2024. Szeptember 28. - 01:18:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173649 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Október 27. - 20:56:07
Válasz #315
Nem elérhető

dred


Köszi srácok, próbálok kitartani de baromi jó lenne egy tömegnövelő, de nincs money... Annyit eszek hogy :---- (400-500g rizs vagy durumtészta, 200g zabpehely, ez nekem baromi sok szóval küzdök :) )

Ma melleztem:

Ferdepados nyomás:
20kg*15
40kg*8
50kg*6
50kg*6
40kg*8
45kg*6

Fekvenyomás:
40*8
60*3
60*6 (itt álltak mögöttem és megvolt a biztonságérzet)
50*6
50*6

Csigás keresztezés

Könnyű hozzászokni a jóhoz, edzőpartner nélkül nem volt olyan jó :( Azért megpróbáltam kitenni magamért :)

De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

2010. Október 27. - 21:02:36
Válasz #316
Nem elérhető

dino


napi egy tasak fehérje az itt meg nem nevezhető márkától, 200HUF... edzés után legalább valami menjen, mellé 2 banán vagy egy fél csomab pufirizs aztán jónapot... szép szép ez a sok ch, de mennyi husi megy mellé? mert az a lényeg..

Jah megy az is. Csak éppen megint kihagyom a dolgokat...
Napi 400g csirke + edzés után 60g fehérjepor (45g protein kb.) + 50g dextróz. Reggel zabpehely mellé kevertprotein (40g fehérje kb.). Este sovány túró 250g. Ez így 190g fehérje körül van. Ennek elégnek kéne lennie... :)
sosem elég :)))) de ez így azért rendben van ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 21:13:33
Válasz #317
Nem elérhető

dumbass


Köszi srácok, próbálok kitartani de baromi jó lenne egy tömegnövelő, de nincs money... Annyit eszek hogy :---- (400-500g rizs vagy durumtészta, 200g zabpehely, ez nekem baromi sok szóval küzdök :) )

Ma melleztem:

Ferdepados nyomás:
20kg*15
40kg*8
50kg*6
50kg*6
40kg*8
45kg*6

Fekvenyomás:
40*8
60*3
60*6 (itt álltak mögöttem és megvolt a biztonságérzet)
50*6
50*6

Csigás keresztezés

Könnyű hozzászokni a jóhoz, edzőpartner nélkül nem volt olyan jó :( Azért megpróbáltam kitenni magamért :)

De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

Nekem baromi kevésnek tűnik a szilárd kaja. Viszont nekem a 4g ch már diétás mennyiség :) Azt viszont szerintem döntsd el hogy most diéta vagy tömegelés vagy mi legyen. Told az aerob mozgást, vedd el a szőlőcukrot stb. ha diéta, emeld a ch-t ha tömegelés. Legalábbis szerintem. Én tuti nem így csinálnám, de én kezdő testépítőcskebaba vagyok :) Igazából nekem ez így nem áll össze, az egészet megváltoztatnám úgy ahogy van :)

dino: igyekszik az ember. Szerencsére én is látom a fejlődést, az a legjobb mikor az én kis satnya karomra mondják már a suliban hogy ez már túl nagy, meg nem kéne nekik. A legjobb most a látványizom kifejezés :D

2010. Október 27. - 21:33:56
Válasz #318
Nem elérhető

dred


Köszi srácok, próbálok kitartani de baromi jó lenne egy tömegnövelő, de nincs money... Annyit eszek hogy :---- (400-500g rizs vagy durumtészta, 200g zabpehely, ez nekem baromi sok szóval küzdök :) )

Ma melleztem:

Ferdepados nyomás:
20kg*15
40kg*8
50kg*6
50kg*6
40kg*8
45kg*6

Fekvenyomás:
40*8
60*3
60*6 (itt álltak mögöttem és megvolt a biztonságérzet)
50*6
50*6

Csigás keresztezés

Könnyű hozzászokni a jóhoz, edzőpartner nélkül nem volt olyan jó :( Azért megpróbáltam kitenni magamért :)

