2024. Szeptember 27. - 15:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173529 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. November 26. - 23:25:39
Válasz #435
Nem elérhető

dred


Hogy tudod a mellhez húzást 85 kilóval, azaz nagyobb súllyal csinálni, mint amennyi vagy?? Biztos, hogy annyi amennyi?

2010. November 27. - 00:05:05
Válasz #436
Nem elérhető

pmiller06


Sokan húznak a testsúlyuknál nagyobb súllyal mellhez.

2010. November 27. - 02:34:14
Válasz #437
Nem elérhető

Kaess


Sokan húznak a testsúlyuknál nagyobb súllyal mellhez.

Jaja, ha kellöen belehúzol hátbal akkor simán megy. Visszont ez nem szabályos   **:))))*

2010. November 27. - 02:38:19
Válasz #438
Nem elérhető

Kaess


 nem ezt a jelet akartam   :-Đ  A lényeg hogy sokan rángatják az helyett hogy szépen hátradölne egy kicsit és karból húzná. Van egy srác a kondiba nállunk, hát az katasztrófa ahogy edz. èn még egy helyes gyakorlat végre hajtást se láttam tölle.   :-[  :-[  :-[ de mindenki úgy edz ahogy akar. Ezel nem rád gondolok dumbass, nincs benne célzás komolyan mondom.  :-){ 

2010. November 27. - 07:49:24
Válasz #439
Nem elérhető

dumbass


Hogy tudod a mellhez húzást 85 kilóval, azaz nagyobb súllyal csinálni, mint amennyi vagy?? Biztos, hogy annyi amennyi?

Kis tárcsát 5kg-nak számolom, a nagyot meg 10kg-nak. Aszem atlas hátgép van. Lehet rosszul tudom a tárcsák súlyát... Nem nagyon szoktam rángatni, csak az utolsó 1-2 ismétlésnél, akkor viszont a negatív nagyon hosszú. Amolyan erőltetett ismétlés egyedül. Vagy úgy szoktam lehúzni hogy kicsit ugrok és gyorsan beakasztom a lábam, vagy megkérek valakit hogy segítsen lehúzni :) De lehet hogy a tárcsák súlyát én tudom rosszul, és akkor természetesen kevesebbel csinálom.

Kaess: Próbálok mindent szabályosan csinálni, de néha elkap a hév és nekem is van 1-2 rángatós sorozatom néhány gyakorlatnál. Ezzel szerintem nem feltétlen van baj. Tegnap amúgy megpróbáltam segíteni egy srácnak a csigás ülve evezésnél, mert baromi szarul csinálta. Erre megmagyarázta nekem hogy egyenes hát, illetve mellkas kitolva nem kell ha egyenes rúddal csinálja, csak akkor ha ilyen szűk valamit húz. Szerinte az helyes, hogy majdnem lefekszik, és rángatja. De ő tudja, én legalább megpróbáltam, sőt meg is mutattam neki.

2010. November 27. - 15:19:23
Válasz #440
Nem elérhető

VG


Hogy tudod a mellhez húzást 85 kilóval, azaz nagyobb súllyal csinálni, mint amennyi vagy?? Biztos, hogy annyi amennyi?
én most húzok 90el a 100kghoz, és nem rángatom, úgy csak lesérülök, ekkora súlynál meghúznám magam, remélem én is átlépem a 100at, csak addig megint növök  !+"% (vki ráfekszik a hátra az azért nő, mondjuk én szélesfogással saját testsúlyommal 5öt húzok 3x, aztán ülök lehúzáshoz, addigra kivagyok fáradva sajnos, de szerintem mindig így lesz h sajátsúlyhúz, kisebbsúlylehúz. de remélem én is haladok mint dumbass  @:-))
de nagyon szép teljesítmény!! grat

2010. November 27. - 15:25:24
Válasz #441
Nem elérhető

Maszat


azon nem gondolkodtatok még el,h valószínűleg teljesen más csigás gépen dolgoztok? :D  valószínűleg más átéttel  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 27. - 15:28:18
Válasz #442
Nem elérhető

George


Van egy srác nálunk, volt versenyző, ha jól emlékszem egyszer 160-as lehúzásnál segítettem neki leülni, olyan 110 kg körül van a gyerek. 100 kg lapsúly van a gépen amúgy :laugh:

2010. November 27. - 16:54:21
Válasz #443
Nem elérhető

dumbass


azon nem gondolkodtatok még el,h valószínűleg teljesen más csigás gépen dolgoztok? :D  valószínűleg más átéttel  ;D

Ott a pont :)

