2024. Szeptember 27. - 21:20:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173596 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. November 17. - 00:46:37
Válasz #390
Nem elérhető

VG



2010. November 17. - 10:31:57
Válasz #391
Nem elérhető

Milito


Nálunk a teremben 12,5kg-os az 50es lyukú súlyokhoz való, és van 30ashoz való, az 10kg.

2010. November 17. - 20:46:41
Válasz #392
Nem elérhető

dumbass


Ma mell volt soron. Volt egy srác, akivel köszönőviszonyba vagyok, segítettem neki vállazásnál, ő meg segített nekem fekvenyomásnál. Hallgattam a kinyomod, kinyomod, nyomjaaaaddd-ot, inspiráló volt @:-)

Fekvenyomás:
20kg*15
40kg*8
60kg*8
70kg*5
60kg*7

Ferdepados fekvenyomás 1 kezesekkel:
22kg*6
22kg*6
20kg*8
20kg*8

Chest press gép:
3*8
Vetkőző sorozat, bukásnál 2 fokozatot vissza, megint bukás, és így le a legalacsonyabb fokig :)

Tárogatás
7kg*12
10kg*8
12kg*7
12kg*8

Nagyon jó kis edzés volt. Fejlődök erőben is, úgy érzem.

Más: Van egy olyan problémám hogy a vállam, illetve a hátam a vállam vonalában eléggé pattanásos. Nem ilyen begyulladt piros pattanásokra kell gondolni, inkább úgy mondom hogy rücskös. A mellemen is van néha. Tudom hogy kamaszkori dolog, de zavar. A lényeg hogy nyáron tök jó volt, napoztam, el is tűntek. Jött a tél megint előjöttek. A kérdés az hogy a szoli segít-e, vagy ront a helyzeten?

2010. November 17. - 22:18:16
Válasz #393
Nem elérhető

George



2010. November 17. - 23:14:42
Válasz #394
Nem elérhető

Maszat


jaaaaaaaaaaaj faszomnak se hiányzik az a kurva kamaszkor  ;D  szégyen gyalázat  ;D  világ életemben baba arcom volt, de baszki 16-18éves koromba TELE volt a fejem pattanással. A jogosítványos képemen, ami 17 éves koromba készült kb 20van a fejemen.  ;D  Nyáron nekem is jobb volt, aztán rájöttem,h a télen a szoli segít. De akkor is volt. jaaaj fasznak se hiányzik!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 18. - 06:38:31
Válasz #395
Nem elérhető

dumbass


jaaaaaaaaaaaj faszomnak se hiányzik az a kurva kamaszkor  ;D  szégyen gyalázat  ;D  világ életemben baba arcom volt, de baszki 16-18éves koromba TELE volt a fejem pattanással. A jogosítványos képemen, ami 17 éves koromba készült kb 20van a fejemen.  ;D  Nyáron nekem is jobb volt, aztán rájöttem,h a télen a szoli segít. De akkor is volt. jaaaj fasznak se hiányzik!  ;D

Szerencsére az arcomat kímélik :D

2010. November 18. - 08:42:08
Válasz #396
Nem elérhető

Grizzly79


Nekem pont tegnap ajánlott a masszőr egy oldatot, amivel állítólag ha lekened/lemosod, akkor rá nemsokára leszárad a cucc.

Az oldat neve: Diprosalic
Azért kérdezd meg a gyógyszertárost, ha bemész majd!

Egyébként nekem nem azért kell, mert pattanásos a bőröm, csak panaszkodtam a masszőrnek, hogy a csajom masszírozása 2 perc után átcsap örült és módszeres pattanás- és/vagy miteszervadászatba. Ez egyrészt gusztustalan, másrészt fáj. Namármost megpofozni nem lehet minden este (bár lehet hogy azt kéne).
A legszörnyűbb, hogy megmagyarázza, hogy az aktuális bőrrészt miért kell basztatnia (begyulladt szőrtüsző, pattanáskezdemény, mitesze mittudomén).

Hidd el nekem, ha majd nem lesz rajtad egy pattanás se, a csajod majd akkor is találni fog rajtad.
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. November 18. - 09:54:42
Válasz #397
Nem elérhető

Frank89


Errol a cuccrol sok helyen azt irjak,h szteroid ( =/+' ) tartalmu,valamint volt olyan akinek kis feketeszorszalak jelentek meg a kezelt feluleten.
Amugy rajtam is van sajnos,bar nekem a q10 segitett egy kicsit.

