2024. Szeptember 28. - 01:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173657 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2010. Szeptember 29. - 16:34:51
Válasz #270
Nem elérhető

Jordan


nekem eddig nem volt rá panasz,pedig elég nagy súlyal csinálom elég erős vagyok benne,nekem eddig az egyenes rúdtól fájt a csuklóm,de nem hagytam annyiba erőltettem és mára már tünetmentes!

Te meg fiatal vagy. De ahogy Dino is mondta, kell elotte minimum egy kabeles letolas!!! Bemelegiti az izuleteket. Meg nem erzitek, de ez egy igazan kivalo gyakorlat, a konyokod tonkreteteleben.  >:D Egyszercsak belefajdul, es onnantol kezdve, (rosszabb esetben) meg a fekvenyomast is el lehet felejteni! Ugyhogy csak odafigyelve  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 29. - 16:37:46
Válasz #271
Nem elérhető

trobert2


Mindég a kis súlyos gyakorlatot teszem előre,középre a nagy súlyos gyakorlat mikor már jól be van durranva és melegedve:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 29. - 16:45:10
Válasz #272
Nem elérhető

Suncity


nekem eddig nem volt rá panasz,pedig elég nagy súlyal csinálom elég erős vagyok benne,nekem eddig az egyenes rúdtól fájt a csuklóm,de nem hagytam annyiba erőltettem és mára már tünetmentes!

Te meg fiatal vagy. De ahogy Dino is mondta, kell elotte minimum egy kabeles letolas!!! Bemelegiti az izuleteket. Meg nem erzitek, de ez egy igazan kivalo gyakorlat, a konyokod tonkreteteleben.  >:D Egyszercsak belefajdul, es onnantol kezdve, (rosszabb esetben) meg a fekvenyomast is el lehet felejteni! Ugyhogy csak odafigyelve  >:D

ez is egy olyan gyakorlat amibe "bele kell érni "  ;)

2010. Szeptember 29. - 16:46:06
Válasz #273
Nem elérhető

Jordan


Mindég a kis súlyos gyakorlatot teszem előre,középre a nagy súlyos gyakorlat mikor már jól be van durranva és melegedve:D


OKOK!   :)

Nezd, en leirtam. Nem muszaj ezt tenned, de komolyan. En azert orultem volna annak idejen egy-ket ilyen tanacsnak.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 29. - 16:49:18
Válasz #274
Nem elérhető

trobert2


arra érted hogy hanyagoljuk ezt a gyakorlatot??vagy hogy melegítsünk be?mert azt írtam hogy én is jól bemelegítem az izületeket mielőtt bele vágok a nagy súlyokba!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 29. - 16:56:14
Válasz #275
Nem elérhető

Jordan


arra érted hogy hanyagoljuk ezt a gyakorlatot??vagy hogy melegítsünk be?mert azt írtam hogy én is jól bemelegítem az izületeket mielőtt bele vágok a nagy súlyokba!


Arra ertem, hogy rakj be ele egy kabeles gyakorlatot, relative magasabb ismetlesszammal (15-20), aztan menjen csak ez, 2-3. gyakorlatnak. Es ott sem muszaj 100 kiloval csinalni. Egy ideig a test mindent elvisel, de ha megserul, utanna mindig konnyen serul majd.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 29. - 17:07:42
Válasz #276
Nem elérhető

trobert2


értem,oda fogok figyelni nem szeretnék lesérülni!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 29. - 17:17:53
Válasz #277
Nem elérhető

dino


amig van kenésed az "olajtol" addig alapbol nem érzed, h gond van, énis ráfáztam a mai napig érzékeny a könyököm, mert annak idején 60-70 kilokkal engedtem homlokra. érdekes módon most elég a 40 is : ))))  ha bent van az aktuális karedzésben a homlokra engedés nekem is van előtte egy 20-15 ismétléses csigás letolásom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 29. - 17:21:18
Válasz #278
Nem elérhető

trobert2


Hát igen oda kell figyelni,mert ebben a sportban nem egy két évre tervezünk,ha most elcseszünk valamit kihat egész életünkre ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 01. - 17:15:55
Válasz #279
Nem elérhető

dumbass


Szerda és csütörtök kimaradt sajnos, kresz, iskola, doki miatt(alkalmassági). Ez egy váll és egy láb nap. 
Ma leedzettem a hátat, illetve mellé a vállat. Holnap megyek pótolni a lábat.
Mai edzés érdekes volt, ugyanis szuperszetben edzettem, viszont nem tartottam pihenőt a szériák között, csak a gyakorlatok között. A pihe a súly, le-fel rakosgatása volt. Ez csak időhiány miatt volt, mindjárt rohanok is kresz oktatásra.
Szóval: (4*8-ak, gyakorlatok után ott a szériasúly)

