2024. Szeptember 27. - 23:32:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173624 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. November 04. - 20:39:29
Válasz #345
Nem elérhető

dumbass


dred: én nem értek hozzá, de én nem erőltetném. Én úgy csinálom amúgy, hogy sportkrém, rá pedig egy röplabdás térdvédő. Az tart valamennyit, és végig melegít :) Esetleg Animal Flex-et nem próbálod ki? Hátha segít valamit... /:-)

2010. November 05. - 17:01:02
Válasz #346
Nem elérhető

dumbass


Hátaztam. Nagyon brutál volt, talán eddig a legjobb hát edzés. Nem voltak olyan irdatlan nagy súlyok, de megpróbáltam nagyon koncentrálni, nagyon figyelni a negatív szakaszra. Bejött :D

Mellhezhúzás szélesen (most kicsit se rángattam, csak szépen kontrolláltan)
35kg*15
45kg*8
55kg*8
65kg*8
65kg*8
55kg*8

Mellhezhúzás szűken:
55kg*8*4

Már itt azt éreztem hogy meghalok :D

Döntött törzsű evezés:
20kg*15
30kg*8
40kg*8
50kg*7

Felhúzás:
60kg*15
80kg*8
100kg*4
100kg*4

Itt valami megindult bennem, éreztem a csííí-t szóval még egy gyakorlatot lenyomtam, bár ezt nem terveztem.

T-Rúd:
20kg*10
40kg*8
40kg*8
50kg*4
40kg*6

Úgy mentem be az öltözőbe hogy meghaltam. Ültem vagy 5 percet, és bámultam a semmibe. Egy srác megjegyezte hogy övet kéne használnom felhúzáshoz és t-rúdhoz, mert az én koromban ilyen súlynál már kéne ????... ????...
Szerintetek? Én úgy gondolom hogy még nem kell, had erősödjön a derekam, ezek még nem olyan nagy súlyok....

2010. November 05. - 17:29:16
Válasz #347

atomanti111

Vendég

2010. November 08. - 20:11:03
Válasz #348
Nem elérhető

dumbass


Ma vállaztam.

Military Press:
10kg*15
20kg*8
30kg*8
35kg*6
30kg*8

Állighúzás:
10kg*15
20kg*8
25kg*6
20kg*6

Oldalemelés:
7kg*8*4

Döntött törzsű oldalemelés:
7kg*8*4

Military Press még így a végén 32*10kg

Nagyon szépen bedurrant a mellem. Előjött a csuklyám is, nagyon tetszett O0 Anyám szerint viszont egyre csúnyább vagyok  !+"%

2010. November 08. - 20:13:56
Válasz #349
Nem elérhető

George


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

2010. November 08. - 20:35:32
Válasz #350
Nem elérhető

dumbass


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

Most se kapok zsebpénzt :( Ha kell valami szépen elmegyek egy hétvégét melózni :) Így megy ez. Kicsit kiütéses a hátam, anyámék megállapították hogy biztos a poroktól. Jah és egészségtelenül, egyoldalúan táplálkozom :D De végülis a csirkemellet megveszi nekem, a bérletet fizeti. Nekem csak a kiegekre kell összeszedni a pénzt. Majd kíváncsi leszek, hogy mit szól egy 70-75kg-s lediétázott formához. De messze van ez még... :)

2010. November 08. - 20:46:12
Válasz #351
Nem elérhető

dred


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

Most se kapok zsebpénzt :( Ha kell valami szépen elmegyek egy hétvégét melózni :) Így megy ez.

Hány éves vagy?

2010. November 08. - 20:52:20
Válasz #352
Nem elérhető

Jordan


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

Most se kapok zsebpénzt :( Ha kell valami szépen elmegyek egy hétvégét melózni :) Így megy ez.

Hány éves vagy?


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=8697
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 08. - 20:58:35
Válasz #353
Nem elérhető

dumbass


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

Most se kapok zsebpénzt :( Ha kell valami szépen elmegyek egy hétvégét melózni :) Így megy ez.

Hány éves vagy?


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=8697
****:))))))

2010. November 08. - 21:01:41
Válasz #354
Nem elérhető

dred


Nekem 16 évesen azt mondta anyám, hogy már állatias az izomzatom. Nagyon tudják támogatni az embert. Következő lépés az lesz, hogy nem kapsz zsebpénzt, mert biztos ilyen porokra fogod költeni ;)

Most se kapok zsebpénzt :( Ha kell valami szépen elmegyek egy hétvégét melózni :) Így megy ez.

Hány éves vagy?


