2024. Szeptember 27. - 17:29:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173555 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. Augusztus 06. - 15:36:26
Válasz #105
Nem elérhető

dumbass


Megfogalmazódott bennünk egy olyan ötlet, hogy elindulnánk csapatban az idei Push&Run-on. A csapatban egy volt kajakos, jelenlegi taekwondos srác, egy karate magyar bajnok, illetve én lennék benne. Még csak felvetés szintjén van az ötlet, át kell még beszélnünk a dolgokat... Ha arra jutunk hogy elindulunk, akkor következhet a felkészülés majd. De ez még a jövő zenéje. Gondoltam megosztom veletek... ***))

2010. Augusztus 06. - 16:05:19
Válasz #106
Nem elérhető

NosztalNiga


Megfogalmazódott bennünk egy olyan ötlet, hogy elindulnánk csapatban az idei Push&Run-on. A csapatban egy volt kajakos, jelenlegi taekwondos srác, egy karate magyar bajnok, illetve én lennék benne. Még csak felvetés szintjén van az ötlet, át kell még beszélnünk a dolgokat... Ha arra jutunk hogy elindulunk, akkor következhet a felkészülés majd. De ez még a jövő zenéje. Gondoltam megosztom veletek... ***))
Mosmá 10 perce keresem mijaza "Push&Run", mer már hallottam, meg kb gondolom mi...de pontosan mi mikor hol?
 ::) ::) ::) ::)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 06. - 16:10:18
Válasz #107
Nem elérhető

Gababoy


Megfogalmazódott bennünk egy olyan ötlet, hogy elindulnánk csapatban az idei Push&Run-on. A csapatban egy volt kajakos, jelenlegi taekwondos srác, egy karate magyar bajnok, illetve én lennék benne. Még csak felvetés szintjén van az ötlet, át kell még beszélnünk a dolgokat... Ha arra jutunk hogy elindulunk, akkor következhet a felkészülés majd. De ez még a jövő zenéje. Gondoltam megosztom veletek... ***))
Mosmá 10 perce keresem mijaza "Push&Run", mer már hallottam, meg kb gondolom mi...de pontosan mi mikor hol?
 ::) ::) ::) ::)

Sztem Pump&Run akart lenni... Fitparádé Október 17-18. !!! ;)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Augusztus 06. - 16:59:12
Válasz #108
Nem elérhető

dumbass


Megfogalmazódott bennünk egy olyan ötlet, hogy elindulnánk csapatban az idei Push&Run-on. A csapatban egy volt kajakos, jelenlegi taekwondos srác, egy karate magyar bajnok, illetve én lennék benne. Még csak felvetés szintjén van az ötlet, át kell még beszélnünk a dolgokat... Ha arra jutunk hogy elindulunk, akkor következhet a felkészülés majd. De ez még a jövő zenéje. Gondoltam megosztom veletek... ***))
Mosmá 10 perce keresem mijaza "Push&Run", mer már hallottam, meg kb gondolom mi...de pontosan mi mikor hol?
 ::) ::) ::) ::)

Sztem Pump&Run akart lenni... Fitparádé Október 17-18. !!! ;)

Jah igen azaz :D Már megint hülye voltam XD

2010. Augusztus 07. - 14:29:45
Válasz #109
Nem elérhető

dumbass


Lábedzés:

Gugolás(t akartam, de csütörtökön bedurrant a csuklyám, ma meg izomláz volt benne, szóval nem tudtam a vállamra venni a rudat, mert nagyon fájt ahogy nyomta)
Helyette lábtoló: 4*8*100kg
Combfeszítő 4*8
Combhajlító 4*8

Ülővádli 2*40
Állóvádli 2*40

Edzés után turmix, hazafele hányinger. Talán túl sok vizet iszok edzés közben, és azért nem fér belém a turmix... Nemtudom. Holnap mérés, és helyzetjelentés hogy hogy is állunk :)

2010. Augusztus 08. - 16:58:20
Válasz #110
Nem elérhető

dumbass


Kezdeti:
Tömeg: 60kg
Kar: 32cm 
Comb: 50cm
Vádli: 33cm
mellkas: 96cm
Has: 76cm


1. hét után:
Tömeg: 61,8kg
Kar: 32cm 
Comb: 51cm
Vádli: 33cm
mellkas: 97cm
Has: 78cm