2010. November 18. - 13:01:24
Válasz #398
Nem elérhető

Maszat


jaaaaaaaaaaaj faszomnak se hiányzik az a kurva kamaszkor  ;D  szégyen gyalázat  ;D  világ életemben baba arcom volt, de baszki 16-18éves koromba TELE volt a fejem pattanással. A jogosítványos képemen, ami 17 éves koromba készült kb 20van a fejemen.  ;D  Nyáron nekem is jobb volt, aztán rájöttem,h a télen a szoli segít. De akkor is volt. jaaaj fasznak se hiányzik!  ;D

Szerencsére az arcomat kímélik :D

Érdekes nekem a kamaszkoromba az arcomon jöttek és sehol máshol. Voltak igencsak gyászos időszakok. kicsit fostam az első kúrám elött,h ezzel problémám lesz, végülis lett is, de az arcomon 1se jött, viszont a hátamon és karomon igen. Pont fordítva mint kamaszkoromban.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 18. - 13:13:10
Válasz #399
Nem elérhető

dumbass


jaaaaaaaaaaaj faszomnak se hiányzik az a kurva kamaszkor  ;D  szégyen gyalázat  ;D  világ életemben baba arcom volt, de baszki 16-18éves koromba TELE volt a fejem pattanással. A jogosítványos képemen, ami 17 éves koromba készült kb 20van a fejemen.  ;D  Nyáron nekem is jobb volt, aztán rájöttem,h a télen a szoli segít. De akkor is volt. jaaaj fasznak se hiányzik!  ;D

Szerencsére az arcomat kímélik :D

Érdekes nekem a kamaszkoromba az arcomon jöttek és sehol máshol. Voltak igencsak gyászos időszakok. kicsit fostam az első kúrám elött,h ezzel problémám lesz, végülis lett is, de az arcomon 1se jött, viszont a hátamon és karomon igen. Pont fordítva mint kamaszkoromban.

Na akkor én nem tudom hogy vagyok összerakva, mert hát-váll-karon jönnek, arcon meg nem :D

Grizzly köszi, utánaérdeklődöm. Annyi hogy nekem nagy felületre kell, és nem hinném hogy jó ötlet ezzel lekenni az egész hátamat :)

Mod.: Igaza volt Franknek.
Milyen típusú gyógyszer a Diprosalic kenőcs?
A betametazon az un. kortikoszteroid tartalmú készítmények erős hatású csoportjába tartozik, a szalicilsav a pikkelyek és a bőr hámló, száraz részeinek leválását segíti elő.

2010. November 18. - 13:34:29
Válasz #400
Nem elérhető

nagyfeju


Nekem ez nagyon bevált ;) DALACIN T oldat és nem drága !

2010. November 18. - 16:32:02
Válasz #401
Nem elérhető

VG


ellehet őket tüntetni gyógyszeres kezeléssel, bőrgyógyász írja fel. utána soha többé nem lesz. (fél-1éves kúra) nkm ilyen volt
vagy zinerit alkoholos oldat, aztán rákensz egy pólus összehúzó krémet, majd megnézem mi a neve. kb 1heti kenegetés után fél évig semmi, de ezt is hónapokig alkalmazzák a biztonság kedvéért.

2010. November 18. - 20:12:02
Válasz #402
Nem elérhető

dumbass


Láb volt. Nem voltak nagy súlyok, inkább guggolásnál teljesen lementem, lassan le, dinamikusan fel. Mint egy dugattyú :D Súlyokat tényleg nem tudok, de éreztem rendesen a lábamat.

Combfeszítő
Guggolás
Lábtoló
Combhajlító

Nyújtás, kb. 10 perc intenzíven, fájdalomküszöbig, ahogy taekwondon tanultam :)

2010. November 18. - 22:16:32
Válasz #403
Nem elérhető

Kaess


Súlyokat tényleg nem tudok, de éreztem rendesen a lábamat.

Ha nem figyelsz oda a súlyra akkor honnan tudod hogy fejlödsz? Vagy ha nem figyelsz oda a súlyra akkor honnan tudod biztosan hogy legalább azt a szintet hoztad mint a multkori edzésen?

2010. November 18. - 22:22:24
Válasz #404
Nem elérhető

dumbass


Súlyokat tényleg nem tudok, de éreztem rendesen a lábamat.

Ha nem figyelsz oda a súlyra akkor honnan tudod hogy fejlödsz? Vagy ha nem figyelsz oda a súlyra akkor honnan tudod biztosan hogy legalább azt a szintet hoztad mint a multkori edzésen?

Nem akartam hülyeséget írni. Guggi aszem 70-80kg-val ment, lábtoló 135-el... Máskor mindig megjegyzem, most valahogy kiszállt a fejemből :) Aszem rendszeresítem az írott edzésnaplót is...