De jó neked!! Én 4g/tskg ch-tól behízok mint a disznó, akármilyen keményen is edzek. Mai nappal vissza is vettem kb. 2,5g-ra.
Edzés után egy turmix rögtön, ill. már az edzés vége felé kortyolgatom, ebben van 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin. Rá egy órára a vacsi, ami 100-125 gramm rizs, és 120 gramm csirkemell, 60 gramm trappista sajt. Majd újra 1-2 óra múlva 30 gramm kazein éjszakára. Közben BCAA, és vitamin. Reggel 7-8 óra felé egy turmix, ami 40 g fehérje, és 58 gramm ch, ami dextróz és maltodextrin, vitamin, karnitin, majd 3 óra múlva 20 gramm protein turmix, aztán újabb 3 óra múlva még egy 20 gramm protein turmix. Közben BCAA. Edzés előtt vitamin, karnitin, egy kis tesztoszteron serkentő, egy kis nitrogén fokozó bedurrantó, és egy bomba energiaital. Edzés közben amino itóka, amiben van esszenciális aminosav is (BCAA).
Ez vajon jó így? Fejlődni fejlődök, de ha több ch-t viszek be, látványosan behízok, meg amúgy is van rajtam vagy 20 kiló fölösleg.

Nekem baromi kevésnek tűnik a szilárd kaja. Viszont nekem a 4g ch már diétás mennyiség :) Azt viszont szerintem döntsd el hogy most diéta vagy tömegelés vagy mi legyen. Told az aerob mozgást, vedd el a szőlőcukrot stb. ha diéta, emeld a ch-t ha tömegelés. Legalábbis szerintem. Én tuti nem így csinálnám, de én kezdő testépítőcskebaba vagyok :) Igazából nekem ez így nem áll össze, az egészet megváltoztatnám úgy ahogy van :)

dino: igyekszik az ember. Szerencsére én is látom a fejlődést, az a legjobb mikor az én kis satnya karomra mondják már a suliban hogy ez már túl nagy, meg nem kéne nekik. A legjobb most a látványizom kifejezés :D

Sajna nem tudok többet, többször enni, mert meló közben nincsen rá lehetőségem.  :(
6 éve volt egy gerinc töréses balesetem, majdnem tolószékes lettem. A kórházban az intenzív stessz, és a nem evés hatására 2 hét alatt elment minden izmom, fogytam kb. 20 kilót. Utána nem csinálhattam semmit, mozogni is csak óvatosan, és még a téli kabát súlya is nehéz volt magamon, az is fájt a hátamnak. Eltelt 6 év, és úgy éreztem, hogy nekifogok újra. Persze ezalatt a 6 év alatt a zsír csak úgy jött fel rám. Ez év márciusának közepén kezdtem edzeni, pl. fekvenyomás 4x10 ment 38 kilóval. De örültem, mint majom a farkának, hogy élek, mozgok, és bírom valamennyire. Most a 100 kilóba belenyomkodok, felhúzást csinálok 100 kg-val simán 10 es szériákat, stb... Tehát rövid idő alatt szerintem nem rossz eredmény. Csak a zsír menne gyorsabban le...

2010. Október 27. - 22:21:36
Válasz #319

atomanti111

Vendég

2010. Október 27. - 23:41:36
Válasz #320
Nem elérhető

pmiller06


Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!

2010. Október 27. - 23:47:47
Válasz #321
Nem elérhető

Gabe


Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!
Ladába chiptunning tipikus esete. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Október 28. - 00:46:15
Válasz #322
Nem elérhető

pmiller06


Nem akartam fasz lenni, de kurvára igaza van Gabe-nek. Ez olyan mint a "fehérjebevitelem nagyjából megvan 2 gramm és kokszolok" :D. Persze más lépték, de faszság ez is.

Én amúgy amikor diétáztam használtam vitargot végig... (akkor még nem volt waxy maize :)) Úgy vettem észre, hogy nem hátráltat a fogyásban. Igaz nem lett keresztcsíkos a seggem, de az nekem nem is lesz normális izomtömeg mellett soha. Szénhidrát reggel, edzés előtt, edzés utáni turmixban és az ezt követő étkezésben volt.