2010. Augusztus 08. - 17:01:10
Válasz #111
Nem elérhető

God Vazzeg


Kezdeti:
Tömeg: 60kg
Kar: 32cm 
Comb: 50cm
Vádli: 33cm
mellkas: 96cm
Has: 76cm


1. hét után:
Tömeg: 61,8kg
Kar: 32cm 
Comb: 51cm
Vádli: 33cm
mellkas: 97cm
Has: 78cm

Na ez igen, csak így tovább!  8-)

2010. Augusztus 08. - 19:21:49
Válasz #112
Nem elérhető

atleeta


Kezdeti:
Tömeg: 60kg
Kar: 32cm 
Comb: 50cm
Vádli: 33cm
mellkas: 96cm
Has: 76cm


1. hét után:
Tömeg: 61,8kg
Kar: 32cm 
Comb: 51cm
Vádli: 33cm
mellkas: 97cm
Has: 78cm
Jó eredmények  :-)! de ha megfogadsz egy tanácsot ne méregesd magad folyton, mert az elején sokkal jobban fejlődsz és a végére elveszi a kedved, hogy nem úgy fejlődsz mint az elején.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 08. - 19:29:43
Válasz #113
Nem elérhető

dumbass


Jó eredmények  :-)! de ha megfogadsz egy tanácsot ne méregesd magad folyton, mert az elején sokkal jobban fejlődsz és a végére elveszi a kedved, hogy nem úgy fejlődsz mint az elején.

Lehet igazad van. Bár az én kedvem elvenni nem lehet, nekem már az élmény hogy lemehetek a terembe és téphetem a súlyokat. Megfogadom a tanácsod, méricskélés havi 1x, kivétel a testtömeg. A tükörbe meg nézem folyamatosan a formát, elzsírosodni semmiképpen nem akarok. (Mondjuk erre jelenleg eléggé kicsi az esély, mert 350-400g ch mellett még mindig látszanak halványan a kockáim :D)
Köszi a dícséretet ;) Azt még nem tudom meddig szeretnék tömegelni, de szerintem olyan 72-75kg-ig. Utána szálkásítás?!

2010. Augusztus 08. - 19:39:27
Válasz #114
Nem elérhető

atleeta


Jó eredmények  :-)! de ha megfogadsz egy tanácsot ne méregesd magad folyton, mert az elején sokkal jobban fejlődsz és a végére elveszi a kedved, hogy nem úgy fejlődsz mint az elején.

Lehet igazad van. Bár az én kedvem elvenni nem lehet, nekem már az élmény hogy lemehetek a terembe és téphetem a súlyokat. Megfogadom a tanácsod, méricskélés havi 1x, kivétel a testtömeg. A tükörbe meg nézem folyamatosan a formát, elzsírosodni semmiképpen nem akarok. (Mondjuk erre jelenleg eléggé kicsi az esély, mert 350-400g ch mellett még mindig látszanak halványan a kockáim :D)
Köszi a dícséretet ;) Azt még nem tudom meddig szeretnék tömegelni, de szerintem olyan 72-75kg-ig. Utána szálkásítás?!
:o mindig irigylem az ilyen alkatúakat. Nekem 250nél már derekam szélesedett a legjobban  :-\
75 kilóig még lesz időd kitalálni "szákásíts"-e  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 08. - 20:05:03
Válasz #115
Nem elérhető

Milo


Erről van szó! Most tarsd a szénhidrát mennyiséget ,ameddig csak tudsz fejlődni és ha megtorpansz akkor növeled a kaját.
Riceman

2010. Augusztus 09. - 14:32:04
Válasz #116
Nem elérhető

dumbass


Nagyon jól sikerült a mai edzés, durrantam mint az állat. Bicepsz-Tricepsz szuperszettet csináltam, bejött :)

Mell:
Fekvenyomás: 20*20kg, 8*40kg, 6*50kg, 8*45kg, 8*45kg
Negatív pados nyomás: 8*30kg, 8*40kg, 8*50kg, 8*40kg
Ferdepados nyomás: 8*20kg, 8*30kg, 8*30kg, 8*30kg
Tárogatás csigán: 4*8