Húzódzkodás 4*7

Nyakhoz húzás (50kg) + Vállból nyomás 1 kezesekkel (15kg)

45 fokos T rudas (40kg) + Előreemelés 2 kezessel (20kg)

Evezés ülve csigán (50kg) + Állighúzás smith gépen (25kg)

Fűrészelés (17kg, most nem mentem nagy súlyra) + Vállvonogatás (80kg)

Oldalemelés (7kg) + Döntött törzsű oldalemelés (5kg)


Érdekesnek, érdekes edzés volt, rendesen be is durrant a vállam. Az edzés 45-60perc alatt lement. Rendszeresíteni nem fogom a pihenő nélküli szuperszetteket, de lehet 2 havonta 1x csinálok ilyen edzést.

2010. Október 04. - 16:52:27
Válasz #280
Nem elérhető

dumbass


Ma váll-vádli volt. Mint mondtam a vádlimat fel kell hozni, mert nagyon gáz. A hétfői mellet, és a szerdai vállat megcseréltem, mivel a leendő edzőpartneremre, aki elméletileg holnap jön sokkal nagyobb szükség van mell-nél mint váll-nál. A srác csak k-sz-cs-p-en tud jönni, ezért variáltam így. Ugyan azt fogjuk eddzeni, annyi különbséggel hogy ő leedzi a vállat a háttal.
Szóval a mai edzés:

Vállból nyomás 1 kezesekkel: 10kg*12, 14kg*8, 18kg*8, 19kg*8, 19kg*6
Mellről nyomás ülve, smith gépen: 30kg*8, 40kg*8, 40kg*8, 40kg*8
Állighúzás egyenes rúddal: 10kg*12, 20kg*8, 25kg*8, 25kg*8
Vállvonogatás smith gépen: 30kg*20, 70kg*8, 110kg*8, 110kg*8
Oldalemelés: 7kg*8, 10kg*8, 8kg*8, 8kg*8
Döntött törzsű oldalemelés: 6kg*8*4

Vádli ülve
Vádli állva

2010. Október 04. - 21:12:13
Válasz #281
Nem elérhető

Maszat


hát ha ebböl még a vállvonogatás inkább csuklya gyakorlat, még akkro is sokallom az 5 gyakit vállra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 04. - 21:24:08
Válasz #282
Nem elérhető

dumbass


hát ha ebböl még a vállvonogatás inkább csuklya gyakorlat, még akkro is sokallom az 5 gyakit vállra.

Úgy okoskodtam hogy 2gyak. első váll, 2gyak. csuklya, 1gyak. hátsóváll, és 1gyak. középsőváll. De akkor lehet ki kéne venni egy csuklyás gyakorlatot. De szerintem a 2 nyomó gyakorlat kell. Esetleg az egyik nyomót le lehet cserélni előreemelésre...  ?:-/

2010. Október 05. - 17:24:25
Válasz #283
Nem elérhető

dumbass


Helló everybody! #:-)

Ma már volt edzőtársam, aki jóval gyengébb mint én, viszont engem inspirál az hogy őt inspirálhatom. Remélem értitek :) Szóval kar volt.

Bicepsz 2 kezes rúddal:
10kg*12
20kg*8,
30kg*8,
30kg*8(utolsó 2-3 kis segítséggel),
25kg-tól vetkőző sorozat, 5kg-jával levéve a súlyokat izombukásnál

Scott pad:
10kg*12
20kg*8
25kg*8
25kg*8
20kg*8

1 kezes beforgató bicepsz:
10kg*8*4

Tolódzkodás:
4*8

Szűkennyomás:
20kg*12
40kg*8
50kg*8
50kg*8
40kg*8

Nagyon tetszett az edzés, szétbombáztam a karomat azthiszem. Nagyon jó dolog az edzőpartner, nagyon tetszettek az erőltetett ismétlések. 5/5 volt az edzés :)

Fej fölötti tricepsznyújtás 2 kézzel, 1 kezes súlyzóval:
10kg*12
20kg*8
20kg*8
20kg*13 (itt izombukás)


 

2010. Október 05. - 23:33:27
Válasz #284
Nem elérhető

cigler