2010. November 27. - 17:21:13
Válasz #444
Nem elérhető

dumbass


Hogy tudod a mellhez húzást 85 kilóval, azaz nagyobb súllyal csinálni, mint amennyi vagy?? Biztos, hogy annyi amennyi?
én most húzok 90el a 100kghoz, és nem rángatom, úgy csak lesérülök, ekkora súlynál meghúznám magam, remélem én is átlépem a 100at, csak addig megint növök  !+"% (vki ráfekszik a hátra az azért nő, mondjuk én szélesfogással saját testsúlyommal 5öt húzok 3x, aztán ülök lehúzáshoz, addigra kivagyok fáradva sajnos, de szerintem mindig így lesz h sajátsúlyhúz, kisebbsúlylehúz. de remélem én is haladok mint dumbass  @:-))
de nagyon szép teljesítmény!! grat

Erről jut eszembe, hogy full laikus emberek mondják hogy nagyon nagy a hátam és a vállam a mellemhez képest... És igazuk van, de nem különösebben érdekel. Ráérek ilyeneken agyalni majd 1 év múlva :)

2010. November 27. - 20:30:55
Válasz #445
Nem elérhető

George


A laikus emberekenek valószínűleg gőzük sincs róla, hogy a hát a test második legnagyobb izomcsoportja, és eleve NAGY kell, hogy legyen ha edz az ember! Nézz meg egy kajakost pl, azoknak brutál hátuk van, minden egyéb izomcsoport nélkül :D Amúgy kétlem, hogy egyenlőre bármelyik izmod túl nagy lenne ;D szóval edzél csak mindenre nyugodtan.

2010. November 27. - 20:33:05
Válasz #446
Nem elérhető

dumbass


A laikus emberekenek valószínűleg gőzük sincs róla, hogy a hát a test második legnagyobb izomcsoportja, és eleve NAGY kell, hogy legyen ha edz az ember! Nézz meg egy kajakost pl, azoknak brutál hátuk van, minden egyéb izomcsoport nélkül :D Amúgy kétlem, hogy egyenlőre bármelyik izmod túl nagy lenne ;D szóval edzél csak mindenre nyugodtan.

"Amúgy kétlem, hogy egyenlőre bármelyik izmod túl nagy lenne ;D szóval edzél csak mindenre nyugodtan." Na igen ezzel énis nagyon egyetértek. Meg amúgy is soha se leszek én túl nagy :) Csak olyan tyúkmellem van :D Majd alakul :)

2010. November 27. - 23:06:06
Válasz #447
Nem elérhető

God Vazzeg


A laikus emberekenek valószínűleg gőzük sincs róla, hogy a hát a test második legnagyobb izomcsoportja, és eleve NAGY kell, hogy legyen ha edz az ember! Nézz meg egy kajakost pl, azoknak brutál hátuk van, minden egyéb izomcsoport nélkül :D Amúgy kétlem, hogy egyenlőre bármelyik izmod túl nagy lenne ;D szóval edzél csak mindenre nyugodtan.

"Amúgy kétlem, hogy egyenlőre bármelyik izmod túl nagy lenne ;D szóval edzél csak mindenre nyugodtan." Na igen ezzel énis nagyon egyetértek. Meg amúgy is soha se leszek én túl nagy :) Csak olyan tyúkmellem van :D Majd alakul :)

Ilyennel ne dobálózz egy testépítő fórumon, mert lerágja valamelyik fanatikus rólad  ;D (Ez mondjuk mindenképp gusztustalan egy képzavar volt még tőlem is  :----  :D :D )

2010. November 28. - 17:18:46
Válasz #448
Nem elérhető

dumbass


Bepótoltam a lábat.

Combfeszítő:
25kg*15
40kg*8
50kg*8
60kg*6
25kg*15

Guggolás:
20kg*20
40kg*8
60kg*8
70kg*6

Lábtoló:
90kg*8
115kg*8
115kg*8
135kg*8

Combhajlító:
20kg*8
30kg*8
30kg*8
25kg*8

Vádligyakorlatok....

Guggolás ment volna nagyobb súllyal, csak valahogy egyedül félek. Amikor volt edzőpartner jóval nagyobb súlyokkal guggoltam... Remélem sikerül majd valakit találni :)

2010. November 29. - 12:24:13
Válasz #449
Nem elérhető

jojo5


Hát volt, kinyírtam.

Mellhezhúzás:
35kg*20
55kg*8
65kg*8
75kg*6
85kg*6
65kg*8

Mellhezhúzás szűken:
55kg*8
65kg*8
75kg*6
55kg*8

Döntött törzsű evezés:
20kg*12
40kg*8
60kg*6
60kg*6

Felhúzás:
60kg*10
80kg*6
100kg*3
120kg*2

Szerettem volna 140-et felhúzni, de nem sikerült . Azt se tudtam hol vagyok, szédültem, émelyegtem. Öltözőben ültem vagy 5 percet bambán előrenézve. Utána legurítottam a turmixomat. Egy srác megkérdezte mi van benne. Mondom fehérje konc., kreatin mono, szőlőcukor. Kérdése ez volt: "Ilyen naposim-ot használsz?".  /:-) /:-) Szóval valahogy csak hazakeveredtem. Kevés volt most a gyakorlat, de nagyon intenzív edzést csináltam


Jó lesz ez! Szépen haladsz  :)