Bicepsz:
Bicepsz egyenes rúddal: 8*15kg*4
Bicepsz csigán egyenes rúddal: 4*8
Befordatós váltott bicepsz: 8kg*8*4
Kalapács bicepsz: 6kg*8*4

Tricepsz: 4*8 minden
Letolás csigán
Letolás csigán V alakú cuccal
Köteles tricepsz
Köteles tricepsz fej fölött

Negatív pados nyomás nagyon tetszett, minden edzésen fogom csinálni :) Bicepsz-Tricepsz szuperszett úgyszintén, főleg azért mert ha nem szuperszettben nyomom nagyon elhúzódik az edzés.

atleeta: Hát lehet hogy szerencsés alkat vagyok :)
Milo: Okés! :)

2010. Augusztus 09. - 17:05:02
Válasz #117
Nem elérhető

hrcak


komplett kart leedzeni mell után? meg még vádlizni is? csodálkozol, h tricepszed nem érezted?  :)   ::)

Vádlit, mind a 3 nap fogom csinálni.
Szóval így néz ki az edzésterv:
1.nap: mell+kar+vádli
2.nap: hát+váll+vádli
3.nap: comb+vádli

Annó is így edzettem, és éreztem a tricepszem, nem tudom most mi volt. /:-)
God: akkor nem vagyok egyedül :D
lehet, hogy kevés volt a ch

Hmmm... 100g zabpehely, meg 90g rizs volt bennem ch tekintetben. Ezek szerint lehet a 2. csirke-rizs étkezés után kéne a terembe menni.

A szénhidrát edzés utáni napon jó ha kicsivel több a regenerálódás miatt. Energia amúgy sem az éppen megevett kajától lesz, de ezt majd folyamatos kajálásnál érzed. A gyomorban lezajló emésztés eleve 3-7 óra, na most számold ki mire még felszívódik minden. A rizs nekem sem könnyű, próbálj néha hajdinát, kukoricadarát...ez egyik sem drága

2010. Augusztus 12. - 17:16:40
Válasz #118
Nem elérhető

dumbass


Ma hát+váll: (szériák a szokásos 4*8, ahol nem az, oda külön írok.)

Mellhez húzás széles fogással
Nyakhoz húzás széles fogással
Evezés
Felhúzás 3*8 60kg
Valami pad, amivel ugyan azt az utat tudom bejárni mint a felhúzásnál... Nem tudom mi a neve. 3*15

Nyak mögül nyomás 35kg
Vállból nyomás 2 kezes súlyzóval 12kg
Oldalemelés (valahogy ezt nagyon nem úgy érzem ahogy kéne, valamit nagyon elronthatok.)

Más: Voltunk haverokkal aquaworld-be ilyen éjszakai fürdőzésen. Volt 2 csaj folyamatosan tették magukat mintha feltűnési viszketegségük lett volna. Többiek persze jöttek hogy úgy sem mertek odamenni (egyik haverom+én). Persze mi odamentünk, de mikor hozzájuk szóltunk elkezdett kiszállni a csaj a medencéből. Erre én: -Na jó akkor menj a faszomba
Természetesen ez után minden csúszdán, és minden medencében összefutottunk velük, de a csaj csak mosolygott, úgy látszik nem vette a szívére. Ezt gondoltam megosztom :D

2010. Augusztus 12. - 18:02:51
Válasz #119
Nem elérhető

dino


A szénhidrát edzés utáni napon jó ha kicsivel több a regenerálódás miatt. Energia amúgy sem az éppen megevett kajától lesz, de ezt majd folyamatos kajálásnál érzed. A gyomorban lezajló emésztés eleve 3-7 óra, na most számold ki mire még felszívódik minden. A rizs nekem sem könnyű, próbálj néha hajdinát, kukoricadarát...ez egyik sem drága
[/quote]
ez ugy hülyeség ahogy van. sztem. diétázz egyet aztán próbálj meg az edzés előtt 7 órával szénhidrátot enni aztán utána semmit..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!