2024. Szeptember 27. - 17:29:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173551 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. Augusztus 01. - 15:02:45
Válasz #90
Nem elérhető

dumbass


Na akkor before képek... Hát a lényeg hogy van hova fejlődni :) /:-)

2010. Augusztus 01. - 15:04:12
Válasz #91
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem rossz ez, csak nincs rajtad izom  ;D Azon legyél hogy ez változzon  @-o  !+"%  o--O

2010. Augusztus 01. - 15:53:52
Válasz #92
Nem elérhető

dino


Nem rossz ez, csak nincs rajtad izom  ;D Azon legyél hogy ez változzon  @-o  !+"%  o--O
ennél szebben én sem tudtam volna megfogalmazni. a massot az edzés utáni turmixba keverd!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 01. - 16:26:43
Válasz #93
Nem elérhető

dumbass


Nem rossz ez, csak nincs rajtad izom  ;D Azon legyél hogy ez változzon  @-o  !+"%  o--O
ennél szebben én sem tudtam volna megfogalmazni. a massot az edzés utáni turmixba keverd!

Majd lesz izom =/+' Okés, akkor mass edzés utáni turmixba.

2010. Augusztus 01. - 21:25:55
Válasz #94
Nem elérhető

Milo


Ha betartod amiket mondanak ,biztos drámai változást fogsz elérni, annyira vékony vagy hogy bőven fog rád tömeg menni.
Riceman

2010. Augusztus 01. - 21:47:39
Válasz #95
Nem elérhető

parrre



2010. Augusztus 02. - 16:10:03
Válasz #96
Nem elérhető

dumbass


Felkeltem 10-kor, és belevágtam a kajám megcsinálásába. Életemben nem főztem rizs-t, de szerencsére pöpec lett. Nem ragad, nem túl puha, szóval pont jó lett. A hússal semmilyen problémám nem volt, azt máskor is csináltam. Amíg a rizst pároltam, a hús meg sült, megettem 100g zabpelyhet. 12-fél1 körül megettem az első adagot, mit ne mondjak szenvedtem vele, sok ez a rizs. Ezután elmentem eddzeni, mert ilyenkor nincsenek sokan a teremben, semmi se zavar, szóval ilyenkor jó. Hát súlyok tekintetébe eléggé gyatra teljesítményt nyújtottam, magam is meglepődtem hogy ilyen gyenge vagyok... Az edzés jó volt, a mellem az öltözőben remegett, a bicepszem szépen bedurrant, a pólóm alig bírtam levenni magamról. Hiányzott ez az érzés. Egyedül ami előtt értetlenül állok a tricepsz. Valahogy nem ment, nem is nagyon éreztem, nem is bírta. Majd meglátjuk következő edzésen jobban fog-e viselkedni.

Mell:
Fekvenyomás: 15*20kg bemelegítésnek, 8*40kg, 8*45kg, 8*50kg, 8*50kg
Ferdepados fekvenyomás erőkeretben: 8*25kg, 8*30kg, 8*30kg, 7*30kg (8. nem ment ki :( )
Tárogatás kézisúlyzóval: 8*5kg, 8*5kg, 8*7kg, 8*7kg

Bicepsz:
Bicepsz egyenes rúddal: 8*10kg, 8*15kg, 8*15kg, 8*10kg (Itt visszavettem a súlyból, és nagyon lassan engedtem le)
Váltott karú beforgatós bicepsz: 8*5kg, 8*5kg, 8*7kg, 8*7kg
Scott pad 1kezessel: 8*5kg*4

Tricepsz: Súlyokat nem tudok mondani
Tricepszre volt köteles letolás
Nemtudom mi a neve, de háttal állsz a csigának, fej fölött húzod át a kötelet
Tolódzkodás, segítségnek a lábam is fent volt egy padon.

Vádli:
Álló vádli, 4*30, súlyt megint csak nem tudok.

Edzés után lement 2adag whey pro (40g fehérje), illetve a turmixba volt 60g zabpehely is.
Gababoy-al beszéltem, és arra jutottunk hogy a rizs fogyasztást le kéne vinni egyelőre 200g környékére, mivel a gyomromat szoktatni kéne, hogy most többet kap... Erre azért lenne szükség, mert eléggé küzdök a rizzsel :)
Most pedig megyek és nekiesek a 2. adag csirke-rizsnek.

2010. Augusztus 02. - 17:52:53
Válasz #97
Nem elérhető

Rob


Az edzés utáni turmixba ne zabpelyhet tegyél hanem vmi egyszerű szénhidrátot ami hamar felszívódik...Vitargo,waxy maize,maltodextrin,dextróz. Legjobb lenne talán egy jó tömegnövelő!
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=769
Ebből elég lehet neked egy fél adag is eleinte edzés után!
Másrészt a csirkemell+rizshez egyél sok sok zöldséget,mert különben elfogsz savasodni és a húst is sokkal jobban fogod emészteni!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Augusztus 02. - 18:08:07
Válasz #98
Nem elérhető

dumbass


Az edzés utáni turmixba ne zabpelyhet tegyél hanem vmi egyszerű szénhidrátot ami hamar felszívódik...Vitargo,waxy maize,maltodextrin,dextróz. Legjobb lenne talán egy jó tömegnövelő!
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=64&products_id=769
Ebből elég lehet neked egy fél adag is eleinte edzés után!
Másrészt a csirkemell+rizshez egyél sok sok zöldséget,mert különben elfogsz savasodni és a húst is sokkal jobban fogod emészteni!