2010. Október 28. - 13:07:52
Válasz #323
Nem elérhető

dumbass


Dumbass! Jobb azért a csirkét 20% fehérjetartalommal számítani, túróra is rá van írva a 14 % körüli érték, de ha én ennék nem nagyon számítanám 10-12 százaléknál többnek. Zsírbeviteled nincs?? Pedig ha egy 30 g zsír menne naponta, akkor is majdnem 300 kalóriával több lenne a tápanyagbeviteled.

Dred! Hány kg vagy? 20 kg felesleg esetén miért eszel trappistát (a szavaidból úgy veszem ki, hogy zavar ez a felesleg, ezért kérdezem)? Reggel miért nem zab van, vagy hajdina? Az alap tápkiegek a következők:multivitamin, ásványi anyag komplex, omega 3, fehérje, jó minőségű ch (waxy maize, vitargo legszarabb esetben maltodextrin), bcaa, glutamin. Amíg maltodextrin meg dextróz van az edzés utáni turmixban, addig szerintem felesleges NO fokozóra költeni!

Zsírnak napi 100g mogyoró megy, illetve a husit bő olivaolajban sütöm :)

2010. Október 28. - 13:23:48
Válasz #324
Nem elérhető

pmiller06


Mennyi idő alatt jött fel ez a 10 kg? Ha rám hallgatsz a fehérjét told fel 3 grammra. Még egy tojásrántottát dobj be valamikor mondjuk.

2010. Október 28. - 15:02:30
Válasz #325
Nem elérhető

dumbass


Mennyi idő alatt jött fel ez a 10 kg? Ha rám hallgatsz a fehérjét told fel 3 grammra. Még egy tojásrántottát dobj be valamikor mondjuk.

2,5-3 hónap. Hát az a probléma hogy így is dugig eszem magam, kb. hányásig. Egy tojásrántottával nem tudom hogy tudnék megbírkózni :)

2010. Október 28. - 17:22:48
Válasz #326
Nem elérhető

dred


Érdekelne amit írtok, ezért áthúzok egy másik topikba, hogy ne offoljuk szét Dumbass kolléga topikját.

Gyertek utánam légyszi!

Ide: Bodybuilding.hu Fórumok > Fórum > Általános Segítség > Fogyás kontra izomépítés! Segítség!

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1000.0

Köszi!


2010. Október 28. - 17:40:40
Válasz #327
Nem elérhető

dino


Mennyi idő alatt jött fel ez a 10 kg? Ha rám hallgatsz a fehérjét told fel 3 grammra. Még egy tojásrántottát dobj be valamikor mondjuk.

2,5-3 hónap. Hát az a probléma hogy így is dugig eszem magam, kb. hányásig. Egy tojásrántottával nem tudom hogy tudnék megbírkózni :)
lemegy az. le kell! mennie
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 28. - 17:53:12
Válasz #328
Nem elérhető

dumbass


Mennyi idő alatt jött fel ez a 10 kg? Ha rám hallgatsz a fehérjét told fel 3 grammra. Még egy tojásrántottát dobj be valamikor mondjuk.

2,5-3 hónap. Hát az a probléma hogy így is dugig eszem magam, kb. hányásig. Egy tojásrántottával nem tudom hogy tudnék megbírkózni :)
lemegy az. le kell! mennie

Okés megoldom, mert meg KELL!

Amúgy ma láb volt:

Guggolás:
20kg*10
50kg*8
70kg*6
90kg*3
100kg*2

Lábtoló:
55kg*8
80kg*8
100kg*8
130kg*6
150kg*6 (ez már inkább pumpálás volt)

Step padon, kitörés helyzetében rugózás:
12kg*6*4

Combfeszítő:
30kg*8*4 (ez nem ment már nagyobb súllyal, így is remegett a lábam : )

Combhajlító:
15kg*8
25kg*8
30kg*8
25kg*8

Jó kis edzés volt, kapott a combom rendesen :)

2010. Október 29. - 21:59:51
Válasz #329
Nem elérhető

dumbass


Ma egy lightos hát volt, a hétfői vállal :) Nem volt sok időm, ezért sok nem fért bele. Súlyokra se emlékszem.

Mellhez húzás szélesen
Mellhez húzás szűken
45-fokos T-Rúd

Military Press
Oldalemelés
Döntött törzsű oldalemelés