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=8697

Jaj, igen látom. Kösz!
De jó neked!! Bár én lehetnék újra fiatal! Sok mindent másként csinálnék...
A nagyobbik fiam 16 múlt, a kisebbik 14,és most kezdtek el edzeni. Velem. Szépen haladunk, lassan de biztosan. Adok nekik zsebpénzt is, de amit megesznek, az havi nem kevés lóvé. Plusz a tápkiegek... Plusz én... Havi 200+...

2010. November 08. - 21:12:21
Válasz #355
Nem elérhető

pmiller06


Dred!
De legalább ember lesz belőlük.... Vigyázni kell... Mostanában már a nem cigány gyerekek egy része is becigányosodik, mert nem figyelnek a szülők...

2010. November 08. - 21:14:20
Válasz #356
Nem elérhető

vekony


engem nemhogy nem támogattak, hanem még gátoltak is. akkori nőm soxor szó szerint sirt amikor eddzeni mentem merhogy 1ütt is lehetnénk eddzés helyett, haverok-ismerősök kiröhögtek h eddzek, meg ugyis abbahagyom stb. persze tényleg vicces voltam 185cm-el 56 kilosan :D  anyáméktól pénzt sose kaptam, mindig magamnak kellett beszerezni a dolgaimat ruha, buli, fehérje, ami kell. amikor a saját összeseftelt kessemből megvettem a kis csirkémet és ott sütöttem magamnak apám arról is letiltott, merh miért nem jó nekem a normál kaja, és akkor sütöttem amikor senki nem volt otthon, hütőláda mélyén rejtegettem a csirkémet b+!  :) porok titokba mentek, kondibérletre 2000-et mondtam nehogy ugassanak. persze meló nem teccett annyira ugyh inkább sefteltem amivel lehetett ;) ezután nem sok minden érdekelt csak  h elérjem a céljaimat, úgy voltam h most rábasztatok....elkezdtem árulni az örökölt modellvasutakat titokba, bankszámla nyitás, vatera, neten hirdetés, stb. full titokba...több mint 2misit árultam ki belőlle, persze több mint 2év alatt ugyh 1x-re sok kes nem maradt a számlán, de jogsit letettem azért belőlle, és annyit félre raktam h 21 évesen pattanjak külföldre, azóta is németbe vok, apámék nem nagyon értik h miért nem nagyon járok haza és ha otthon vok, akkor is miért nem velük vok...ma mindennap főzök! :D és örülök neki hehe de ha akkor megveszik nekem a cuccokat és nem vok vékony és nem röhögnek ki anno, akkor ma már tuti h nem eddzenék és nem lennék 80kiló fölött, ami másnak az induló súlya, nekem mégis sokmindent kellett tenni érte és tuti h böribe lennék vagy rotyognék vmellik dikkóba...na mind1. gondoltam hozzászólok...

2010. November 08. - 21:16:23
Válasz #357

atomanti111

Vendég

2010. November 08. - 21:31:01
Válasz #358
Nem elérhető

dred


Dred!
De legalább ember lesz belőlük.... Vigyázni kell... Mostanában már a nem cigány gyerekek egy része is becigányosodik, mert nem figyelnek a szülők...

Na erre nagyon figyelek!!  ;) Szebb jövőt!!
Osztálytársaik cigiznek, isznak, drogoznak, péntek-szombat este hajnalig "buliznak". Ők itthon vannak velem, és tanulunk, edzünk, hülyéskedünk, és jól érezzük magunkat!! Andris, (Ő a 14) piramisban fekve belenyom 2x a 60 kg-ba. A nagyobbik, Gábor, az 50-be. Felhúznak 86 kg 2-4x, vádliznak szabadsúllyal 10x110kg-val.
És ez lett a kedvenc időtöltésem, az edzésük.

2010. November 08. - 21:36:58
Válasz #359

atomanti111

Vendég
Dred!
De legalább ember lesz belőlük.... Vigyázni kell... Mostanában már a nem cigány gyerekek egy része is becigányosodik, mert nem figyelnek a szülők...

Na erre nagyon figyelek!!  ;) Szebb jövőt!!
Osztálytársaik cigiznek, isznak, drogoznak, péntek-szombat este hajnalig "buliznak". Ők itthon vannak velem, és tanulunk, edzünk, hülyéskedünk, és jól érezzük magunkat!! Andris, (Ő a 14) piramisban fekve belenyom 2x a 60 kg-ba. A nagyobbik, Gábor, az 50-be. Felhúznak 86 kg 2-4x, vádliznak szabadsúllyal 10x110kg-val.
És ez lett a kedvenc időtöltésem, az edzésük.

Ez nagyon pozitív! További jó edzős éveket!!