6

Felhúzás:
60kg*10
80kg*6
100kg*3
120kg*2

Szerettem volna 140-et felhúzni, de nem sikerült . Azt se tudtam hol vagyok, szédültem, émelyegtem. Öltözőben ültem vagy 5 percet bambán előrenézve. Utána legurítottam a turmixomat. Egy srác megkérdezte mi van benne. Mondom fehérje konc., kreatin mono, szőlőcukor. Kérdése ez volt: "Ilyen naposim-ot használsz?".  /:-) /:-) Szóval valahogy csak hazakeveredtem. Kevés volt most a gyakorlat, de nagyon intenzív edzést csináltam