Okés. Akkor sok zöldség. Tömegnövelőt most kihagyom, mivel nincs rá keret. Mass lesz az edzés utáni turmixban, nem is tudom ma miért nem azt tettem bele.

2010. Augusztus 02. - 18:26:35
Válasz #99
Nem elérhető

dino


komplett kart leedzeni mell után? meg még vádlizni is? csodálkozol, h tricepszed nem érezted?  :)   ::)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 02. - 20:05:35
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg


komplett kart leedzeni mell után? meg még vádlizni is? csodálkozol, h tricepszed nem érezted?  :)   ::)

Én is így csinálom  8-)

2010. Augusztus 02. - 21:17:09
Válasz #101
Nem elérhető

dumbass


komplett kart leedzeni mell után? meg még vádlizni is? csodálkozol, h tricepszed nem érezted?  :)   ::)

Vádlit, mind a 3 nap fogom csinálni.
Szóval így néz ki az edzésterv:
1.nap: mell+kar+vádli
2.nap: hát+váll+vádli
3.nap: comb+vádli

Annó is így edzettem, és éreztem a tricepszem, nem tudom most mi volt. /:-)

God: akkor nem vagyok egyedül :D

2010. Augusztus 02. - 22:42:33
Válasz #102
Nem elérhető

dumbass


komplett kart leedzeni mell után? meg még vádlizni is? csodálkozol, h tricepszed nem érezted?  :)   ::)

Vádlit, mind a 3 nap fogom csinálni.
Szóval így néz ki az edzésterv:
1.nap: mell+kar+vádli
2.nap: hát+váll+vádli
3.nap: comb+vádli

Annó is így edzettem, és éreztem a tricepszem, nem tudom most mi volt. /:-)
God: akkor nem vagyok egyedül :D
lehet, hogy kevés volt a ch

Hmmm... 100g zabpehely, meg 90g rizs volt bennem ch tekintetben. Ezek szerint lehet a 2. csirke-rizs étkezés után kéne a terembe menni.

2010. Augusztus 05. - 16:58:52
Válasz #103
Nem elérhető

dumbass


Mai nap hát-váll:

Kipróbáltam hogy megy-e a húzódzkodás de arra jutottam hogy nem, 6-ot bírtam húzni, azt se teljesen szabályos.
Szóval:
Mellhez húzás széles fogással csigán 4*8
Döntött törzsű evezés: 30kg*8*4
Evezés csigán 4*8

Nyak mögül nyomás erőkeretben: 30kg*8*4
Fejfölé nyomás egykezes súlyzóval: 12kg*8*4
Oldalemelés állva: 6kg*8*4

Állóvádli: 4*25

Edzés végére szédültem, letoltam a turmixom, hazafele alig bírtam jönni, hányingerrel küszködtem. Nagyon jó edzés volt, mindent rendesen éreztem. A probléma hogy most jönne a csirke-rizs de nem fogom bírni megenni, inkább alszok egy órát, és utána legyűröm.

A testtömegem ingadozik mint az állat, reggel 59,5kg... Hazaértem edzésről és mértem egyet: 61,8kg... Szóval nagyon ingadozó, ch bevitelem az egekben....

2010. Augusztus 05. - 18:17:20
Válasz #104
Nem elérhető

dino


Mai nap hát-váll:

Kipróbáltam hogy megy-e a húzódzkodás de arra jutottam hogy nem, 6-ot bírtam húzni, azt se teljesen szabályos.
Szóval:
Mellhez húzás széles fogással csigán 4*8
Döntött törzsű evezés: 30kg*8*4
Evezés csigán 4*8

Nyak mögül nyomás erőkeretben: 30kg*8*4
Fejfölé nyomás egykezes súlyzóval: 12kg*8*4
Oldalemelés állva: 6kg*8*4

Állóvádli: 4*25

Edzés végére szédültem, letoltam a turmixom, hazafele alig bírtam jönni, hányingerrel küszködtem. Nagyon jó edzés volt, mindent rendesen éreztem. A probléma hogy most jönne a csirke-rizs de nem fogom bírni megenni, inkább alszok egy órát, és utána legyűröm.

A testtömegem ingadozik mint az állat, reggel 59,5kg... Hazaértem edzésről és mértem egyet: 61,8kg... Szóval nagyon ingadozó, ch bevitelem az egekben....
beszelj mangela-val majd o megoldja h erosodj meg hizz egy kicsit   : )))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!